wp.pl
wp.pl
Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie

Globtrex

skomentuj
akordent / 2010-06-11 16:13
Co możecie Państwo powiedzieć coś o platformie Globtrex? Interesują mnie Wasze opinie na ich temat.
Wyświetlaj:
wyrąbany / 217.28.146.* / 2017-05-25 18:46
oszuści i naciągacze jak ci coś pójdzie to w momencie tak nakręcą temat żebyś stracił ci co piszą o zarobku są na etacie uważajcie ktoś pięknie uszył sobie temat i goli takich baranów jak ja co do pozwu zbiorowego chętnie się przyłącze a jakby ktoś chciał wpłynąć na czyjąś zdrowotność to tylko dajcie hasło
trabacki / 89.66.88.* / 2017-05-24 16:32
znajomy w ubiegłym tygodniu opowiadał o jakiś przebojach z firmą Glob(cośtam) jak zobaczyłem na głównej stronie Globtex to wszedłem na to forum i widać, że nie tylko on popłynął. Musiałby być zbieg okoliczności, żeby to była inna firma.

Jak mu opiekun czy jakiś tam pracownik naciągacz mówił, że najlepiej kupować jedno to akurat potem to spadało, jak potem mu powiedział żeby sprzedał to akurat rosło i tak trzy razy go nabrał.

Na futures-ach Polimexu mówił, żeby zagrał na wzrosty spadło, teraz mu powiedział żeby dalej grał juz na spadki to odrobi tamto. Dziwnym trafem zaczęło teraz rosnąć od dwóch dni. Wcale bym się nie zdziwił jakby oni od klientów brali kasę a sami swoje środki inwestowali przeciwnie dużo zarabiając ogołacając klientów.
Jeśli Polimex teraz z powrotem urośnie do 10-12zł to będzie to dowód w sprawie.
Bozz / 91.188.125.* / 2017-05-23 12:57
ja mam z globtrexem dobre doświadczenie. jestem tam do tej pory i nie zapowiada sie żebym ową platofrmę zmieniał. jest solidnie, na portalu są dobre analizy
Moodsy / 188.47.127.* / 2017-05-21 17:40
OSZUŚCI I NACIĄGACZE
Najpierw proponują grę na małych pieniądzach i ... dają wygrać. Potem kiedy dajesz większą kasę ... bądź pewien że przegrasz.
mati316 / 82.214.148.* / 2017-05-17 10:40
opinie z tego co widzę, są różne. ja działam od tygodnia, bywa jak na razie rożnie. zobaczymy co będzie. mam nadzieję, że szkolenia mi pomogą, bo opiekuna słucham, ale pierw weryfikuję jego info
Przekręcony / 89.70.106.* / 2017-05-18 12:15
Spokojnie, spokojnie, Ciebie też przekręcą! Za chwilę będziesz ratował nieudane transakcje...
mati316 / 82.214.148.* / 2017-05-22 16:34
za późno
swian / 2017-05-07 23:16
To naciągacze. Łapią niedoświadczonych ludzi.
Moja pierwsza transakcja od razu była ze stratą.
Tak doradził mi opiekun. Poźniej po mojej interwencji, zwrócono mi te pieniądze, co uśpiło moją czujność, tym bardziej, że kolejnych kilka transakcji przyniosło zysk. Kolejny opiekun Maciej Jabłoński to istna równia pochyła. Doradzał pozycje o dużym spredzie i dodatkowych opłatach SWAP. Odrazu szły w dół i trzeba było bronić je hedgami, czyli przeciwstawnymi zleceniami (też o wysokim spredzie ). Chodziło to w górę i w dół. Kiedy chciałem wyjść w odpowiednim, jak się okazało potem momencie, to mówił, że za wcześnie. W rezultacie minus sukcesywnie rósł. Straciłem kupę kasy.
Jeśli ktoś jest w podobnej sytuacji, można pomyśleć o zbiorowym pozwie.
Kjastrz / 80.55.67.* / 2017-05-24 12:33
Ja również z wielka satysfakcją dołączę do pozwu zbiorowego
kontakt ze mną ekowima100@wp.pl
Przekręcony / 89.70.106.* / 2017-05-18 12:18
Przyłączam się! Proszę o kontakt na adgjl0471@gmail.com.
Do nazwisk nie przywiązywałbym się - niekoniecznie są prawdziwe.
Ciekawy jest przypadek zwrotu wpłaty, można uzyskać więcej szczegółów?
wit50 / 94.254.234.* / 2017-05-05 01:00
O "firmie" Globtrex można powiedzieć na pewno powiedzieć jedno: jest to rodzaj piramidy finansowej.
Agma / 79.184.254.* / 2017-04-25 10:55
Co ok. 2 dni mam telefon z tej firmy a jej przedstawiciele są bezczelni, chamscy i na moją kulturalną odpowiedź "dziękuję, ale nie jestem zainteresowana" albo się od razu rozłączają bez jakiegokolwiek "dziękuję, do widzenia" albo bezczelnie odpowiadają, czasami z przekleństwem i rzucają słuchawką. To się nazywa zachęta do przyszłościowej współpracy? nie sądzę...
Sara418 / 77.79.232.* / 2017-04-19 17:04
A ja bardzo sobie cenie współpracę z Globtrex. Miesiąc w miesiąc generuje kilka procent zysku. Opiekunowie bardzo rzeczowi, mówią co i jak,ale to przecież ostateczna decyzja i tak należy do mnie. Podoba mi się współpraca z nimi i widać, że znają się na rzeczy i zależy im na kliencie. Moim zdaniem warto chociażby spróbować.
Przekręcony / 89.70.106.* / 2017-05-18 12:22
To rzadki przypadek... Albo po prostu coś się nie udało opiekunowi Klienta, i zainwestowano nie tak, jak chciał Globtrex.
jest jeszcze inna możliwość - wpis od pracownika lub współpracownika Globtrexu.
Powodzenia!
LeonaCassiani / 188.146.13.* / 2017-04-15 23:48
Po pierwsze: rozmawiamy tu o giełdzie a tu zawsze trzeba się liczyć ze stratą. Nawet najlepsi analitycy nie są nieomylni.
Po drugie: Globtrex to jedna z opcji wejścia na giełdę przy czym zapewniają doradcę i dość fajne narzędzia do kontroli tego wszystkiego: m.in aplikacja na komórkę która działa bardzo dobrze i mam kontrole nad kasa w każdym momencie.
Po trzecie: Oczywiście ze zarabiają na naszych inwestycjach, niezależnie od tego czy zarabiamy czy tracimy.

Moje wnioski? Opiekuna trzeba po prostu "wychować" - dzwonił zbyt często i mowił o nowych wpłatach- kiedy już dosadnie powiedziałam ze nie ma i nie będzie nowych środków, teraz jest ok, dzwoni raz na dwa dni, doradza co zrobić, na razie po miesiącu współpracy podwoiłam konto - ALE - nie zawsze trzeba ich słuchać, a czasem trzeba coś doczytać i zadecydować samemu. Ot tyle - ogólnie polecam, ale każdy musi się liczyć ze niezależnie od firmy - straty tez mogą się pojawić.
Przekręcony / 89.70.106.* / 2017-05-18 12:33
Może najlepsi analitycy też są nieomylni, ale co innego celowe działanie, aby pozyskać klienta, który wpłaci i będzie wpłacał ciągle więcej...
Może rzeczywiście dobra metodą jest inwestowanie w przeciwnym kierunku niż sugeruje Opiekun. Ale jeszcze są opłaty za zamianę kontraktów.
A na koniec jeszcze jest taka możliwość, że Globtrex zamknie działalność z dnia na dzień i pieniądze będą nie do odzyskania. radzę zmykać jak najprędzej...
nar415 / 109.95.7.* / 2017-04-25 13:33
To nie jest giełda (gdzie tu zakup papierów wartościowych ?). To jest rynek instrumentów pochodnych - który nie jest regulowany !!! (Zresztą sam ich S.D. o tym mówił)
nar430 / 109.95.7.* / 2017-04-11 14:31
Ogólnie przestrzegam przed tego typami firm. Sam mam doświadczenie i to mocno negatywne. Prawda jest taka, że one najczęściej zarabiają na stracie swoich klientów - na początku dają zarobić wtedy pojawia się w nas euforia a następnie skubią ile wlezie (często bazując ma zagrywkach z hazardu - typu "odkuje się").
Jeśli chodzi o te pozytywne komentarze to śmiech mnie bierze :) - znając mechanizmy to podejrzewam że ktoś dostał kasę by je pisać bo ogólnie wszystko jest to ten sam tekst.
Proponuję sobie zadać proste pytanie - jeśli oni są tacy dobrzy to czemu sami na tym nie zarabiają !! Powód jest prosty - oni zarabiają ale na klientach :) - a dokładniej ich stracie (bo należy pamiętać, że ten rynek to działa na zasadzie zerowego bilansu - aby ktoś zyskał ktoś musi stracić - a kto to jest to chyba prosta odpowiedź).
Dawidek566 / 37.47.110.* / 2017-04-03 20:17
Dzialam z nimi od roku i jedyny broker z ktorego jestem zadowolony trafne inwestycje i nie ma problemu z wyplata piniedzy czego nie moge powiedziec o 5innych brokerach z ktorymi dzialalem smialo moge polecic kazdemu
Pozdrawiam..
Przekręcony / 89.70.106.* / 2017-05-18 12:35
Ale słodko i pięknie! Aż się wierzyć nie chce! Gratuluję tym, którym udało się wypłacić cokolwiek z konta Globtrexu.
Mohawek / 195.81.74.* / 2017-03-29 16:17
Jeżeli ktoś ma pojęcie o danych osobowych to od razu będzie wiedział, że ta firma jest podejrzana. W imieniu tej firmy dzwonią jacyś ludzie, przedstawiają się jako globtrex. Globtrex natomiast informuje, że nie ponosi odpowiedzialności za tych co dzwonią. Dziwna sytuacja. Jeżeli zainteresujecie się dalej, to sam Globtrex nie ma zarejestrowanej bazy w GIODO, nie ma swojego zarejestrowanego ABI. Na szczęście od przyszłego roku to się zmieni i trochę podobnych firm z rynku to wyeliminuje. Pozdrawiam i namawiam do pilnowania swoich danych osobowych.
Magda686 / 81.26.31.* / 2017-04-27 14:28
Zgadzam się że nikt z firmy nie przyznaje się do telefonowania zrzucają winę na firmę która jest przez nich zatrudniana, są bezczelni, wyzywają i używają wulgaryzmów masakra. A do tego nikt nad nimi nie ma kontroli . Pytając o kierownictwo wymijająco pan powiedział że mi nie pomoże. To daje do myślenia.
bartek9826 / 80.53.111.* / 2017-03-23 20:55
to są oszuści i naciągacze
a że naiwnych nie brakuje to się rozkręcili na maxa.

są tak natretni i bez wiedzy o rynku że czasami ręce opadają
Łukasz635 / 94.254.229.* / 2017-03-23 19:11
Firma konkretna, naprawdę fajne inwestycje i dobry zarobek. Specjalista który dostarcza informacji na prawdę fachowiec. W ciągu dwóch miesięcy z 50 tysięcy mam już prawie 87 :)
do początku nowsze
1 2 3
skomentuj
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy