Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Frankowicze chcą dobić PO i zdobyć Sejm. Dzień gniewu

Frankowicze chcą dobić PO i zdobyć Sejm. Dzień gniewu

Wyświetlaj:
heryk wielki / 109.95.115.* / 2015-09-24 12:00
pawel masz w 100% racje kto im kazal brac kredyt we frankach.Po drugie duze kredyty we frankach brali ci co maja forse.Z malymi dochodami nie mial co szukac.Przeciez ludzie brali tez kredyty w dolarach i co ci nie strajkują bo wiedza ze nie ma szans na zredukowanie zadluzenia.Tutaj cala sytuacje nkrecila opozycja polityczna.Ciekawe czy beda tak zadac po wygraniu wyborow przez PIS
MEROSZka / 92.224.138.* / 2015-09-24 11:43
jak szlo dobrze to nie chcieli z biednym sasiadem zamienic zdania bo byli z innej polki, polka spadla i co? no porobilo sie ale ja nie zyje na kredyt bo mnie nie stac i dzis nie mam problemu.
Pawel454 / 31.10.139.* / 2015-09-24 11:42
Ja pier.... Jak czytam te komentarze to współczuje i nie dziwie sie ze w Polsce jest bieda. Po pierwsze kto wam kazał brać kredyt we frankach który jest zawsze obarczony ryzykiem, po 2 teksty ze zmowa bankierów, od kiedy polskie banki maja wpływ na globalny kurs danej waluty i po 3 jesteście jak małe dzieci którym lizak spadł na podłogę i maja pretensje do całego świata.
~~Danka / 79.186.21.* / 2015-09-24 11:34
Minister finansów Mateusz Szczurek na pytanie o pomoc dla frankowiczów odpowiada: to do banków powinno należeć rozwiązanie problemu ze spłatą kredytów - przecież to było do przewidzenia że Platforma i banksterzy dogadają sie a zwykłych ciułaczy wystawią do rufy i dlatego choc nigdy nie byłam za PiS - chyba jednak pójdę i zagłosuje na nich - po prostu nie ma innej alternatywy
MEROSZka / 92.224.138.* / 2015-09-24 11:31
jak szlo dobrze to nie chcieli z biednym sasiadem zamienic zdania bo byli z innej polki, polka spadla i co? no porobilo sie ale ja nie zyje na kredyt bo mnie nie stac i dzis nie mam problemu.
or / 5.60.5.* / 2015-09-24 11:25
no frankowicze trochę przeginacie - od tamtego okresu mineło 7-8 lat i wartość złotówki spadła mocno - skumulowana inflacja to jakies 20-30 %, więc adekwatną kwota do przewalutowania byłoby kurs franka z tamtego okresu powiekszony o wskaźnik inflacji, inaczej będzie to próba nieuczciwego zarobienia kasy , zresztą sprawa prosta za kredyt kupiliście nierucomości ich wartośc od tamtego okresu tez wzrosła i de facto podstawą przewalutowania powinien byc obecny szacunek wartości dobra które wtedy nabyliście - czyli jesli za kredyt w obojetnie jakiej walucie kupiłes wtedy mieszkanie to obecnie przewalutujesz sobie na złotówki kredyt który pokryje obecną wartośc Twojego mieszkania odjąwszy spłacony juz procent wartości tefgo ieszkania- to byłoby uczciwe - nie jestem fanem banków ale nie mozna przeginac - rozwiązania przez was proponowane są do zaskarżenia w każdym sądzie, zmienia jedna niesprawiedliwośc na inną tylko w druga stronę.
jajan / 62.182.213.* / 2015-07-28 04:24
bezprawne działania banków nie stanowiło żadnego problemu gdy było to korzystne dla biorących kredyty w bankach.nie może byc tak jak w rolnictwie,że zyski należą się rolnikom,a straty są państwowe.
jajan / 62.182.213.* / 2015-07-28 04:23
bezprawne działania banków nie stanowiło żadnego problemu gdy było to korzystne dla biorących kredyty w bankach.nie może byc tak jak w rolnictwie,że zyski należą się rolnikom,a straty są państwowe.
niefrankowicz / 89.74.203.* / 2015-06-18 08:46
Nordea zebrała "śmietankę" i odpłynęła - wdzięczna bankowi który ją wybawił. Brawo prezes Nordei!
jkzxy / 91.226.50.* / 2015-06-15 11:38
żaden złodziej dobrowolnie nie chce oddać tego co ukradł. Sa jednak metody w cywilizowanym swiecie aby zmusic złodzieja do zadoscuczynienia, zwrotu łupu pochodzacego z nieuczciwego procederu, oraz zadoscuczynienie spowodowanych innych strat społecznych , moralnych jak i fizycznych(np.samobójstw-to najgorsza rzecz do jakiej mozna doprowadzić człowieka). Za wyrzadzone zło zlodziej musi zrekompensować czynieniem dobra z nawiazką....innej drogi nie ma panowie Prezesi banków w polsce.
dgen / 2015-06-14 09:51 / Tysiącznik na forum
a tefałenie powiedzieli, że mamy siedzieć cicho, bo banki podniosą nam opłaty za konta i karty :)
idiotka? / 46.112.170.* / 2015-06-13 21:51
Dopóki nie zostaną przewalutowane kredyty frankowe ani banki ani kredytobiorcy nie pozbędą się tego "mola". I niech tuby bankowe nie straszą że banki tego nie udźwigną. Zagraniczni właściciele dosyć się nachłapali przez moje 10 lat spłacania kredytu.( poprawka kosztów i odsetek bo to one stanowiły główną kwotę ratki a nie kapitał. Tak więc przechulali dochody zamiast zrobić fundusz na ryzyko wzrostu kursu i guzik mnie obchodzi że teraz będą mieli mniejszy zysk. Ten zarobiony na mnie już przejedli.
rozpacz / 46.112.170.* / 2015-06-13 21:33
Do tego doprowadzili ludzi bankierzy i nasze kochane Państwo ,że mamy pierwszą ofiarę. 35 letni mężczyzna. ojciec i mąż popełnił samobójstwo bo nie był w stanie spłacać kredytu frankowego. Pokój Jego Duszy.!
jsg / 188.125.134.* / 2015-06-13 15:02
A może trochę odświeżyć pamięć? Pewnie ci sami ludzie to kiedyś pisali.
http://www.money.pl/banki/protest/
www.58 / 46.113.102.* / 2015-06-13 14:37
Jest pierwsza ofiara kredytu frankowego.35-latek
popełnił samobójstwo , po tym jak bank postraszył
go eksmisją.
do początku nowsze
1 2 3 4 5

Najnowsze wpisy