Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

GPW: Polskie dane oraz nastroje na Wall Street w centrum uwagi

GPW: Polskie dane oraz nastroje na Wall Street w centrum uwagi

Wyświetlaj:
Do Synonima phone / 81.18.214.* / 2014-12-02 07:11

Islam to jednak potęga

Jeżeli coś jest oparte na przemocy wobec człowieka to zawsze jest potęgą. Ludzie nie mają wyjścia i musza robić co im karzą. Nie rozumiesz tego. To nie to co u nas: kpi się z Bibli i chodzi bez strachu.
Franek Dolas / 89.161.73.* / 2014-12-01 16:43
Zapakowny jestem w chf i czekam na zwałę, a pojawiaja się pierwsze symptomy.Bilety się skończyły cyrk pora zamykać.
synonim / 2014-11-30 13:19 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Giełda w Arabii Saudyjskiej dzisiaj -5,45%

Giełda w Katarze -4,28%

Giełda w Zjednoczonych Emiratach Arabskich -4,74%

Giełda w Kuwejcie -3,35%

Czy to już rajd św. Mikołaja?
pomyliły ci się religie ateisto / 217.153.237.* / 2014-11-30 14:22
To wszystko muzułmanie ....
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
synonim phone / 5.172.252.* / 2014-11-30 19:25

To wszystko muzułmanie ....


Na tamtych giełdach tylu muzułmanów co na naszym bananie polaków katolików

Ciekawe co napiszesz jak na naszej GPW w tym roku nie będzie rajdu Mikołaja, jak zapowiadałeś. Pewnie że też już opanowali nas muzułmanie

Bitcoina twojego też już pewnie opanowali muzułmanie bo miał iść na 900 na Mikołaja a coś się nie zanosi

Islam to jednak potęga
synonim / 2014-11-29 15:31 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Nowy historyczny rekord bezrobocia we Włoszech - ach te ożywienie w strefie euro pod które rosły kasyna akcji

Italian Unemployment Rate Rises to Record, Above Forecasts

http://www.bloomberg.com/news/2014-11-28/italian-unemployment-rises-to-record-above-economists-estimate.html
to są podstawy ale jak musisz keniolić to trudno / 94.254.145.* / 2014-11-30 07:02
Naucz się wreszcie że w Europie bezrobocie jest wynikiem LENISTWA i niechęci do podjęcia pracy za aktualne stawki na rynku.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
synonim / 2014-11-30 07:19 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

w Europie bezrobocie jest wynikiem LENISTWA


Aaa tam, gadanie

Na pewno część ludzi nie podejmuje pracy z lenistwa ale nie tłumaczy to całości problem bo większości ludzi po prostu nie stać na życie bez pracy
Nie parz na europejskie "bezrobocie" z polskiej pers / 94.254.145.* / 2014-11-30 08:49
Tak? Mój kumpel ma właśnie we Włoszech firmę dekarską i zatrudnia samych Polaków i Jugoli a proponował pracę na dachach młodym silnym i wyżelowanym wiecznie ponoć bezrobotnym Włochom to tylko na niego popatrzyli jakby był nienormalny...a z czego żyją? Proste : połowa dochodu to zasiłek a druga połowa to dorabianie na czarno dorywczo. Dlatego ciężka praca legalna za 100 EURO dniówki u mojego kumpla nie była atrakcyjna dla tych gogusiów. To samo jest w Grecji czy Hiszpanii. Te oficjalne dane o bezrobociu o kant potłuc!
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
synonim / 2014-11-30 09:02 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Mój kumpel ma właśnie we Włoszech

Tu zawsze jest ktoś kto ma kumpla w każdym zakątku świata i wie więcej niż Mossad o wszystkim i wszystkich. I to jest fajne
synonim / 2014-11-28 21:22 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
PGNIG dziś -4,14%, kolejna super inwestycja gangusia
j23 niestety już nie będzie nadawał zmarł niedawno / 91.189.219.* / 2014-11-29 09:46
za to ty jesteś doskonały, jak tam twoje inwestycje w ccc , wawel i co tam jeszcze, wiem wiem na całym portfelu jesteś do przodu, a skąd wiesz że ten cały ganguś też na całym nie jest do przodu,
ech zapomniałem ty wiesz wszystko, i wiesz że popłynął,
sprawia ci wielką radość punktowanie innych i cieszenie się z ich strat i wytykanie błędów, bo ty słońce nasze jesteś nieomylny:))))))))))))
synonim / 2014-11-29 11:35 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

za to ty jesteś doskonały, jak tam twoje inwestycje w ccc , wawel i co tam jeszcze


No właśnie - i co tam jeszcze trrollu było poza tymi dwiema spółkami? Bo miałem wtedy ze 30 spółek ale oczywiście z waszej tendencyjnej sieczki wynika, że miałem tylko te dwie

Nie wspominając, że poza akcjami miałem i mam jeszcze inne klasy aktywów, od obligacji, przez opcje, fundusze różnego typu i certyfikaty


wiem wiem na całym portfelu jesteś do przodu


No właśnie


a skąd wiesz że ten cały ganguś też na całym nie jest do przodu,


A bo podał co ma i łatwo wyliczyć, że nie jest do przodu


ech zapomniałem ty wiesz wszystko, i wiesz że popłynął,


Sam napisał co ma


sprawia ci wielką radość punktowanie innych i cieszenie się z ich strat i wytykanie błędów, bo ty słońce nasze jesteś nieomylny:))))))))))))


Od tego jest forum żeby polemizować i sobie konstruktywnie wytykać. W ten sposób buduje się wiedzę

No ale żeby innym coś wytykać to trzeba samemu zaproponować jakieś pomysły. I ja mam odwagę napisać w co inwestuję

A ty nie trrollu
Przecież ma AKCJE i to dywidendowe a nie puty co wygasają / 31.175.54.* / 2014-11-29 12:44
Gangbang NIC nie stracił bo NIC nie sprzedał.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
synonim / 2014-11-29 14:23 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Gangbang NIC nie stracił bo NIC nie sprzedał


To powiedz mi czy nic nie stracili też ci co kupowali Petrola po 800 zeta i trzymali jak zjechał do 19 groszy, tak samo z Biotonem (przed scaleniem zjechał z 4 zeta do 2 groszy), identyczna historia z IDM który zjechał z 23 zeta do 14 groszy. Takich przykładów można podać na kopy

Wypisujesz farmazony typowe dla dawców kapitału


Przecież ma AKCJE i to dywidendowe


Lehman Brothers też płacił dywidendę


a nie puty co wygasają


Puty kosztują grosze więc niech sobie wygasają

Wystarczy jedna zwała i ich koszt zwróci się tysiąckrotnie, ale wątpię, że to ogarniasz
.gangbang. / 79.191.16.* / 2014-12-01 10:00

Petrola


PGNIG

Co ma jedna spółka z drugą wspólnego to chyba tylko synonim wie.Na gazowni jest normalna gra giełdowa , ale żeby to pojąć trzeba na giełdzie grać , a nie mieć jedynie konto na moneyu.
A bo podał co ma i łatwo wyliczyć, że nie jest do przodu

Znowu fantazjujesz , to co podałem nie da się tego wyliczyć.Człowieku skończ podstawówkę.
Lehman Brothers

To on był notowany na GPW buhahahaha
Puty kosztują grosze

Buhahaha i można od lat na nich wtapiać tak jak ty , przy każdej korekcie je bierzesz.Są spółki groszowe ale zależy ile w nie włożysz , więc cena nie ma żadnego znaczenia.No ale znowu konto na moneyu się kłania.
ja mam odwagę napisać w co inwestuję

Nie kłam nigdy nie podałeś ceny zakupu w dniu zakupu , piszesz ogólnikami których się wypierasz i każesz sobie wklejać posty gdyż zawodzi cię pamięć.Do tego nie piszesz ile utopiłeś na inwestycjach , jeśli coś uda ci się trafić rozpisujesz się w nieskończoność.
Od tego jest forum żeby polemizować i sobie konstruktywnie wytykać

Wyzwiska , kłamstwa i obrzucanie kogoś błotem w twoim wydaniu, to jet konstruktywna polemika , puknij się głowę.Przykładem jest PGNiG jak starasz się wmówić wszystkim moją stratę a już wklejałem że uśredniłem cenę na tej pozycji z ceną 4,32 i jest to w archiwum więc KŁAMIESZ jak zwykle.
synonim / 2014-12-01 19:53 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Co ma jedna spółka z drugą wspólnego to chyba tylko synonim wie.Na gazowni jest normalna gra giełdowa , ale żeby to pojąć trzeba na giełdzie grać , a nie mieć jedynie konto na moneyu.


No na razie ty nie masz nawet konta na moneyu a co dopiero w realu


A bo podał co ma i łatwo wyliczyć, że nie jest do przodu

Znowu fantazjujesz , to co podałem nie da się tego wyliczyć.Człowieku skończ podstawówkę.


Wyliczałem to wiele razy, jesteś w plery i to ostro i każdy to widział


Lehman Brothers

To on był notowany na GPW buhahahaha


A co to ma do rzeczy czy był notowny na GPW

Pewnie jak nie był to nie istniał

Dla ciebie głupia odpowiedź to zawsze lepsza odpowiedź niż żadna

Ale to nadal głupia odpowiedź choć ty myślisz, że wybrnąłeś


Buhahaha i można od lat na nich wtapiać tak jak ty , przy każdej korekcie je bierzesz.Są spółki groszowe ale zależy ile w nie włożysz , więc cena nie ma żadnego znaczenia.


Ja w puty wkładam niewiele


No ale znowu konto na moneyu się kłania.


No na razie ty nie masz nawet konta na moneyu a co dopiero w realu


Nie kłam nigdy nie podałeś ceny zakupu w dniu zakupu , piszesz ogólnikami których się wypierasz i każesz sobie wklejać posty gdyż zawodzi cię pamięć.Do tego nie piszesz ile utopiłeś na inwestycjach , jeśli coś uda ci się trafić rozpisujesz się w nieskończoność.


Podawałem ceny zakupu więc jak zwykle kłamiesz, ale u ciebie to już norma


Wyzwiska , kłamstwa i obrzucanie kogoś błotem w twoim wydaniu, to jet konstruktywna polemika , puknij się głowę.Przykładem jest PGNiG jak starasz się wmówić wszystkim moją stratę a już wklejałem że uśredniłem cenę na tej pozycji z ceną 4,32 i jest to w archiwum więc KŁAMIESZ jak zwykle


No i co z tego, jak na reszcie śmieci i tak płyniesz po 20%
Koniec petrodolara / 87.205.245.* / 2014-11-28 21:14
Producenci ropy połączyli siły i teraz oni będą rządzić rynkiem. Niedługo przyłączy się do nich Kanada, której Stany blokują budowę rurociągów.
Piramida finansowa zawsze kończy tak samo / 87.205.245.* / 2014-11-28 21:40
Rosja stała się już praktycznie członkiem OPEC, a jako czołowy producent i eksporter światowy odgrywa teraz wiodącą rolę w kreowaniu polityki kartelu.

Podtrzymywanie produkcji z łupków wymaga stałych i wysokich nakładów inwestycyjnych, bo zasoby bardzo szybko się wyczerpują, więc teraz nie pozyskają finansowania i produkcja musi załamać się wcześniej czy później.
Pracują nad tym eksperci, którzy są doskonale zorientowani w temacie i wiedzą co robią.
Temat znany jest od bardzo dawna i nie jest w stanie konkurować z wydobyciem konwencjonalnym.
uwierzycie że takie potężne kartele były niedawno? / 94.254.145.* / 2014-11-28 22:08
Kartele ropne są już historią bez znaczenia. Równie dobrze mogliby odtworzyć teraz kartel producentów zapałek ....
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Eternit z Londynu / 188.29.166.* / 2014-11-28 21:28
Kanada to jest już zbankrutowana bo wydobycie z piasków bitumicznych nie opłaca się po obecnych cenach.
Trochę szkoda, bo dobrze płacili i w IT i myślałem o dalszej emigracji do Kanady.
Koniec petrodolara / 87.205.245.* / 2014-11-28 21:19
Producenci są zahedżowani, więc nic nie tracą, a nawet zarabiają, jak zagrali na spadki.
Eternit z Londynu / 188.29.166.* / 2014-11-28 20:54
Na całym świecie pełno fotoradarów więc ropa już nikomu niepotrzebna.
synonim / 2014-11-28 20:38 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Wyprzedaż na rynku surowców bardzo źle wróży rynkom wschodzącym gdyż one są oparte głównie o surowce i Chiny, co mniej więcej równa się temu samemu
Nikt już nie pamięta jak ropa była po 50 USD? / 94.254.145.* / 2014-11-28 20:40
Przesadzasz. Surowce wracają po prostu do swoich naturalnych poziomach po dekadzie baniek i akcji QE.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
synonim / 2014-11-28 21:18 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Surowce wracają po prostu do swoich naturalnych poziomach po dekadzie baniek i akcji QE


Na akcjach w USA i Europy Zachodniej jest jeszcze większa bańka niż była na surowcach więc czekamy na "naturalne poziomy" też i tam
trachhhhhhhh / 91.189.219.* / 2014-11-29 09:50
no bańka była też jak s&P był na 1500 żeby nie cofać sie bardziej, teraz też jest bańka, odstraszasz wszystkich a ile to można było ujechać od tamtej pory??
dawniej był Bernanke z downem teraz są głupie kasyna tylko ty jesteś przewspaniały i wiesz wszystko dobierając putów na których nie tracisz bo straty już wsześniej wkalkulowane buchachaaa nie osmieszaj sie kmiotku
synonim / 2014-11-29 16:07 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

no bańka była też jak s&P był na 1500 żeby nie cofać sie bardziej


Oczywiście, że była

S&P500 jest wart 1100 pkt i nie więcej


teraz też jest bańka, odstraszasz wszystkich a ile to można było ujechać od tamtej pory??


No to pokaż gdzie pisałeś na 1500 że kupujesz bo jakoś nie widziałem cwaniaczku żebyś miał jaja wtedy tak napisać


dawniej był Bernanke z downem teraz są głupie kasyna tylko ty jesteś przewspaniały i wiesz wszystko dobierając putów na których nie tracisz bo straty już wsześniej wkalkulowane buchachaaa nie osmieszaj sie kmiotku


Od razu widać że nie widziałeś nigdy po ile chodzą puty
skoro musisz to czekaj / 94.254.145.* / 2014-11-28 21:30
Akcje w drugim okresie tylko rosną więc sobie poczekasz trochę...
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
synonim / 2014-11-28 23:22 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Akcje w drugim okresie tylko rosną więc sobie poczekasz trochę...


Pewnie masz na myśli Petrola

"Długi okres" to bajka dla naiwnych leszczy wciskana przez akwizytorów od funduszy akcji

Tak naprawdę nikt tego nie wyrabia bo to bzdura
Ludzkość prze do przodu indeksy też / 94.254.145.* / 2014-11-29 07:17
Bajka? Nawet po Wielkim Krachu w USA indeksy powróciły na szczyty. Zajęło im to wprawdzie 20 lat....no ale czy to faktycznie tak długo? Ja dokładnie pamiętam co robiłem w roku 1994 jakby to było wczoraj....
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
synonim / 2014-11-29 08:56 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Bajka? Nawet po Wielkim Krachu w USA indeksy powróciły na szczyty.


No tylko pewnie nawet nie zdajesz sobie sprawy, że ciągle wymieniali akcje w tych indeksach bo te akcje okazywały się niewypałami. I ciągle tak wymieniają że indeks niby rośnie. Ale akcje w długim terminie nie rosną tak naprawdę. W Dow Jonesie tylko jedna spółka przetrwała od początku - General Electric. W naszym wig20 podobnie, chyba tylko BRE Bank przetrwał z pierwotnego składu. Reszta zakończyła żywot giełdowy, wystarczy przypomnieć sobie choćby słynny Tonsil

Tak więc akcje wcale nie rosły w długim terminie tylko podstrojone okienka zwane indeksami a ETF-ów wtedy nie było

Zajęło im to wprawdzie 20 lat....no ale czy to faktycznie tak długo? Ja dokładnie pamiętam co robiłem w roku 1994 jakby to było wczoraj....


No i co z tego. Tylko że żadnych akcji od tamtej pory nie trzymasz. Tak jak nie będziesz miał za 20 lat od teraz ani jednej akcji którą kupiłeś dziś

"Długoterminowe inwestowanie" w akcje to romantyczna bajka dla naiwnych. Nikt nie trzyma akcji dłużej niż parę tygodni albo miesięcy. Wyjątkowe jednostki trzymają parę lat ale nie dekadę

Buffett jako wyjątek trzyma akcje po 20 lat ale jak już kiedyś pisałem giełda nie jest głównym źródłem jego dochodu, tylko żywe biznesy jakie przejmuje. On się więc może nie przejmować kursami na giełdzie

Zresztą nawet wielki "długoterminowy inwestor" jakim jest Buffett dużo częściej wywala akcje niż myśli plebs
To dopiero początek katastrofy / 159.205.179.* / 2014-11-28 20:28
Łupki płyną i z nimi pracujący dla nich dwucyfrowo.

Fracking sand plays U.S. Silica (SLCA -26.3%), Hi-Crush Partners (HCLP -17.3%), and Emerge Energy (EMES -16.5%) are among the many energy names sporting double-digit declines in response to OPEC's decision not to cut crude production, and the resulting plunge in crude prices. As are proppant providers Carbo Ceramics (CRR -16.2%) and FMSA Holdings (FMSA -16.5%).
naturalmente / 94.254.145.* / 2014-11-28 20:38
Ropa naftowa przed 2005 była przez dłuuugie lata po około 50 USD za baryłkę i teraz po prostu wraca na swoją naturalną cenę po aberracjach ostatniej dekady.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Eternit z Londynu / 188.29.166.* / 2014-11-28 20:58
Tyle, że 50$ w 2005 miało inną wartość niż teraz.
Poza tym wydobycie z łupków i z piasków bitumicznych jest znacznie droższe niż ze złóż konwencjonalnych.

Do tego jeszcze ucierpią alternatywne paliwa i samochody elektryczne.
Zakotłuje się nieźle / 87.205.245.* / 2014-11-28 21:11
Nawet Ford, co postawił na aluminium, dziś nie rósł. Bo produkcja droższa, a oszczędności na zużyciu paliwa tego nie pokryją.
Kolejna mania zbankrutowała / 159.205.179.* / 2014-11-28 20:48
Ale ja piszę o łupkach. Ich wtedy nie było.

Nabrali kolejnych frajerów na cebulki.
okres drogiej ropy JUŻ BYŁ i nie wróci / 94.254.145.* / 2014-11-28 20:54
No ale teraz są i będą tylko że mniej te najwydajniejsze. A jak tradycyjną ropę będą chcieli znów podrożeć to znów ich łupki powstrzymają zwiększając wydobycie. Zresztą za 10 lat zużycie ropy spadnie o połowę za sprawą technologii OZE.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Nie bredź / 87.205.245.* / 2014-11-28 21:03
Właśnie OZE zbankrutują.
Widzisz, co stało się z solarami?
To se ne vrati / 87.205.245.* / 2014-11-28 21:01
Ludzi pojazdów stale przybywa, a ropy ubywa.
Do łupków musieli dopłacać od dawna.
i my też przeminiemy i nasz świat / 94.254.145.* / 2014-11-28 21:27
Ropa przemija jak wszystko. Tak jak nie ma już dyliżansów parowozów i parowców tak i nie będzie diesli i benzynowców.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Eternit z Londynu / 188.29.166.* / 2014-11-28 21:00
Tyle, że głupki wzięli kredyty na łupki a te kredyty trzeba spłacać. A przy cenie ropy poniżej 100$ za baryłkę to nie ma z czego spłacać. Tak samo OZE się nie opłacają, chyba że rząd do nich dopłaca lub jak ropa jest powyżej 150$ za baryłkę.
nie bądźcie tacy retro / 94.254.145.* / 2014-11-28 21:12
Masz nieaktualne dane. OZE już dawno osiągnęło grid parity czyli jest już bez dopłat konkurencyjne do konwencjonalnych. A auta elektryczne robią 100 km za około 5 zł za prąd. Wyliczcie mi po ile ropa by musiała być aby było taniej benzynowcem.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Eternit z Londynu / 188.29.166.* / 2014-11-28 21:25
To skoro osiągnęły grid parity to dlaczego Niemcy do nich dopłacają a jak Hiszpania przestała to OZE w Hiszpanii bankrutują?
100km z 5zł raczej nie realne. A nawet jeśli to czy wliczasz w to koszt akmulatorów czyli 10tyś dolarów co 3 lata? Poza tym co napędza elektrownie i ile czasu trwa ładowanie. W sumie ja jestem wielkim fanem samochodów a od roku jeżdżę metrem więc mi już bez różnicy.
to jest toooo / 94.254.145.* / 2014-11-28 21:38
Jeśli bankrutują to ci co placili za PV po 3-4 euro za Watt peak a teraz kosztuje 30-40 centów....dziś już nikt nie potrzebuje dopłat do OZE dlatego dopłaty wszędzie są redukowane a OZE super się rozwija. A auto elektryczne na prawdę robi setkę za parę złotych. A że drogie? Stanieją jak telefony komórkowe kiedyś...
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
To dopiero początek krachu / 87.205.245.* / 2014-11-28 21:44
Na razie to strefa euro bankrutuje i nie jest w stanie uchwalić budżetu, więc i tych zapowiadanych dopłat też nie będzie.
Nie ma już komu dopłacać.
A Niemcy wrócą do marki i po zabawie.
Dobra radaa / 94.254.145.* / 2014-11-28 21:50
Kup sobie dziadek parę modułów PV i daj na dach będziesz miał za.darmo prąd przynajmniej a nadwyżki sprzedasz do sieci w ramach programu PROSUMENT.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
synonim / 2014-11-28 20:12 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Rosyjski RTS -3,24% dzisiaj, 974 pkt

To jest krach którego wam dziadziuś nie zaraportuje
trrtewtw / 91.189.219.* / 2014-11-29 09:52
no to podobnie jak ty wzrostów na bitcoinie nigdy nie raportujesz, a nawet gdyby to tylko w tym przypadku że rósł 10% a teraz już zdycha i tylko 2%
synonim / 2014-11-29 16:11 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

no to podobnie jak ty wzrostów na bitcoinie nigdy nie raportujesz,


A gdzie tam są wzrosty kmiotku
a nawet gdyby to tylko w tym przypadku że rósł 10% a teraz już zdycha i tylko 2%


Ostatnio rósł 10% i tego samego dnia był już -2% - no rzeczywiście potrafi "rosnąć"
Bankrutów będzie na kopy / 159.205.179.* / 2014-11-28 20:45
No, to Ty nie powiesz ile stracili dziś spekulanci grający na zwyżki w Stanach, gdzie ostatnio pakowali masę pieniędzy na lewarach, będąc pewni, że obniżą wydobycie.

Ktoś ich musiał w końcu przewieźć.
Dokładnie tak samo jak te łupki, co im wybije z głowy na długo.

Teraz trwa intensywne liczenie strat.
synonim / 2014-11-28 21:21 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

No, to Ty nie powiesz ile stracili dziś spekulanci grający na zwyżki w Stanach,


Typowe odwrócenie kotka ogonkiem z niewygodnego tematu

To może podaj dziadek ile brakuje na RTS do szczytów a ile na indeksach akcji w USA
dziadek milczał jak grób / 94.254.145.* / 2014-11-28 20:28
Wczoraj walnął ponad -2%...
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Dobry zwyzcaj nie pożyzcaj, bo puszczą cię z torbami / 159.205.179.* / 2014-11-28 19:53
Ropa WTI 65,99$ (-10,45%).

Ciekawe z czego teraz inwestujący w łupki oddadzą teraz zaciągnięte pod to długi?
nic mu nie pomaga zima i mróz? / 31.175.152.* / 2014-11-28 19:57
Ty a po ile gaz bo się ostatnio podniecałeś jak to rośnie?
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
synonim / 2014-11-28 19:47 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Ropa -4,50% po spadku o 6% wczoraj, Russell 2000 małych spółek w USA -1,46%, Miedź -3,66% itd.

Czy rajd Mikołaja zaczął się dziś czy dopiero od poniedziałku będzie?
Eternit z Londynu / 188.29.166.* / 2014-11-28 21:02
w sklepach na czarny piętek promocje do -50% więc ropa i tak nadal droga.
Eee tam...to chodzi o akcje / 31.175.152.* / 2014-11-28 20:04
Są kiedy to Mikołaj 🎅 rajdował na surowcach?
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
synonim / 2014-11-28 20:14 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

to chodzi o akcje


Serio?

To jak tam dziś akcje u nas i w USA?
to ma być ten krach?? / 94.254.145.* / 2014-11-28 20:30
No w USA historyczne szczyty wszechczasów a u nas dzień jak co dzień.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
synonim / 2014-11-28 20:40 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

No w USA historyczne szczyty wszechczasów


Były

Russell 2000 małych spółek znowu dołuje od kilku sesji

Ostatnio tak samo dołował z wyprzedzeniem zanim S&P500 tąpnął 200 pkt w październiku
to już się zaczyna nudne...czym tu się podniecać? / 94.254.145.* / 2014-11-28 20:43
No i znów zjadą ze 200 pkt na korekcie a potem przebiją 2100 za jednym zamachem i tak do wy.ygania od lat...
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
synonim / 2014-11-28 21:08 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

No i znów zjadą ze 200 pkt na korekcie a potem przebiją 2100 za jednym zamachem i tak do wy.ygania od lat...


No wiem, tym razem będzie rosło wiecznie do nieba tak jak bitcoin miał już tylko rosnąć jeszcze rok temu
Dziś to dopiero rozgrzewka / 159.205.179.* / 2014-11-28 19:44
Dopiero w poniedziałek będzie krach, jak biura maklerskie zabiorą się za likwidację pozycji lewarowanych spekulantów na wzrosty.
synonim / 2014-11-28 19:38 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Russell 2000 małych spółek w USA tąpnął sobie dziś -1,46%

Ach ta hossa forever w Ameryce
Because we've got New Markets / 31.61.131.* / 2014-11-28 19:52
Nie boj. Zobacz jak pieknie wyciagneli dzis djia. Wszystko pod centralna kontrola...

Btw, eem i epol wskazuja kierunek na poniedzialek...
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
synonim / 2014-11-28 21:10 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Because we've got New Markets



No w 2000 roku też tak mówili

A potem Nasdaq zjechał -80%
synonim / 2014-11-28 19:58 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Nie boj. Zobacz jak pieknie wyciagneli dzis djia. Wszystko pod centralna kontrola...


Duże spółki zawsze są wyprzedawane na końcu więc spodziewanie się zwały najpierw tam jest bez sensu


Btw, eem i epol wskazuja kierunek na poniedzialek...


Eeee tam

Window dressing na emergingach
Wtf pure / 31.61.131.* / 2014-11-28 20:17
Ofc. Natomiast wyciagniecie na zielona strone w ostatnim tick'u to istny artyzm! ;-)
synonim / 2014-11-28 21:12 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

wyciagniecie na zielona strone w ostatnim tick'u to istny artyzm! ;-)

Short covering
Wyciąganie gumy z majtek / 159.205.179.* / 2014-11-28 20:31
Przecież tam już nikogo nie ma.
Nigdy tego nie wykupią / 159.205.179.* / 2014-11-28 19:37
Ciekawe kiedy teraz przewiozą tych, co wpakowali się w obligacje bankrutów?
Dziadek synonim jej nie odbierze / 159.205.179.* / 2014-11-28 19:39
Tam dopiero jest mega bańka.
synonim / 2014-11-28 19:51 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Ciekawe kiedy teraz przewiozą tych, co wpakowali się w obligacje bankrutów?


Znaczy się mówisz o obligacjach rosyjskich dziadziuś?
do początku nowsze
1 2 3
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy