Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

GPW: Inwestorzy mają nowe powody do rajdu w górę

GPW: Inwestorzy mają nowe powody do rajdu w górę

Wyświetlaj:
Redakcja forum / 2010-10-20 08:46 / Administracja forum
Udanego dnia życzymy wszystkim Inwestorom z forum. Prosimy o kulturę - tworzycie grupę, doceńcie to - siła we wspólnym doświadczeniu. Nam też na tym zależy!
piciu / 2010-10-20 00:01 / "Nikt" i Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
bez momentow? :)
piciu / 2010-10-19 23:46 / "Nikt" i Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
robi sie u nas jak w rosji lub za czasow prl
niewyjasnione morderstwa szefa policji szyfranta wojskowego wiceministra politykow wiezniow
dokad to zmierza
Eternit z Azbestu / 2010-10-19 23:17 / Tysiącznik na forum
Wszyscy sprzedawcy prądu w Polsce chcą podwyżek w przyszłym roku dla gospodarstw domowych - od około 13 proc. do prawie 22 proc. Firmy te złożyły wnioski taryfowe do Urzędu Regulacji Energetyki - poinformowała rzeczniczka URE Agnieszka Głośniewska.

-------------

By żyło sie lepiej... tylko komu?
roddick / 79.163.163.* / 2010-10-20 18:24
państwo oddało rynek energii ... bo konkurencja to obniżka cen? może przypomnimy nazwiska lobbystów
piciu / 2010-10-19 23:22 / "Nikt" i Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
wiadomo komu
_Izyda / 2010-10-19 23:15 / Bywalec forum
WASKO
jutrzejszy king wzrostów !
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Wasko-dostarczy-Wroclawiowi-Inteligentny-System-Transportu-za-109-6-mln-zl-2229745.html

biore rano PKC :)

Dobranoc :)
Sukcesów !
eby / 2010-10-19 23:02 / Tysiącznik na forum
Wlasnie ogladam program o braciach syjamskich, straszne
ogorek / 2010-10-19 23:10 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)

| eby [ Bywalec forum ]
Re: GPW: Inwestorzy mają nowe powody do rajdu w górę [0]
Wlasnie ogladam program o braciach syjamskich, straszne

oni sa szczęśliwi skoro zyja tyle lat -dla nich Ty jestes straszna
eby / 2010-10-19 23:24 / Tysiącznik na forum
Nie , nie sa szczesliwi , nie maja innego wyjscia, ktos za nich zdecydowal , ja nie moglabym zrobic tego swoim dzieciom
ogorek / 2010-10-19 23:34 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
masz racje ebalciu , wybacz ogorkowi -głupi żarcik :(

spij dobrze :)
eby / 2010-10-19 23:36 / Tysiącznik na forum
Minus nie odemnie, pa, pa, dobrej nocy :))
ogorek / 2010-10-19 23:39 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
poprosze jutro genialnego informatyka zeby mi przysłał na wiadomy adres
IP tego głupka co daje mi minusy
albo....
albo nie będe tu spamowac :))
eby / 2010-10-19 23:43 / Tysiącznik na forum
No co Ty, zalezy Ci na jakis glupich plusach czy minusach, olac to :)))
yuio / 79.184.71.* / 2010-10-19 22:45
To nie wypadek, to rezultat

A co, kogoś to dziwi? Jeśli ktoś dzień w dzień podjudzany jest ze wszystkich stron histerycznymi okrzykami, że pisowcy to zagrożenie, faszyści, KPP, podpalacze Polski, że trzeba ich powstrzymać za wszelką cenę, wyeliminować raz na zawsze, jeśli co dnia ma mediach korowody histeryzujących w tym duchu „autorytetów” − to w końcu wariuje.

Ci, którzy nigdy nie mieli wątpliwości, że moralną odpowiedzialność za śmierć Narutowicza ponosiła endecja i narodowe gazety, nie mogą zaprzeczyć, że tragedia w Łodzi jest skutkiem ich działalności. Skutkiem decyzji politycznej, cynicznie podjętej przez rządzących, by dla utrzymania władzy i odwrócenia uwagi wyborców od swej totalnej indolencji oprzeć całe życie publiczne na wojnie, na stałym wzmaganiu napięcia, na pogardzie jednej części Polaków, mianowanych przez manipulatorów lepszymi, nowocześniejszymi i bliższymi Europie, dla drugiej części, przytłaczanej nienawiścią i pogardą jako narodowo-katolicka ciemnota, przeszkadzająca w cywilizacyjnym awansie. A także skutkiem gorliwości dysponentów prorządowych mediów i ich funkcjonariuszy w realizowaniu tej polityki.
eby / 2010-10-19 22:53 / Tysiącznik na forum
Az mi wstyd ze na niego glosowalam
Eternit z Azbestu / 2010-10-19 22:58 / Tysiącznik na forum
Problem w tym, że nie ma na kogo głosować.
amator1122 / 2010-10-19 22:10 / Tysiącznik na forum)
2010-10-12 11:02:02 | | amator1122

stawiam

ok, sprawdzaj tylko lop i bazę i będziesz wiedział jaka pozycje zajmuje , bo oprócz
zamknięcia pozycji może co nie napisałem obrócić na S i będziesz to widział po bazie .

PS. ja nie gram na kontraktach tylko pisze co o tym wyczytałem:)
zobacz dyskusję

2010-10-12 10:49:58 | | amator1122
:"gruby" nie handluje day trading trzyma długie do wygaśnięcia czyli grudzień chociaż może
jak coś niespodziewanego wyskoczy zamknąć wszystkie pozycje dlatego zabezpiecza się ceną
kontraktu tj.baza w razie tych niespodziewanych bo ponosi większe ryzyko .
zobacz dyskusję

2010-10-12 10:36:44 | | amator1122
Re: GPW: PGE i GPW mogą mogą zamieszać na parkiecie
Baza +11 pkt "gruby z koncentracja "na LLLLLL

dla Blażeja

widzisz pisałem nie tak dawno i wcześniej również ale już nie szukam, szkoda czasu:)
sedes z ebonitu / 2010-10-19 22:48

2010-10-12 11:02:02 | | amator1122
PS. ja nie gram na kontraktach tylko pisze co o tym wyczytałem:)


2010-10-19 18:08:36 | amator1122 [ Tysiącznik na forum) ]
ile synu dzisiaj punktów zebrałeś bo ja od początku już 1000 ... .hahaha

To chyba w tydzień te 1000 pkt zebrałeś??????
amator1122 / 2010-10-19 22:57 / Tysiącznik na forum)

o chyba w tydzień te 1000 pkt zebrałeś??????

na głupie pytanie odpowiem tak w tydzień , niecały.
Ami11 {SAMA PRAWDA} / 89.74.194.* / 2010-10-19 21:55
Raport bieżący

Data sporządzenia 2010-10-19
Raport bieżący nr 17/2010
Skrócona nazwa emitenta LIBERTY GROUP S.A.
Podstawa prawna Art. 70 pkt 1 Ustawy o ofercie - nabycie lub zbycie znacznego pakietu akcji

Treść raportu

Na podstawie art. 70 pkt 1 ustawy o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych (Dz. U. z 2005 r., Nr 184, poz. 1539, ze zm.), Zarząd Liberty Group S.A. informuje o otrzymaniu w dniu dzisiejszym od Zarządu spółki Art New Media zawiadomienia w trybie art. 69 ustawy o ofercie publicznej. Przedmiotowym pismem spółka informuje, że w dniach 15 i 16 października br. zaksięgowała na rachunku inwestycyjnym nabyte poza rynkiem regulowanym na podstawie umowy kupna-sprzedaży 616 667 akcji Liberty Group S.A. Według zawiadomienia ART NEW Media przed zakupem 616 667 akcji spółki posiadała 500 077 akcji Emitenta, co stanowiło 10 % w kapitale zakładowym i uprawniało do 500 077 głosów na WZA Liberty Group (10 %). Obecnie spółka jest w posiadaniu 1 116 744 akcji Liberty Group S.A., co stanowi 22,33 % kapitału zakładowego i uprawnia do 1 116 744 głosów na WZA Liberty Group (22,33%). Jak podano w piśmie, "ART New Media traktuje zaangażowanie w Liberty Group S.A. jako inwestycję strategiczną dla realizacji strategii rozwoju spółki i nie wyklucza dalszego zaangażowania w najbliższym czasie."


---
Kupili 12% akcji tej perełki po 1,2. Dzisiaj na zamknięciu akcje były po 0,98
Radze wciągac towar póki jeszcze jest.
Ami11 {SAMA PRAWDA} / 89.74.194.* / 2010-10-19 21:36


0
2010-10-19 21:08:17 | Blazej_ [ Portfel ] [ Tysiącznik na forum ]
spodziewasz się większej czy takiej w biegu?

Jak w Chinach w końcu nadejdzie małe załamanie gospodarcze to surowce przemysłowe polecą na pysk. Wtedy zapakuje się na maxa w różne surowce dolara kanadyjskiego i AUD.
Złoto mocno nie poleci w dół.
roddick / 79.163.163.* / 2010-10-20 18:31
myślę że Chiny podążają tą samą drogą co kiedyś Japonia. Liczę tylko na to ,że cykl będzie dużo dużo krótszy. Chinom brakuje nie surowców ale wody. Czy jest to problem do rozwiązania?
Blazej_ / 2010-10-19 21:41 / Tysiącznik na forum
tylko jaki poziom uznać za to załamanie? +8% PKB? to przecież paranoja by była.
Ami11 {SAMA PRAWDA} / 89.74.194.* / 2010-10-19 21:42
Jak zacznie się zwijanie kredytu.
Blazej_ / 2010-10-19 21:32 / Tysiącznik na forum
ale rzeź na surowcach dziś.
? ? ? / 89.228.24.* / 2010-10-19 21:21
rafek, czy zapakowałeś eSki ? ? ? - jeżeli jeszcze nie, to zrób to a będziesz bogaty
jest git / 174.36.199.* / 2010-10-19 21:31
spokojnie, dzisiaj je puściłem po 2612 i narazie czekam na odkupienie wyżej :) kaska leci na konto, jest dobrze :)
* ^ * / 89.228.24.* / 2010-10-19 21:34
w tym roku już wyżej nie odkupisz, czeka nas zjazd
eby / 2010-10-19 21:59 / Tysiącznik na forum
Nie mów tak, ja muszé odrobic straty
zbanowany raf :) / 174.36.199.* / 2010-10-19 21:38
oj gadasz głupoty, jeszcze jutro przetestujemy 2650 :)
* ^ * / 89.228.24.* / 2010-10-19 21:41
rafek mój sympatyczny kolego, ja nie mam akcji jak wiesz i obserwuję bez emocji wig20, nie damy rady zrobić kolejny szczyt
raf z ukrycia :) / 174.36.199.* / 2010-10-19 21:33
nie pitol chłopaku
Mieczyslaw / 2010-10-19 20:47 / Uznany Gracz Giełdowy
Bracia Polacy i Siostry - Polki ! Nie jestem
politykiem lecz jednym z was.
Nie szukam poparcia ani sławy.Jestem tu by was
ostrzec i poprosić...
Wbrew temu co mówi rząd nasz kraj jest zadłużony i
wcale nie jest "zieloną

wyspą".Nasza armia jest gorzej wyposażona niż w
1939 r,a duża jej część
została bezsensownie wywieziona do
Afganistanu.Cywilne siły obronne nie
istnieją.Sztab generalny jest w grobach,a ich
zastępcy pracują dopiero nieco

ponad pół roku.W kraju panuje duże bezrobocie a
już ponad milion Polaków

wyjechało - jest to emigracja porównywalna tylko z
okresami zaborów...
Czy Politycy robią coś by temu zaradzić ?
NIE.Politycy od 6 lat się kłócą o

stołki.Co gorsza skłócają nasz wspaniały naród !
Odpowiedzcie mi na pytanie:
czy to czy ktoś popiera PO albo PiS liczy się
bardziej niż obywatelstwo

Polskie ? Jesteśmy jednym narodem.Polakami.Czy
politycy dbający tylko o swój

interes zasługują by dla nich się zabijać ? Ani PO
ani PiS nie służą Polsce

lecz sobie... Czy zaczniemy się zabijać aby tak
jak nasi pradziadowie w

czasach zaborów zobaczyć wkraczające wojska
okupacyjne z zagranicy ?
Czy gwałty dokonane na córkach warszawskiej
Pragi,wynaradawianie jak we

