Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Decyzje UOKiK. Ponad 6,5 mln zł kary dla mBanku w związku z kredytami frankowymi

Decyzje UOKiK. Ponad 6,5 mln zł kary dla mBanku w związku z kredytami frankowymi

Wyświetlaj:
warszawiak33 / 178.36.57.* / 2016-06-27 16:46
Stawianie pytania ludziom ,czy jesteś za pomocą frankowiczom jest tendencyjne. To banki mają zwrócić zagrabione pieniądze ludziom a nie współobywatele.
jo44 / 89.67.115.* / 2016-01-19 09:14
Śmieszna kwota za takie przewinienie, śmieszny urząd - trzeba kupić kalkulatorki z większą liczbą zer..kara nie może w promilach być liczona!!! wake up
Wiecie kto dał zgodę żeby w instytucjach krytycznych dla gospodarki, obcy kapitał mógł mieć więcej niż 20% udziałów ..?

http://www.fakt.pl/finanse/mbank-podnosi-oplaty-ucierpia-klienci-detaliczni-i-przedsiebiorcy,artykuly,604246.html
asdsd / 192.166.203.* / 2016-01-18 21:47
A naiwny narod dalej korzysta z uslug tych oszustow!!!! Czy wy ludzie nie macie sumienia? W normalnym spoleczenstwie instytucja obcokrajowa oszukujaca gospodarzy idzie poprostu z torbami. U nas najwidoczniej dalej panuje trend "zachodnie jest lepsze".
dik40 / 212.96.241.* / 2016-01-18 21:28
choć nie jestem zwolennikiem obecnej opcji politycznej, to muszę przeznać, że do tej pory w tym kraju sprzyjano pewnym grupom interesów (patrz np. banki), a zwykły obywatel mógł być oszukiwany, wyzyskiwany i nikt o to nie dbał;

ps.: jeszcze idą na bezszczelnego zamiast uderzyć się w pierś i przyznać do winy to jeszcze może uda się odwlec decyzję w czasie i parę baniek wpadnie na premie dla prezesów
Lomion / 81.210.17.* / 2016-06-29 14:20
Jeszcze napisz że rząd powinien zabronić sprzedaży papierosów, bo firmy tytoniowe wykorzystują klientów i niszczą ich zdrowie.
anymous233 / 188.146.138.* / 2016-01-21 09:51
...tu wypada przypomnieć rudego szczuro-kreta który zwolnił bez podania powodu Panią Krasnodębską-Tomkiel która nałożyła będąc prezesem UOKiK, kary na zmawiające się markety, banki...
jo44 / 89.67.115.* / 2016-01-19 08:40
Rzeczywiscie, ida na beszczela a uokik tradycyjnie uwzgledni odwolanie rzeby na pensje prawnika bylo. Kaktus mi na dloni wyrosnie jak zaplaca! Toz to 2gi bank w polsce, umoczony we frankach najbardziej, 2gi w europie (commerz bakn udzialowcem), nikt jeszce nie dokopal hydrze...a sama kara smiesznej wielkosci vs kapitalizacja 12 mld..
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Michał215 / 89.75.36.* / 2016-01-18 19:53
Co to za ankieta? "Czy jesteś za pomocą dla Frankowiczów" ?
Kto Was sponsoruje - niemieckie banki?
Po pierwsze nie żadni "Frankowicze" - tylko ludzie oszukani przez banki franków oni nie widzieli. Banki też nie widziały franków bo ich nie miały.
I nie "Frankowiczom" trzeba pomóc - oni pomocy nie chcą. Chcą respektowania prawa. Skreślenia zapisów abuzywnych. Tak postawione pytanie sugeruje że to ludzie, Państwo Polskie (My) mamy im pomóc, a koszty tego nie powinno ponosić Państwo Polskie tylko Banki które ten szwindel sobie w ten sposób zaprojektowały.
mk273 / 77.253.69.* / 2016-01-18 19:31
Millennium ciągle podwyższa oprocentowanie kredytów, raty są zawyżone i co na to UOKiK ?
Jakits / 89.74.246.* / 2016-01-18 18:48
Żeby pomóc frankowiczom to musimy wszyscy na to sie złozyć. To pójdzie z naszych podatków. Pytam jak na tych kredytach frankowicze zarabiali to dzielili się z pozostałymi podatnikami?
polak1000 / 176.221.124.* / 2016-01-18 18:25
Robert607 stary pedale o swoich upodobaniach to na innych forach. Angielski sługusie, ruska gnido czy tam za kogo się podawałeś. Nigdy nie byłeś Polakiem i nie będziesz tylko mówisz po polsku.
Krystyna23456 / 83.23.252.* / 2016-01-18 18:07
Fige z makiem dadzą.Frajerowi wszystko wcisną.Z 500+ zrobi się 50+ A o podwyżce dla opiekunów osbób dorosłych niepełnosprawnych to cisza.Stary może zdechnąć ale dzieci mają żyć dla kogo??
tentego / 87.205.68.* / 2016-01-18 18:00
To pokazuje dobitnie że banki mają wszystkich i wszystko w d... . Nakosiły polskiej forsy na tony, wytransferowały do centrali w zachodnich bankach, a teraz jeszcze banksterzy wielce urażeni że trzeba będzie (być może i oby tak się stało) obejść się smakiem z wielkimi premiami, które już sobie zaplanowali straszą nas obniżonym ratingiem. A do tego wszystkiego dopuścili zdrajcy z PO - tacy jak Tusk i Bieńkowska, Na szafot zdrajców ... Polska się jeszcze odrodzi!
moneyker / 82.46.58.* / 2016-01-18 17:41
Brawo. Mam nadzieję, że czytają to także Ci, którzy są przeciwni "frankowiczom".
Czytajcie i zacznijcie myśleć. To nie tylko "frankowicze" są oszukiwani przez banksterów! Takich orzeczeń będzie coraz więcej. To dopiero początek wyzwalania się z bezczelnych oszustw bankowców. Nie dajmy się więcej okradać (przede wszystkim) zagranicznym banksterom! Polacy ciężko pracują po 10 - 12 godzin dziennie a Panowie banksterzy transferują nasze pieniądze do zachodnich stolic. W ten sposób ratują swoje gospodarki przed kryzysem a Polakom wmawiają, że u nas brakuje rodzimego kapitału!!!???
Widząc, że zaczynamy rozumieć ich oszukańczą strategię - obniżają nam ratingi. Dlaczego? Bo chcą nas wystraszyć. Boją się, że fala pieniędzy z Polski przestanie już do nich płynąć. Boją się, że już nie będą mogli nas łupić jak sobie zaplanowali. I o takich "stratach" właśnie mówią m.in. w przypadku "frankowiczów".
Po więcej informacji zapraszam m.in. na https://www.bankowebezprawie.pl/ i na inne strony o oszustwach bankowych (polisolokaty, opcje walutowe, WIBOR, zawyżane oprocentowanie, bezpodstawne opłaty itd itd). Na szczęście jest tego coraz więcej!
PS: Nigdy nie głosowałem na PiS, nawet w ostatnich wyborach. Ale nie głosowałem już na PO. Bo dociera do mnie jak bardzo daliśmy się oszukiwać zachodnim finansistom = banksterom.
loli pop / 79.185.9.* / 2016-01-18 16:48
Nacisnąłem w ankiecie nie, bo nie uważam,ze należy pomagać frankowiczom, a jeżeli już to w pojedynczych przypadkach. Natomiast uważam, że należy rozwiązać problem całościowo, przyjrzeć się spreadom, samym umowom. To w pewnym sensie były zakłady, w których jedna strona kładła na stół kupę kasy, a druga swoje nowe mieszkanie. Jednak to nie był normalny kredyt, który można przewidzieć jego efekty w przyszłości. To był zakłąd. Pytanie czy banki dostały na zakłady loteryjne pozwolenie od państwa. Czy bukmacher musi być zarejestrowany jako bukamcher, czy wystarczy zarejestrowanie działalności bankierskiej zamiast.
mark923 / 31.183.54.* / 2016-01-18 16:44
A ile niesłusznie wyłudzili od kredytobiorców? Może jednak im to się opłaciło pomimo kary
m954 / 83.6.71.* / 2016-01-18 16:38
zawsze brzydziłem się takimi partiami jak Razem czy innymi tfu komuchami, które są za jakimś bzdurnym podziałem pieniędzy wśród wszystkich ludzi. natomiast na tej stronie często widuję komentarze osób popierających takie zmiany. niektórzy piszą coś o wysokich zarobkach prezesów banków, o "złodziejach", o tym, że politycy za dużo zarabiają - przecież to bzdury! skoro mają takie pozycje i zarobki, to musieli na nie ciężko zapracować. a potem siedzi taki nierób w domu i pisze, że banki okradają, prezesi to krwiopijcy, politycy to złodzieje, lekarze jakimi samochodami jeżdżą, powinno im się zabrać i nam (nierobom) dać!
SebaKO / 88.156.193.* / 2016-01-18 17:31
No bardzo ciężka praca być kolegą kolegi hihihihihi , takich mamy zarządców fachowców tylko dlaczego wszystko pod kreską ujemną i tylko KGHM przynosi zyski , czyli tylko w tej jednej spółce siedzą odpowiednie osoby na odpowiednich stanowiskach a reszta spółek i ich zarządcy to jakaś kpina lub określenie bardziej znane - złodziej .
Buciu / 31.6.162.* / 2016-01-18 17:04
:-) Dobre! Mocny humor.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
rav296 / 83.22.73.* / 2016-01-18 16:33
Jaka pomoc???!!!!! wziąłeś we franku, oddajesz we franku, kto tu czego nie rozumie, po skończeniu 18 lat bierzesz pełna odpowiedzialnośc za swoje czyny chciało sie zaoszczędzić no nie pykło nikt nikomu do głowy pistoletu mie przykładał więc dlaczego ja mam za to płacić jako podatnik?????czy w związku z powyższym skoro mam kredyt w złotówkach i straciłem prace i nikt mi nie mówił ze moge ją stracic lub utrzymać, pytanie: mam prawo do pomocy Państwa ???
3razytak / 176.11.246.* / 2016-01-18 17:01
Po pierwsze to przeczytaj artykuł używając głowy jeszcze raz, jak raz Tobie nie wystarczył żeby go zrozumieć i się tak nie gorączkuj bo artykuł jest o zupenie idwrotnej systuacji. Po drugie to, tak jak straciłeś pracę idź do urzędu pracy, zarejestruj sie jako bezrobotny to dostaniesz pomoc od Państwa opłaconą m. in. z moich podatków.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Kangur-ka / 188.121.0.* / 2016-01-18 16:45
a kto Ci coś człowieku zabiera??? czytaj ze zrozumieniem, to nie boli; chodzi o to, żeby banki respektowały warunki umowy, jaką zawarły z kredytobiorcą, a nie robiły, co im się żywnie podoba
do początku nowsze
1 2 3 4 5

Najnowsze wpisy