Forum Forum prawneBankowe

czy ktoś może wziąć kredyt mając moje dane

czy ktoś może wziąć kredyt mając moje dane

studentka333 / 2011-01-20 19:02
Witam. Mam taki problem-Moja mam podała kobiecie podającej się za pracownika TP.S.A telefonicznie wszystkie swoje dane niby do przedłużenia umowy. Kiedy zadzwoniłam po 2 tygodniach do TP pytając kiedy przyślą umowę Pani powiedziała że w ogóle nie mają złożonego takiego zamówienia. Boję się, ze ktoś może wziąć kredyt na dane mamy. Nie wiem czy można jakoś sprawdzić czy jest się zadłużonym w jakimś bank?
Wyświetlaj:
i50-tka / 83.29.188.* / 2011-01-25 19:27
Mnie też baba zastrzeliła: zapytała, czy dane o adresie i telefonie są aktualne - wzięła ze starej książki telefonicznej ? Pytam kto, skąd w jakim celu, a ona obruszona, że Sosnowiec, firma Telekom, nazywa się Widawska (pewnie Daria) i że przygotowują nową książkę telefoniczną - czy chcę kupić za 59 zł ? Z każdym pytaniem coraz bardziej niemiła, a na koniec coś mi przyklęła. Zaraz dzwonię do tej firmy, a facet piana na ustach, żebyśmy się wszyscy od niego odczepili, bo on nie wie o co chodzi. Zadzwoniłam na policję, ale cóż oni mogą póki nikt mnie nie okradł ?
A co się dzieje z pocztą mailową. Maile o wygranej 1mln dolarów z BBC Online, inne o chęci przelania zdefraudowanych pieniędzy na moje konto, wreszcie pogróżki o powziętej o tym wiedzy z FBI, a za każdym razem, żeby podać dane osobowe i ewentualnie oddzwonić. Prawdziwy adres mailowy nigdy nie jest taki jak podają w nagłówku.
A raz podałam maila (służbowego) do internetowego sklepu sprzedającego futra, ten ktoś go sprzedał niewątpliwie bo od wielu lat cały świat próbuje mi sprzedać Viagrę...
tomasrudy / 85.202.37.* / 2012-09-05 17:56
poszedłem do banku z zamiarem porozmawiania o wysokosci kredytu jaki moge wziąć i ewentualnych ratach i oprocentowaniu pani w okienku poprosiła o dowód skserowała podala jakies papiery z moimi danymi mówiąc ze to akceptacja przetwarzania danych osobowych i ze bez tego nie moze ze mna rozmawiac wklepala dane do kompa raz jeszcze zeby system obliczyl zdolnosci kredytowe czekalem kilka minut bo system mnie wyszukiwal ale pani powiedziala ze system sie zawiesił i ze zalatwimy formalnosci na nastepny dzien wiec ja sie pytam dlaczego nie oddala mi tych papierow przeciez moze nabrac kredytow na moje dane jak z worka??? czy to jest mozliwe??

Najnowsze wpisy