Forum Forum prawneKarne

Czy jest możliwość napisania podania o umorzenie kary

Czy jest możliwość napisania podania o umorzenie kary

guma83 / 2010-09-10 09:37
Chiałbym się poradzić miałem autko które zostało skradzione więc je wyrejestrowałem i kupiłem inne i przeniosłem na nie oc po jakimś czasie się odnalazło to skradzione i sprzedałem je na części a kupujący jeździł nim złapała go policja a do mnie przychodzą papierki o zapłacenie kary grzywny za to że kupujący jeździł bez oc jak napisać podanie o umorzenie takiej kary proszę o pomoc . Dziękuję z góry .
Wyświetlaj:
AGENT - SA / 91.208.10.* / 2010-09-13 14:21
nabywaca samochodu zobowiązany jest do określenia się w ciagu 30 dni od daty nabycia co do możliwości korzystania z dotychczasowej polisy lub rezygnacji z niej. Twoim obowiązkiem było powiadomienie ubezpieczyciela również w ciągu 30 dni od daty zbycia pojazdu o jego zbyciu. Jeżeli jeździł bez ubezpieczenia po upływie 30 dni to na własne ryzyko. Jeżeli upłynął termin ubezpieczenia, a Ty jego nie wypowiedziałeś w związku ze sprzedażą auta to ubezpieczenie OC AUTOMATYCZNIE JEST PRZEDŁUŻANE NA NASTĘNY ROK "UBEZPIECZENIOWY". Możesz ewentualnie spróbowac pertraktować o uiszczenie zapłaty tylko za okres jaki minął od daty terminu ubezpieczenia.
[
guma83 / 2010-09-14 10:12
tak ale jeszcze jest jedna sprawa bo autko które zostało skradzione wyrejestrowałem i
kupiłem inne i przeniosłem na nie oc a po jakimś czasie się odnalazło to skradzione i
sprzedałem je na części a kupujący jeździł nim a przed sprzedażą jak chciałem je nan nowo zarejestrować to sprawiano mi problemy w urzędzie komunikacji i posyłano mnie najpierw na policje po papierki że je znalazła potem do żeczoznawcy żeby określił że nie zostały zmienione nr.nadwozi i znowu na policje która nie wydaje dokumentów które mówią że auto jest nie naruszone i tak od iwana do pogana

Najnowsze wpisy