Forum Forum finansoweInne

General Electric rozważa sprzedaż akcji Banku BPH

General Electric rozważa sprzedaż akcji Banku BPH

Wyświetlaj:
aleks912 / 178.36.49.* / 2014-12-12 22:14
Bank zmienia się na niekorzyść od kilku lat.
-reklamacje nie są uwzględniane,
-posługują się kłamstwem aby pozbyć się zgłaszającego reklamacje,
- nie otrzymałem na czas karty płatniczej do konta, czekam już dwa tygodnie na "ekspresową" wysyłkę, sprawa powtarza się po raz wtóry,
-"rzecznik klienta" banku BPH broni interesów banku,
Czas na zmiany, tylko gdzie?
pracownik z dep. sprzedaży / 79.110.2.* / 2014-10-19 21:13
Wcale się nie dziwię że za chwilę bank zniknie z rynku.
Oto kilka przyczyn:
1. od kilku lat brak dobrej rynkowej oferty dla klienta
2. Kadra menadżerska jest bandą całkowicie niekompetentnych przypadkowych i wyjątkowo leniwych ludzi.
3. Dewizą Banku jest wydrenowanie każdego klienta i pokazanie mu że mamy go w dupie.
4. Wszechobecna arogancja, wrogość i nieufność do każdego nie ważne czy klient czy pracownik.
5. Zmarnowanie wszelkich szans jakie pojawiały się by pokazać biznes z dobrej strony.
6. Całkowita utrata zaufania w Polsce!!!
7. PEŁNA KOMPROMITACJA NA RYNKU.
Bolek430 / 83.6.209.* / 2014-10-16 16:41
Bank ten "psuty" był już od kilku lat. GE przejęło świetny, markowy interes i zostawiło ruinę. Od szczebla Regionów w górę wszystkim zależało tylko na własnej kieszeni. Tak naprawdę o biznes firmy dbali jedynie pracownicy frontowi, często wbrew krótkowzrocznym naciskom z góry. Tylko dzięki Nim ta firma funkcjonowała. Oni też ponosili największe koszty błędnych decyzji i pazerności nadrzędnych komórek.
były pracownik708 / 83.12.121.* / 2014-10-16 08:13
przechodzi z rak do rąk jak sprzedajna dziwka
pracownik bph / 213.231.192.* / 2014-10-16 15:36
no i znów będą zwolnienia , jestem pracownikiem od 2007 r. to co amerykanie zrobili z tym bankiem to dewastacja wszystkiego. Rotacja pracowników, mobbing (wiele spraw toczy się w sądzie pracy), wyśrubowane plany sprzedażowe, kontrola kontroli, stworzenie wiele departamentów które wzajemnie sie kontrolują tak pozamykali całe oddziały i żeby było taniej zwolnili dyspyplinarnie pracowników. szok że to tak długo funkcjonuje...
wrrerqerqe / 83.12.121.* / 2014-10-17 08:30
pracowałem tam od 1996 jak jeszcze bank był polski. Fajna atmosfera i fajne wyniki. Jak przyszło HvB atmosfera zgęstniała. Po fuzji z PBK zrobiło się jeszcze ciemniej. w 2007 już sobie "odpuściłem" karierę w korpo ;D i jak widzę to była słuszna decyzja

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: