Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Firma Kulczyka działa niezgodnie z prawem

Firma Kulczyka działa niezgodnie z prawem

Money.pl / 2006-07-31 09:00
Komentarze do wiadomości: Firma Kulczyka działa niezgodnie z prawem.
Wyświetlaj:
obserwator / 83.20.165.* / 2006-07-31 19:39
Jestem zaskoczony treścią wpisów, wyrazistym akceptowaniem koncesyjności, zawracaniem czasu , to kuriozalne, a gdzie wolność gospodarcza, zawsze mówiło się, że należy ograniczyc do minimum wydawanie koncesji bo to szkodzi gospodarce, urzędnik staje się bogiem, otrzymujacy koncesję staje sie niewolnikiem koncesji, aparat urzędniczy wszystko może, rozwój gospodarczy zwija się pod dywan. Są inne sposoby sprawdzania działalności gospodarczej, jest tych przepisów dużo za dużo, zatem koncesje są kolejnymi przepisami zbytecznymi działającymi jak łańcuch, być może komuś zależy żeby firmy ochrony zachowywały sie jak psy na uwięzi. Tylko firmy prywatne są w stanie efektywnie zarządzać małymi firmami , przy minimalnym zatrudnieniu i wyposażyć je w dobrej klasy sprzęt służący do ochrony. Nie słyszałem jeszcze nigdy żeby ochroniarze zabili człowieka ale niedawno policja zabiła młodego człowieka przez pomyłkę bo marzenie policjanta o nagrodzie za złapanie przestępcy zasłoniło mu potrzebę sprawdzenia czy uciekający to bandyta , wówczas okazałoby się że to zwykły chłopak marzący o karierze w policji uciekający przez policją żeby nie dostać wpisu w aktach, bo to wyeliminowało go w staraniach o pracę w policji. Tu wytrawny policjant posiadający koncesję zabija bezkarnie jak podają publikatory i jego marzenie policjanta nie zostanie spełnione , nie dostanie nagrody rekompensującej niskie dochody z pracy w policji a drugi zabity juz żadnego marzenia nie spełni a kandydatów do policji czeka dzisiątki tysięcy w całej Polsce, jest w czym wybierać. Nie najważniejsza jest koncesja, ważniejszy jest dobór ludzi i ich zdrowie psychiczne i coś z tym w pierwszej kolejności nalezy zrobić w dzisiejszej policji i wymiarze sprawiedliwości, bo publikatory podaja dużo za duzo przypadków , że włos się jeży ze strachu, że każdy z policjantów może zabić jeżeli moja gęba mu sie nie spodoba bo jest podobna go kogoś zasłyszanego ale niesprawdzonego, że jest potencjalnym przestępcą.
bizon / 83.17.143.* / 2006-07-31 09:00
Dziwne, a gdzie przez te 13 lat było prawo i organy odpowiedzialne za dopilnowanie i sprawdzanie koncesji.
tatko / 2006-07-31 18:37 / Tysiącznik na forum
Dodam jeszcze kilka pytań. A gdzie przez te lata był pan Lech Kaczyński,sprawujący tak odpowiedzialny wcześniej urząd? A gdzie był jego brat? gdzie też podziewał się do niedawna premier,a obecnie kandydat na prezydenta stolicy? Gdzie byli tak praworządni dzisiaj członkowie PiS-u? Byłem frajerem,skoro przez tyle lat dawałem swoją działkę na opłacanie posłów-darmozjadów. Czy któryś z nich choć raz powiadomił prokuraturę o popełnieniu przestępsta?... Dzisiaj tryskają praworządnością i pokrętnymi pomysłami,a wszystko po to,abyśmy znów dopuścili ich do koryta,które sami musimy napełniać,a tzw.politycy nie raczą nawet nas wysłuchać,choć o Polsce mamy stokroć większe pojęcie niż oni.
Wapniak / 83.28.111.* / 2006-07-31 11:34
Pili kawę przy /po/ okrągłym stole.
Wapniak / 83.28.111.* / 2006-07-31 11:33
Pili kawę przy /po/ okrągłym stole.

Najnowsze wpisy