Forum Forum dla firmZakładanie firmy

Facebook - dobra reklama?

Facebook - dobra reklama?

catpower / 2012-06-05 08:26
Co sądzicie reklamowaniu się na portalach społecznościowych typu facebook? Czy to się opłaca robić i czy rezultat jest jakiś? Prowadzę bloga od niedawna i zastanawiam się jakby można było go rozgłośnić, znajomi namawiają mnie na reklamę w necie właśnie, ale jakoś nie jestem przekonany, będą raczej anty nastawionym do tego typu portali.
Wyświetlaj:
letbe32 / 2017-09-23 01:25
Facebook to w jakimś stopniu jest dobra reklama, ale skoro prowadzisz bloga, to może lepiej pomyśleć o pozycjonowaniu? Odpowiednia firma jest to w stanie zrobić to naprawdę dobrze. Konkurencyjne ceny oferuje strona http://www.themeforest.net.pl.
SOLV / 46.148.0.* / 2017-05-19 12:35
Uważam, że reklama na fb jest dobrym sposobem na zdobycie nowych czytelników. Wiem, bo sama trafiam na "sponsorowane" wpisy na fb i je klikam, bo trafiają w moje zainteresowania. Ale sądzę, że ustawienie kampanii tak, żeby dobrze się spisała to nie lada wyczyn i trzeba się do tego odpowiednio przygotować i analizować na bieżąco jak się sprawdza.
KOROL / 2017-05-19 12:08
Moim zdaniem są lepsze formy reklamy niż ta w social media. Dlatego też ja wolę powierzyć moją reklamę w internecie firmie takiej jak ta: http://www.strategon.pl/ żeby nie działać na własną rękę ;)
Labsta.com / 77.65.51.* / 2012-06-07 01:54
Jeśli dobrze zapoznasz się z tematem, wyznaczysz dobry cel i dobierzesz odpowiednie ustawienia powinno się opłacić.

Masz dostęp do 8 milionów użytkowników z Polski i masę możliwości posegregowania tej grupy.

Skuteczność będzie zależała głównie od tego i zdążysz się nauczyć nim zaczniesz ;) Jak chodzi o warunki finansowe to są zbliżone do reklamy w Google AdWords.

Możesz też spróbować zdobyć kupon i wtedy za darmo przetestować reklamy na Facebooku.
1_62 Golden Ratio / 2012-06-05 13:12
Plusem reklamy na Facebooku jest to, że można ją skierować dokładnie do naszej grupy docelowej, więc wg mnie to bardzo dobry pomysł
Woźny12 / 2012-06-05 13:24
Jeżeli masz dużó znajomych na Facebooku , to sposób jest naprawdę dobry :)
smialok / 164.127.86.* / 2012-06-05 13:11
wszystko zależy od "branży" ;) blog może się udać.. wystarczy popatrzeć na te kulinarne blogi na fejsie.. inaczej jeśli chodzi o firmy małe i średnie, jakiegoś szewca, albo firmę wykończeniową.. im się nie opłaca reklama na fb. .lepiej im jest zainwestować w wizytówkę w panoramie firm na przykład, bo maja wtedy duży zasieg ogłoszenia i ono jest wytargetowane. A z fb kto by im przyszedł ;) myślę, ze z blogiem możesz śmiało startować
cukiereczek83 / 2012-06-05 10:27 / Bywalec forum
facebook jest obecnie bardzo znany reklama na takim portalu moze sie udac

Najnowsze wpisy