Forum Forum emerytalneOFE

czy Generali to dobry wybór?

czy Generali to dobry wybór?

justica / 213.158.196.* / 2008-12-28 22:12
kompletnie nie mam pojęcia jaki OFE wybrać. Na co szczególnie zwrócić uwagę. Proszę o podpowiedź. Czy Generali to dobry wybór?
Wyświetlaj:
yamaki / 2008-12-29 12:01
Przyjmij sobie pewne kryteria które mają dla Ciebie znaczenie i pomogą zdecydować Ci przy wyborze OFE, np.:
1. wielkość funduszu (ilość członków, aktywa),
2. wyniki historyczne,
3. renoma firmy,
4. czy w Twojej miejscowości jest placówka tego OFE itp.
lezdrub@interia.pl / 79.185.89.* / 2008-12-29 23:14
Co ma wielkośc aktywów funduszu OFE do skuteczności budowania kapitału.
CU jest najwiekszy ,ale zyski opłakane. III liga.

Duże fundusze OFE bedą miały coraz wieksze problemy w osiaganiu dobrych zysków.
To widać za okres ostatnich lat.

Generali jest dobry i przed nim dalsze sukcesy.
yamaki / 2008-12-30 17:05
Dla jednych nie ma znaczenia, dla innych ma. Dlatego napisałem ,,(...)dla Ciebie znaczenie (...)". Ja wybierając fundusz emerytalny brałem pod uwagę wszystkie wyżej wymienione przeze mnie kryteria.
Nie wiem na jakiej podstawie twierdzisz, że ,,Duże fundusze OFE bedą miały coraz wieksze problemy w osiaganiu dobrych zysków." skoro ,,Co ma wielkośc aktywów funduszu OFE do skuteczności budowania kapitału." Sam sobie zaprzeczasz.

OFE różnie sobie radzą w konkretnych okresach. Nie wiadomo który będzie najlepszy w przyszłości. I oczywiście o wynikach zdecydują trafne decyzje zarządzających.
fistek / 83.4.176.* / 2008-12-29 22:02
Wejdz na stronę www.multiofe - tam opisane są fundusze emerytalne.Jeżeli chodzi oGenerali sam się przekonasz , że to dobry wybór
Wejdz na stronę www.multiofe - tam opisane są fundusze emerytalne.Jeżeli chodzi oGenerali sam się przekonasz , że to dobry wybór

Najnowsze wpisy