Forum Polityka, aktualnościKraj

Dopłaty dla rolników. Wciąż nie działa system informatyczny ARiMR, rząd szykuje awaryjne finansowanie

Dopłaty dla rolników. Wciąż nie działa system informatyczny ARiMR, rząd szykuje awaryjne finansowanie

Wyświetlaj:
kika839 / 79.191.132.* / 2016-02-02 13:13
nie płakać rolnicy, widziały gały co wybierały.strach pomyśleć ,co nas jeszcze czeka.jurgiel,szydło-damy radę.
jkdtyudt / 83.9.176.* / 2016-02-10 19:34
człowieczku.....system nie działał już w ubiegłym roku, bo taki system nam sprezentowali poprzednicy....więc heloł.... z pustego i salomon nie naleje..
Dziadek 70 / 89.70.212.* / 2016-01-28 13:25
Przeciez winnymi takiego stanu rzeczy, nie sa krasnoludki ale KONKRETNI ludzie.Najwyzszy czas aby winni ponosili osobista odpowiedzialnosc.
Ice370 / 195.206.126.* / 2016-01-28 08:16
Takie są skutki zaciskania pasa w urzędach - dalej płaćmy psie pieniądze - negatywna selekcja króluje !!! Specjaliści idą de biznesu - tam rozwiązują konkretne problemy w konkretny sposób ale i za konkretne pieniądze. No niestety dziadowskie zarobki to dziadowscy urzędnicy i dziadowskie państwo.
Jastrzębiec / 109.173.216.* / 2016-01-28 15:55
Nie zgadzam się z ta tezą.Urzędnicy mają pewny byt,stałe godziny pracy i wolne wekendy-Każdy by tak chciał. Tysiące ludzi pracuje za minimum a nie średnią krajową.Jak ktoś nie szanuje Polaka który go utrzymuje to będzie to robił zawsze.Urzędnicy się nie uczą i do ich celowo pokrętnych informacji trzeba zatrudnić prawnika co podwaja ich koszt pracy,
gość2 / 178.43.55.* / 2016-01-28 06:33
Każde opóźnienie w dopłatach działa na korzyść rządu. Same odsetki od niewypłaconych sum to setki milionów zł. Nikomu się z tym za bardzo nie śpieszy. A i jest okazja do usunięcia ludzi związanych z PO i PSL i zrzucenia winy na nich.
Jastrzębiec. / 109.173.216.* / 2016-01-27 23:57
Przez żle zaznaczony obszar odebrano mi dopłatyWezwano mnie do korekty po 3 miesiącach Gdzie ustawowy termin administracyjny.ja dostałam na korektę 14 dni przez ślub ćorki sie spóżniłam.Sąd administracyjny też nie uwzględnił.
Kto w tym Kraju jest dla kogo?Kasta urzędnikó niszczy obywateli.Moi wujowie gineli iwalczyli z Maczkiem Andersem
Więzieni w Oświęcimiu,Buchenwaldzie.
W 46 konfiskaty i domiary bo nie mogli pracować z takimi życiorysami normalnie.A teraz byle urzędnik jest na prawie bezprawia.W Swarzędzu burmistrz odebrał mi w niejanych sproceduracg grunt 400m pod iwestycje nazywając to interesem społecznym.Wywłaszczenie zamiar wykupu a na tych kablach i rurach będa zarabiali ich inwestorzy i Gmina na które dostała dotacje Unijne.
To zo narobiła Lewica i przestępcze ustawy Platformy to wielka granda.Chcieli torpedować Polaków Trybunałęm Konstytucyjnym.
W ZUS to samo.Banda PZPR usadziła się w Tej instytucji.
Nie dostałam zwrotu nadpłaconych składek,Chorobowegi.
Wpisałam do s=śądowego protokołu przestępcze zdziałania ZUs i żądałam zawiadomienia Prokuratora.
Ile trzeba tej walki.Musi wejść ustawa o wysokich karach dla Klanów rodzinnych i Sitwach w urzędach- musimy walczyć wszyscy.

Sąd nie powiadomił o
ala920 / 176.103.41.* / 2016-01-27 22:01
ZLIKWIDOWAĆ DOPŁATY DLA ROLNIKÓW BO W WIĘKSZOŚCI TO FIKCJA. PIENIĄDZE IDĄ NIE NA ROZWÓJ ROLNICTWA TYLKO DO KIESZENI PSEUDO ROLNIKÓW
MOJE DWIE SIOSTRY CIOTECZNE MAJĄ NA SIEBIE PRZEPISANĄ ZIEMIĘ RODZICÓW KTÓRZY SĄ NA EMERYTURACH ROLNICZYCH A DE FACTO UPRAWIAJĄ NADAL TĄ ZIEMIE, w części dzierżawiac A CÓRKI PRACUJĄ I MIESZKAJĄ W MIEŚCIE A DOPŁATY WYDAJĄ NA FLUXUSY.ZNAM JESZCZE KILKA TAKICH PRZYPADKÓW
POLAK mały / 188.146.4.* / 2016-01-27 21:40
JA WIEM, TRZEBA ZATRUDNIĆ WIĘCEJ DO URZĘDÓW BO BIEDAKI JUŻ NIE DAJĄ RADY Z ROBOTĄ .
ARMR / 89.239.77.* / 2016-01-27 20:41
ARiMR instytucja totalnie obsadzona przez byłych PZPR, SLD i wszelkiej maści komunę. Ciepłe posadki, wysokie zarobki i nikt tego układu dotąd nie ruszał!!! Czas na "zielona trawkę".
pfranerk / 94.254.211.* / 2016-01-27 20:03
Wiec okazuje sie jednak,ze wiekszoisc urzednikow,to ludzie prymitywni i nieudaczni,ktorzy nie potrafili wlasciwie dzialac.Brawo dla rzadu i p.Szydlo,ze zwalnia sie tych ´debili z urzedow.Niech jada na emigracje mi tam czyszcza toalety i zajmuja sie zmywakami.Polska ma dosc ludzi mlodych energicznych i nieskorumpowanych....!
pitagosand / 80.50.121.* / 2016-01-27 17:37
bzdura system nie działa????To dlaczego działał w ub roku przed wyborami?Przecież rolnicy otrzymali zaliczki dopłat a teraz w magiczny sposób niedziała przecież tylu mamy swietnych informatyków i oninie umieją zaradzić temu? Takie tłumaczenie to skandal a zarazem wstyd
Azi817 / 77.255.210.* / 2016-01-27 16:51
Pociągnąć natychmiast do odpowiedziaĺności karnej prezesa ARiMR oraz byłego ministra rolnictwa SAWICKIEGO, który do końca swego urzędowania zapewniał, że jego resort pracuje bez zarzutów... a tu 10 milionów zł wyrzuconych w błoto, dopłaty zmniejszone, programy rolne ( fundusze modernizacyjne ) od 2014 nie uruchomione wiec za co brali takie wysokie pensje? Tylko ziemią handlować i tworzyć latyfundia potrafili. Powinno się zlikwidować dopłaty w całej UE i pozwolić ludziom normalnie gospodarować a cwaniaczków od tych latyfundii opodatkować podatkiem dochodowym.
adetryuio / 80.50.121.* / 2016-01-27 15:12
komuś sie wydaje że z rolnictwem to wszystko można zrobic a szczególnie z mieszkancami wsi czyli chłopami bo to i ciemniaki i na niczym sie nie znają a do tego wieś to pazerna na pieniądze nic taki nie robi a w polu mu rośnie to są pozory teraz ludzie na wsi to nie analfabeci umieją liczyć a przez nie otrzymanie w czas dopłat też to wszystko odbije niekorzystnie na pozostałych obywatelach Ciekawi mnie dlaczego rządzący nie wzięli sie najpierw za te własnie sprawy tylko np za TK co mało on obchodzi przeciętnego obywatela?
jdfwjdsj / 94.40.12.* / 2016-01-27 08:47
po roku 90 wszyscy uwierzyli Wałęsie , Kuroniowi i ect, nawet wybory prezydenckie wygrał Łechu i co po tym, zaczęły się rozwałki firm i zakładów polskich , Kuroń dawał zupki politycy mówili że Polska jest zacofana i układy istniejące w firmach i firmy należy rozwalić bo przeżytek i komunistyczne, jak dziś pamiętam Bileckiego jak wyszedł wzburzony z fabryki traktorów i co? stwierdzam jedno że okrągły stół był po to by przekazać władzę komunistyczna w ręce oczywiście komunistów i lewaków jak dziś się nazywają. okłamali nas wtedy władza dalej pozostała w rękach ludzi nowych co prawda ale dalej ze starego układu, zlikwidowano stocznie , huty , rozparcelowano kolej , "zrestrukturyzowano górnictwo i wiele wiele innych , przez 25 lat przekonywano Polaków że Polska idzie w dobrą stronę nawet WP rozłożył Komorowski dziś PiS musi to wszystko odbudować więc dajmy im czas na naprawę Rzeczy Pospolitej nie judźmy i nie plujmy naprawa potrwa trochę czasu i jeśli nikt nie będzie przeszkadzał na pewno nam się uda
Raula Parmel / 31.63.184.* / 2016-01-27 00:28
Systemu nie na, straty i opóźnienia są, winnych nie ma. Jak w komedii Barei ...To jest właśnie taki wielki polski MIŚ
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Informatyk586 / 89.66.78.* / 2016-01-26 23:49
System jest, bo go ktoś odebrał i zapłacił nie rozumiem dlaczego trzeba go zrobić od nowa. Wystarczy tylko zmienić algorytm? Czy ja o czymś nie wiem?
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Raula Parmel / 31.63.184.* / 2016-01-27 00:30
Może ktoś zapłacił za coś czego nie ma, czyli nie działa w praktyce. Bo zamawiano chyba coś co działa ? Czy ja o czymś nie wiem ?
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy