Forum Forum pracyDokumenty

dodatkowa praca dla nauczyciela

dodatkowa praca dla nauczyciela

KamilBe / 2017-06-26 11:41
Cześć! Jestem w takiej specyficznej sytuacji zawodowej: gimnazjum, w którym pracuje będzie wygaszane, mój etat został zredukowany do kilku godzin w tygodniu, dyrektor poszedł mi na rękę i mogę złożyć wypowiedzenie dopiero kiedy znajdę jakąś pracę, ale zastanawiam się, czy nie poszukać czegoś dodatkowego i ciagnąć jednocześnie szkolę i drugą pracę, myślicie, ze znajde coś takiego, żeby pogodzić te dwie rzeczy?
Wyświetlaj:
Karolina719 / 31.6.128.* / 2018-01-27 20:04
Witam,
Chciałabym zaoferować Państwu pracę zdalną polegającą na wpisywaniu 4 cyfrowych kodów. Praca ta nie wymaga żadnych specjalnych umiejętności a jedynie odrobiny wolnego czasu, chęci i dostępu do komputera oraz internetu. Wykonywane zadanie jest bardzo przyjemne i ma się z daleka od MLM. Jeśli chodzi o zarobki to praca jest akordowa więc ile Państwo zarobicie to już zależy od Was. Ze swojej strony mogę zapewnić, że w ciągu godziny takich akordów da się zrobić nawet 100 (1 akord = 0.1$)
Wszystkich chętnych zapraszam do współpracy i rejestracji na stronie http://rhmoney.club/5903703734833/ która jest w języku angielskim więc jeśli ktoś by miał jakikolwiek problem to oczywiście służę pomocą.
Rejestracja zajmuje 1 minutę zatem namawiam każdego do spróbowania.
Ibyfo / 213.5.248.* / 2017-11-28 08:14
Nie jesteś sam... nawet w naszej stolicy jest podobna sytuacja:

Ja bym proponował rozglądnąć się za czymś dodatkowym.
Ibyfo / 213.5.248.* / 2017-11-28 08:10
Nie jesteś sam... nawet w naszej stolicy jest podobna sytuacja:
http://biznes.haloursynow.pl/artykuly/brak-pracy-dla-nauczycieli-w-warszawie,8512.htm
Ja bym proponował rozglądnąć się za czymś dodatkowym.
ane_skiba / 2017-06-28 09:10
Myślę, że to dobry pomysł, nie rezygnując ze szkoły masz wszystkie przywileje bycia nauczycielem -świadczenia, wakacje a jednocześnie możesz sobie czegoś poszukać, wakacje są do tego odpowiednim czasem, a może z czasem na tyle spodoba ci sie nowa praca, że zostaniesz tylko przy niej? życzę ci powodzenia :D
szklarek / 2017-06-27 09:38
Tak, ale zdecydowanie większe prawdopodobieństwo, że na zleceniu. Czyli bez całej tej papierowej uciążliwości jaką ma pracodawca (etatowca).

Nawet przy zleceniu jednak dość kłopotliwa jest Pana tak mała część etatu- bo jak rozumiem skutkuje to tym, że nie uzyskuje Pan min. 2000 brutto/mc. A to powoduje, że jednoczesne zlecenie będzie tytułem do obowiązkowych ub. społecznych...A więc koszt zleceniodawcy będzie wyższy, niż brutto z umowy.

Najnowsze wpisy