Wrześni i wysiedlenia jak na Lubelszczyźnie
podczas ostatniej wojny mają się

powtórzyć.Pytam czy wobec takiego osłabienia
będziemy na tyle głupi by

sprowokować inwazję ?!
Pytam czy pozwolimy by nasz kraj został podzielony
barierą nienawiści jak

Korea ?
Politycy swoimi przemówieniami do tego dążą.Liczą
na zysk polityczny,a mogą
doprowadzić do tragedii ogólnonarodowej !
Ja jednak wiem,że możemy tego uniknąć ! Wiem że
nasz kraj i my wszystcy z

osobna możemy dostać to na co
zasługujemy.Potrzebna jest tylko jedna rzecz !
JEDNOŚĆ.Rodacy.Najwyższy czas odrzucić
zdradzieckich polityków.
Już najwyższy czas wzorem Szwajcarii wprowadzić
prawdziwą demokrację:
Demokrację Bezpośrednią ! Bez Polityków i
"lobbystów" ! Bez złodziejstwa !
Już najwyższy czas byśmy my - Polacy podali sobie
ręce na zgodę !
Już najwyższy czas byśmy ruszyli w przyszłość
budując wspólnie pomyślność

naszego kraju !
Moja prośba jest prosta : DOŁĄCZCIE DO TEGO
EPOKOWEGO DZIEŁA ! Lub czekajcie.
Czekajcie na zagładę tego kraju i narodu.Czekajcie
na własną śmierć...
Job_done / 2010-10-19 21:25 / Bywalec forum
kazdemu poslowi przy wejsciu do Sejmu dalbym jutro nabity pistolet, zamknal drzwi, i po klopocie
Eternit z Azbestu / 2010-10-19 21:50 / Tysiącznik na forum
O taki reality show to ja bym pooglądał.
Aczkolwiek lepiej ich wszystkich zamknąc w sejmie a rózne bronie poukrywać.
Eternit z Azbestu / 2010-10-19 20:59 / Tysiącznik na forum
Fajnie by było jakby nas Niemcy podbili. Byśmy mieli autostrady bez ograniczeń prędkości łączące miasta powiatowe. Tyle, że oni nie będą juz chcieli nas podbijać. Za dużo ich kosztowało zjednoczenie.

Wsponinasz, że milion Polaków wyemigrował a pracy nadl brakuje... no cóż niestety Polaków jest zbyt wielu. Trzeba jaknajszybciej zlikwidować becikowe i zniżki podatkowe dla dzieciatych. Trzeba wprowadzić podatek akcyzowyod porodów. Warto tez przestac dbać o bezpieczeństwo, bo każdy wypadek śmiertelny zmniejsza bezrobocie.

Zaś szwajcaria to kraj kapusiów, kraj dla barakudystów, alenie dla nas.

Tak naprawdę jedyna nadzieja w szybkim rozwoju Chin i przejęciu przez nich władzy nad światem.

Popaprani i pisuary to tak naprawde nowe wcielenia tych samych kolesi, którzy jako AWS-UW niszczyli kraj. Wówczas była jeszcze szanas ratunku w postaci Leszka Millera, niestety kolesie sfabrykowali aferę ze złodziejaszkiem rywinem na czele.
eby / 2010-10-19 22:04 / Tysiącznik na forum
Ty sie zgrywasz jak z kobietami czy tak uwazasz ??
Eternit z Azbestu / 2010-10-19 22:19 / Tysiącznik na forum
A coś się nie zgadza?
A z kobietami się nie zgrywam. Ja naprawdę unikam kobiet jak ognia.
eby / 2010-10-19 22:24 / Tysiącznik na forum
Becikowe to sprawa dyskusyjna, ale Niemcy, podatek od porodów, bezpieczenstwo... to brzmi chorobliwie
Eternit z Azbestu / 2010-10-19 22:31 / Tysiącznik na forum
A byłaś w Niemczech? Myślisz, że im się tam źle żyje? Łuzyczanie też Słowianie, dali się zgermanizować i nie sądzę, żeby nażekali.
Polaków jest zbyt wielu i dlatego jest bieda i bezrobocie. Aby było lepiej trzeba zmniejszyć populację. Najłagodniejsza forma to opodatkowanie posiadania dzieci, aby ludzie zrezygnowa z rodzenia.
Ale w Polsce to i tak jest mały problem. Ogólnie cały świat zmierza do zagłady przez nadmiar ludzkości. Jak się tego nie zatrzyma to czeka nas głód, który doprowadzi do wielkich niezadowoleń społecznych co może doprowadzić do kolejnej wojny światowej.
Eternit z Azbestu / 2010-10-19 23:08 / Tysiącznik na forum
Dziesiąte spotkanie Konferencji Stron Konwencji o różnorodności biologicznej, które odbywa się w Japonii, rozpoczęło się w poniedziałek od odczytania alarmującego raportu, z którego wynika, że środowisko naturalne na naszej planecie "stoi w obliczu największego zagrożenia zniszczeniem od czasów wyginięcia dinozaurów 65 mln lat temu" - podaje bbc.co.uk. Niektórzy naukowcy, uczestniczący w konferencji, ostrzegają, że ludzkości zostało nie więcej niż 10 lat, aby uratować środowisko przed nieodwracalnymi i szkodliwymi dla człowieka zmianami.

----------------

Oto do czego prowadzi nadmiar ludności. I żadne głupot w stylu wiatraków tego nie zmienią.
eby / 2010-10-19 22:41 / Tysiącznik na forum
A gdzie Twoj patriotyzm, czyt juz sie nie liczy ?
Ludzi jest za duzo tam gdzie jest ubustwo , gdzie brak antykoncepcji i wiary w lepsze zycie
Eternit z Azbestu / 2010-10-19 23:06 / Tysiącznik na forum
A czy ja kiedykolwiek byłem patriotą? Ja jestem za globalizacją, za jednym światowym językiem, za jednym światowym pieniądzem, za jednym światowym rządem, który zamiast skupiać się na problemach między narodami zabierze sie za kolonizację kosmosu.
Blazej_ / 2010-10-19 22:34 / Tysiącznik na forum
myślisz, że jak zmniejszysz populację z 35 do 30 milionów to nie będzie biedy i bezrobocia? Mniejsza populacja to mniejsze zapotrzebowanie na pracowników.
Eternit z Azbestu / 2010-10-19 22:45 / Tysiącznik na forum
A po co bezrobotnym pracownicy? Raczej potrzebują zasiłków, które są z podatków, które trzeba zwiększać.
większośc bezrobotnych jest wśród słabo wykształconych a Ci przewaznie są z rodzin wielodzietnych. Jak rodzina ma jedno dziecko to przeważnie daje sobie radę z zapewnieniem dobrej edukacji. A wielodzietni wysyłają 10 letnie dzieci do lasu na grzyby, dziecko odmrozi sobie stopy i trzeba mu później rentę płacić przez całe zycie.
eby / 2010-10-19 22:44 / Tysiącznik na forum
Ciecie kosztow poprzez wprowadzanie maszyn , komputerow powoduje ze sily roboczej potrzeba cora z mniej
Eternit z Azbestu / 2010-10-19 22:46 / Tysiącznik na forum
Otóż to, za to potrzeba wykształconych do obsługi maszyn i komputerów.
Blazej_ / 2010-10-19 22:48 / Tysiącznik na forum
taaa... i zmniejsz populację i upchnij gdzieś to co zrobisz na tych maszynach.
eby / 2010-10-19 22:54 / Tysiącznik na forum
I wlasnie w tym jest problem, niestety nie ma madrego zeby to rozwiazac
Eternit z Azbestu / 2010-10-19 22:59 / Tysiącznik na forum
W Chinach radzą sobie doskonale. Wprowadzili politykę jednego dziecka i mają 10% wzrost PKB co roku.
eby / 2010-10-19 23:13 / Tysiącznik na forum
Bo pracuja wszyscy za miske ryzu, dzieci i starcy bez wyjatku, nikt sie nimi nie przejmuje co sie z nimi stanie w czasie choroby lub z czego beda zyli na starosc. jedno pokolenie rodziny utrzymuje drgie. Dzieki tak niskim stawka za swoja prace maja duzo zlecen. Pytanie : sa 3 firmy, jedna ma 45% rynku i wzrost sprzedazy np 30%, druga 12 % rynku i wzrost o 17% i trzacia 1,5% i wzrost o 100%. Czy znaczy ze ta trzecia jest najlepsza bo miala najwyzszy wsakzni procentowy sprzedazy ? Mie mozna patrzec tylko na liczby i procenty, bo jest zludne
Eternit z Azbestu / 2010-10-19 23:28 / Tysiącznik na forum
Chińczycy pracujący za miskę ryżu to mit. tak było przed wprowadzeniem polityki jednego dziecka. Przez 20 lat ich pensje rosną.

http://finanse.wp.pl/kat,104762,title,Chinski-pracownik-przestaje-byc-tani,wid,12745412,wiadomosc.html


- Jeszcze dwa lata temu 1500 juanów miesięcznie (1 USD to niespełna 7 juanów) było powszechną stawką, która satysfakcjonowała robotnika. Dziś jest to przeważnie 3000. Ale i tak trudno jest znaleźć dobrych robotników - mówi 28 letni Jie. Do niedawna sam pracował w fabryce sukien ślubnych. Postanowił otworzyć własny mały zakład i ma trudności ze znalezieniem pracowników.


Juan jest po 42gr. Tak więc we wschodnich chinach trudno znaleźć szwaczkę za 1250PLN choć jeszcze 2 lata temu satysfakcjonujące było wynagrodzenie 650PLN.

Róznica pensji Polakówi Niemców jest znacznie większa niż różnica pensji Chińczyków i Polaków. spokojnie doczekamy czasów kiedy to Chińczycy będą mówili, że Polacy pracują za miskę kartofli.
Eternit z Azbestu / 2010-10-19 23:30 / Tysiącznik na forum
A jeszcze jedno. Rząd chiński dba o to, żeby dzieci studiowały a nie pracowały. właśnie dlatego wprowadzili politykę jednego dziecka.
eby / 2010-10-19 23:40 / Tysiącznik na forum
Zawsze musisz miec ostatnie slowo :)
Blazej_ / 2010-10-19 22:46 / Tysiącznik na forum
a konsumpcja? usługi? mniejsza populacja to mniejsza produkcja (dodatkowo zautomatyzowana) a co za tym idzie większe bezrobocie. No ale nasz genialny myśliciel co wysyłałby ludzi do Oświęcimia za to że drogi nie chcieli mógł wymyślić.
Eternit z Azbestu / 2010-10-19 22:53 / Tysiącznik na forum
No ale ile konsumuje bezrobotny? tyle ile dostanie zapomogi, ściąganej od tych co pracują, przez co pracujący mniej konsumują.
Hitler rzecz jasna przesadził ze skalą wysyłania do Oświęcimia. Za bardzo kierował się odpowiedzialnością zbiorową. Zresztą przez to właśnie przegrał wojnę. Gdyby wysłał powiedzmy 10tyś, którzy byli naprawde winni rujnowania gospodarki to by wojnę wygrał i wszycy by byli szczęśliwi. Hitler nienawidził Żydów za działania żydowskich bankierów. Szkoda tylko, że nie ograniczyłsię do puszczenia z dymem samych bankierów. Ci sobie nawiali do USA a do obozów trafili ich niewinni rodacy. Co do protestujących przeciw budowie autostrad to wystarczyłoby ichh zkuć w kajdany i wysłąć do budowy owej autostrady. Tak samo u nas powinni zrobic ze wszystkimi ekologami co im obwodnice w lesie przeszkadzają.
/ 84.234.45.* / 2010-10-19 21:15
kilka najgłośniejszych spraw związanych z SLD, o których tylko w jednym roku pisały media: afera starachowicka, afera Rywina, afera Orlenu, afera posła Andrzeja Pęczaka, afera sprzętowa, afera opolska (z rodziną Aleksandry Jakubowskiej w rolach głównych), posłanka Renata Szynalska jeżdżąca pod wpływem alkoholu, kłamca lustracyjny Józef Oleksy...
a było więcej
Eternit z Azbestu / 2010-10-19 21:44 / Tysiącznik na forum
Bo medią było nie na rękę rządy SLD. Kolesie z AWS-UW dogadali się z mediami, podzielili się na PO i PiS, najpierw dali wygrać PiS, a później przetrenowane na SLD mechanizmy zaatakowały kolejny rząd tak, aby naiwni wyborcy wybrali popapranych bojąc się innej alternatywy.

Afera rywina to jedna wielka ściema. rywin to złodziejaszek, który okradł wielu abonentów canal+. Później dogadał się z michnikiem, ziobro i rokitą w celu zniszczenia rządu.

Afera Orlenu dotyczyła lobbowania przy prywatyzacji... to jest pikuś w porównaniu z działaniami grada niskich cen. No ale jak szew CBA wykrył aferę hazardową to go z roboty wywalili i już więcej afer tuskistowskich nie będzie.

Według Wikipedii Pęczak zdefrałdował 42 miliony... Chlebowski zdefrałdował blisko pół miliarda.

Aleksandar Jakubowska próbowała naprawic nasze media, niestety było to kolesiom nie na rękę więc ją zniszczyli... w efekcie mamy w TV same telenowele i reality i nikt rozsądny tego juz nie ogląda.

Pod wpływem alkoholu i z nadmierna prędkością jeżdża posłowie wszelkich partii... szkoda tylko, że żadna partia tego nie zalegalizuje dla wszystkich.

Lustracja to jakaś totalna bzdura. Kogo obchodzi kto współpracował z służbami państwa, które nie istnieje już od 20 lat. Może lepiej niech zlustróją tych co współpracują z pałkowymi przy stawianiu mandatów. Niech odbiorą obywatelstwo zamieszanym w stawianie fotoradarów i parkomatów.
/ 84.234.45.* / 2010-10-19 21:49
taka jest Twoja opinia, moja jest inna
http://www.youtube.com/watch?v=CprCmATAqBc&feature=related
Eternit z Azbestu / 2010-10-19 21:53 / Tysiącznik na forum
ja tam wolę czerwonych niż czarnych
em96 / 151.81.168.* / 2010-10-19 22:13
Za okupacji Niemieckiej tacy się folksdojczami nazywali, a jak to będzie za okupacji ruskiej...?
Eternit z Azbestu / 2010-10-19 22:21 / Tysiącznik na forum
Jak juz pisałemzdecydowanie lepiej by było jakby nas Niemcy okupowali. Rosjanie to mają wystarczająco dużo problemów z utrzymaniem integralności własnego kraju, żeby nas chcieli okupować. Kiedyś to byliśmy na środku drogi do Niemiec. Teraz sobie budują Northstream i mają nas gdzieś.
/ 84.234.45.* / 2010-10-19 21:30
a dla rozrywki przy piwku można poczytać stenogram
http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/67166,oleksy-pozywa-wprost-za-brzytwe.html
Blazej_ / 2010-10-19 21:26 / Tysiącznik na forum
dolicz aferę z kandydatem na prezydenta Cimoszewiczem, który wygrywał w sondażach z Donkiem.
Blazej_ / 2010-10-19 21:07 / Tysiącznik na forum
nie miałbyś okazji pojeździć tymi drogami bo jako człowiek niższej kategorii nie miał byś prawa mieć samochodu. W najlepszym razie mył byś samochód niemcowi a w najgorszym spaliliby cię w piecu albo powiesili.
Eternit z Azbestu / 2010-10-19 21:12 / Tysiącznik na forum
Niewiadomo jak by to było. W USA było niewolnictwo i już go nie ma. Równie dobrze mógłby Hitler wojnę wygrać, później by się reżim załamał i byłoby bardziej normalnie.
Blazej_ / 2010-10-19 21:28 / Tysiącznik na forum
Wiele przypadków zakrawa na niewolnictwo.
Reżim z takim poparciem społecznym i taką potęgą wojskową się nie załamuje. Przykład? właśnie II wojna światowa kiedy jeszcze w 1945 niemcy wołali heil hitler.
Eternit z Azbestu / 2010-10-19 21:45 / Tysiącznik na forum
A Rosjanie czcili Stalina. I nadal są tacy co go czczą.
Blazej_ / 2010-10-19 21:50 / Tysiącznik na forum
No i coś się zmieniło za życia Stalina w ZSRR? Dopóki żył było jak było więc przykład nie najlepszy.
Eternit z Azbestu / 2010-10-19 21:55 / Tysiącznik na forum
No to ja nie mówię, że jakby Hitler wygrał wojnę to następnego dnia by się zmienił, no chyba, że by sie prochów nabrał i stwierdził, że Stalin to polityk lewicowy w średnim wieku. ;)
Ale Hitler by kiedyś umarł.
Blazej_ / 2010-10-19 22:07 / Tysiącznik na forum
Jak on by umarł po wygranej wojnie to rzesza graniczyłaby już z japonią.
Eternit z Azbestu / 2010-10-19 22:22 / Tysiącznik na forum
Ech piękna sprawa. Japońskie Skyliney na niemieckich autostradach.
A miało się zacząć od budowy autostrady Berlin-Olsztyn przez Szczecin i Gdańsk... ale Polacy oczywiście musieli protestowac przeciwko budowie...
Blazej_ / 2010-10-19 22:28 / Tysiącznik na forum
powiesz mojemu wujowi z tatuażem na przedramieniu i blizną po kuli na brzuchu, że to wszystko przez to, że nie chciał drogi?
Eternit z Azbestu / 2010-10-19 22:33 / Tysiącznik na forum
No jeśli to on protestował to dostał za swoje, a jak on nie protestował... no to ma pecha. Jak popaprani doprowadzą nas do bankructwa to będzie to wina tych co na nich głosowali, a Ci co na nich nie głosowali będa mieli pecha.
Blazej_ / 2010-10-19 22:38 / Tysiącznik na forum
mam nadzieję, że kiedyś ktoś zaprotestuje przeciw długowłosym danielom dutkiewiczom i ściągnie im te włosy ze skórą z tego pustego łba.
Eternit z Azbestu / 2010-10-19 22:54 / Tysiącznik na forum
A w czym długie włosy przeszkadzają społeczeństwu?
Blazej_ / 2010-10-19 20:46 / Tysiącznik na forum
coś mi wcięło posty. Złoto w dół dolar w górę. Słaby dzień ami, co?
Eternit z Azbestu / 2010-10-19 21:48 / Tysiącznik na forum
Ja to mam dziś słaby dzień.
WIG20 spadł, złoto spadło, Techmex wręcz tąpnął. Lipa.
Blazej_ / 2010-10-19 22:21 / Tysiącznik na forum
komputron też już masz niżej ceny zakupu. Coś jeszcze teraz trzymasz?
Eternit z Azbestu / 2010-10-19 22:23 / Tysiącznik na forum
Leszcze Komputronika zaatakowały. Bez Karenu i po sezonie gwiazdkowym Komputronik będzie miał spore zyski.
Coś tam jeszcze trzymam.
Blazej_ / 2010-10-19 22:11 / Tysiącznik na forum
techmex pękł jak bańka.
Blazej_ / 2010-10-19 22:29 / Tysiącznik na forum
dobierasz w związku z tym?:)
Eternit z Azbestu / 2010-10-19 22:34 / Tysiącznik na forum
Po co mam dobierać po 1.70 jak mam kupowane po średnio 1.25?
Blazej_ / 2010-10-19 22:39 / Tysiącznik na forum
po to że mówisz, że to zaniżanie przed odpałem co znaczy, że spodziewasz się silnych wzrostów?
Eternit z Azbestu / 2010-10-19 22:54 / Tysiącznik na forum
No ale ja już mam akcje kupione taniej niż są teraz.
eby / 2010-10-19 22:05 / Tysiącznik na forum
Nie tylko Ty , ja mam slaby tydzien
Ami11 {SAMA PRAWDA} / 89.74.194.* / 2010-10-19 20:57
korekta, będzie można dokupić
Blazej_ / 2010-10-19 21:08 / Tysiącznik na forum
spodziewasz się większej czy takiej w biegu?
Eternit z Azbestu / 2010-10-19 18:51 / Tysiącznik na forum
Dziś jak wychodziłem z pracy to na parkingu stał Maybach na numerach C0 RKK.Czyżby to rydzykowóz? Tylko co ten skrót znaczy Rydzykowy Kościół Katolicki?
Eternit z Azbestu / 2010-10-19 19:24 / Tysiącznik na forum
A Co do Maybaha to Google mówi, że to skrót od Roman Krzysztof Karkosik... ciekawe czy chce kupić naszą firmę. :)
Ami11 {SAMA PRAWDA} / 89.74.194.* / 2010-10-19 19:26
Po co mu taka mini firma?
Eternit z Azbestu / 2010-10-19 19:28 / Tysiącznik na forum
Może widzi w niej potencjał do rozwoju?
do początku nowsze
1 2 3
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy