Forum Forum finansoweBanki

Ge Money skandal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!

Ge Money skandal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!

magrap / 2009-02-27 21:31
NIGDY Ge Money !!!!!!
Mam kredyt w tym banku na budowę domu od 6 msc, zastawiłam również hipotekę mojego obecnego mieszkania aby mieć lepsze zabezpieczenie kredyty a tym samym niższe oprocentowanie. Przy umowie zapewniano mnie że nie będzie problemu ze zwolnieniem hipoteki przy sprzedaży mieszkania aby dokończyć budowę, że będzie można przenieść hipotekę na dom rodziców aby zachować obecne warunki. Znalazłam kupców na mieszkanie, przyjęłam zadatek, wystąpiłam z wnioskiem do banku o przeniesienie hipoteki na dom rodziców którego wartość jest dwukrotnie większa od mieszkania a bank co??? ODMOWA!!!!! Powód nie znany, bank odmawia przeniesienia hipoteki i kropka, nie ma z kim dyskutować bo to jest ich tylko dobra wola. Nadpłacić kredytu nie można bo zrobili hipotekę łączną na obu nieruchomościach. Wyjście podali jedno spłacić całość kredytu dodam w CHF po kursie 3,50zł !!! ZŁODZIEJE i jeszcze raz ZŁODZIEJE!!!! Zadatek zgodnie z prawem muszę zwrócić kupcom w podwójnej wysokości !!! ODRADZAM i omijać Ge Money SZEROKIM ŁUKIEM!!!!
Wyświetlaj:
łukasz80 / 2009-02-28 19:08 / Bywalec forum
i komu tu teraz ufac i zawierzyc pieniadze
forex.pl / 83.30.92.* / 2009-02-28 12:21
biedna jesteś naprawde...a nie pomyslalas jakie jest twoje zadluzenie w stosunku do zabezpieczenia przy obecnym kursie CHF,jak rozumiem bylas swiadoma zaciagania kredytu w walucie?,wydaje mi sie ze rowniez spekulowałaś....teraz masz problem,miej pretensje tylko do siebie,trzeba brac odpowiedzialnosc za swoje decyzje !!!
magrap / 2009-02-28 14:14
Przeczytaj uważnie mojego posta jeszcze raz a dowiesz się że chę przedstawić bankowi zabezpieczenie dwa razy więcej warte od obecnego (mieszkanie warte jest 300 tyś a dom rodziców wyceniony został na 700 tyś) więc wartość zadłużenia obecnego w PLN nie sięga nawet połowy tej kwoty i o spekulacjach nie ma tu mowy. Jedynia wola analityka który klepie bezmyślnie takie decyzje zmienia kogoś marzenia w totalną rujnację.
Pomimo to uważam że bank jako instytucja zaufania publicznego nie powinna posuwać się do kroków których ostatecznym i zamierzonym celem jest pogrążenie klienta i związywanie mu rąk. Za darmo nic nie ma tym świecie i dobrze o tym wiem ale nie mieści się w moim umyśle fakt że bank nie chce przejąć nieruchomości wartej 2 x więcej tylko dlatego że .... i właśnie nie wiem dlaczego bo bank nie raczył uzasadnić decyzji. Dla mnie to czysta złośliwość spowodowana kryzysem? czyżby "cięcie papieru" - popularne : tniemy koszty dotyczy również banki? a wszystko kosztem klienta..
pawelxxxx / 83.8.49.* / 2009-02-28 14:42
Mnie tez oszukano w GeMany Banku - gdy pytałem o warunki i gdy podpisywałem umowe kredytu hipotecznego powiedziano mi ze nie ma prowizji ani żadnej opłaty gdybym chciał wczesniej dokonać spłaty kredytu i co ... jak sie okazało był taki zapis w umowie - niestety podpisałem umowe nie wczytujac sie w szczegóły tej umowy bo miałem przekonanie ze pracownik jest rzetelny i uczciwy. tak jak i Ty czuje sie oszukany przez ten Bank bo prowizja jest całkiem spora.

Najnowsze wpisy

Konto osobiste - najlepsza oferta: