Forum Forum finansoweKarty

gdzie opłacić rachunki kartą debetową?

gdzie opłacić rachunki kartą debetową?

123-Genowefa / 89.229.70.* / 2010-04-08 20:26
Zastanawiam się gdzie da się płacić rachunki kartą debetową Reiffeisena - przebiegłem się po różnych unikasach, Moich rachunkach, Drobnych płatnościach (żabka), ale tam wszyscy przyjmują gotówkę...

Poradźcie, bo potrzebuje miesięcznie przynajmniej 500 zł puścić rachunkiem kartą płatniczą.
Wyświetlaj:
agnen / 151.13.237.* / 2010-04-09 14:39
Dzwonisz na infolinie i mowisz, ze chcesz przelac pieniadze z konta na numer rachunku bankowego podany na rachunku. Poniewaz mowisz o karcie debetowej to zaplata przy pomocy tej karty to to samo. Jesli masz karte kredytowa, to, jezeli twoj bank zgadza sie na takie operacje, mozesz oplacic rachunki z tej karty, zazwyczaj za drobna stala oplata. Wtedy robisz sobie kredyt nieoprocentowany przez 54-56 dni.
123-Genowefa / 89.229.70.* / 2010-04-09 17:58
Hm, chodzi o kredytową jak się okazuje - nie mam pojęcia jak to funkcjonuje w ramach Raiffeisenu, bo pierwsze co z niego korzystam. Rzecz w tym, że nie wiem, czy polecenia przelewów bank traktuje jako transakcje płacenia kartą - czy też jako zwykłe obciążanie konta.
agnen / 151.13.237.* / 2010-04-19 16:29
Z zasady bank potraktuje taki przelew jako transakcje gotowkowa, tzn, ze odsetki beda liczone od zaraz i pobrana bedzie oplata. Jednak wiele bankow akceptuje platnosci za media karta kredytowa; pobiera wtedy drobna oplate i traktuje te transakcje jako bezgotowkowa. Aby dowiedziec sie wiecej sprawdz to w banku. Ja na przyklad moge oplacac rachunki ale zlecenia tylko przez infolinie.
Mr Ray / 154.122.172.* / 2018-02-02 02:44
Czy potrzebujesz szybkiej, pilnej pożyczki o stosunkowo niskiej stopie procentowej tak niskiej jak
3%? Oferujemy pożyczki biznesowe, pożyczki osobiste, kredyty mieszkaniowe, pożyczki samochodowe, pożyczki studenckie, dług
kredyt konsolidacyjny e.t.c. bez względu na wynik kredytowy. Mamy zagwarantowane rozdawanie
usługi finansowe dla naszych licznych klientów na całym świecie. Dzięki naszym elastycznym pożyczkom
pakiety, pożyczki mogą być przetwarzane i przekazywane kredytobiorcy w najkrótszym czasie
O ile to możliwe, skontaktuj się z naszym specjalistą, aby uzyskać porady i planowanie finansowe. Jeśli potrzebujesz
szybka pożyczka skontaktuj się z nami poprzez e-mail: axlgroups@outlook.com

Najnowsze wpisy

Karta kredytowa - najlepsza oferta: