Globtrex

akordent / 2010-06-11 16:13
Co możecie Państwo powiedzieć coś o platformie Globtrex? Interesują mnie Wasze opinie na ich temat.
Wyświetlaj:
Dawidek566 / 37.47.110.* / 2017-04-03 20:17
Dzialam z nimi od roku i jedyny broker z ktorego jestem zadowolony trafne inwestycje i nie ma problemu z wyplata piniedzy czego nie moge powiedziec o 5innych brokerach z ktorymi dzialalem smialo moge polecic kazdemu
Pozdrawiam..
Przekręcony / 89.70.106.* / 2017-05-18 12:35
Ale słodko i pięknie! Aż się wierzyć nie chce! Gratuluję tym, którym udało się wypłacić cokolwiek z konta Globtrexu.
Mohawek / 195.81.74.* / 2017-03-29 16:17
Jeżeli ktoś ma pojęcie o danych osobowych to od razu będzie wiedział, że ta firma jest podejrzana. W imieniu tej firmy dzwonią jacyś ludzie, przedstawiają się jako globtrex. Globtrex natomiast informuje, że nie ponosi odpowiedzialności za tych co dzwonią. Dziwna sytuacja. Jeżeli zainteresujecie się dalej, to sam Globtrex nie ma zarejestrowanej bazy w GIODO, nie ma swojego zarejestrowanego ABI. Na szczęście od przyszłego roku to się zmieni i trochę podobnych firm z rynku to wyeliminuje. Pozdrawiam i namawiam do pilnowania swoich danych osobowych.
PK374 / 83.24.25.* / 2017-06-01 09:05
już się zmieniło wiele firm tego typu zostało wyeliminowanych a jednak globtrex zostało to chyba daje do myślenia że nie są oszustami i przeszli z powodzenie wszystkie te regulacje.
Przekręcony / 89.70.106.* / 2017-06-06 15:05
Nie, to tylko dowód na to, ze działają zgodnie z wytycznymi KNF. Do pewnego czasu Amber Gold też działał legalnie, później okazało się, ze to był przekręt.
Magda686 / 81.26.31.* / 2017-04-27 14:28
Zgadzam się że nikt z firmy nie przyznaje się do telefonowania zrzucają winę na firmę która jest przez nich zatrudniana, są bezczelni, wyzywają i używają wulgaryzmów masakra. A do tego nikt nad nimi nie ma kontroli . Pytając o kierownictwo wymijająco pan powiedział że mi nie pomoże. To daje do myślenia.
bartek9826 / 80.53.111.* / 2017-03-23 20:55
to są oszuści i naciągacze
a że naiwnych nie brakuje to się rozkręcili na maxa.

są tak natretni i bez wiedzy o rynku że czasami ręce opadają
Łukasz635 / 94.254.229.* / 2017-03-23 19:11
Firma konkretna, naprawdę fajne inwestycje i dobry zarobek. Specjalista który dostarcza informacji na prawdę fachowiec. W ciągu dwóch miesięcy z 50 tysięcy mam już prawie 87 :)
slagan / 89.69.210.* / 2017-03-22 14:03
Zadzwonił do mnie pan firmy Globtrex. Jak to w tego typu firmach wymienił szybko swoje nazwisko wyraźnie powiedziała z jakiej jest firmy, zapytał czy ma przyjemność i wymienił moje imię i nazwisko. Na pytanie skąd zna moje dane osobowe i numer telefonu, odpowiedział że od wspólnego znajomego. Na moją prośbę o podanie danych osoby polecającej , pan z firmy Globtrex , odpowiedział że tego nie zrobi. Na moją ponowną prosbę o dane osoby polecającej , po prostu i po chamsku się rozłączył. Szemrany sposób załatwienia sprawy, szemranie i niewyraźnie przedstawienie się pana , szemrana firma która w sposób szemrany zdobyła moje dane osobowe.
W biznesie liczy się etyka i zaufanie. Tych dwóch rzeczy firma Globtrex nie posiada
MichałPolak / 37.47.2.* / 2017-03-18 12:43
Działam juz od kilku dobrych miesięc dlatego postanowiłem zabrać głos w sprawie tej firmy czytałem opinie przed wejściem współpracę i miałem obawy ale teraz po kilku dobrych miesiącach mogę się wypowiedzieć na ich temat i osobiście jestem bardzo zadowolony firma godna polecenia zawsze wychodzę kilka procent do przodu może nie na każdej inwestycji ale na koniec zawsze jestem do przodu dlatego dziwią mnie nie które opinie bo jak teraz się w nie wczytać to po tych kilku miesiącach są one nie uzasadnione nie wiem czy to konkurencja pisze takie rzeczy czy ludzie którzy byli zbyt pazerkni i całym kapitałem w jeden instrument finasowy wchodzili tego nie wiem osobiście polec gdy zaczynałem współprace miałem 40tysięcy pln na platformie dziś mam ponad 130 wiec mogę śmiało polecić ta firmę zarówno początkującym jak i bardziej znającym się na rzeczy inwestorom
Pozdrawiam.
Takitam / 94.254.130.* / 2017-03-22 10:55
Jak można z czystym sumieniem polecić Market Makera?? Założę się o dobrą wódkę ze jesteś pracownikiem ww firmy. Wiadomo że kierunek przepływu pieniedzy jest jeden- do brokera. Każdy zysk inwestora to starta brokera więc Twój wpis jest mocno podejrzany.druga sprawa to taka że skoro zaczynales mając 40 A masz już 130 A zarabiasz ledwie kilka procent co miesiąc to już chyba kilka lat u nich trejdujesz A nie miesięcy?? Szybko się gubisz kolego, strasznie nieudolnie próbujesz zrobić dobry PR A wyszło jak zawsze. Nie mnie jednak powodzenia w poszukiwaniu desperatow którzy chcą utopić hajs.
Marysia68 / 78.11.141.* / 2017-03-22 22:57
Żałosne raczej nikt kto zarabia nie napisze Ci ile dokładnie % zarabia gość napisał ze kilka procent zawsze do przodu skąd wiesz ze te kilka procent to nie np 8% ja spokojnie razem ze swoim opiekunem działam i jestem zadowolona co prawda na małym kapitale bo nie dysponuje większymi środkami ale jestem zadowolona
Takitam / 94.254.128.* / 2017-03-23 07:32
Droga Marysiu rozumiem że jakiejś skomplikowanej matematyki znać nie trzeba ale podstawy warto! Skoro ktoś ma 40 A później ma 120 to zarobił 300%, zakładając że ktoś zarobił 10 procent w miesiąc to potrzebuję 30 takich miesięcy żeby osiągnąć rezultat. Pozdrawiam Pitagorasa w spodnicy
H Szatkowski / 2017-03-23 08:19
Pała z arytmetyki.
Zadnie domowe do odrobienia: procent składany.
Takitam / 94.254.128.* / 2017-03-23 13:12
Panie H to Pan rozpisze z łaski swojej używając wiedzy oraz wzorów jak w kilka miesięcy korzystając z procentu składanego ww Pan osiągnął taki wynik. Pozdrawiam
H Szatkowski / 2017-03-23 13:19
Nic nie rozpiszę, żadnego wyniku nie uzyskałem.

Po prostu bzdurą jest, że przy stałej stopie 'zarobku' 10% miesięcznie, na uzyskanie 'zarobku' 300% potrzeba miesięcy 30. Bo trzeba mniej.

Wzory- podręcznik gimnazjum.

Pomijam kwestię, że uzyskanie z 40 ...120 oznacza 'zarobek' 200 a nie 300%.
Marysia68 / 78.11.141.* / 2017-03-23 22:39
Ten pan napisał ze kilka dobrych miesięcy co może oznaczać wszystko zresztą szczerze mało mnie to interesuje ja zarabiam i to się dla mnie liczy i śmiało mogę ich polecić każdy ma prawo do własnej opinii po to są takie fora to jest rynek każdy kto w to wchodzi powinien być świadomym ryzyka dlatego angażuje się wolne środki osobiście wolę zaryzykować niż inwestować w marne lokaty
Kto nie ryzykuje ten szampana nie wypije
Takitam / 94.254.128.* / 2017-03-23 13:39
Co nie zmienia faktu że kilka miesięcy to za mało, więc tak czy siak taka teoria to kłamstwo ze strony Pana który tak "rewelacyjnie" zarabia. Swoją drogą zwraca mi Pan uwagę że brak mi wiedzy co akurat jest faktem, A sam Pan nic konstruktywnego nie wnosi poza wytykaniem moich błędnych obliczeń. Można zatem przyjąć tezę ze Pan bezgranicznie wierzy Panu który tak dobrze zarobił skoro jego nie krytykuje? Mam rację?
LeonaCassiani / 188.146.13.* / 2017-04-15 23:54
Ja po miesiącu podwoiłam stan mojego konta i to na kilkunastu inwestycjach które czasami trwają po kilka godzin zaledwie, więc absolutnie zgadzam się z tym, że można przeskoczyć na taka stawkę jaka zarobił Pan z poprzednich postów, zarabiając jedynie "kilka procent"
H Szatkowski / 2017-03-23 13:50
Nie interesuje mnie jego zarobek.
Wytknięcie błędów obliczeniowych, w kontekście tego, że wyniku obliczeń używa się jako argumentu- zdecydowanie jest konstruktywne.
Na pewno bardziej niż inwektywy typu 'pitagoras w spódnicy' czy wpis o pralince, szczęśliwie już usunięty...

Bez odbioru.
Hieronim85 / 89.70.214.* / 2017-03-22 19:10
Globtrex.com>o nas>faq>jakim typem brokera jest globtrex. Zanim coś napiszesz to to sprawdź. Polecam globtrex i przypominam że komentarz tutaj może dodaj każdy idiota
eric7 / 188.146.12.* / 2017-03-19 08:44
Czy wypłaciłeś jakieś pieniądze z tego wirtualnego konta? Słyszałem, ze Globstrex przyjmuje tylko wpłaty ale nie wypłaca. Mówią, że handluje danymi osobowymi. Może ktoś wźąść kredyt na te dane?
adam 70 / 80.238.85.* / 2017-05-10 14:13
Pracowałem tam fakt niektórzy pracownicy są chamscy....ale klienci też.awsze wyrażnie się przedstawiałem ,nie miałem z tym żadnych problemów.Na poczatku podchodziłem do tego bardzo sceptycznie.... Nawet chcąc sprawdzić założyłem konto znajomej na własną odpowiedziolność i.... wiecie co ja już tam nie pracuję ale moja znajoma chwali sobie wspólpracę z firmą ... oczywiście że są ludzie niezadowoleni ,... i jest ryzyko ale ryzyko jest wszędzie.......nie ryzykować to nie żyć bo życie to też ryzyko,wszystko dla ludzi ale z głową...
MichałPolak / 37.47.33.* / 2017-03-20 20:00
Nie miałem z tym najmniejszego problemu zawsze po zleceniu wypłaty miałem środki w ciągu 24h
Przekręcony / 89.70.106.* / 2017-05-18 12:40
Nie ma takiej opcji! wypłata w kilka dni, pod wieloma warunkami...
Marcin71 / 78.11.141.* / 2017-03-16 22:07
A ja na snapie zarobiłem gdy otworzyła się pozycja było już na ponad 40% wzroście gdy osiągnęła pułap 49,66% zamykalismy juz pozycję przy dźwigni x5 było z tego ponad 48% na drugi dzień zrobiliśmy również około 9% z dźwignią x5 dało to podobny efekt wiec ja jestem zadowolony polecam zainteresować się tematem i słuchać uważnie specjalisty a nie być pazernym i czekać aż się sesja skończy ja byłem w stałym kontakcie ze swoim opiekunem i każdy kto się zna wiedział ze przy takich wzrostach inwestorzy będą realizować zyski i cena pójdzie w dół ludzie jak się nie znacie to lepiej zostancie przy lokatach bo to nie dla was to nie jest tak ze otworzysz pozycję i jest super trzeba to nadzorować przy tak dużych inwestycjach jak debiut snapa pozdrawiam i polecam globtrex.com niskie prowizjie i konkretni specjaliści ale jak ktoś woli coś spokojnego nie interesuje go duży zysk niech weźmie sobie lokatę w idea banku :)
Przekręcony / 89.70.106.* / 2017-05-18 12:43
raczej moło realne - system Globtrexu nie przyjmował zleceń przez parę godzin po debiucie Snapa, a zatem później cena zakupu była znacznie wyższa od startowej. Później opiekunowie doradzali, aby utrzymać pozycję bo bedzie zarabiać! Ale niestety, po 3 dniach już tylko spadała...
Inwestor z niezłym doświadczeniem / 109.95.202.* / 2017-03-15 14:54
Oczywiście też namawiali mocno do inwestycji w Snapchata i potem opowiadali, ze dał zarobić ponad 40% - ciekawe kto tak zarobił, skoro Snapchat otwarł się coś około 25 dolarów, spadł, a potem na chwilę tylko podskoczył do poziomu 28 dolarów, a potem znowu spadł... A oni chwalili się jakie to dobre inwestycje proponują.
Kemel6868 / 37.47.20.* / 2017-03-27 18:48
Co pan za durnoty opowiada, włącz sobie pan wykres i zobacz. W jednen dzien poszedł 44 %. Zaczął spadać po kilku dniach ale jak się słucha specjalistów to się zarabia. Niech sobie pan wyobrazić ze używa pan lekarz 1 do 100 przy 44 %. Ile to pieniędzy wychodzi ? Albo inaczej co z tymi pieniędzmi robić? ?
xxxx826 / 95.160.17.* / 2017-03-16 10:28
w momencie debiutu już było 45%...gratuluje znawcy rynku:)
Inwestor z niezłym doświadczeniem / 109.95.202.* / 2017-03-15 14:40
opowiadali, dwie osoby: Pan Goldberg podobno z działu finansowego i jeszcze inny, że będzie wypłacana dywidenda za akcje Coca-Coli w wysokości 3,52% od zainwestowanej kwoty, pytam się mnożymy to x dźwignię? Tak oczywiście odpowiadają. To w takim układzie niezły będzie zarobek. I pytam się to w takim układzie jak jest dźwignia x20. To liczę od 1000 zł to będzie około 800. No to wchodzę w ten deal. No i oczywiście wyszedłem z torbami, bo wypłacane było nie 3,52% tylko 0,37 USD na jedną akcję czyli: 0,88%. Tak się znają na tym. A wciągają do inwestycji ludzi kłamliwymi treściami. Oczywiście w międzyczasie kurs akcji spadł i jestem do tyłu na tej inwestycji...
Bladzik / 89.67.26.* / 2017-03-08 22:10
Bardzo odradzam, doradcy bardzo nie profesjonalni. doradzają jak najwiekszy obrót bo z tego mają zyski. Straciłem dzieki nim 10tyś. Doradzili inwestycje które były mało trafione, drugiego dnia 50% kapitału rozdzielone na 2 firmy. Odziwo obie wygenerowały w pierszym tygodni straty i namawiali mnie na kredyt by zabezpieczyć inwestycję przed zamknięciem. Bardzo nie profesjonalne doradztwo, po tygodni literatury miałem więcej pomysłów na inwestycje niż oni, jednak straty były już zbyt wielkie. Przestrzegam przed tego typu ,,inwestycjami" równie dobże można posłuchać cyganki ona prawde Ci powie.
xZZZZZzzXxzx / 31.0.69.* / 2017-03-03 09:08
Witam, jako juz były pracownik tej firmy mogę tylko przestrzec osoby które chcą sie tam zatrudnić[...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl ###

To jest wątek w dziale inwestorskim Forum, a nie w dziale pracowniczym.
Sikander368 / 194.30.179.* / 2017-03-02 14:18
Poczytałam i jestem #hymmm uświadomiona?# o tej że firmie. Dziękuję wszystkim piszącym. Nie skorzystam z ich usług i z tego co przeczytałam zrobię właściwie.
modmax / 91.212.165.* / 2017-02-27 19:04
Mam złe doświadczenia z tą firmą. Opiekunom zależy tylko na otwieraniu pozycji , nie analizują w którym momencie najlepiej. Nie przestrzegają zasady procentowego udziału kapitału w inwestycji i bardzo często namawiają na dodatkowe opłaty. Jedyny pozytyw to , że wypłata jest b. szybko. Zalecam daleko posuniętą ostrożność i tylko dla ludzi z dużym doświadczeniem , aby nie dali się naciągać.
Nkgaa / 217.99.5.* / 2017-02-23 15:55
Uważajcie na te firmę. Jako klient straciłem tam 200 tysięcy złotych w przeciągu dwóch dni. Do wpłaty potrafili namawiać szybko, po stracie urwał sie kontakt z opiekunem.
Sławekkk / 89.72.170.* / 2017-02-23 21:30
Jak mogłeś stracić 200 tysięcy złoty ,skoro to ty robisz ruchy. Naprawdę jesteś chciwym człowiekiem skoro na sam start zacząłeś tak ostro. Za szybko ,chyba chciałeś zarobić i się po prostu przejechałeś. Ja działam z opiekunem, czasami wiadomo nie są wszystkie ruchy idealne ,ale dywersyfikuje się portfel i w miarę wszystko się wyrównuje pod koniec miesiąca zawsze jestem kilka procent do przodu. Pozdrawiam
wit 50 / 94.254.141.* / 2017-02-25 21:57
Ja też "działałam" z opiekunem , podobno dobrym i straciłam sporo. Prawdopodobnie z powodu odmowy kolejnej dopłaty do mojego(?) konta zostałam "odstrzelona". Wystarczy odpowiednia manipulacja np. "spredami". Ostrzegam, dajecie się nabierać na pozorne zarabianie.
Lukasz 361 / 109.95.144.* / 2017-02-18 16:32
rynkiem rządzi pare graczy na świecie firmy holdingowe nawet jeśli rekomendacje są np na zwrosty te firmy są w stanie wpompować taką kasę i zmienić wykres i zabrać nam wszystkie pieniądze...
oprócz tego są jeszcze automaty łatwo je rozpoznać bo są to świece 3,4 idealnie równe

- z nimi nie wygra nikt -
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

PODOBNE WĄTKI NA FORUM

Najnowsze wpisy