Forum Forum pracyOferty - szukam pracy

czy warto inwestowac w szkolenia?

czy warto inwestowac w szkolenia?

gienek09 / 2011-04-04 14:38
witam,
jestem nowicjuszem na rynku pracy, po zakończonych studiach widzę że moje CV ginie pośród miliona innych, konkurencja ogromna, konkurenci wykwalifikowani, moje doświadczenia ubogie, czy myślicie że szkolenia mogą pomóc mi w późniejszym znalezieniu pracy, wszelkie kursy będą przydatne?
Wyświetlaj:
IzaD / 37.225.41.* / 2020-12-20 23:35
W kursy warto inwestować, a już w kurs makijażu permanentnego, to już w ogóle warto! Studio Prestiż z Legnicy dobrze je robi.
Jajao213 / 89.64.49.* / 2020-05-07 14:13
Pewnie, że warto szkolić pracowników, ale należy to robić umiejetnie, aby oni wiele z tych szkoleń wynosili, plus żeby była jakaś nagroda. Bez nagród nie ma starania, ja jako menedżer z wieloletnim doświadczeniem w tej pracy sporo na ten temat wiem. Polecam np. Hotel Grand Lubicz w Ustce - ciekawa strefa do wypoczynku i do nauki ;)))
Kacp3r475 / 5.173.72.* / 2020-04-01 15:03
Warto inwestować w kursy, zwłaszcza językowe. Języki są w cenie, a ich mnogość zawsze przykuwa uwagę rekruterów, no i przydają się na każdym stanowisku, w niemal każdej branży. Sama podstawowa znajomość jakiegoś języka niestety nie jest już atrakcyjna - teraz warto moim zdaniem zapisywać się na językowe kursy branżowe i specjalizować szczegółowo w jednej, konkretnej dziedzinie. Np. Demostenes we Wrocławiu oferuje takie kursy prawnicze, medyczne, techniczne. Super sprawa, zyskujesz specjalizację, a to moim zdaniem się teraz najbardziej liczy w kwestii języków obcych. Angielski zna już prawie każdy, a angielski np. techniczny już tylko garstka.
masad / 77.79.235.* / 2019-12-02 10:07
Warto, ja np. poszedłem na szkolenia CobiNet organizowane przez s-cabling https://s-cabling.pl/szkolenia/szkolenia-cobinet w Lesznie. Szkolenia świetnie przeprowadzone, w spoko cenie, ogólnie bardzo polecam, bo dzięki szkoleniom moja firma stała się partnerem CIC i CPC i teraz udzielamy 25-letniej gwarancji na instalacje szaf kablowych oraz okablowania miedzianego, światłowodowego i głosowego.
bolo k / 217.153.32.* / 2019-10-28 15:00
warto oglądać i zarabiać :)

www.zarabiajtv.pl

pozdrawiam
Maur80 / 2019-10-28 13:55
W szkolenia zainwestować warto niemal zawsze. Teraz na topie są szkolenia z dziedziny ochrony informacji niejawnych, cyberbezpieczeństwa oraz na certyfikowanego audytora bezpieczeństwa. Ze wszystkich z nich skorzystać można na Wyższej Szkole Bezpieczeństwa i Ochrony w Warszawie. Wśród setek innych szkoleń tego rodzaju, wyróżniają je osoby prowadzących, wśród których znajdują się trenerzy i wykładowcy z wieloletnim doświadczeniem praktycznym. Zajęcia mają miejsce podczas weekendów, dlatego nie kolidują z innymi obowiązkami kursantów.
Karol124 / 78.11.28.* / 2019-09-30 12:41
Oczywiście, że warto. Możesz w ten sposób np rozpocząć swój własny biznes franczyzowy. W Cuk zaczynasz wszystko od szkoleń i uczysz się nowego zawodu od początku by potem bez problemu poprowadzić własną multiagencję ubezpieczeniową.
anton297 / 77.254.38.* / 2019-07-10 10:31
Warto! Czasem się śmieje, że audytor wewnętrzny BHP był mi pisany. Szło to ze mną przez całe życie, przeszedłem przez tyle szkoleń, że głowa mała! A jednak najmilej wspominam to ostatnie, które zagwarantowało mi obecną posadę- od firmy Meritum. Było w wersji e-learningowej, co było dla mnie nowością, ale nie rozczarowałem się. Wiedzę przekazało równie mocno, jak te „klasyczne”.
tamarazenta / 77.79.235.* / 2019-06-18 22:21
Pewnie że warto.. ja ostatnio zrobiłam sobie kurs na ratownika wodnego i znalazłam pracę szybciej niż myślałam. Wydawało mi się że taki kurs to nic takiego a tu proszę :) Robiłam go w akcjaserca.pl
Animka345 / 178.37.193.* / 2019-05-22 20:04
Całe życie trzeba się doszkalać jeżeli chce się sporo osiągnąć w życiu ;) Kursy zawodowe jak najbardziej są warte polecenia. Trzeba tylko znaleźć dobry ośrodek szkoleniowy. Według mnie najlepszy jest Kontimex w Warszawie - mają najlepszą kadrę szkoleniową.
rosjtos / 5.174.14.* / 2019-03-15 14:43
Szkolenia rożnego typu organizuje też Zakład Doskonalenia Zawodowego w Łodzi http://www.zdz.lodz.pl/ Skutecznie uczą, kursy są na wysokim poziomie, dobrze zorganizowane i prowadzone. Nie tylko zresztą w Łodzi mają placówkę, ZDZ , działają też w okolicznych miastach.
we721 / 83.28.121.* / 2019-03-06 19:32
pewnie, że tak! to bardzo rozwija. ja ostatnio ukończyłam kurs wspinaczkowy www.onsajt.pl
SidorW / 89.64.2.* / 2019-02-01 16:11
Myślę, że jak najbardziej warto inwestować w szklenia dokształcające. Sam swoją przyszłość wiąże z zawodem konferansjera i nie żałuję wydanych pieniędzy i czasu na szkolenia u Marcina Mańki z zakresu wystąpień publicznych. Taka inwestycja zawsze się zwraca z nawiązką.
pesoren / 212.96.244.* / 2019-01-21 07:56
Beauty Lux, u nich robiliśmy szkolenia zawodowe ze stylizacji paznokci. Fakty są takie, że obecnie najlepsza forma nauki to właśnie ta poprzez szkolenia zawodowe. Dlaczego? Bo w kilka tygodni zdobywasz konkretną i praktyczną wiedzę. Można spędzić lata w przeróżnych szkołach, ale co z tego, skoro kompletnie nic z tego nie wynika?
weronika321 / 109.125.235.* / 2018-10-31 14:01
Oczywiście, że szkolenia zwiększają naszą wartość na rynku pracy, ale nie każde. Najlepiej skupić się na dobrych ośrodkach szkoleniowych z fajną kadrą, no i wybrać coś z obszaru, w którym chcemy pracować. Chociaż ja np. robiłam w MDDP szkolenie z zakresu umiejętności miękkich i uważam, że to, co mi po nim zostało przydałoby mi się w każdej pracy. Polecam obejrzeć ich ofertę.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy