Forum Polityka, aktualnościKraj

Działalność gospodarcza a KRUS. Czy da się zaoszczędzić na składkach?

Działalność gospodarcza a KRUS. Czy da się zaoszczędzić na składkach?

Wyświetlaj:
Glen Mena / 102.251.30.* / 2018-08-18 15:49
RADIUS LOAN SOLUTIONS udzielają pożyczki według stawki
3% stopy procentowej, jeśli jesteś zainteresowany pożyczką, jesteś tutaj
doradzić, aby wypełnić i odesłać formularz wniosku kredytowego
E-mail (radiusfinancialaid@gmail.com) sam, aby wiedzieć, czy naprawdę jesteś
zainteresowany pożyczką. Jestem tutaj, aby uśmiechać się na wszystkie smutne twarze.

PEŁNE NAZWY:
ADRES:
KRAJ:
KWOTA POTRZEBNA:
CZAS TRWANIA KREDYTU:
CEL POŻYCZKI:
SEKS:
STAN CYWILNY:
MIESIĘCZNA PŁATNOŚĆ:
NUMER TELEFONU:
E-MAIL:

Odpowiadając na te dane (radiusfinancialaid@gmail.com),
przejdziemy do następnego etapu, którym są warunki i
plan re-płatności.

Pan Glen Mena.
Limes Asset Managers Ltd / 154.118.4.* / 2018-07-05 17:54
Здравствуйте,

Вы ищете надежное финансирование бизнеса? В настоящее время мы предоставляем надежное финансирование лицам, нуждающимся в срочных ссудах для начинающих, погашать долги, бизнес стадии роста по ставке 2% во всех странах мира.

Напишите нам скорее, чтобы получить финансирование / кредиты.

Электронная почта: Limesassetmanagers@gmail.com
Корпоративный сайт: www.limeassetltd.co.uk

Джон Пратт
директор
Менеджеры лимузинов.
Alena Dvořáková / 105.112.96.* / 2018-07-05 17:27
Cześć wszystkim, jestem Alena Dvořáková Z Czech, chcę szybko użyć tego medium, by odstąpić od świadectwa o tym, jak Bóg skierował mnie do Legit i prawdziwego pożyczkodawcy, którzy przemienili moje życie z trawy na łaskę, z bycia biednym na bogata kobieta, która może teraz pochwalić się zdrowym i bogatym życiem bez stresu i trudności finansowych. Po tylu miesiącach prób uzyskania pożyczki w Internecie i zostałem oszukany sumą 15 500,00 CZK stałem się tak zdesperowany, by uzyskać pożyczkę od legalnego pożyczkodawcy online, który nie doda mi do bólu, więc postanowiłem skontaktować się z przyjacielem Mojego, który niedawno dostał pożyczkę przez Internet, rozmawialiśmy o tej kwestii i do naszych wniosków opowiedziała mi o kobiecie zwanej Pamela Rosa Flores, która jest prezesem Pamela Rosa Flores. Złożyłem wniosek o pożyczkę w wysokości (720 000,00 CZK) z niską kwotą. stopa oprocentowania 2%, więc pożyczka została zatwierdzona łatwo bez stresu i wszystkie przygotowania, które zostały wykonane w sprawie przelewu kredytu, a w ciągu mniej niż dwóch (2) dni pożyczka została zdeponowana w moim banku, więc chcę doradzić każdemu, czego potrzebuję Pożyczka, aby szybko skontaktować się z nim przez: (pamelarosaflores11@gmail.com) nie wie, że to robię modlę się, aby Bóg pobłogosławił go za dobrą rzecz, którą zrobił

Mój e-mail dvorakova.alena1@post.cz
Pożyczki Private Trust / 207.244.83.* / 2017-10-24 21:27
Dobry dzień
Pożyczki Private Trust, udzielamy kredytów bez odczucia i przy niskim oprocentowaniu 0f 1,5%. Pożyczka Private Trust jest najlepszym rozwiązaniem dla Twojej firmy. Oferujemy różne kredyty.
    Dziękujemy za poświęcenie czasu na przeczytanie tej reklamy.
Aby uzyskać więcej informacji i zapytań, wyślij nam e-maila na adres privatetrustloan@yahoo.com
Przyczepa do ciągnika / 109.243.83.* / 2017-09-01 17:12
Na wsi to nic nie kosztuje. Samo się sieje, pryska, nawozi za darmo, uprawy przemarzną albo ceny nie ma a ciągniki i inne maszyny na kredytach, są na wodę i nie trzeba placic OC. Media nie kosztują bo umyć się można w misce deszczówką, wodę zagotować na ognisku opalanym darmowym drzewem z lasu. Zapraszam na wieś gdzie to wszystko trzeba kupić!
elbrujo / 81.219.71.* / 2016-12-01 13:18
czy ktos jescze ma watpliwosci ze to panstwo bez wzgledu nato która partia tu rzadzi ma charakter okupanta lub mafii dajcych ludnosc tubylcza bez zadnej łaski?
szklarek / 2016-12-01 18:47
Ja.
A tak merytorycznie coś w kwestii poruszonej w artykule tj. art. 5a USTAWY z dnia 20 grudnia 1990 r. o ubezpieczeniu społecznym rolników
masz coś do napisania ?
bookbis / 95.40.181.* / 2015-04-09 18:58
gdy usłyszałam tego faceta ,ktory mowił ,ze firmy jednoosobowe zaoszczedza rocznie nawet 60 zł to pusty smiech mnie ogarnał, co miesiac płace o 50 zł wiecej skladki społecznej czyli w roku o 600zł a on mi tu wmawia jaka to oszczednosc 60 żł. wcale nie dziwie sie ,że jestesmy wkurzeni na to ,że rolnicy nie dosc ,ze płaca NIC to jeszcze emeryture potem biora z zusu a nie z krusu bo tam nie ma nic a to my musimy sie dokładac. Nie dosc ,ze czesto strajkuja, jada palic opony ,wysypywac ziarno, wydzierac japy to jeszcze twierdza ,ze maja tak zle. moze wreszcie ktos pomysli o tych ktorzy naprawde musza sie natyrac ,nie maja czasu strajkowac, ani palic opon, ani wyrzucac swojego towaru w ramach niezadowolenia bo musza opłacic chamsko wysoki nierealny do zarobkow zus
SPRAWIEDLIWA / 78.88.71.* / 2015-04-09 16:07
ROLNICY NIECH ZAKLADAJA DZIALALNOSC ,ALE NIECH PLACA TYLE ILE PLACI KAZDY DO ZUS- A NIE ZEBYSMY DOKLADALI DO KRUSU-DOSYC TEGO STEKANIA-ROLNICY ZACHOWUJA SIE TAKJAKBY TYLKO ONI MIESZKALI W POLSCE I ONI MAJA NAJCIEZSZA PRACE - EGOISCI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 WIECZNIE STEKAJA-- ZAPRASZAMY DO MIASTA GDZIE TO WSZYSTKO TRZEBA KUPIC - PLACIC I TYLE!!!!!!!!!!!!!!!11KAZDY ROWNY DOSYC MAJA DOTACJI -
Angelica / 141.138.131.* / 2017-04-21 18:21
A pracowal pan kiedys na farmie???
Z tego co wywnioskowalam pojecia pan nie ma jaka to ciezka praca 24h/dobe.

Pozdrawiam. zapraszam do mnie na farme...
JanuszRados / 2017-03-21 12:20
Krus to wcale nie jest taka kolorowa sprawa. Emerytury są słabe i rolnik na zwolnieniu lekarskim tez nie dostaje takich pieniędzy jak ktoś ma ubezpieczenie w ZUS.
wiwan / 2017-03-21 13:00
Zapominasz chyba o kwestii wysokości składek. Stosunek kwoty świadczeń do ponoszonych składek jest zdecydowanie bardziej korzystny w KRUS.
krystian1026 / 94.40.24.* / 2016-02-29 21:13
to zapraszam na wieś sprzedaj mieszkanie kup małe gospodarstwo i popracuj a gwarantuje ze grzała byś do miasta że aż miło pozdrawiam
Rolnik płacący ZUS / 95.49.136.* / 2015-04-09 15:42
Wystarczy zapisać w ustawie o działalności gospodarczej że tak jak jest przy pracujących że każdy kto pracuje - prowadzi działalność płaci ZUS i ten problem z głowy. Większym problemem dla wszystkich jest szara strefa. Dlaczego- ogranicza zbyt przedsiębiorcom i powoduje dumping cenowy, pracownikom płaci netto czyli traci ZUS US i wszyscy pracujący na prawo, nie przestrzega żadnych przepisów w tym BHiP p-poż koszty mniejsze, nie jest kontrolowana co powoduje że kontrolowani mają gorzej.

Najnowsze wpisy