Forum Forum dla firmOprogramowanie

Faktury, rachunki do zleceń, pity - jaki program

Faktury, rachunki do zleceń, pity - jaki program

Kuba465 / 83.5.6.* / 2017-01-18 10:35
Witam,
prowadzę fundację i generalnie księgowaniem operacji zajmuje się nasze biuro rachunkowe, ale szukam jakiegoś programu w którym będę mógł wystawiać faktury i rachunki do umów zleceń i dzieło, który na podstawie wystawionych dokumentów podliczy mi na koniec miesiąca ile mam zapłacić ZUS i PIT. Byłoby doskonale gdyby wystawiał pit4 i pit11. Nawet nie musi fakturować jakby co - faktur wystawiamy kilka rocznie i dam radę bez programu jakby co. Ważne, żeby rachunki do zleceń były w wersji z pochodnymi pracodawcy jak i bez i żeby te pochodne drukowały się na rachunku (próbowałem TaxMachine, ale brakuje m.in. tej właśnie funkcji).
Dotychczas robiłem to wszystko w Excelu, ale rozwijamy się i robi się to nieco męczące.
Nie mam potrzeby bardziej skomplikowanych operacji, tyle tylko co napisałem. Budżet w jakim chciałbym się zamknąć to maks. 500 zł.
Wyświetlaj:
tikitaki / 194.42.116.* / 2019-12-20 14:09
Aby łatwo wystawiać faktury swoim kontrahentom warto wybrać oprogramowanie, które będzie cały czas rozwijane i wspierane. Przetestuj jakie funkcje oprócz fakturowania oferuje Firmao.pl program w chmurze CRM/ERP. Dzięki takiemu oprogramowaniu zaoszczędzisz wiele pracy i czasu. Z kodem UYGDE543 uzyskasz 10% rabatu.
vivi7 / 2018-05-02 09:24
Jeżeli chodzi o obsługę kadr to polecam Ci firmę www.agm-konsulting.pl/oferta/kadry/
marekkmiecik / 2017-09-14 15:52
do takich spraw super sie sprawdza program SYSTIM.PL bo masz tu i faktury, i wlasnie kadry - gdzie wprowadzisz umowy i rachunki o ktore ci chodzi, no i w ogole wiele innych opcji w jednym. Sprawdz
szklarek / 2017-01-19 09:00
http://www.money.pl/forum/program-do-prowadzenia-ksiegowosci-w-malej-firmie--t2596536.html

http://www.money.pl/forum/jakie-oprogramowanie-dla-firmy-t3343713.html


Itd.

Zresztą w znacznej liczbie programów jest koszt początkowy, jednorazowy a potem koszt cykliczny- czy to abonamentowy czy ze względu na aktualizacje. Formularze ZUS, PIT jednak niemal corocznie się zmieniają.
Itd.

Najnowsze wpisy