Forum Forum dla firmDotacje

Dotacja z Unii na rozpoczęcie własnej działalności - zmiana zakresu działalności.

Dotacja z Unii na rozpoczęcie własnej działalności - zmiana zakresu działalności.

chrisdmx / 2008-05-22 19:08
Witam.

Mam pytanie odnośnie dotacji na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej. Otóż założyłem własną firmę handlową, skorzystałem z dotacji. Obecnie pojawilą się możliwość rozszerzenia działalności gospodarczej o nowe obszary np. przedstawicielstwo handlowe. Moje pytanie brzmi czy mogę poszerzyć zakres swojej działalności gospodarczej (oczywiście o rodzaj działalności dozwolony w ustawie)? Przestudiowalem ustawę DE MINIMIS i nie ma napisanie nic odnośnie rozszerzania działalności. Oczywiście dotychczasowy profil będzie kontynuowany.

Z góry dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam.
Wyświetlaj:
DC CENTRUM / 2013-08-28 11:37
Pierwsze słysze o jakichkolwiek przeciwskazaniach zby rozzszerzyć działalnosć już prowadzona, tym bardziej ze zamierzasz kontynuowac dotychcczasową działalność na którą pobrana była dotacja. Nic zdaje mi sie nie stoi na przeszkodzie aby taką działalnosść rozbudować.
prezessssss / 217.153.246.* / 2009-06-05 20:32
co sie dzieje panowie i panie doradcy temat z 2008-05-22 !!!!!!!! i zadnej porady zin odpowiedzi
ps. mam taki sam problem chce rozszerzyc dzialalnosc mam sklep i wypisane ekd na odziez dla dzieciakow a chce dodac zabawki i akcesoria dla niemowlat czy moga zadac zwrotu dotacji z UP gdy rozszerze dzialalnosc ??? zachowujac jako podstawe dzialalnosci profil dotychczasowy

Najnowsze wpisy