Forum Forum finansoweInne

Eurobank - najpierw zyski później giełda

Eurobank - najpierw zyski później giełda

little boy / .* / 2003-09-22 14:58
Komentarze do wiadomości: Eurobank - najpierw zyski później giełda.
Wyświetlaj:
Magda / .* / 2004-05-20 08:21
Zgadzam się z Tobą Julio. Niektórym koleżankom zaczyna odbijać. W tej pracy potrzebny jest spokój i dobra atmosfera. Trudno będąc szykanowanym uśmiechać się do klientów. Myślę, że szefowie to zauważą. Pozdrawiam Cię. Dzisiaj mam wolne to mogę trochę pobuszować w internecie. Pa.
julia / .* / 2004-05-20 08:12
Zdarzają się przypadki terroryzowania pracowników przez kierowniczki stoisk , niekiedy mają one problemy ze skorzystaniem z toalety i spożyciem śniadania.
didi / .* / 2003-12-05 12:17
Pracuje jako doradca w EB i chyba troche o tym banku wiem. :) Smiesza mnie okreslenia 'zdzierstwo, oszutswo' (etc.), skoro to dzieki naszym (nadal atrakcyjnym lokatom), konkurencja sie przestraszyla i zaczela wprowadzac wyzsze oprocentowanie (ktore po przeliczeniu i tak wyzsze od naszego nie jest). Mamy darmowe konto, swietnie przygotowanych na kontakt z Klientem ludzi i duzo energii. A propos pracownikow - przeszedlem przez sito rekrutacyjne, szkolenia i doskonale wiem, ze 98% ludzi w tym banku doskonale wie co robi.
malgos / .* / 2004-06-15 13:03
czy moglbys mi powiedziec jak dokladnie wyglada rozmowa ile etapow i ile sie czeka na odpowiedz dziekuje
adam / .* / 2003-11-30 19:04
ludzie o czym wy piszecie nie znacie chyba ofert banków obecnie króluje vw bank konto direct bez opłat np darmowe przelewy zwykłe i do zusu oprocentowanie 4% mozna lokate w koncie założyć np 21 dni i juz 4,45% macie polecam
Tom's / .* / 2003-11-03 11:07
Całkowicie popieram padost'a... z poprzednich wypowiedzic sączy sie tylko nienawisc i zadrość...a określenie kogoś oszutem bardziej pasuje do naszego rządu.. bo zdzierają z nas pieniądze ktore w obietnicach i (normalnych krajach) zostałby przekazane na potrzeby kraju.. i jego obywatelii.To jest mistrzostwo oszustów... legalnie musisz im płacic pomnażąjac ich prytwatne fortuny.. cos jak legalna zbrodnia..Wracając jednak do Eurobanku.. puknijcie sie w głowe.. czy osoba taka jak prezes tego banku który doszedł do tego co ma swoją pracą, szacunek i podziw innych autorytetów, naraziłby sie na taki skandal, ba gorzej.. na pogarde tych którzy w niego wierzą..?Nie obrażąjac nikogo.. na taką głupote jaką wysuwacie nizej.. nie wpadłaby nawet cwierć inteligentna małpa..
b / .* / 2004-12-17 23:13
Poziom inteligencji ponizej przecietnej, az szkoda slow.Nie twierdze że EUROBANK jest najtańszym bankiem na rynku, ale przynajmniej wszystkie informacje są podawane czarne na białym. A doradcy którzy tam pracują dokładają wszelkich starań aby było miło-porównanie do PKO
Maja / 83.24.21.* / 2006-03-23 10:15
Jestem klentem Eurobanku i uwazam iż na etapie przyznawania kredytu obsłóga jest bardzo profesjonalna i przesympatyczna.
W trakcie spłacania kredytu straciłam pracę i prosiłam o zawieszenie spłaty lub przesunięcie daty spłaty(w tym momęcie nie miałam żadnych zaległości) ale okazało się że bank który w reklamie tak dużo chce robić dla klienta nie dał mi zadnej alternatywy.
Tak więc spłacam kredyt z konieczności 8 dni po terminie ale już po pięciu dniach mam telefony od agresorów z eurobanku ( nawet do pracy) i dowiaduję się że nie jestem już klientem banku tylko dłużnikiem, że zostanie wpisana negatywna opinia do bik itp..
Pragnę też zaznaczyć iz do kazdej raty doliczam odsetki za spóżnienie ale to i tak nie robi ze mnie klienta rzetelnego w trudnej sytuacji tylko beznadziejnego dłużnika którego mozna potraktować w podły sposób.Kończę spłate tego kredytu już w maju i naprawdę nie polecam nikomu. Maja
dina / 217.153.6.* / 2007-01-02 11:01
Maju : Mine tez to nieszczescie spotkalo i zgadzam sie z toba w 100 % i powiem jeszcze tak ze takie pogrozki dostalam juz po jednym dniu spoznienia wiec chce dotrzymac do 25 dni i zobaczyc czym dalej beda mnie straszyc !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! znam swoje prawa tez ... i nic nie pomoze na chamstwo !!! nie polecam tego banku naprawde
Re Eurobank / .* / 2004-12-01 10:34
OCH EUROBANK TE WASZE KREDYCIKISĄ KAPITALNIE SŁABE,DO NASZEJ OBECNEJ SYT.GOSPOD.ŻYCZĘ DUŻĘJ SZKODOWOŚCI /NIE UNIKNIONEJ BO ZARZYNACIE LUDZI I TAK ZADŁUŻONYCH KTÓRZY BIORĄ KREDYT POTO ABY SPŁACIĆ INNE KREDYTY A DLA WAS NIE BEDZIE NIC TYLKO KOMORNICZE ZAJĘCIA
padost / .* / 2003-11-03 09:44
Bank jak każdy inny, a instutycja jako zarabiająca.. przecież po to się coś otwiera żeby zarobić! Mamy rynek pełny banków i każdy może znaleźć coś dla siebie, nie odpowiada oprocentowanie w jednym to idzie się do drugiego. Przecież nigdzie nie ma nic za darmo!A co do wieśniaków to "ccccccc" wydaje mi się większym, skoro tak ciężko mu dobrać odpowiednie słowa. Może poczytaj książki, to będziesz miał bogatszy zasób słów! Życzę powodzenia!
ccccccc / .* / 2003-11-01 21:11
k********************* oszusci!!!!!!!!!
dodi / 217.153.6.* / 2006-07-04 14:34
nie tylko oszusci ale jak im klient nie pasuje jada do zakladu pracy i sprawdzaja , zadaja umowy i inne zaswiadczenia , jesli klienta nie ma w pracy to moga tez jechac do domu ,,, fujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
wwww / .* / 2003-11-01 21:10
racja,maja wysokie oprocentowania i prowizje,wieksze od nich ma tylko Lukas bank!
lilly / .* / 2003-11-01 21:06
zgadzam sie z toba calkowicie.maja najwieksze oprocentowania i prowizje,oszukuja na wszystkim,robia tak aby wyciagnac najwiecej pieniedzy od klienta,zarabiaja na nieswiadomych niczego ludziach,nie wierzycie to spojrzcie na ich tabele procentowe
cccc / .* / 2003-11-01 21:02
p******* oszusci,tam prauja sami oszusci,a bank jest tylko przykrywka!!!!sprawdzone!!!!!!!!!!!jak nie wierzyci o sami sie przekonajcie na wlasnej skorze
Carox / .* / 2003-10-23 18:11
Co za "palant" pisze o jakiejś swojej BABY ?? Dlaczego zatrudnia się w TAKIM Banku wieśniaków lub rodziny /dziewczyny/ wieśniaków. TAKI wieśniak niech pisze do DISCO POLP.
little boy / .* / 2003-09-22 14:58
no i tak najwspanialszą Osobą w banq jest moja Księżniczko :))**** i dlatego dla maj Bejbe przesłodziutkiej proszę o podwyżkę szybką i przeniesienie do miasta na wodzie w charakterze kierowniczym :))) no i jeszcze Panie Łukasiewicz te bilety na "ciało" darmowe gdzie są??:DD buuuuuuuuuuuuuuuuuzia moja Stokroteczko :))***** i nei przemęczaj siętam za mooocno :))*****
Carox / .* / 2003-10-23 18:13
To nie jest FORUM dla wieśniaków !!!

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: