Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

FSR Global *Opis-prostowanie*

FSR Global *Opis-prostowanie*

slizg / 213.241.92.* / 2012-09-14 17:03
Każdy, kto ma wiedzieć, że ta firma ma się dobrze. Nigdy nie oszukała nikogo, jednak są złe opinie na temat tej firmy. Nie ma jak trochę krytyki, każdy może ją dodać. Chciałbyś, aby ktoś pisał o Twojej firmie, że? Chyba nie..
CZY WOLICI CZYTAC KOEMTARZE JAKIEGOŚ CZŁOWIEKA, CO ROBI TO SPECJALNIE CZY WOLICIE POZNAC NORMLANĄ OPINIE? Myślę, że to drugie. Zaufaj i sobie zobacz, co oferuje FSR Global. Jednak nie namawiam, ale polecam.
Wyświetlaj:
fsr oszusci / 178.181.108.* / 2012-09-22 01:32
Co odróżnia firmę FSR Global (First Swedish Research AB) od innych brokerów?
Dlaczego to nie są zwykli nieudacznicy, którzy nie potrafią grać na forex i dlatego tracą pieniądze wszystkich swoich klientów, a zwykli oszuści - czyli kłamcy i złodzieje?
Otóż ta niesławna firma okłamuje klientów już na samym początku, w trakcie przedstawiania oferty. Z ich prezentacji wygląda to tak, iż
1. ...klient otrzymuje osobistego tradera który zajmuje się egzekucją zaplanowanych operacji.
2. Nie ma tzw. Spread.
3. Nie ma dużego ryzyka, zaledwie 15% z całej kwoty.
4. 20% dla FSR, 80% dla klienta.
5. Klient ma nad wszystkim kontrolę i w każdej chwili może się wycofać.
6. Potencjał zarobkowy to nawet kilkaset procent w skali roku
7. Firma ma certyfikaty i zaświadczenia.
w rzeczywistości wygląda to tak:
ad1. osobisty trader to osoba która została mianowana na to stanowisko gdyż świadomie zadecydowała się kłamać. Jest to osoba nie koniecznie nawet z wykształceniem ekonomicznym, czy wyższym. Najważniejsze aby miał wolę kłamać. Jego zadaniem jest pilnować aby klient pozostał cały czas przy nadziei, iż następnym razem nadrobi. Jeśli nawet chciałby generować plusy, to przy strategii inwestowania w FSR jest to niemożliwe. O tym w punkcie 2, 3 i 4.
ad2. FSR Global ma chyba najwyższy Spread na Ziemi. Wynosi 10 pipsów! Jeśli znajdzie ktoś większy to proszę o post z linkiem. Spread jest to opłata jaką ponosi klient za wejście na rynek. Opłata ta trafia do banku i brokera (w jakiej części - zależy od ich układu). Tak więc, przy standardowym scenariuszu kiedy pips ma być wart 100 dolarów - jesteś minus 1000 dolarów na starcie za samo wejście na rynek (10pipsx100dolarów).
ad3. 15% maksymalnego ryzyka jest to maksymalna strata, ale przy każdorazowej transakcji - stop loss. W ciągu dnia można zawrzeć parędziesiąt a nawet paręset takowych. Więc te 15% to tylko trick na który nabierze się tylko laik rynku forex. Profesjonalista zorientuje się od razu iż coś jest nie tak, gdyż 3% stop loss to już ekstremalne ryzyko. Tak więc 15% ryzyka to gorzej niż slogan - to wierutne kłamstwo.
ad4. zasada 20% profit sharing to również trick-kłamstwo które ma przyciągnąć klientów i zwiększyć zaufanie. Firma FSR Global twierdzi iż generują zysk tylko wtedy kiedy kiedy klient plus biorą zaledwie 20%. Jest to kluczowe kłamstwo o psychologicznym podłożu. Klient który uwierzył w to (złapał przynętę) będzie do końca wierzył, iż ta firma wyciągnie jego inwestycje na plus. Otóż, 20% profit sharing nie jest głównym źródłem zysku dla FSR. Mało tego, stanowi fraktal jego części. Główne źródło dochodu FSR Global to przypilnowana przez Twojego osobistego Tradera strata. Właśnie te 15% kwoty - która jest również - jak w przypadku spread - dzielona pomiędzy bankiem a FSR, np, Twoja strata - 5.000$, bank zarabia ok 2000$, FSR 3000$.
ad5. Klient nie ma żadnej kontroli i nie wie że nawet nie powinien w to wchodzić, a co dopiero się wycofywać, ponieważ omamiony kłamstwami które podsyciły jego chciwość podpisał warunki ogólne współpracy, uczestniczy w stopniowym pomniejszaniu swojego kapitału, wysłuchując bzdurnych tłumaczeń "osobistego tradera" a mając w umyśle obraz namalowany przez powyższy schemat,- liczy na odrobienie strat. Niestety 15% starty z zainwestowanej kwoty to sporo, zwłaszcza iż trzy straty to już połowa! I co wtedy? Pozostaje jedynie owcy spytać się wilka czy to tylko przypadek...
ad6. Powyższe punkty wydaje mi się iż wystarczą jeśli chodzi o odpowiedź na to pytanie. Zapomnij raz na zawsze o takim zysku z FSR Global. Z FSR Global zapomnij o zysku.
ad7. Ciężko mi oszacować jak daleko sięga ten wałek, ale z pewnością zamieszane są również organy bankowe które wspierają wyniki FSR Global. Jak wszystko wyjdzie na jaw, to uwierzcie mi - będzie afera. Jestem byłem pracownikiem tej firmy i nie widziałem wielu klientów dołączających z czy z Polski, Szwecji czy Grecji. Firma wygląda jak przygotowana do opuszczenia, znajduję się w centrum handlowym z wieloma wyjściami, nie podaje swojego adresu a jedynie skrzynkę pocztową,- znajdują się ukryci na drugim piętrze w tym wielkim molochu. Nie wystawiają faktur, a przygotowane przez siebie w word`zie "dokument" z numerem ich konta i adresem (skrzynką pocztową). W środku nie ma nic cennego, parę starych komputerów (do podziału na ok 20 osób) i telefony....
Tym jest właśnie FSR Global (First Swedish Research). Nie jest to zwykła firma brokerska. Nie jest to wogóle firma brokerska. To zwykli oszuści z wieloletnim doświadczeniem, człowiek odpowiedzialny za "polski departament", jest oskarżany/okradał ludzi w Hiszpanii, wyłudzając pieniądze w sektorze budowlanym. Jest też kobieta, która zajmuje się rekrutacją w Polsce, która pomaga innym firmą okradać ludzi i organizować ich "sprzedaż", mających w internecie również makabryczną opinię. Taka banda cwaniaków.
Także jeśli masz za dużo pieniędzy to wpłać na fundację charytatywną, albo najlepiej kup coś sam, bo tam pieniądze też nie kon
INWESTOWACZYNIE / 213.241.92.* / 2012-09-21 11:04
Gdzieś na forum czytałem, że te zachowanie(nie wiem czy mogę tak to nazwać) nie jest odpowiednie.
Nie kryje tej firmy, bo widać każdy ją oczernia. Jednak zawsze miałem szacunek do każdej firmy, (która nie chce) mnie oszukać.
Nie oszukali mnie ani razu chodzi o FSR GLOBAL. MOŻE, dlatego ze jeszcze nie inwestowałem w ich działania, chce zainwestować, zobaczyć jak to jest. Czy FSR GLOBAL będzie dobrym wyborem, to się nie długo okaże? Nie basem za kilka dni będzie pierwsza inwestycja w ich firmę. Dam znać, co i jak...
uwaga na fsr / 178.181.108.* / 2012-09-22 10:13
Nie musisz. Widać, że jesteś ich pracownikiem. Dlaczego wszystkie pozytywne komentarze (na wielu forach) to wpisy tylko pracowników?
Powyżej jest opis.
twster@ / 213.241.92.* / 2012-09-14 18:23
Nie mogę powiedzieć, że FSR jest złą firmą. No, ale jednak jak jest jakieś zdanie negatywne to znaczy, że firma ma się dobrze. Jak by nie miała żadnej opinii to byłoby dziew, że nikt nie chwali się swoją wiedza o danej firmę?
FSR jest odpowiednią dla każdego, kto chce zaoferować dużo i dużo zyskać. Szkoda czytac negatywne opinie od wielu osób. Każdy ma swoje zdanie. Ja popieram ich !
Nie FSR / 94.75.85.* / 2012-09-14 18:57
Niestety First Swedish Research to gorzej niż badziew. Ta firma przekonweruje Twoje pieniądze przez Spread i Twoją Stratę w swój zysk.
To oszuści
tutaj jest wszystko:
http://www.dodajoszusta.pl/forum/watek/id/8647/

rozszerzona wersja (j.angielski)
http://forexforums.dailyfx.com/fxcm-labs/528883-fsr-global-first-swedish-research-ab-warning.html
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy