Forum Forum inwestycyjneFundusze

Czy warto teraz inwestować w Idea surowce albo Arka energia?

Czy warto teraz inwestować w Idea surowce albo Arka energia?

mantra / 2008-01-12 12:03
Pytanie jak wyżej. Na razie Idea radzi sobie nie najgorzej, jak sądzicie? Chodzi tutaj o zainwestowanie niewielkiej kwoty (3tys), tak więc dobre zagraniczne fundusze odpadają. Proszę o rady.
Wyświetlaj:
krzysiek29 / 2008-01-12 12:15 / Uznany Gracz Giełdowy
Idea surowce to wielka lipa na calym swiecie fundusze surowcowe mocno rosna tylko nie ten a wynik praktycznie stoi w miejscu. duzo razy pisalem z tym tfi ale malo kompetentne tak samo drugi fundusz globalny pracuje jak lokata. jezeli fundusz surowcowy inwestuje w produkty rolne i to wiekszosc to warto ale z tego co wiem to nie.
jezeli wszedzie trabia ze surowce rasna i na nich njwiekszy zysk to powolu trzeba wracac do akcji
mantra / 2008-01-12 13:46
Krzysiek, a co sądzisz o tym funduszu Arka energia? Ewentualnie w co warto zainwestować taką kwotę?
krzysiek29 / 2008-01-12 16:05 / Uznany Gracz Giełdowy
z tych jak mialbym wybierac to napewno Energie ale osobiscie nie znam tego funduszu. moje spostrzezenia fundusze tez w to sie laduja jest to rynek perspektywiczny ale zarazem niebezpieczny gdyz fundusze to ludzie a jak nastapi efekt tlumu to sama wiesz to co mamy teraz. super firmy leca bo fundusze musza sprzedawac. z tego co wiem powolutku zagranica wchodzi na nasz rynek
max1224 / 195.117.209.* / 2008-01-12 18:00
w innym miejscu pisałeś o jakimś mocnym odbiciu nie poznaję skąd taka zmiana z drugiej strony to trzeba Ci gratulować wyczucia i oby tym razem też Cię nie zawiodło ja w każdym razie ostrożnie małymi kwotami podkupuję i mam tak zamiar przez pierwszy kwartał dokładać co parę dni po troszeczkę no chyba że będzie z bankami w USA lepiej niż się wszyscy spodziewają co w połączeniu z zapowiedziami Bernanke na koniec stycznia może dać zdrowego powera
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy