Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

Czy opłaca się grać na giełdzie?

Czy opłaca się grać na giełdzie?

Benek11 / 2012-09-17 14:28
Chciałbym rozpocząć przygodę z inwestowaniem na giełdzie. Rzecz jasna zacznę od małej sumy i mam nadzieje ze mi się powiedzie... czy waszym zdaniem na giełdzie opłacą sie w ogóle grać? Czy wam udaje się na niej zarobić?
Wyświetlaj:
Czarosławiec / 89.64.43.* / 2023-11-05 11:31
jasne o ile czlowiek wie jak :D Polecam kurs u Roberta Gawędy on wszystko wyjaśni
Ewelina Ka / 95.48.23.* / 2022-07-06 13:47
Oczywiście, że opłaca się grać na giełdzie. Takie działania mogą przynieść dosyć fajny zysk. Bardzo fajną kwestią jest inwestycja globalna z robodoradcą. Przeczytałam o tym na blogu Ani Bednarczyk i naprawdę bardzo mnie zaciekawiła ta funckja. :) Podsyłam link, gdyby ktoś był zainteresowany - https://annabednarczyk.pl/inwestuj-globalnie-z-robodoradca/
MichałDworski / 83.29.228.* / 2020-02-03 03:40
Oczywiście, że się opłaca, ale nie obejdzie się bez fachowej wiedzy. Warto zainwestować w szkolenie giełdowe, niż stracić kilka tysięcy. Godna polecenia jest Akademia Inwestowania Paszyńskiego (https://paszynski.com)
prezbtc / 185.246.208.* / 2020-01-22 11:06
Jakby ktoś chciał sobie dorobić to polecam nową platformę do handlu na giełdzie http://inwestowania.pl/lexatrade . Nie trzeba się wcale znać, wystarczy założyć konto i zadzwoni do nas konsultant, który nas dalej poprowadzi. Razem z bratem zarobiliśmy w ciągu miesiąca ponad 30%
Angelika1991 / 5.173.253.* / 2019-12-04 17:50
Na giełdach się nie znam więc korzystam z tego bota ATMS który sam obraca gotówką.
www.option24premium.pl

w razie pomocy chętnię pomogę.
didek948 / 188.146.163.* / 2019-10-24 10:31
Pewnie, że się opłaca, ale tylko wtedy, jeśli macie na to środki i odpowiednie doświadczenie. To nie wygląda tak, że możecie długoterminowo zarabiać, bazując na szczęściu. To tak nie działa. Macie system XTB, a w nim wszystkie istotne rozwiązania - po prostu je wykorzystajcie.
Mareczek1980 / 80.52.246.* / 2019-07-09 08:25
Jak jestes zainteresowany pomnożeniem finansów sprawdź ten artykuł :P

http://www.fls2000.pl/atrakcyjna-cena-funta/
postero / 185.136.219.* / 2018-12-05 10:41
Pewnie, że się opłaca, o ile macie na ten temat jakiekolwiek pojęcie. Poznanie rynku, jego zrozumienie, to nie jest prosta sprawa, ale odpowiedni do tego system i materiały macie na XTB. Czy to wykorzystacie? Wszystko zależy od Was. Nie każdy nadaje się do inwestowania, ale akurat XTB daje do tego naprawdę dobre warunki.
kirmako / 37.30.36.* / 2019-08-21 10:41
Też potwierdzam. Działam na tym systemie już naprawdę długo i nie ma żadnych komplikacji. Jest opiekun, jest solidna analityka, odpowiednie narzędzia. Docelowo da się tak nieźle zarabiać, ale wszystko wymaga czasu, podejścia, zaangażowania. W przeciwnym wypadku niczego z tego nie wyciągniecie.
Mirek127 / 2018-10-03 11:00
U mnie złoto jest absolutnie podstawą portfela inwestycyjnego, a sztabki regularnie uzupełniam w http://mennica24.pl/. Zastanów się również nad sejfem, ale żebyś tylko ty o nim wiedział. Spokojna lokata, nie trzeba się martwić potencjalną sprzedażą. Nie wyjmuj z opakowania złota.
posseko / 178.255.154.* / 2018-08-01 10:34
Ta promocja tych okazji rzeczywistych bez prowizji w XTB jest jakaś czasowa? Nie znalazłem takiej informacji w regulaminie, a widzę, że nikt więcej nie ma nawet zbliżonej oferty. To już trwa pół roku, tak? A jak długo trwać będzie dalej?
seskor / 212.96.244.* / 2018-07-13 08:03
Złe pytanie. Wszystko się opłaca, o ile ma się wiedzę, która wystarczy do takiego działania. Podstawą jest odpowiednia - XTB zrobiło akcje rzeczywiste bez prowizji. 30k euro miesięcznie albo 5 transakcji - bez prowizji. A nawet po przekroczeniu tego i tak macie sensowne warunki. Sam ich system działa po prostu wzorcowo.
stefffek / 86.29.95.* / 2017-07-29 20:35
Wskaźniki analizy technicznej nie są według mnie skuteczne. Zrobiłem mnóstwo analiz na podstawie danych historycznych używając różnych znanych wskaźników. Żaden nie okazał się być skutecznym. Bo w końcu cena zależy od pojedynczych decyzji wielu inwestorów. Być może analiza fundamentalna jest bardziej skuteczna. Przede wszystkim na pewno zarabiają Ci, którzy znają pewne informacje, zanim zostaną one opublikowane, bowiem te informacje wpływają na późniejsze decyzje inwestorów. Jak dla mnie jest to jednak gra, o inwestowaniu możemy mówić wtedy, kiedy dana spółka wypłaca dywidendy, wtedy można mówić o faktycznym udziale w zyskach.
waldek222 / 89.229.237.* / 2016-09-27 14:55
Dobrze powiedziałeś "grać na giełdzie" bo o inwestowaniu to zapomnij
wawa50@op.pl / 2016-07-27 16:42
Lepiej zainwestuj pieniądze w coś pewnego np. złoto bądź nieruchomość ! Giełda to wielkie ryzyko Pamiętaj ! Nawet jak oferują ci górę złota :)
kwalewski / 93.105.38.* / 2016-02-15 20:02
Nikt was nie nauczy grać na giełdzie, każdy kto zaczynał swoją naukę włożył w nią dużo czasu i pieniędzy. Osobiście uczestniczyłem w szkoleniu w USA które kosztowało mnie ponad 10k$ i powiem wam, że najważniejszą rzeczą jest przygotowanie psychiczne i CENA. Mało osób zdaje sobie sprawę, że te wszystkie elementy istnieją tylko dla traderów detalicznych i nie mają nic wspólnego z prawdziwym handlem. Na prawdziwym rynku nikt nie korzysta ze wskaźników, trend nie jest określany na różnych interwałach czasowych, bo one zwyczajnie… nie istnieją. Nie ma tam CCI, RSI, czy stochastic.
Dlaczego gra na giełdzie jest taka trudna? Po pierwsze, aby osiągać zyski musimy nauczyć się postępować wbrew swojej naturze.
Jeżeli naprawdę chcesz grać to mogę przekazać pomocne wskazówki za "piwo". Nie oferuje szkoleń!
do początku nowsze
1 2
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy