Forum Forum dla firmKsięgowość

Deklaracja podatkowa. Spóźniłeś się ze złożeniem? Szczery żal pomoże

Deklaracja podatkowa. Spóźniłeś się ze złożeniem? Szczery żal pomoże

Wyświetlaj:
Gzwolik / 185.161.93.* / 2019-06-28 22:14
Moim zdaniem bezpieczniejszym i tańszym pomysłem jest zatrudnienie biura księgowego. Masz o jednego pracownika mnie - nie musisz nim zarządzać. Do tego jest bezpieczniej finansowo. Jeśli jeszcze znajdziesz odpowiednie biuro - masz świetnie robione księgi i rozliczenia. Moją firmę prowadzi biuro Gama z Warszawy i nie mam do nich żadnych zarzutów - jedynie cieszę się, że za pierwszym razem udało się na taką firmę trafić.
T.J. / 83.8.93.* / 2014-08-09 09:06
"Czynny, czy szczery żal " co za dziecinada i poniżanie obywateli, to chyba wpływ tych święceń urzędów skarbowych !!! Pomyliłeś się, czy zapomniałeś zapłacić podatek czy jakąś należność i sam to zauważyłeś to zgłaszasz to US, poprawiasz , płacisz odsetki i koniec a nie płaszczyć się przed jakimś mitycznym urzędnikiem z jakimiś żalami a może wylewać mu na kolana litrami łzy, i może on łaskawie przyjmie naszą skruchę !!!
Paranoja do kwadratu, kto to wymyślił jakiś kapelan na etacie Ministerstwa Finansów ??
W jakim kraju my żyjemy, nikt tego gnojenia nie zauważył ?!!!
Nie dajmy się tak poniżać i manipulować jakimś urzędasom którzy powinni nam służyć a nie odwrotnie !!!!
dcdcdcdc / 91.227.212.* / 2014-08-19 14:59
tak się zastanawiam i dochodze do wniosku, ze dzięki takiemu postawieniu sprawy ci, którzy to lubia zapominajac o zlozeniu papierów maja pretekst do tego, żeby na kolanach blagac stare[...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl ###
H Szatkowski / 2014-08-19 20:47
Zwracam uwagę, że 'czynny żal' to określenie potoczne, nikt żadnego płaszczenia się nie wymaga. I jasno z artykułu wynika podstawa prawna takiego ZAWIADOMIENIA organu skarbowego.

Jakoś na gruncie karnym nikogo nie dziwi sytuacja zgłoszenia się złodzieja na posterunek zanim go się złapie, albo instytucja 'dobrowolnego poddania się karze.

Ale lepiej hejtować na forum. Prawda ?

Najnowsze wpisy