Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Detektyw Rutkowski uwolnił Beatę H. z libijskiej niewoli

Detektyw Rutkowski uwolnił Beatę H. z libijskiej niewoli

Dorota Metwaly / .* / 2004-03-18 14:24
Wyświetlaj:
Renes881 / 83.26.47.* / 2015-06-01 11:36
Jak dla mnie to jest dobre biuro detektywiczne http://detpol.eu
oti_brum / 62.69.194.* / 2012-01-06 01:44
Brawo Panie Rutkowski! Tak trzymać.
maz Polki / .* / 2004-07-14 15:29
,,Uwolnil" tez bandyte z czeskiego hotelu o co komuszewscy mieli do niego pretensje
Dorota Metwaly / .* / 2004-03-18 14:24
To, co widze w TV, pseudo sukcesy pana detektywa jest szokujace. Za sprawe proby uwolnienia Polki z Egiptu powinien byc postawiony pod sad. Jakie to dzialanie? Poprostu przewiezienie dziewczyny z domu do Hurghady. Na to nie potrzeba wielkiego pana Rutkowskiego. Calkowity brak rozeznania w realiach. Pan Rutkowski ponosi pelna odpowiedzialnosc za to, ze matka utracila dziecko. Mieszkam w Egipcie i znam reralia. Wiele kobiet bez pomocy detektywa bezpiecznie opuszcza ten kraj - oczywiscie mam na mysli kobiety zabierajace dzieci bez zgody mezow. Potrafia sobie spokojnie przygotowac grunt pod wyjazd. I to nie tylko Polki, ale roznych narodowosci Europejki. Pan Rutkowski probowal pokazac jaki to on madry, jakich glupich egipcjan ma przed soba. Nie postaral sie zbadac terenu i poznac slabe punkty. W tym kraju za pieniadze mozna wszystko zalatwic. Bez narazania kobiety i dziecka mozna bylo poprostu kupic taka zgode na wyjazd bez koniecznosci stawienia sie w urzedzie ojca dziecka. Kobieta bylaby w Polsce z corka, a teraz co zyskala na wspolpracy z genialnym detektywe.Ponadto sznowny panie jak latwo pluc na innych, a moze przyjzy sie pan kobietom Polkom maltretowanym przez mezow Polakow? Ale to wszystko na wlasnym podworko i z tego nie robi sie afery miedzynarodowej.Ja mam meza Egipcjanina i jestem bardzo szczesliwa od wielu, wielu juz lat. Napewno nie zamienilabym dzisiaj mojego meza na Polaka, a juz napewno nie na niernego detektywa przepojonego rasizmem i nienawiscia do ludzi, o ktorych nie ma w ogole pojecia. To wszystko jest poprostu zalosne i dziwie sie, ze polska TV puszcza takie programy. Chyba, ze pan Rutkowski placi za nie. Odbiorcy tych programow znaja jezyki inne poza polskim, arabski rownie. Zenujace jest jak slyszy sie komentarz aferzacego detektywa na temat Egipcjanina, ktory zachowywal sie z wysoka kultura, grzecznoscia i nie uzyl jednego slowa obrazajacego, czego o p. Rutkowskim nie mozna powiedziec. Z takimi ludzmi jak pan detektywa pokoju na swiecie nigdy nie osiagniemy, tylko nienawisc, wrogosc, tania sensacje. Kto pana slucha? Napewno nikt madry.Z powazaniem, szczesliwa zona Araba
-observer- / 81.190.70.* / 2010-07-28 22:57
Jesli jestes szczęsliwa z kolorowym , Twoja sprawa Dorotko.
Natomiast wiele innych kobiet woli milczeć w tych sprawach , bo jest im po prostu teraz głupio ujawniać swoją niedolę z podobnymi mężami.
lelia / 94.75.121.* / 2010-07-28 20:06
ja również mam męża araba i nie każdy arab jest słodki.WIELKIE GRATULACJE DLA RUTKOWSKIEGO ZA ODWAGE.gdyby nie detektyw rutkowski to nie jedna kobieta by została szarmutą w tym kraju.to on pomaga głupim kobietą które wierzą w bajki o pięknej miłośći u araba.jak polka chce miłośći z arabem to niech lepiej siedzi w kraju i będzie szczęśliwa.a masochistki niech się żle nie wypowiadają na temat Rutkowskigo.
oburzona / 109.243.129.* / 2011-08-20 16:12
sama pewnie byłaś i jesteś szarmuta.. i sorry ale to większosc polakow tak wlasnie traktuje swoje żony, narzeczone, kochanki!!! SALAM

Najnowsze wpisy