Forum Forum finansoweInne

Gdzie zainwestować pieniądze na dłuższy czas i dobry % ??

Gdzie zainwestować pieniądze na dłuższy czas i dobry % ??

Matti89 / 2007-11-18 21:38
Witam!
Niedawno miałem 18stkę i chciałbym jakoś mądrze zainwestować pieniądze(zamiast kupowania nowego komputera czy Golfa II)

Mam koło tysiąca euro i koło 2 tys. zł.

Większość kasy chciałbym ulokować na dłuższy czas, tak żebym pod koniec studiów miał co wyjmować. A niewielką część chciałbym trzymać na jakiejś lokacie, żebym mógł wyjąć na drobne potrzeby np. kurs prawa jazdy.

Co polecacie ?? Sądząc po słabym kursie euro nie warto wymieniać tej waluty, z 2-giej strony jednak nie wiem gdzie mógłbym je mądrze ulokować....
Wyświetlaj:
Kokos9 / 2011-09-19 19:18
Jak na inwestycje to nie dużo ,ale ziarnko do ziarnka.Najlepsze inwestycje które dały zarobić inwestorom to złoto.Zakup bez rejestracji do progu 15 tys EURO.Nie jest obłożone podatkiem VAT.Jeżeli chciałbyś sprzedać przed 6 miesiącem wtedy zapłacisz podatek.Nawet wojna takiego depozytu nie ruszy.
marinka / 83.9.194.* / 2011-09-18 08:56
ja myślę nad zainwestowaniem na kasomacie, kusi mnie te 8% no i gwarancja zwrotu
Krist33 / 2011-09-18 13:51
Z tego co się dowiedziałem, to nawet więcej można wyciągnąć z inwestycji w kasomacie. To jest zależne od zainwestowanej kwoty. A inwestycje i tak można przedłużać, więc wyciągać po 3 miesiącach nie trzeba. Ogólnie też bym się zastanawiał nad tym serwisem, jest młody, ale ma potencjał. Pozdrawiam
Biało Czerwony / 109.243.17.* / 2011-02-22 16:33
Wybierz się do kilku doradców finansowych i nie daj się zmanipulować ale poczekaj aż obejdziesz wszystkich których miałeś zamiar.
Zaproś do domu kilku Doradców ubezpieczeniowych - muszą się orientować w programach finansowych i najlepiej zaproś ich wszystkich na jedno spotkanie. Po pierwsze będziesz miał dobrą zabawę, po drugie przyjdą do Ciebie i po trzecie od razu będziesz miał wszystkie wady i zalety produktów o których mówią. A na koniec sam zdecydujesz co dla Ciebie jest najlepsze.

Sam reprezentuję jedną z firm zajmujących się doradztwem finansowym i sam tak robię chcąc poznać konkurencję. Przyznaję że czasem chylę głowy przed zdolnościami niektórych "agentów" ale jeśli kilku z nich - to oni powiedzą Ci wszytko o co powinieneś spytać, a nie spytałeś :)

I do wszystkich kolegów i koleżanek z "branży" - czy wy uważacie że TUTAJ jest najlepsze miejsce na pozyskanie klienta???
Żałosne.
KK30 / 83.12.71.* / 2011-02-22 12:17
zacznij od inwestowania w fundusze inwestycyjne bez opłat i prowizji...

bestfunds.pl lub mbank...
annagold / 77.65.149.* / 2011-02-18 21:33
Najbezpieczniejsze i najbardziej opłacalne są fundusze inwestycyjne.
Polecam Generali.. 180 lat na rynku polskim i zagranicznym.
Pierwsze miejsca w rankingach KNF i Rzeczypospolitej
Proszę śmiało pisać.. doradzę, pomogę

mail: annagold@onet.pl

podam nr tel
Grzegorz z Allfinanz / 78.88.209.* / 2010-04-15 20:24
Trzeba korzystać Z doradcy finansowego który nie tylko podpisuje polisę ale dobiera ją pod konkretnego klienta oraz dba i doradza mu w czasie trwania polisy. Najlepsze Fundusze inwestycyjne to tylko Długoterminowe Ubezpieczeniowe Fundusze Inwestycyjne (mogą być jako III filar lub na inne cele, bez podatków tylko na końcu z zysków jest podatek Belki, Sąd czy komornik nie może takich pieniędzy zająć ponieważ programy takie nazywają się Polisa na Życie Super sprawa),na takich nic się nie traci a zyski sa niesamowite. Pracuje w firmie Austriackiej zajmującej się doradztwem finansowym mam sam kilka takich programów i nigdy jeszcze nie straciłem a zyski mogą być od 20 do ponad 100% w 1 rok. Fundusze jedno lub dwu letnie to duże ryzyko nigdy takich nie doradzam. Mamy najlepsze produkty z wielu firm. Mogę pomóc, najlepszy klient to zadowolony klient.
Mogę pokazać jak łatwo i bezpiecznie można samemu inwestować swoje oszczędności.

Grzegorz z Allfinanz
Matti89 / 2007-11-21 18:15
isia, piotrech

Jakie jest ryzyko ?? Na ile % można liczyć ??
investor-pl / 95.48.170.* / 2009-06-13 10:46
Polecam weksel-bank.pl

pozdrawiam
Investor
jhg / 87.105.148.* / 2007-11-21 18:32
ryzyko zależy od opcji którą przyjmiesz
ostatnio na giełdzie jest nerwowa atmosfera, akcje szczególnie małych spółek tracą i końca spadków nie widać...
ale w dłuższej perspektywie - kilku lat opłacają się fundusze akcyjne
isia / 83.238.103.* / 2007-11-21 17:05
teraz jest dobry czas na kupownie jednostek uczestnictwa w TFI - szczególnie w funduszach akcyjnych i zrównoważonych, ponieważ ich warość z powodu osłabienia giełdy znacznie spadła. (niektóre nawet o 20%) Czyli można tanio kupić a dodatkowo TFI dają możliwość szybkiego wyjęcia części bądź całości ulokowanego kapitału
babelek / 83.144.119.* / 2008-03-26 15:41
a co to TFI?? moze ktos by to przetlumaczyl dla prostych ludzi ktorzy tez chca inwestowac
piotrech / 2007-11-21 14:07
polecam db Invest w Deutsche Banku, musiałbyś jednak włożyć całość pieniędzy, gdyż 1000 Euro to trochę niedużo.
Polecam i pozdrawiam
Matti89 / 2007-11-21 18:20
isia, piotrech

Jakie jest ryzyko ?? Na ile % można liczyć ??
Matti89 / 2007-11-21 18:28
A kontrakt lokacyjny czy jakoś tak, który daje ponoć 12% gwarantowane ??
Matti89 / 2007-11-21 18:30
Oczywiście po włożeniu pieniędzy tracę z nimi kontakt na min. 5-6lat ?

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: