Forum Forum finansoweKredyty

Gdzie najlepsze konto

Gdzie najlepsze konto

Gepard / 2007-03-13 00:59
Witam wszystkich. Mbank juz znam i mam pytanie do zaawansowanych graczy gdzie najlepiej zalozyc internetowe konto ktore jest niedrogie, elastyczne i ma jak najwiecej mozliwosci i opcji w inwestowaniu czy to BZWBK czy BOŚ czy moze gdzies indziej dziekuje i pozdrawiam.
Wyświetlaj:
bodziu_ant / 83.24.239.* / 2007-04-15 20:32
Ja parę dni temu przeniosłem się do toyota bank, bo spodobała mi się oferta, że bez dodatkowych opłat można do konta osobistego mieć konto oszczędnościowe i przerzucać tam ew. nadwyżkę finansową, no i rzeczywiście koszty prowadzenia rachunku są niewielkie w porównaniu z innymi bankami.
zuber1986 / 2007-04-08 08:47
ja tam mam inteligo i nie narzekam.... kupuję i sprzedaję na allegro, jestem NP ACN, prowadzę działalność gosp. ogólnie się nie nudzę i mam spore wymagania co do konta, a Inteligo w zupełności zaspokaja moje finansowe zachcianki ;)
-heniutek / 2007-04-12 21:31
Ja też mam Inteligo i sobie chwale.Jednak robie dużo przelewów wiec założyłem sobie konto w toyota bank.Przelewy i prowadzenie konta jest za darmo wiec dodatkowych kosztów nie ma
Halny z Onetu / 195.94.220.* / 2007-04-02 21:59
Wez sobie w BM ING-Bank Slazki krazek z prezentacja-daja gratis-jak pasuje to wchodz.

Najnowsze wpisy

Kredyty samochodowe - najlepsza oferta: