Forum Forum finansoweKarty

GE Money Bank opinie

GE Money Bank opinie

emeryt11 / 2009-04-28 16:57
Ten Bank jest ekspresowy w naliczaniu kosztów windykacji!!!!W GE Money Bank wystarczy wysłać przelew w dniu podanym na umowie np.18.03.09, a okaże się że do raty 80 zł doliczą koszty windykacji 45 zł, bo u nich pieniądze nie zostały zaksięgowane do 22 danego miesiąca. (a była mikroskopijna gwiazdeczka) tylko dlaczego w innych bankach wystarczy przelać w dniu wystawionym na faktórze i pieniądze docierają w tym samym dniu????? ponad 50% raty za pierwszą wpłatę u każdego klienta wpłacającego u nich po raz pierwszy to się bank ma z czego utrzymywać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - Redakcja forum.]
Wyświetlaj:
Kontrkandydat107 / 83.20.246.* / 2012-04-25 21:16
Może warto zainteresować sie działaniem tego banku,który został połączony z BPH.Czy wszystkie metody kar i windykacji są słuszne wobec klienta.Miałam termin spłaty raty na dzień 13.04.2012 i tegoż dnia wpąłciłam pieniądze,które zostały zaksięgowane dopiero 16-04-2012,w tym czasie zrobiono mi minus na karcie pobierając 25 zł opłaty za monit listowny,który dotarł 25-04-2012,a wysłany został 20-04-2012.Poza tym nastepna rata przypadajaca na 14 -05-2012 roku została powiększona o kolejne 25 zł.Czy bank ma prawo w ten sposób traktowac klienta?
Anna12345 / 87.204.27.* / 2010-12-02 12:03
MBank tez złodziejski - kredyty daja w 15 minut, a ubezpieczenie po 45 dniach. Kredyty w mbanku to smierc portfela. I nerwica.
Anna12345 / 87.204.27.* / 2010-12-02 12:05
Wczesniejsza splata kredytu u nich to masakra. W Eurobanku czekalam na zwrot pieniedzy 1 dzien. W mbanku juz miesiac. Mam tam tylko konto i zawsze bede miala na nim najwyzej 100 zl.
Tilo123 / 94.75.106.* / 2010-06-14 10:11
Katastrofa!!! Przestrzegam Wszystkich przed tym tak zwanym bankiem! Ludzie, Omijajcie go szerokim Łukiem !!!
sztupka / 79.186.56.* / 2010-05-10 14:00
ja mam termin wpłaty kredytu na 20 -ego kazdego m-ca, dzwoniłam przy pierwszym zakupie z prośbą p przesunięcie terminu na 28 bo 25 mam przelew poborów na swoje konto i nie było problemów , teraz a więc w kwietniu br z tą samą prośbą a mimo to za 5 dni !!!! zwłoki wysłano mi blankiety o 45 zł wyższe , to niby odsetki za 5 dni zwłoki???????? .Ich przedstawiciel Paweł Król to jak koń z klapami na oczach bredzi , ze taka umowa i koniec, a gdzie wyjście na przeciw klientom , dzieki którym żyją? A gdzie możliwość aneksu do umowy , do którek każdy ma prawo ?Macie rację ten bank to złodziej ponaddżwiękowy!!!
anty ge moneyowiec / 78.30.86.* / 2009-11-24 10:17
Zapraszam wszystkich, którzy zostali naciągnięci na dodatkowe koszty z tytułu nieterminowych wpłat rat kredytowych, do wspólnego złożenia pozwu do UOKiKu i nadzoru bankowego.Proszę o wyrażanie opinii i propozycje odnośnie kontaktu.
alibaba772 / 95.41.153.* / 2016-11-27 22:17
gdzie was szukać
zadowolona z GE MONEY BANK / 193.138.110.* / 2009-12-05 13:40
panie anty !!!
nawołuje pan do składania pozwu a będzie mógł pan przedstawić dowody wpłat zapłacone w terminie czy narazi nas pan na pośmiewisko
jesteśmy w XXI wieku i jeśli nie umiemy czytać umów i jeśli nie wie pan że data zapadalności raty to nie dzień wpłaty a wpływu na rachunek bankowy to bedzie pan wiedział że to właśnie pan popełnił błąd a nie bank .Pana niewiedza i brak chęci przeczytania umowy powoduje pana koszty .łatwo jest oczerniać innych ale czy podstawnie ???.
Ja również płacę raty w tym banku i jakoś do tej pory nie spotkałam się z niejasnościami a jeśli ma pan wątpliwości i nie chce się panu czytać to wie pan bardzo dobrze że może pan podejść do takiej placówki i zapytać -ale co duma nie pozwala czy głupota bo już sama nie wiem .
Więc za nim pan zacznie szumieć niech pan poczyta a nie nakręca się opiniami innych jak sprężynka .
antygemoneyowiec / 78.30.81.* / 2011-05-04 09:31
Niedługo cie zwolnią z tego pseudo banku, więc życzę ci powodzenia w walce z nim o swoje prawa.
tez oszukany / 78.30.71.* / 2010-02-28 11:02
Nie mogę już dłużej czytać tej wazeliny niby zadowolonych klientów banku, pod których podszywa się najprawdopodobniej kadra kierownicza tego banku.A tak na marginesie do tej niby zadowolonej klientki tego pseudo-banku:na wszystkie swoje słowa mam dokumenty i będę szumiał do skutku, aż ta złodziejska firma zniknie z naszego rynku. Te wszystkie działania mające na celu oszustwa i wyłudzenia na klientach ze strony banku są precyzyjnie zaplanowane.Np. w przypadku naliczania horrendalnie wysokich dodatkowych kosztów. Rzeczywiście są to ich stare metody rekompensowania tzw.0%kosztów przy udzielaniu kredytu na zakupy ratalne .Potwierdza się, że robią to w ten sposób, że nie wydają książeczki z blankietami do spłat całego kredytu,tylko wysyłają co miesiąc pojedyńczy druk do wpłaty.Wysyłają go z premedytacją w ostatniej chwili,często po terminie wskazanym jako termin zapłaty raty, tak, że nie ma żadnej szansy aby opłata doszła w wymaganym terminie, a to daje im podstawę do naliczania horrendalnych haraczy. Natomiast istnieje możliwość złożenia zbiorowego pozwu do UOKiK, ale musi być co najmniej kilka osób z podobnym problemem.Bezprawne kierowanie przez bank sprawy do sądu, egzekucje komornicze i umieszczanie w rejestrze dłużników daje podstawę do ubiegania się o wysokie odszkodowania. Czas najwyższy zjednoczyć się i skierować spraw do UOKiK lub nadzoru bankowego. Chętnie się przyłączę.Proponuję, aby ktoś kto jest pokrzywdzony w ten sposób przez ten bank, a kto wie jak założyć stronę, aby wszyscy pokrzywdzeni mogli się dołączyć do takiego zbiorowego pozwu, wypowiedział się poniżej. Pozdrawiam
JMJ / 83.24.229.* / 2010-01-13 17:09
Oj przydała by się zimna woda. za jeden dzień spużnienia opłata windykacyjna. Nawet windykator w stołek nie piardnoł w tej sprawie bo na drugi dzień od spóżnienia nikt nie podejmuje działań windykacyjnych, bo na to są terminy określone prawem. GE ma takie umowy, których nie sposób przeczytać w kolejce w sklepie przed świętami i korzysta z tego naliczając potem te opłaty lichwiarskie. Lichwą trzeba to nazwać nie inaczej, bo od drobej raty pobieraią nieraz ponad 50%. Można i tak, ale jak długo? Ludziom kiedyś utrwali się nazwa takiego banku. Ja na przykład mam takie psełdo banki gdzieś głęboko i już się nie załapę na takie oferty.
ZŁODZIEJE!!! / 89.72.70.* / 2011-03-27 23:05
ZŁODZIEJE!!!!
Paweł Bańka / 81.219.208.* / 2009-11-16 11:35
Teraz to już BPH. Pamiętajcie o tym.
też oszukany / 78.30.103.* / 2009-10-28 11:48
To są ich stare metody rekompensowania tzw.0%.Najczęściej robią to w ten sposób, że nie wydają książeczki z blankietami do spłat całego kredytu,tylko wysyłają co miesiąc pojedyńczy druk do wpłaty.Wysyłają go z premedytacją w ostatniej chwili, tak, że nie ma żadnej szansy aby opłata doszła w wymaganym terminie, a to daje im podstawę do naliczania horrendalnych haraczy.Chcę dodać, że w każdej umowie jest klauzula cyt:"wpłat należy dokonywać w oparciu o otrzymywane blankiety..." , i takie późne wysyłanie tych blankietów daje pełne prawa do reklamacji.Ja oddałem sprawę do rzecznika praw konsumenta. Natomiast istnieje możliwość złożenia zbiorowego pozwu do UOKiK, ale musi być co najmniej kilka osób z podobnym problemem.Bezprawne kierowanie przez bank sprawy do sądu, egzekucje komornicze i umieszczanie w rejestrze dłużników daje podstawę do ubiegania się o wysokie odszkodowania. Czas najwyższy zjednoczyć się i dać im do wiwatu. Chętnie się przyłączę. Pozdrawiam.
bea1234 / 2009-09-07 21:21
zgadzam się w 100 procentach nie tylko są złodziejami ale oszustami co innego mówią co innego myślą a jeszcze co innego robią miałam kilka kredytów w różnych bankach ale ten bank pobija ich jako najgorszy to zajmuje pierwsze miejsce nikomu go nie polecam chyba że chcecie żeby zdarli z was ostatni grosz odsetki to chyba z kosmosu
aaudytor / 2009-10-30 10:53 / Bywalec forum
Ja mam w GE hipoteczny i na razie nie narzekam, może dlatego , że na razie spłacam w terminie, ale już się boję po Waszych postach co będzie jak mi się z jedna rata zawieruszy ...
Anastazy73 / 89.77.38.* / 2009-09-04 00:43
ZAPAMIĘTAJCIE WSZYSCY RAZ NA ZAWSZE !!! KARA 45ZŁOTYCH JEST**** NIEZGODNA Z PRAWEM******!!! PISZECIE DO BANKU REKLAMACJĘ POWOŁUJĄC SIĘ NA REJESTR KLAUZUL ZABRONIONYCH UOKiK,**** NR KLAUZULI 623 ***** I PO KŁOPOCIE, EWENTUALNIE ZA 5 ZETA PISZECIE DO RZECZNIKA PRAW KONSUMENTA, ON ZAJMUJE SIĘ SPRAWĄ I ZAWSZONY BANK GE PRZEPRASZA WAS GRZECZNIE!!!!! CHOĆ ZAWSZE LEPIEJ O M I J A Ć T E N "BANK" S Z E R O K I M Ł U K I E M
ziom69 / 94.78.136.* / 2009-09-25 18:18
buhahahah... co za koleś... a słyszałeś o tym, że banki mogą obciążać cie za różne
dodatkowe czynności - np. wystawienie zaświadczenia itp.? to tutaj jest tak samo
człowieku... bo masz pokryć koszty tego, że bank cię ściga za to że nie spłacasz długów i
nie dotrzymujesz umowy... dostałeś pismo z banku, że nie płacisz? dostałeś. i za to jest
ta opłata a nie za samo spóźnienie. poczytaj sobie - 623 dotyczy własnie opłaty za samo
spóźnienie a nie za windykację...

który rzecznik naciągnął cię na 5 zeta ? ściemniasz bo normalnie udziela bezpłatnych
porad (w przeciwieństwie do postępowania u Arbitra Bankowego, bo za to się płaci)

napisz do banku, napisz... a bank ci figę pokaże... spóźniłeś się to płać grzecznie, bo
się na to zgodziłeś... spłać wszystko to nie będziesz miał kłopotów. albo spłacaj
terminowo i dotrzymuj umów jak zdecydowana uczciwa większość... niektórym powinno się
neta odciąć, bo ludzi okłamują...
gronkiew / 2009-09-02 13:14
Ja mam również z tym bankiem bardzo przykre doświadczenia. Kupiłam mini wieże na raty na długi okres kredytowania zaciągnięte w Ge Money Bank . Przedstwiciel banku poinformował mnie, że muszę podpisać umowę na kartę kredytową , której nie chciałam. Pani powiedziała że inaczej nie dostanę kredytu a kartę zawsze mogę wyrzucić do mkosza co zresztą zrobiłam. Nastepnie wpłaciłam pierszą ratę w wysokości 28,77 zł jeden dzień po terminie nie wiedząc jakie będą tego konsekwencje i bank naliczył mi karę tzn opłatę za nieterminową wpłatę w wysokości 45 zł , a że było ciekawiej ponieważ zdenerwowana doszłam do wniosku że zapłacę tą karę w innym terminie płacąc jednocześnie terminowo wymaganą kwotę 28,77 bank naliczył mi karę od kary tzn razem 90.00 od 28,77 oczywiście . A na dodatek postanowiłam , że spłacę kredyt szybciej ,żeby nie mieć z tym bankie więcej nic do czynienia i kilka dni później wpłaciam 201 zł tzn kilka dni przed terminem płatności kwoty 28,77 niepłacąc jej w wyzanaczonym terminie i znowu bank naliczył mi 45zł z tytułu nieterminowej wpłaty . Brałam kredyt w wielu bankach i czasami miałam do nich różne zastrzeżenia ale ten bank wyjątkowo ludzi nabija w butelkę i bę de wszytkich przed tym bankiem ostrzegać
czytająca umowy / 193.109.225.* / 2010-12-04 10:43

Nastepnie wpłaciłam pierszą ratę w wysokości 28,77 zł jeden dzień po terminie
nie wiedząc jakie będą tego konsekwencje i bank naliczył mi karę tzn opłatę za
nieterminową wpłatę w wysokości 45 zł , a że było ciekawiej ponieważ zdenerwowana doszłam
do wniosku że zapłacę tą karę w innym terminie

Hahaha ale się uśmiałam - Pani wpłaca sobie dowolne kwoty w dowolnych terminach, ustalonych tylko przez siebie i jeszcze ma pretensje, że jej pobierają za to dodatkowe opłaty i naliczają kary. Brawo za inteligencję!!!
bea1234 / 2009-09-07 21:36
zgadzam się w 100 procentach nie tylko są złodziejami ale oszustami co innego mówią co
innego myślą a jeszcze co innego robią miałam kilka kredytów w różnych bankach ale ten
bank pobija ich jako najgorszy to zajmuje pierwsze miejsce nikomu go nie polecam chyba że
chcecie żeby zdarli z was ostatni grosz odsetki to chyba z kosmosu ja im zapłaciłam całe zadłużenie a oni i tak odciągali mi z pensji musiałam do nich dzwonić prosić przez miesiąc żeby wysłali wstrzymanie egzekucji oczywiście wysłali ale po miesiącu a pieniądze które mi odciągnięto to ich nie odzyskałam bo stwierdzili że poszło to na pomniejszenie odsetek gdzie miałam ugodę że jak zapłacę im całe zadłużenie to mi umorzą odsetki co było miłe z ich strony lecz teraz po czasie jak bym wiedziała to inaczej bym zrobiła i na swoje pieniądze musieliby czekać trochę dłużej i z nimi nie warto iść w żadne układy
Kama124 / 83.5.184.* / 2009-09-01 13:28
Niestety. Bank w którym nie liczą się z klientem. Masz zaległość na koncie kredytowym. Umawiasz się na spłatę, a tego samego dnia i tak wyślą Ci pismo z innymi ustaleniami niż te które były przy rozmowie telefonicznej. Wystawią pismo za 30-50PLN. To jest złodziejstwo i ktoś powinien coś z nimi zrobić. Oszukańczych praktyk tego banku jest więcej. Uważajcie na nich i odradzam każdemu.
xxxxxxxxxxxxxxx / 94.42.37.* / 2009-08-19 19:12
nawet, jezeli zrobil pan przelew rano, to wcale nie znaczy, ze w tym samym dniu doszedl do banku-odbiorcy. oczywiscie to naciagane, ze 4 dni to ksiegowali. jednak prosze zwrocic uwage, iz przewaznie w regulaminach kont sa zapisy, iz bank ma nawet 3 dni na realizacje zlecenia klienta. takze raty trzeba placic z odpowiednim wyprzedzeniem. nie wie pan, czy przelew od razu poszedl lub czy pana bank mial awarie i np. przelew jednak wyslal dzien pozniej, a pan na wyciagu i tak ma date 18go. jezeli jednak jest pan pewien swego, to nalezy napisac reklamacje do swojego banku, iz zlecal pan operacje 18go, a tamten bank otrzymal to niby dopiero 22go. z odpowiedzia od swojego banku nalezy zasuwac do ge z zadaniem wyjasnienia, co sie stalo po drodze, jezeli pana bank napisze, ze ge na pewno dostal pieniazki 18go.
ju20 / 91.192.165.* / 2009-07-29 21:05
tak to zlodzieje tez mialam taka sytuacje wplacilam przelewem przez internet w dniu wymagalnosci splaty i tez mi doliczyli e niby nie w terminie
Uwazam ze tak nie powinno byc czuje sie oszukana
i chcialabym poruszyc sprawe dalej tylko nie wiem gdzie. Prosze o podpowiedz
anty ge moneyowiec / 78.30.86.* / 2009-11-24 10:38
złodziejskie metody ge money banku [0]
Obciążanie klientów horendalnymi karami za nieterminowe wpłaty rat to są ich stare metody
rekompensowania tzw.0% przy zakupie na raty..Najczęściej robią to w ten sposób, że nie
wydają książeczki z blankietami do spłat całego kredytu,tylko wysyłają co miesiąc
pojedyńczy druk do wpłaty.Wysyłają go z premedytacją w ostatniej chwili, tak, że nie ma
żadnej szansy aby opłata doszła w wymaganym terminie, a to daje im podstawę do naliczania
horrendalnych haraczy.Chcę dodać, że w każdej umowie jest klauzula cyt:"wpłat należy
dokonywać w oparciu o otrzymywane blankiety..." , i takie późne wysyłanie tych blankietów
daje pełne prawa do reklamacji. Istnieje możliwość złożenia zbiorowego pozwu do UOKiK, ale
musi być co najmniej kilka
osób z podobnym problemem.Bezprawne kierowanie przez bank sprawy do sądu, egzekucje
komornicze i umieszczanie w rejestrze dłużników daje podstawę do ubiegania się o wysokie
odszkodowania. Czas najwyższy zjednoczyć się i dać im do wiwatu.
Zapraszam wszystkich, którzy zostali naciągnięci na dodatkowe koszty z tytułu
nieterminowych wpłat rat kredytowych, do wspólnego złożenia pozwu do UOKiKu i nadzoru
bankowego.Proszę o wyrażanie opinii i propozycje odnośnie kontaktu.
patryk2589 / 193.138.110.* / 2009-12-05 13:54
jak czytam co piszesz to mi sie za przeproszeniem nóż w kieszeni otwiera .
cytuję
Obciążanie klientów horendalnymi karami za nieterminowe wpłaty rat to są ich stare
metody
rekompensowania tzw.0% TAK TWIERDZISZ !!!ok masz do tego prawo

jedno pytanie geniuszu

zapłaciłeś w terminie -czy się użalasz nad sobą i szukasz do tego kompanów
naucz się czytać umowy to nie będziesz zaskoczony !!!
.....................................................................................................

żadnej szansy aby opłata doszła w wymaganym terminie, a to daje im podstawę do
naliczania

skoro piszesz na internecie -to powinieneś wiedzieć że mają swoją stronę gdzie każdy może swoje kredyty kontrolować i takie zestawienie zobaczyć 24 dni przed płatnością -rusz człowieku głową bo po to nam ją dano
.................................................................................................................................................................Chcę dodać, że w każdej umowie jest klauzula cyt:"wpłat należy
dokonywać w oparciu o otrzymywane blankiety..." ,
a jak wyślesz przelewem z konta to co bank cię skrzyczy -prosze cie pomyśl

....................................................................................................................................................
Istnieje możliwość złożenia zbiorowego pozwu do UOKiK,
ale
musi być co najmniej kilka
osób z podobnym problemem.Bezprawne kierowanie przez bank sprawy do sądu, egzekucje
komornicze i umieszczanie w rejestrze dłużników daje podstawę do ubiegania się o
wysokie
odszkodowania. Czas najwyższy zjednoczyć się i dać im do wiwatu.

POWIEM CI twoja głupota nie ma granic -proponuję wrócić sie do szkoły
tam uczą czytać i pisać a juz to ułatwiło by ci rozwiązanie twiojego problemu

powiem ci nie znoszę krzykaczy a ty właśnie taki jesteś
krzykacz bez wiedzy i zaplecza
stan195907 / 188.146.172.* / 2010-06-21 20:52
Wszystko się zgadza poplecznicy PBH oprócz jednego ja podpisywałem umowę z GE Money Bankiem a opłaty nie przewidziane Taryfą opłat i prowizji nalicza bank PBH który nie ma ze mną umowy. Według KP Umowa przy zmianie nazwy powinna być ponownie podpisana lub powinien być aneks do umowy. Więc poplecznicy PBH prawdopodobnie pracownicy PBH do szkoły nauczyć się cxzytać umowy i regulaminy które tworzycie. I prosze nie pouczajcie innych dość mamy cwaniactwa.
gaga007 / 2009-12-12 21:50
To prawda - po zalogowaniu się do GEM24 można nawet zrezygnować z otrzymywania druków do wpłaty i comiesięcznych zestawień pocztą.
naiwna intelektualistka / 83.13.222.* / 2009-08-04 10:45
EURO BANK robi to samo jedna wielka szajka złodziei i na dodatek wydzwaniaja ludzie ( raczej jacyś szkoleni kapo!!! rozkazujacy wpłacac w placówkach, z naciskiem na słowo rozkazujący a jak bierzesz kredyt to tacy są mili i takie korystne warunki a potem że sie w znajdziesz BIK straszą i rozkazują i warcza w słuchawkę bo pożyczyli Ci 2 tys i mają takie prawo!!!! a jak spłata w dniu zapisanym na umowie lub dzien później zgroza ( ja wzięłam jednen raz w tym banku ale inteligentny człowiek popełnia jeden raz ten sam błąd,hmmm ciekawe kiedy do tego doją w EURO Bank >>>> , ciekawe na ile im wystarczy tych nowych co się nabieraja ,
pozdrawiam nowych kryedytobiorców ......
euroNIE / 94.42.37.* / 2009-08-19 19:16
pisze to do wszystkich, pracownik euro banku lub windykacji nic ci nie moze kazac. jak ci nie pasuje to raty dzisiaj nie wplacasz i tyle. kazac to on moze komus cos w domu u siebie... jak rozmowa telefoniczna przebiega w niemilym tonie, to sie rozlaczasz, dzwonia ponownie, to samo... nie placisz za to, a oni z tego zadnych konsekwencji tobie nie moga zrobic. ogolnie jednak rowniez polecam trzymac sie od euro banku z daleka.
WiolettaO / 91.90.185.* / 2009-07-30 10:00
nie wiem gdzie można to poruszyć.W Federacji Konsumenta powiedziano mi, że jeśli jest taki zapis w umowie- że za datę spłaty uważa się dzień wpłynięcia pieniędzy do Banku-to mają prawo naliczyć odsetki tylko ze oni naliczają karę większą niż rata- złodzieje!!!!!!!!!!!!!!
Anastazy73 / 89.77.38.* / 2009-08-18 02:45
Istnieje coś takiego jak rejestr klauzul zabronionych, wystarczy wejść na stronę UOKiK i ją pobrać. Ta opłata to zmieniona nazwa jednej z takich klauzul:" Opłata za spóźnioną spłatę
minimalnej kwoty – 45 zł.” nr klauzuli 623!!! Należy od razu pisać do nich reklamację powołując się na to i od razu pisać do UOKiK by się tym zajęli, już kilka pozwów w tej sprawie jest tam ale im więcej tym lepiej dla sprawy. Nas kredytobiorców nic to nie kosztuje. GE TO ZŁODZIEJE!!! OMIJAJCIE ICH SZEROKIM ŁUKIEM,!!! Ja polecam np. Lukas lub jakikolwiek inny!!!
ziom69 / 94.78.136.* / 2009-09-25 18:18
buhahahah... co za koleś... a słyszałeś o tym, że banki mogą obciążać cie za różne
dodatkowe czynności - np. wystawienie zaświadczenia itp.? to tutaj jest tak samo
człowieku... bo masz pokryć koszty tego, że bank cię ściga za to że nie spłacasz długów i
nie dotrzymujesz umowy... dostałeś pismo z banku, że nie płacisz? dostałeś. i za to jest
ta opłata a nie za samo spóźnienie. poczytaj sobie - 623 dotyczy własnie opłaty za samo
spóźnienie a nie za windykację...

który rzecznik naciągnął cię na 5 zeta ? ściemniasz bo normalnie udziela bezpłatnych
porad (w przeciwieństwie do postępowania u Arbitra Bankowego, bo za to się płaci)

napisz do banku, napisz... a bank ci figę pokaże... spóźniłeś się to płać grzecznie, bo
się na to zgodziłeś... spłać wszystko to nie będziesz miał kłopotów. albo spłacaj
terminowo i dotrzymuj umów jak zdecydowana uczciwa większość... niektórym powinno się
neta odciąć, bo ludzi okłamują...
rerer / 91.197.89.* / 2009-09-07 10:57
GE Money wypowiedział mi wszystkie umowy. Nasłał komornika. Czekam by złapać ich za łeb!!! Piszę o zwrot kar!!!!
oghdfd55 / 77.113.177.* / 2009-10-19 21:57
UiKOK zakwestionowal te kare bo byly 2 jedna % druga kwotowa sama kara 45zl jest jak najbardziej dozwolona...
Pozatym jak sie nie czyta umow to bardzo dobrze, ze sa takie oplaty moze jak jeden z drugim zaplaci po 50zl to sie nauczy ze sie czyta co sie podpisuje
ziom69 / 94.78.136.* / 2009-10-20 21:52
i o to właśnie chodzi - żeby płacić za konsekwencje swoich działań...

ale to nieprawda, że chodzi o podwójne obciążanie - bo odsetki karne są za samo opóźnienie, a opłata za windykację (ale nie za samo opóźnienie)...
mmen / 188.33.199.* / 2009-11-06 19:10
ziom69 - czytaj uważnie teraz co napiszę bo nie będę się powtarzał. Odnoszę wrażenie że reprezentujesz Ge Money lub Euro Bank. Pracuję w branży budowlanej w której większość inwestycji Bank udziela kredytu. Na tym etapie sporo zarabia, drugi etap to ten sam Bank kredytuje przyszłym lokatorom, właścicielom mieszkanie - na tym etapie też sporo zarabia, trzeci etap to ten w którym Bank specjalnie nie księgują w terminie wpłat od klientów. Wiem że tak jest bo kiedyś zadzwonił do mnie gość a raczej CHAM z Euro Banku i powiedział że ma wgląd na wpłaty i wie że kasa nie wpłynęła . Jeżeli On czyli ten CHAM miał na bieżąco możliwość sprawdzenia wpływu pieniędzy to dlaczego nie mają tej możliwości pracownicy banku odpowiedzialni za księgowanie? Odpowiedz mi na to pytanie!!! Z mojego punktu widzenia to jest tak - trzeba jeszcze raz zarobić na tym kliencie !!! Za to twoje naśmiewanie się cytat " buhahahah... co za koleś" , należy się tobie KARA!!! Wiesz powiem ci tak - my Polacy kiedyś wyjdziemy z tych kredytów i nie będziemy w tych bankach brali następnych kredytów a ty wylądujesz na bruku bo nie będziesz miał z Nas Polaków pensji. Ten bank w którym pracujesz wyleje ciebie bo nie przyniesiesz im dochodu- mam nadzieję że wtedy trafisz do mojej brygady - będę czekał na Ciebie i ciężka praca także!!!
beti85 / 89.191.162.* / 2010-06-26 18:50
o naliczeniu opłaty DECYDUJE DATA WPŁYWU DO BANKU, A NIE DATA ZAKSIĘGOWANIA. Pieniądze księgowane są z datą wpływu do banku, czyli nawet jeśli zaksięgują pieniądze za 3 dni, to i tak z datą, kiedy wpłynęły do banku. Poza tym bank czeka 4 dni i dopiero 4-tego dnia wysyła pismo i nalicza opłatę. Wiem bo tam pracowałam. I wcale ich nie bronię, ale takie są fakty

Najnowsze wpisy

Karta kredytowa - najlepsza oferta: