Forex to jest to!

thombau / 2008-06-29 11:32
Kiedyś zainwestowałem sporo w Misie i spłukałem się zdrowo. Od 18 miesięcy gram na forexie. Mam teraz dwa 100% systemy, gdzie nie można stracić, a zyskuje się codziennie bądź na swapie (odsetkach) bądź na ... (ten drugi system to tajemnica).
Po co przewidywać i umoczyć, jak można zarabiać w pewny sposób.
Ja chcę pomóc kolegom graczom, bo sam się kiedyś wyłożyłem i szkoda, żeby inni pośliznęli się na tym samym bagnie. Więc chętnie podzielę się swoimi doświadczeniami. Zainteresowanych zapraszam na forum o forexie, gdzie przedstawiłem system Swap, na którym można zarobić mizernie 50, 60%, a przy umiejętnej grze 200 i 300%. System jest bardzo prosty i nie wymaga dużo czasu.
Przyjemnego bogacenia się.
Wyświetlaj:
Dagma / 2012-06-26 11:17
Trochę to brzmi, jakby forex był najbezpieczniejszą inwestycją na świecie - no chyba nie... ;) ja sama gram, ale na kontach demo. są rożni brokerzy, ja gram na ironfx.com. konto demo mam już od około roku, ale zastanawiam się teraz nad zainwetsowaniem prawdziwych pieniędzy... i bardzo chciałabym żeby było jak piszesz: 100% - ale forex to forex... trzeba wiedzieć, jak grasz.
przemas 80 / 80.53.38.* / 2012-02-29 12:06
Witam Idyll.

Piszesz , że jesteś w TFI .
Można wiedzieć w jakim ?:) Może pogadamy w tym temacie :) Też mam TFI i chciałem pogadać z osobą co posiada takie "rzeczy" :)
Pozdrawiam .
Mój mail to przemko3@wp.pl
KordziuO / 83.238.15.* / 2012-02-29 11:12
bardzo dobrze, że wreszcie się pojawiła porównywarka kantorów internetowych strefawalut.pl, polecam
Idyll / 2008-06-30 22:15 / Bywalec forum
No cóź, a mówi sie a FOREXIE spotyka się największą liczbę przegranych, ponoć wygrywają tylko bardzo nieliczni... Masz szczęście.
Móglbyś chociaż podać link do to tego swojego posta. Póki co pozostanę przy swoich TFI i skromnej na obecne czasy ofercie mBanku.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy