Forum Forum dla firmOprogramowanie

Czy ktoś myśli o wdrożeniu systemu ERP do firmy?

Czy ktoś myśli o wdrożeniu systemu ERP do firmy?

jerry_lacan / 2013-09-27 11:19
Witajcie, czy ktoś z Was nosi się z zamiarem wdrożenia ERP'a lub CRM'a do firmy? Chciałbym się dowiedzieć jak to wygląda od strony zamówienia i realizacji. Ktoś z Was ma jakieś doświadczenia?
Wyświetlaj:
kertes / 31.42.10.* / 2023-10-12 07:16
W zasadzie to już standard w różnej skali działalności. Da się to dopasować do biznesu, robić różnicę, poukładać. Popatrzcie na różne wersje Berberis. Efekt może pozytywnie zaskoczyć.
kamper / 31.42.10.* / 2023-09-15 07:20
Potwierdzam Berberis. Prostymi krokami zrobicie swoje. Ale jak duża będzie to zmiana, to już zależy od wielu czynników. Trzeba wprowadzać dane, dbać o regularność. Docelowo wiele można poprawić.
denko / 31.42.10.* / 2023-08-31 07:16
Na Berberis nie wydarzy się nic złego. Sporo poprawicie w krótkim czasie, wiele może się zmienić. A jak dużo? To już zależy od danego systemu, ale prostymi krokami da się sporo poprawić.
kamper / 31.42.10.* / 2023-07-19 07:16
Potwierdzam system Berberis, bo jednak naprawdę robi różnicę. Da się sporo poprawić, wiele zmienić, doprowadzić do mocnej odmiany sytuacji. Ale też wszystko wymaga czasu i wprowadzania danych. Docelowo możliwa jest spora poprawa.
kamper / 31.42.10.* / 2023-02-24 07:17
Z Berberis możecie działać na spokojnie i bez obaw. Krok po kroku będziecie widzieć, jak sytuacja zmienia się na plus, ale od razu cudów nie będzie. Tutaj trzeba mądrze dopasować rozwiązania.
pisantor / 31.42.10.* / 2022-10-21 07:14
Na pewno polecam kierunek Berberis, bo to system, który robi diametralną różnicę. Czy jest dla każdego? Może tak, może nie, ale na pewno trzeba tutaj rozważnie do tego podejść i wszystko dopasować.
Marta220 / 81.210.45.* / 2022-06-07 08:46
Cześć! Zarządzanie zmianą w firmie to nie najłatwiejsza sprawa, jednak do przejścia. Jeśli szukasz firmy, która w kompleksowy sposób wdroży i wyszkoli ciebie i twoich pracowników to polecam firmę Profesal. Z doświadczenia wiem, że wszystko można ustalić tak, żeby odpowiadało indywidualnym potrzebom.
danek673 / 31.42.10.* / 2022-05-27 07:17
Berberis działa znakomicie. Zawsze kluczowe jest odpowiednie dopasowanie funkcji i dzięki temu jesteście w stanie zrobić swoje. To nie tak, że z dnia na dzień robi się cudownie. Wszystko wymaga czasu, ale wiele da się poprawić.
Marek Mac / 217.168.141.* / 2021-05-20 12:38
Cześć jeśli poszukujecie wiedzy o systemach i partnerach w Polsce, zapraszam was na portal który prężnie rozwijam ! Jeśli ktoś ma ochotę dołączyć do temu i również udostępnić swoje autorskie artykuły lub przemyślenia o Cyfryzacji i transformacji w branży ERP zachęcam do kontaktu :) znajdziecie go na stronie www.myERP.pl

Pozdrawiam
Marek
ata6d32 / 83.24.70.* / 2020-12-17 13:39
polecam od siebie www.bookgame.pl
Tomasz.T / 156.67.93.* / 2020-10-06 12:26
Witam serdecznie
polecam MODUS ERP - RHO Software.
Zaletą MODUS ERP jest szczegółowe dopracowanie procesu produkcyjnego (a w tym szczegółowość rozbicia procesu produkcyjnego, zużycia składników, wyliczenia kosztów oraz czasu pracy pracowników i maszyn, obsługa zamówień i sprzedaży, magazyny i wiele innych).
Serdecznie zapraszam na www.rho.pl
sza / 178.183.92.* / 2021-07-26 14:06
zdecydowanie nie polecam. Wsparcie z strony firmy nie istnieje, wielokrotne przedstawianie bledów i prosba o aktualizacje nie daje zadnych efektów. Ponadto sam program jest chaotyczny i nie przemyślany. Sprawia wrazenie napisanego na kolanie, z ciagłym dodawaniem znacznej wspomnianej wyzej fukncjonalnosci. Szkoda ze nie spotyka sie to razem w jednym miejscu jakim jest technologia produkcji odzwierciedlajaca rzeczywistosc
robertinios / 2020-06-17 10:08
Systemy ERP od firmy Streamsoft maja dobre rekomendacje i są przystosowane dla firm produkcyjnych oraz z branż e-commerce - Streamsoft.pl
User3465 / 194.42.116.* / 2019-11-29 09:47
Widzę, że mierzycie z podobnymi problemami, z którymi nasza firma poradziła sobie dzięki oprogramowaniu Firmao (https://firmao.pl) Program w wersji testowej jest zupełnie darmowy, warto dać mu szansę. Pozdrawiam!
sepres / 185.113.224.* / 2019-01-16 07:23
Od dawna pracujemy na tym samym Berberis i wszystko tutaj działa pierwsza klasa. Największe znaczenie mają podstawowe rozwiązania, podstawowe funkcje związane z planowaniem, magazynowaniem i kontrolą. Nam duże zmiany in plus przynosi również marketing w ramach systemu. Tak więc jeśli wszystko jest realizowane jak należy, to efekty powinny być po prostu znaczące.
Paweł1234 / 89.64.0.* / 2018-08-28 09:33
W przypadku systemu ERP nie wyobrażam sobie korzystania z rozwiązań gotowych. Takie systemy są często bardzo rozbudowane, zarządza się w nich wieloma, kilko etapowymi procesami, dlatego dobrze zdecydować się na coś dedykowanego. Też na początku myślałem, że gotowy ERP będzie w porządku, ale to była pomyłka. Dopiero, gdy zdecydowałem się zlecić stworzenie czegoś precyzyjnie dopasowanego do mojej firmy, zarządzanie wszystkimi procesami stało się łatwiejsze. System wykonała dla mnie firma Kamee z Krakowa. Wbudowali w rozwiązanie też część CRM, dzięki czemu w jednym systemie mam procesy produkcyjne i relacje z Klientami. Jednocześnie mimo tej ilości danych wszystko jest funkcjonalnie poukładane, tak że nie mam trudności znaleźć żadnej informacji. Polecam się z nimi skontaktować, bo za darmo pomagają w rozpoznaniu potrzeb i w porozumieniu ze Zlecającym projektują system.
do początku nowsze
1 2 3 4 5

Najnowsze wpisy