Forum Forum ubezpieczeńSamochodowe

Dramtyczna sytuacja - OC widmo po poprzednim wlascicielu. Pomocy

Dramtyczna sytuacja - OC widmo po poprzednim wlascicielu. Pomocy

Anna1019 / 94.254.225.* / 2016-05-22 21:20
Witam. Mam dość nieprzyjemna sytuację. W lisypadzie2015 zakupiłam auto od pośrednika. pan poinformował mnie ze oc jako pośrednik wykupił i oplacil na miesiąc (w link4). Dostałam kopię polisy...oc ważne do 31 listopada. i ze zadnego innego (dlugoterminowego) oc nie ma. Wykupiła roczną polisę OC w PZU i opłacał składki. Nagle w marcu 2016 dostaje list od firmy windykacyjnej o tym że AXA z którą do tej pory nie miałam żadnego kontaktu, nie otrzymałam żadnej polisy dokumentów nic., i ta AXA przekazała im mój dług w związku z polisa na mój samochód założona na okres sierpień 2015-sierpień 2016. W pismie info ze mam do zaplaty 500zl pierwszej raty za okres sierpień -listopad 2016. Opadły mi ręce. Polisa musiała być podpisana przez pierwszego właściciela który nie tylko nie poinformował pośrednika ze takową posiadał, ale także ani jej nie wypowiedział Ani jej nie opłacał ( a do pazdzietnika byl właścicielem auta). Szczerze to do głowy mi nie przyszło ze auto na drugą polisę w axa- dostałam bowiem info ze jedyną polisa to ta na miesiąc. Nigdy też nie dostałam żadnego info od AXA ze mam zaległe opłatę. A polisy nie widziałam na oczy. Co robić????nie wiem jakie mam teraz prawa. Proszę pomóżcie Polisa ta w axa jest ważna jeszcze do sierpnia a ja mam wykupione swoją do listopada. Nie stać mnie na płacenie dwóch. Nie ma tu też mojej winy bo zostałam wprowadzona w błąd. Pomocy

Najnowsze wpisy