Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Czy Onet popełnił plagiat i czemu usunięto krzyż z Giewontu? [PLEBISCYT]

Czy Onet popełnił plagiat i czemu usunięto krzyż z Giewontu? [PLEBISCYT]

Wyświetlaj:
1fdfd / 83.27.29.* / 2014-11-14 08:18
A gdzie ten plebiscyt? Ankieta nie odnosi się do tego, co w tytule?!
juki123456 / 81.219.141.* / 2014-11-24 11:18
Karta do głosowania jest tuż pod zdjęciem Onetu...
H Szatkowski / 2014-11-24 12:14
Już ? Była tam od początku. '1fdfd' chodzi o to, że ankieta jest na inny temat, niż temat z tytułu artykułu.
dwski / 83.27.29.* / 2014-11-14 08:16
A ja mam wrażenie, że gdyby nie był to krzyż, tylko np. Kolumna Zygmunta, to już inna byłby rozmowa. Nie chce bronić kościoła, ale zauważam w Polsce silny trend "Kościół jest pase, trzeba go bić, zgnoić itp". W ogóle usunięcie czegoś na filmach, zdjęciach, co od dawna gdzieś stało, jest niestosowne. Pamiętacie wpadkę chyba Superexpressu, który z narty Małysza wypikslował logo Faktu, gdy ten wygrał kolejny turniej. Wtedy to była afera. A z krzyżem jest jeszcze odwrotnie. Katolicy jak widać są bardzo wrażliwą na swoim punkcie grupą i łatwo ich wyprowadzić z równowagi. To widać, że jest często wykorzystywane.
do roboty,nieroby!! / 159.205.22.* / 2014-11-14 07:33
Mnie ten spot naprawdę się bardzo podobał! Brawo!! Dynamika,a przede wszystkim ciekawy i nie jest nudny. Zupełnie nie rozumiem,po co tyle wrzawy o krzyż? To pewnie te połączone PiS+SP+PR taki tumult czynią? Lepiej zajęliby się,jak pomóc w współrządzeniu,a nie w ciągłym przeszkadzaniu i ośmieszaniu Polski. Katolicy,z bożej łaski.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/

Najnowsze wpisy