Forum Forum finansoweBanki

getin online lokata na start opinie

getin online lokata na start opinie

marrika / 2011-12-06 09:22
Zastanawiam się nad otwarciem lokaty na start w getin online, ale wolałabym wcześniej poznać Waszą opinię na jej temat, czy warto umieścić na niej swoje pieniądze?
Wyświetlaj:
Rafallo / 83.10.253.* / 2015-02-01 18:50
TRAGICZNY BANK!
Rzygać mi się chce jak czytam, "wymyślone" komentarze które oczerniają ludzi mówiących prawdę - na zasadzie że niby pisze konkurencja innych banków.

DO RZECZY:
U mnie nie widać dostępnych środków, choć saldo jest prawidłowe.
Przelewy wchodzą na rachunek i co z tego, skoro posiadam np. 6 tys zł faktycznie na saldzie, a dostępnych środków na koncie ZERO!

I tak w kółko… Nic nie mogę wypłacić czy przelać.

Kpina! Wielokrotne dzwonienie na infolinie, stracenie casu na ich call center (zabiera wiele pieniędzy z konta pomimo numeru

0-801), a gdy wreszcie dogadam się, nic nie można zmienić i ciągle mam odpowiedź w stylu: jakiś błąd systemu, jakieś problemy…
No i przekazano problem służbą technicznym, które już po dwukrotnym przekazaniu problemu od 1,5 miesiąca nic z tym nie

zrobili.
Dalsze tracenie czasu i wydawanie dyspozycji poprzez telefon, aby przelać środki na inne konto.
(Całe szczęście, że posiadam jeszcze w innym Banku)

Czasem nawet problem z zalogowaniem się na stronę własnego konta.
Z całego serca odradzam !!!
A i wiem, że ostatnio pojawia się więcej takich problemów u ludzi.
(wybiórczo – u jednych jest u drugich działa poprawnie – nikt nic nie wie czemu tak się dzieje)
derek7112 / 77.254.23.* / 2015-01-05 21:47
Nie polecam tego banku. Bank nie realizuje dyspozycji, pieniądze nie wracają na podane konto. Najgorsze iż inne dane widzi bank a inne klient.
derek7112 / 77.254.23.* / 2015-01-05 21:41
Nie polecam tego banku. Bank nie realizuje dyspozycji, pieniądze nie wracają na podane konto. Najgorsze iż inne dane widzi bank a inne klient.
HankaP / 91.206.211.* / 2014-01-08 14:49
Lokata na start z nagrodą, to moja pierwsza lokata w Getin Banku, dobre oprocentowanie, optymalna jak dla mnie długość lokaty. Pieniądze po zakończeniu wracają bez problemu na konto.
krabik99 / 79.191.200.* / 2013-08-31 20:12
A jakie tam jest oprocentowanie? Obecnie ciężko o dobrą lokatę z dobrym oprocentowaniem, więc najpierw trzeba to sprawdzić.
dariannka7 / 89.72.214.* / 2013-07-30 18:31
Mam już drugą lokatę w Getin i wszystko w porządku. Nie ma co się obawiać.
Klient3232323 / 89.70.241.* / 2013-07-03 20:00
Stan z dnia 03.07.2013. Nie da się edytować lokaty online. Testowałem w kilku przegladarka. Problem zgłosiłem do działu technicznego.
Po dwoch dniach od założenia lokaty otrzymałem telefon z promocjami w Getin banku (można było się spodziewać). Dodatkowych uwag nie mam. Zostawiam informacje dla potomny ;)
klientka getin / 91.235.230.* / 2012-08-29 08:06
zakładałam w getinonline zarówno laokaty na start jak i inne. Jak do tej pory jestem zadowolona. zawsze pieniądze mam na koncie. Jak był kiedyś problem z hasłem i loginem to też bez żadnych problemów mogłam się skontaktować w celu jego odzyskania.
gineer / 20.133.40.* / 2012-08-13 12:55
Założyłem, tam juz kilkanaście lokat. Wszystko działa szybko i płynnie.
naiwniaczka do potęgi / 46.134.177.* / 2012-05-29 15:11
Nie polecam Getin Banku, ani on line.
Założyłam lokatę 3-miesięczną, niedługo będzie rok, a pieniędzy nie ma. NIE ODDALI MI PIENIĘDZY!!! TO PO PROSTU ZŁODZIEJE.
Na telefony do nich wydałam majątek. Na maile nie odpisują.Podane hasło do rachunku nie działa i oczywiście nie można się doprosić o nowe hasło. Kto wie, jak z tym draństwem walczyć?
Jacek1504 / 31.11.141.* / 2014-12-31 19:49
Jestem szczerze zaszokowany! To raczej jest cyrk nie bank. Złożyłem deklaracje na lokatę oszczędnościową w tej instytucji, otrzymałem e-mail zwrotny o otwarciu Lokaty na Start, numer wniosku, numer konta, które podaję:22156000133515314120000001.
Wysłałem pieniądze 5000 zl, zgodnie z życzeniem banku w jednym kawałku z jednego konta.
Bank gwarantował, że wnioskowana lokata zostanie założona automatycznie w momencie zaksięgowania na rachunku lokaty środków równych kwocie zadeklarowanej we wniosku.
Ponieważ na moim koncie pieniądze sie nie pojawiały wysłałem e-mail z zapytaniem. Otrzymałem odpowiedz: „W nawiązaniu do powyższej korespondencji uprzejmie informuję, że nie posiada Pan Konta Oszczędnościowego, ani Konta Oszczędnościowo-Rozliczeniowego w Getin Online. Proszę o informację na jaki numer rachunku zlecił Pan przelew.
Mam nadzieję, że powyższe informacje okazały się pomocne.”
Dopiero w dalszej korespondencji specjalista do spraw obsługi klienta odnalazł mój wniosek i powiadomił mnie, że został on odrzucony ponieważ pieniądze wysłałem z banku w którym mam inny adres zameldowania. Faktycznie we wniosku nie było adresu na korespondencje - wpisałem miejsce zamieszkania .Polecono mi skorygować błąd co uczyniłem od ręki.
Za kilkanaście minut dowiedziałem sie, że to nie wystarcza i mam przesłać scan dowodu osobistego. Ten warunek też spełniłem od ręki i ponownie wysłałem pieniądze, które mi wcześniej odesłano Dzisiaj, po dobie ponownie odesłano mi pieniądze
nie podając żadnej przyczyny.
Gdybym do nich nie napisał nikt z tego baku nie powiadomiłby mnie o odrzuceniu wniosku. Cała korespondencja była wyłącznie z mojej inicjatywy i prowadziłem ją z
konta założonego w tym banku. Ciekawe, że Specjalista ds. Obsługi Klienta o tym nie
wiedział twierdząc, że w Getin banku nie założyłem żadnego rachunku.

Polecam do oceny i jako przestrogę dla potencjalnych klientów tej firmy.
Balcerowicz. / 82.139.39.* / 2013-06-25 11:52
Też otworzyłem sobie tam konto i po tygodniu już nie moglem się na nie dostać. Mogę im wysłać jedynie palca wyprostowanego tego środkowego. Nie polecam
piotrek720 / 62.87.249.* / 2012-05-29 15:20
???

Jak moga nie oddac pieniedzy? :D A jesli nawet, to masz umowe i lec wyjasniac do banku.

Ale biorac pod uwage fakt ze czekasz na wyjasnienie sprawy 7 miesiecy nie wydaje mi sie za bardzo wiarygodne...
Jaro840 / 83.27.195.* / 2012-09-26 19:58
Mam kilkadziesiąt lokat w getin online i żadnych problemów z ich zakładaniem czy przedłużaniem nie mam. Jak zapomniałem hasła to telefonicznie sprawa zostala załatwiona. Ta bajka o wplacie pieniedzy i ich braku na koncie to bajka konkurencji? Kogo? polbank, idea? ... ???
babus / 217.172.254.* / 2013-06-20 09:58
Masz rację-działa wszystko bez zarzutu.Mam też potwierdzenie"papierowe".Bank jest OK!
Piotrek12345 / 88.220.105.* / 2012-02-08 10:56
Ja mam pozytywne doświadczenia. Mam tam założonych około 15 lokat. Obecnie część w Getin Bank część w Getin online. U mnie wszystko bez problemów. Przenosiłem prawie całą kasę z Getin Banku do Getin online. Nie mam tam konta więc się nie wypowiadam, same lokaty ok. Kase przelewam z konta w getin banku i w Getin online widzę założoną lokatę prawie odrazu około 1-2h. Na wniosek czekałem ok 1h do 12h. Ręcznie trzeba zaznaczyć że lokata nieodnawialna i podać rachunek do zwrotów pomimo że w mailach było napisane że zostanie zwrócona na podany rachunek !!!! Wprowadzanie w błąd. A tak ok.
reklamacja bez odzewu / 31.175.248.* / 2012-02-08 10:21
nie polecam tego banku
zalozylem rachunek a zeby dodzownic sie do banku,to stracilem w jeden dzien 33 zł
nikt nie odbiera
dzownilem w sprawie reklamacji
przedtem wyslalem kilka mail,bez odzewu
otoz termin lokaty minal w piatek,na koncie nie bylo srodkow przez 3 dnia, pojawili sie we wtorek
przez 3 dni bez % i ktos nimi obracal
wycofalem wszytskie pieniadze
niGDY WIECEJ GETIN ON LINE

Najnowsze wpisy

Konto firmowe - najlepsza oferta: