Forum Forum dla firmOprogramowanie

Elektroniczny obieg dokumentów- programy

Elektroniczny obieg dokumentów- programy

emilii / 37.47.7.* / 2016-12-06 13:56
znacie jakieś programy oferujące elektroniczny obieg dokumentów online? Chodzi mi o to, żeby można było podstawowe czynności pracy w biurze rachunkowym wykonywać online bez zatrudniania techników do obsługi tych programów
Wyświetlaj:
Julka91 / 217.73.190.* / 2020-05-19 10:26
https://icon24.pl/elektroniczny-obieg-dokumentow/ polecam moduł do zarządzania procesowaniem dokumentów i archiwizacji dokumentów elektronicznych
awfffssd / 194.42.116.* / 2019-12-31 13:30
Aby łatwo zarządzać wszystkimi dokumentami całej swojej firmy warto wybrać oprogramowanie, które Ci to ułatwi oraz będzie cały czas rozwijane i wspierane. Przetestuj jakie funkcje oprócz obiegu dokumentów może zaoferować twojej działalności Firmao.pl program w chmurze CRM/ERP. Z kodem UYGDE543 uzyskasz 10% rabatu. Firmao.pl/oferty
lemon150 / 83.6.250.* / 2017-08-29 23:02
grunt to dobry program do elektronicznego obiegu dokumentów. Jeśli będzie on intuicyjny, z przydatnymi funkcjami a do tego nie będzie się wieszał – po prostu będzie sprawny – to jestem pewny że firma rozkwitnie. Tak przynajmniej było w naszym przypadku kiedy zdecydowaliśmy się na takie rozwiązanie od Paperless. Nawet nie zdawałem sobie sprawy ile kosztuje papier, drukowanie, kserowanie oraz ile czasu zajmuje przekazanie tych dokumentów do różnych działów. A teraz – wszystko przebiega o wiele szybciej i taniej!
malka12345 / 188.146.37.* / 2017-07-11 12:58
Temat był już utworzony jakiś czas temu, ale może jeszcze komuś się przyda moja odpowiedź ;)

U mnie w firmie korzystamy z platformy biznesowej JIRA - pozwala ona m in. tworzyć nowe zadania, no i dzięki niemu możliwy jest elektroniczny obieg dokumentów. Nie będę się jednak rozpisywać, JIRA co to - po prostu zostawię zainteresowanym linka: http://jirasolutions.pl/o_jira/
sareckin / 185.137.18.* / 2016-12-08 09:41
U nas mamy Teta Web od Unit4. To rozwiązanie dedykowane wszystkim pracownikom i kadrze zarządzającej. Przede wszystkim chodzi o wnioski o urlopy, rozliczanie delegacji, naliczanie wynagrodzeń. Sam program nie jest też trudny w obsłudze, wiec nie powinieneś mieć problemów w obsłudze.
Andrzej Sob. / 37.47.5.* / 2016-12-07 12:01
hmm myślę, że takich programów może być dużo, sęk w tym co te programy oferują poza elektronicznym obiegiem dokumentów ;) weź na przykład taki TaxOrder, tu masz nie tylko te podstawowe czynności z pracy w biurze, ale też mierniki efektywności pracownika, analizy i tak dalej. Więc jeśli decydujesz się na taki program to weź pod uwagę od razu taki z rozbudowanymi funkcjami

Najnowsze wpisy