Forum Forum finansoweInne

gemini polska kraków - kto się spotkał

gemini polska kraków - kto się spotkał

greg_davo / 2013-01-08 17:23
sprawa jak w temacie,
czy ktoś (raczej małopolska) miał do czynienia z firmą?
co może o nich powiedzieć?
godni uwagi?
Wyświetlaj:
bb14 / 89.79.250.* / 2016-12-11 20:00
Zdecydowanie nie polecam. Dzięki kilku doradcom z tej firmy straciłam już kilka tysięcy złotych, inwestując w polisy ubezpieczeniowe. Najpierw obiecują przysłowiowe "gruszki na wierzbie" a potem się tłumaczą, że nie można było tego przewidzieć. Jak produkt zarabiał to oczywiście otrzymywałam od nich informację na temat tego jak dobrze idzie i jakie to wszystko jest super. Jak jednak produkt tracił (co zdarzało się zdecydowanie częściej) to już nikt nie raczył mnie informować co się dzieje, pomimo obietnic o regularnym kontakcie. Aktualnie zamierzam zrezygnować z ich usług wszystkim tym, którzy chcą porady na temat inwestycji swoich oszczędnosci
azaz / 83.10.127.* / 2016-02-13 16:39
ponawiamtemat. Czy ktoś coś słyszł na temat gemini polska??
grzegorzg421 / 78.10.194.* / 2014-10-17 11:48
ja tam jestem bardzo zadowolony. trafilem przypadkiem, bo kontakt do mnie doradcy podal moj znajomy. przeprowadzili mi tam analize finansowa, wyszlo ze moge miec mniejsze raty kredytow, bo wczesniej nie wiedzialem ze tak sie da. takze polecam
Tomek351 / 37.108.181.* / 2013-03-03 19:18
Zależy co chcesz wiedzieć. Ja korzystałem z neta od nich. Szybki ponad 30mega, stabilny mało awaryjny- a jak coś sie dzieje to szybko reagują. Jak spóźniasz sie z zapłatą to tydzień i blokują.
greg_davo / 2013-03-04 20:38
zdecydowanie nie internet :),
doradcy finansowi, tzw.

był u mnie gość, coś pogadaliśmy, zapowiedział wizytę po tygodniu, ze spersonalizowaną ofertą - nie wiem czego miałaby dotyczyć, ale czasu sporo minęło i cisza, ale to mnie nie smuci, sądzę, że uznał mnie za nieobiecującego klienta :),
tzn takiego, co nie da się namówić na byle co.

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: