Forum Forum dla firmZakładanie firmy

Firma transportowa 3.5t

Firma transportowa 3.5t

Maciej888 / 213.125.107.* / 2016-08-01 11:34
Witam! Mam 21 lat, obecnie jestem za granicą, ale za niedługi czas planuje powrót do kraju. Zdaję sobie sprawę z tego, że z wiekiem jak i doświadczeniem jest u mnie kiepsko. Chciałbym zainwestować swój kapitał w kupno samochodu dostawczego do 3,5t. Na chwilę obecną jest to tylko "luźny plan" bez dokładnego rozpoznania rynku itd. Chciałbym dodać również, że mam doświadczenie w prowadzeniu dostawczych samochodów i myślę że radzę sobie z tym. Mój ojciec również zajmował się transportem do 3,5t ale to kilka lat temu. Nie jestem kompletnie zielony w tej dziedzinie, bo jednak po części coś tam się dzieje wokół mnie. Jak myślicie, pakować się w kupno samochodu i założenie takiej firmy, z kapitałem w okolicach 18 000 zł? Byłby to maksymalny wkład własny, na jaki mogę sobie pozwolić. Liczę również na dotację z UE, przez co kapitał będzie większy dwukrotnie(?). Jestem świadom tego że za kwotę 18 000, mogę co najwyżej zakupić "tylko" samochód. Na myśli mam samochód z odkrytą doką/paką (nie izoterme/kontener). Pozdrawiam i liczę na konkretne odpowiedzi.

Najnowsze wpisy