Forum Forum dla firmZakładanie firmy

Czy to dobry Plan na firme ?

Czy to dobry Plan na firme ?

Michal509 / 37.30.106.* / 2014-02-04 19:13
Witam , moze jestem tutaj najmlodszy ale juz teraz chcialbym prosic o porade. Otoz mam teraz 17 lat i chodze do zawodowki i zle wybralem zawod ktory mi sie nie podoba i obiecalem sobie ze kiedys zaloze wlasna klubokawiarnie i nie bede musial fizycznie tyrac. Mam skromny plan , chce pojechac.do Norwegii zarobic i uzbierac pieniadze na wlasna firme pierwszy lokal moglby powstac w moim malym miescie. Troche juz czytam na tematy firm i xlubokawiarni. Myslicie ze to dobry pomyal ?
Wyświetlaj:
Michal509 / 37.30.106.* / 2014-02-04 19:39
Dziekuje za odpowiedz. Mysli pan ile by potrzeba bylo poczatkowo pieniedzy na taka firme ? Wliczajac meble wystrojenie wnetrza ? I czy brj matury by nie przeszkadzal w niczym ?
H Szatkowski / 2014-02-04 19:29
Tak, dobry - ale tylko z koncesją przynajmniej na podstawową kategorię napojów tj. 'o zawartości do 4,5 proc. alkoholu oraz na piwo'.

Lokal tylko z ciastkami, przekąskami, kawami, sokami, herbatami moim zdaniem nie będzie dochodowy w małym mieście. No chyba, że w jakiejś specyficznej lokalizacji typu działający dworzec kolejowy (linia z rzeczywistym ruchem pasażerskim) albo pobliże filii uczelni wyższej.

Najnowsze wpisy