Forum Forum finansoweBanki

gdzie dostane roklinie?

gdzie dostane roklinie?

sheba__ / 2009-07-01 19:16
Witam serdecznie,jestem a właściwie byłem posiadaczem konta w pkobp przez bagatela ponad 8 lat.Posiadam regularne wpływy na konto około 2500 netto.Pracuje w dużej korporacji stąd firma dba by pieniążki zawsze były do 30go.W koncie posiadałem kredyt odnawialny na kwote 2400.Posiadam również kredyt na dom który opłacam regularnie od ponad 2 lat w banku millenium oraz żona na swoim koncie w pko kredyt na kwote 7000.Z racji ,iż żona opiuekuje sie finansami w naszym domu moje konto to konto martwe(1go żona wybiera środki przekazując na inne konto by obsłużyc rate za dom)Tak się złożyło że parokrotnie wybrała całość co skutkowało zminusowaniem konta (bank pobrał kwoty za prowadzenie plus odsetki)W kwietniu odnowwiła sie moja roklinia w maju zaś dostałem polecony niestety nie było mnie w kraju o zabraniu lini ze wzgledu na zadłużenie 6 złotych które to 2 dni pozniej zostało wyrównane.30 czerwca zauważywszy iż srodków mam tylko 350 zł udałem sie do pko które oświadczyło że powinienem odbierac poczte i zostaswiac na opłaty srodki.Postanowiłem zamknąc konto i udałem sie do ing i tu checa!!!! nie dostałem lini gdyż nie jestem dość zdolny kredytowo!!!!Czy ktoś poradzi bank ,który do uczciwych klientów potrafią otworzyc konto wraz z linia na podstawie historii rachunku z 6 miesiecy oraz pisma o zamknieciu konta oraz lini?
Pozdrawiam Sebastian Poznan

Najnowsze wpisy

Konto firmowe - najlepsza oferta: