Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Emerytura po 40 latach pracy. Kancelaria Prezydenta wycofuje się z pomysłu

Emerytura po 40 latach pracy. Kancelaria Prezydenta wycofuje się z pomysłu

Wyświetlaj:
poz / 83.18.174.* / 2015-07-22 08:05
Natomiast pRezydent nie wycofuje się ze sprzedaży resztek majątku Polaków.
TM / 178.235.49.* / 2015-06-26 10:19
PRACA AŻ 40 LAT SKŁADKOWYCH[ MINUS DNI CHOROBOWE] 60% PO GODZINACH -----MORALNIE IM SIĘ TO NALEŻY ---- TYLKO CZY TACY SĄ ????
ech... / 178.235.17.* / 2015-06-26 00:06
Wycofali... -oby własnych emerytur nie doczekali ci perfidni krętacze. Prezydent dla siebie podpisał podwyżkę emerytury,o swoją kieszeń zadbał.
ZAWIEDZIONA:) / 83.8.7.* / 2015-06-11 23:19
Nie wierzę ! Niższe emerytury ? to emeryci, którzy teraz odejdą na zasłużony odpoczynek będą musieli wybrać opłaty czy leki ale już bez jedzenia ! Zamiast obniżać emerytury rozwiązać Senat zmniejszyć o połowę LICZBĘ POSŁÓW , a Partie niech utrzymują się za własną kasę . Zmniejszyć zarobki w Rządzie, a podwyższyć najniższe emerytury !
czarny414 / 79.189.132.* / 2015-05-29 14:33
Widzę, że 34% lemingów łudzi się że Dudek spełni swoje obietnice
Polka 1 / 176.113.207.* / 2015-05-27 21:11
Panie oszukany, jestem po 40, mam dom, samochód utrzymuje rodzinę i oszczędzam. I pracuję. W swoim życiu rożne prace wykonywałam jak mówi powiedzonko, żadna praca nie hańbi. Nie interesuje mnie na ile starczy moja pensja za granicą, bo mieszkam tutaj. Specjalista na moim stanowisku za granica zarabia do 5-7 tys euro. I co z tego, skoro ja lubię Polskę i lubię tu mieszkać.
Jak ktoś patrzy na wszystko przez pryzmat pieniądza albo jest wyznawcą prezesa to jego sprawa. Wiem jedno, w Polsce da się żyć.
+50 oszukany / 87.206.201.* / 2015-05-28 10:01
Moj kolega zaraboa 2.5 tys FUNTÓW JAKO KIEROWCA W ANGI SKONCZYL UW JEGO ZONA- PO AON JAKO SPRZATACZKA 1300 FUNTOW PRASZY MI ZOSTAWIC SWOJE NAMIARY TO Z CHECIA WRUCA DO KRAJU I ZACZERPNA WOEDZY Z PANI DOSWIADCZENIA I ZOSTANA W KRAJU
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
+50 oszukany / 87.206.201.* / 2015-05-28 08:37
Ciesz mnie to ze ma pani wszystko i jest pani patriotka Ale sa takie zawody w Polsce w ktorych ludzie otrzymują marne grosze a prace maja strasznie odpowiedzialna Jedyna szansa to wyjechac z tego kraju Pani wiedza zamyka sie na poziomie pracy ludzi kturzy wyje hali bo nasz kochany rzad nie zapewnia im godnego zatrudnienia z braku przemyslu LUDZIE po UJ pracuja w sklepach za lada i otrzymuja 1200 zl MYSLE ze z racy pani doswiadczenia i spasobu mysleni nie zrozumie pani co mysla tacy mlodzi ludzie Oni tez by chcieli miec swoje domy w tym kraju Ale za 1200 zl Znam takie miejscowosci ze wszyscy mlodzi wyjechali z kraju Tak powinno byc Znam tez takich ze nie maja dla dzieci na pampersy a pracuja po 200 godzin miesiecznie Przypomne pani ze jestesmy w UE to do czegos nasz
rzad zobowiazuje Mysle ze pani praca to Od poniedzialku do piątku A jak ma pani katarek lub migrane to L4 i spako Firma funkcjonujeProsze jednak panietac o tych co prace wiaza z pasja i poto sie uczyli by pracowac w wyuczonym zawodzie Mam to szczescie ze me moje dzieci odwazyly sie wyjachac i pracuja w swoich zawodach i maja prawo do negocjacj wysokosci poborow Ich ruwiesnicy o podobnych zawodach stoja za ladu w markecie Lub sa beztobotni Nie oto wolczyli nasi ojcowie by kolesie i uklady partyjny niszczyly nasz kraj A curka Bronka musiela malowac ploty a Norwegi Zwiedzilem prawie caly swiat dzieki swojego zawodowi i mam skale porownawcza Chcial bym sie doczekac by mlodzi ludzie mieli godne zycie w tym kraju A wyjazd za vranice wiazal sie z wypocznkiem Chciałbym by starsi ludzie nie musieli wydawac swojej emerytury na leki Pani tez zycze zeby miala pali zdrowie Prace A pani dzieci nie musialy wyjezdzac za praca
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
X06 / 62.253.132.* / 2015-05-28 00:35
Specjalistom z pewnością da się żyć w Polsce... Zejdź na ziemię, nie każdy ma tyle szczęścia że złapał boga za nogi. Zwłaszcza w tym kraju.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Polka 1 / 176.113.207.* / 2015-05-27 17:57
Nie jestem wyznawczynią prezesa. Tylko ciężko pracuję, jestem po studiach i mam 2 dodatkowe fakultety. I nie wstydzę się, jak po przyjściu z pracy zdejmuję kostium, zakładam dres i idę np w pole. Nie mam światowego luksusu, na wszystko zapracowałam własnymi rękami i głową. Po prostu nie siedzę i nie biadolę. Gdyby nie to, że mam zwichniętą kostkę, to nawet nie pisałabym komentarzy.
+50 oszukany / 87.206.201.* / 2015-05-28 09:49
Wspulczuje pani z powodu taj kosrki Pewnie musiala pani Skazystac z pomocy opoeki medycznaj Szkoda ze nie zapytala pani ile zarabia pani pielegniarka i kiesy dostala jakas podwyzka Zastanowila sia pani czy ta kobieta w takim szpitalu bedzie w stanie w wieku 67 lat wkuc sie pani w zyle by pobrac kraw Moze pani zaproponuje jej przekqalifikowanie i pujscie na zmywak Zapomina pani ze nie wszyscy musza miec Fakultary bo musieli isc do pracy bo ich nie bylo stac na studia Wyobraza sobie Pani Pilota w wieku 67 lat ktory musi cale zycie sie uczyc zdawac egzaminy Nie to pani nie dorycz Bo zaklada pani dras nie myslac ze szylo go dziecko gdzies w Indi czy Chinach Poco tak myslac Bo man na ta chwile wszystko Ale prosze pamiatac ze jak jest zdrwie to jest wszystko A jak zdrowia niet to zaczyna sie szanowac pania polozna i blaga by zostala przy pani po godzinach bo nie ma obslugi nie myslac ze ta kobieta ma taz rodzine i nie uczulasie dla fakultatow rylko by pomagac ludzia
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
+50 oszukany / 87.206.201.* / 2015-05-27 10:35
Pani Polko nie wszyscy co wyjechali do pracy za granice do pracy zajmuja sie budowalnka i pracuja na zmywaku Ludzie nie koniecznie po studiach pracuja za normalne pieniadze Posiadaja opieke socjalna Stac ich na wynajm mieszkanie czy domku Utrzymanie rodziny Kupno samochodu i odlozenie kilku groszy Ma pani ograniczony zakres wiedzy tak jak Pan Prezes Skoro ma pani taki dobrobyt to prosze wziąść swoje miesieczne pobort Wsiasc w samolot Czy samochod i wjechac do jednego z kraju UE i zobaczyc na co pani wystarczy pani pesja Mysle ze zaszaleje pani i zwiedzi cala UE A po powrocie prosze nam napisac o swoich wrazeniach Pozdrawiam i zycze milej pracy az do smierci a pochuwek prosze zlecic ZUS-owi
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
WARS / 46.170.177.* / 2015-05-26 19:29
Głosujcie za młodymi,którzy pozostali w kraju i chcą coś dobrego zrobić dla siebie i swoich dzieci.Trzeba zmienić posłów szkodzących naszej Ojczyźnie(wyśmiewanie z najwyższej wartości rodziny, drwili z patriotyzmu )Bezmózgowcy chcieli sprzedać lasy państwowe.Zapamiętać nazwiska i twarze,aby pod innym szldem partyjnym przestali szkodzić.NASZA SIŁA TO KARTKA WYBORCZA.ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ NAPRAWY ,TEGO CO DOTĄD SPARTOLILI.
Polka 1 / 176.113.207.* / 2015-05-26 18:55
A może ludzie za granicą po prostu oszczędzają ich stać. I głupoty gadacie. Ostatnio chciałam, zęby " fachowiec" ułożył mi płytki na tarasie - 40m. Fachowcy nosem kręcili, bo za mało metrów, bo za dużo, bo płytka nie taka, bo tamto, bo owanto. Kupiłam klej i sama położyłam. A fachowcy dalej narzekają ,że pracy nie ma, i trzeba za granicę.
Niech wyjadą.
+50 oszukany / 87.206.201.* / 2015-05-28 10:37
Co do tarakoty co pni kladla sama na tarsie Nie dala Pani zarobic Fachowca To zodacz Pani jak przjdzie woda i mróz Rozwali to pani dziela a fachwic qezmie dwa razy wiecej za wykucie pani partaniny A co tam Bogatemu wszystko wolno He He
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
+50 oszukany / 87.206.201.* / 2015-05-27 15:35
Co do fachowcow od ukladanie glazury Wystarczy spojrzeć na jego stroniej Narzędzia i odrazu widac co reprezetuje A jeszcze jak chce odrazu zaliczke To wiadomo ze to jakis lump Ale jaka placa taka praca Firmy na dziko Nie placa podatkow Siedza na krusie jada do warszawki Miewzkaja na kupie w kawalerkach Chlaja i ciesza sie ze rabia ten kraj w babuko To jest Polska
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Polka 1 / 176.113.207.* / 2015-05-26 18:50
Jak człowiek sam siebie szanuje to i inni go bedą szanować. jak by ludzie nie chcieli pracować na czarno i jednym frontem, to pracodawcy by ich szanowali i płacili godziwie. Ale zawsze znajdą się tacy co wyjdą przed szereg. 5 będzie robić za 1000 zl a 6 za 950, bo się może podliże i tede. W swoim czasie pracowałam i za granicą i cały czas w Polsce, zawodowo i w gospodarstwie rolnym I Polak za granicą myślał, że jak w akordzie zrobi więcej po więcej zapłacą. Psińco prawda, stawki obcinali. Polak zawsze harpagan szkodzi sobie
+50 oszukany / 87.206.201.* / 2015-05-28 11:24
Czy z powodu tej obolalej kostki jest pani na zwolnieniu bo to przeszkadza w siedzeniu za biurkiem?
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
+50 oszukany / 87.206.201.* / 2015-05-28 10:54
Co do szankwania pracownika przez pracodawce Od lat 90 pracodawcy maja swoje jedyne zdanie Jak sie tobie nie podoba to na twoje moejsce stoi za brama dziesieciu TO JEST POLSKA Widac ze maloa pani do czynieni z relnym swiatem Czas wyjs do ludzi A nie zamknac sie w swojej rodzinnej twiwrdzy i zapoznaz sie z rzeczywistoacia
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
znajoma205, / 83.8.7.* / 2015-06-11 23:09
zgadzam się z tą wypowiedzią ta pani nie wie co pisze !
+50 oszukany / 87.206.201.* / 2015-05-26 18:47
Co do pani Polki To malo chyda bywala pani w swiecie Ludzie w EU bedacy w wieku emerytalnym nie stoja miesiacami w kolejkach do lemarzy a podrozuja po swiacie a Polak musi pracowac do utraty zdrwia No chyba ze jast Poslem i mota sie z parti do part Posel to chyba funkcja publiczna nie zawód i tych panow trzeba zagonic do pracy na smieciowkach Ale to ich nie dotyczy i pewnie Pani POLKI Też Pewnie siedzi pani gdzies w ciepelku za biurkiem cicho jak myszka A inni .usza dla pani zapewnic bezpieczenstwo wyprodukowac artykuły pierwszaj potrzeby Zrobic zastrzyk Wyobraża Pani sobie Polozna w wieku 65 lat ktora jest sama na dyżurze i musi byc na kazde wezwanie pcjetki To Pani nie dotyczy do momentu puki jest praca i zdrowie Pozdrawiam i zycze pracy do końca swiata i dzień dluzej
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Polka 1 / 176.113.207.* / 2015-05-26 17:18
Ludzie zastanówcie się co piszecie. Widzę jak to jest, jak ktoś ma daleko do emerytury to krzyczy, żeby obniżyć wiek emerytalny. A jak ktoś ma przejść na emeryturę, to chciałby jeszcze popracować. Żyjemy coraz dłużej, stan zdrowia długo dobry. Wystarczy zobaczyć jak wyglądały 60 letnie osoby 20 lat temu a jak dzisiaj.

I wiem ,że zaraz krzykacze powiedzą, że NFZ itede.
A prawda jest i taka, że pacjenci do jednego specjalisty w 5 miejscach się zapisują, to, że lekarz w pięciu pracuje jednocześnie to druga strona medalu. Ale to nie wina ustaw czy rządu, ale ludzi.
mironn59 / 81.18.214.* / 2015-05-26 17:04
Proponuję prezydentowi elektowi zaraz po zaprzysiężeniu 8 sierpnia na urząd, aby miał już gotowy do zgłoszenia projekt nowej ustawy emerytalnej, zmieniającej wiek 67, na staż pracy 35 kobiety i 40 lat mężczyźni Złożyć do laski marszałkowskie i zobaczymy jak się zachowa większość parlamentarna w sejmie, gdzie przewagę zdecydowaną ma PO.
+50 oszukany / 87.206.201.* / 2015-05-28 11:07
Jak juz wiadomo Bedziemy miec jedyni na swiacie Palac prazydecki odwarty dla wszystkich A dzisiej ppwoadzial Pan Duda ze postawi tam pomnik upamietniajacy katastrofe Jakos usichlo o frankowiczach o rozbudowia fabryki autobusow San Miel takim jezdzic w Polske Klstwa Klstwa Mlodzi Palujcie qelizy i czas wyjezdzac z twj krainy czarów
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
+50 oszukany / 87.206.201.* / 2015-05-26 16:53
Wredne klamstwo przed wyborcze Jak można myslec tylko o sobie i oszukiwac swoich wyborców To podziekowanie za oddane glosy Panie Prezydecie Oszukal pan nas i skazal na kolejne lata pracy az do smierc Albo prace na smieciowkach za 3.50 za godzine Juz wiem ze to jest Polska Zecze panu Pogodnej starosc
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
do początku nowsze
1 2 3 4 5 +25 +50

Najnowsze wpisy