Forum Polityka, aktualnościKraj

E-papierosy. Ministerstwo Zdrowia przygotowuje nowelizacje przepisów

E-papierosy. Ministerstwo Zdrowia przygotowuje nowelizacje przepisów

Wyświetlaj:
geter / 93.181.165.* / 2014-09-18 19:43
sam mam e-papierosa już pare dobrych miesięcy i bardzo to sobie chwalę. na pewno jest lepiej dla ludzi z mojego otoczenia gdy e-pale niż jak paliłem zwykłe papierosy.
uduch / 87.99.23.* / 2014-11-11 21:45
mogą np. organiczyć możliwość sprzedaży nikotyny w płynie. ale zawsze są płyny z 0 mg nikotyny do kupienia. większość producentów i sklepów jak reddog.pl sami narzucili ograniczenia wiekowe na klientów.
Mariusz123455 / 176.98.119.* / 2014-09-16 23:07
Nie można zakazać sprzedaży sprzętu elektronicznego nieletnim. Jeżeli taka ustawa wejdzie w życie oczywiście cofnie ją trybunał. To jedynie sprzęt elektroniczny, który nie jest szkodliwy. Szkodliwe są olejki i na nich już teraz widnieje magiczne 18+. Rozumiem, że to jedynie początek nagonki zpaewne opłaconej przez tracące miliardy koncerny tytoniowe. Czy kolejnym krokiem będzie wprowadzenie akcyzy żeby przyapdkiem palenie e-fajki też było nieopłacalne? Na marginesie - bez względu na to kto czym sie truje nie powinien tego robić z czystej przyzwoitości w miejscu publicznym. Jestem za wprowadzeniem zakazu bawienia się tym w miejscach publicznych. Tam też jest trucizna, ale wiele mniej, pomimo tego nie każdy chce to wdychać.
H Szatkowski / 2014-09-17 10:10
Broń palna też bez amunicji nie jest niebezpieczna, a jakoś konstytucyjnie reglamentuje się do niej dostęp....
Mariusz123455 / 176.98.119.* / 2014-09-17 17:51
no to naciągnąłeś - niezłe zestawienie e papierosa z bronią, która po uzyskaniu dostępu do amunicji może wywołać niezły burdel społeczny. E papieros to bateria litowo jonowa, można tym gwintem połączyć ją również z innymi urządzeniami. Górny element nazywany przez producentów różnie to element metalowy i plastik - niezwykle niebezpieczny. Ty naprawdę wierzysz, że taka zmiana ma poprawić zdrowie społeczne? ;) Przecież chodzi o forsę, w przyszłości akcyzę oraz kilka kopert od lobbystów z Marlboro. ;) To ludziom należy zmieniać świadomość, a nie traktować ich odgórnie jak w jakiejś komunie, gdzie Państwo opiekuje się człowiekiem od poczęcia do śmierci. To człowiek, który pali papierosa na ulicy czy też e-papierosa powinien zwyczajnie dostać w mordę w ramach wychowania od tych którzy mają to wdychać. Państwu nie chodzi natomiast o zdrowie Twoje i Twoich dzieci, ale o forsę.
H Szatkowski / 2014-09-17 20:50
Owszem, naciągnąłem. Dokładnie tak jak Ty z tą konstytucyjnością....
Mariusz1088 / 178.182.41.* / 2014-09-15 14:10
Tak oto naukowcy odkryli produkty lecznicze z nikotyną i e-papierosa ze śmiertelnie trującą nikotyną. A rakotwórcze aromaty wolno wąchać tylko z mydeł i szamponów? Zakaz sprzedaży nieletnim - ok. Nikotyna uzależnia . Ale nic poza tym! Żeby naklładać zakazy na dorosłych ludzi, ? Skoro żywność utraciła smak i aromat, to może jednak zostawcie nam ten smaczny liquid.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
to musiała być zaraza:)))))))) / 178.36.247.* / 2014-09-15 10:36
Ten sam resort zlikwidował dentystów w szkołach.

Najnowsze wpisy