Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Euro na Litwie. Od dziś rozliczenia tylko w europejskiej walucie

Euro na Litwie. Od dziś rozliczenia tylko w europejskiej walucie

Wyświetlaj:
Srinagarindra / 77.45.44.* / 2015-01-16 14:54
I co Platformiane neptyki - Litwini mają i Euro i Gazoport. Od dawna ich waluta nie była podatna na spekulacje bo była związana sztywnym kursem z kilkoma walutami. Polnische wirschatf trwa - w każdej dziedzinie... . Co nie chwycisz afera, absurdy, złodziejstwo, przekręty, ustawione przetargi, pogarda dla mienia Państwa, pogarda dla przeciętnego Polaka i dbałość wyłącznie o własną kiesę.
ouhjlkhjnlkn / 78.30.87.* / 2015-01-16 20:35
"U nas wydałam 10 euro i praktycznie niczego nie kupiłam. W Polsce wydałam 100 euro, ale mam zapas na cały miesiąc " i to jest właśnie manipulacja papilotka - tu wydałam 10 euro i nic nie mam - w polsce wydam 100 euro i zrobię zapasy.. ale jak kupisz za 100 euro u siebie też będzeisz mieć zapasy a w polsce jak kupisz za 10 euro to nic nie będziesz mieć... no ale RZĄDOWY PROGRAM ZNIECHĘCANIA POLAKÓW DO EURO DZIAŁA W NAJLEPSZE... ludzie... co za różnica jaka będzie waluta - cena i tak wzrośnie to i płace wzrosną i tyle... po prostu wyrównają się ceny i płace do poziomu unijnych. a jak zostanie stara waluta to nadal bedzie bieda i głód.... i tyle w temacie j- siju papilotku pupilku rzadowych ....
podatnik_983762547 / 77.115.8.* / 2015-01-18 22:17
Kolejne fale braków płynności wielkich banków w strefie euro sprawia ze w razie nie przyjęcia ogromnych (niespłacalnych już) wierzytelności na klatę społeczeństw w strefie euro trzeba będzie drukować, drukować i jeszcze raz drukować. Jeśli dodruk będzie już bardzo niebezpieczny to pozostanie tylko konfiskata depozytów. Ludzie i tak zapłacą za lekkomyślność inwestycyjną banków i funduszy jak nie w ogromnych podatkach lub bezpośrednio to w inflacji. Dziękuj swoim bogom za to że PL nie przyjęła euro, gdyż to stawi nas w odrobine lepszej sytuacji w porównaniu do Grecji, Cypru, Hiszpanii, Portugali, Irlandii i innych.

Najnowsze wpisy