Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

GPW: Polskim akcjom brakuje dużo do Europy

GPW: Polskim akcjom brakuje dużo do Europy

Money.pl / 2015-04-10 07:19
Komentarze do wiadomości: GPW: Polskim akcjom brakuje dużo do Europy.
Wyświetlaj:
wieslawzk / 2015-04-11 15:58
Niemiecki DAX jest indeksem typu total return a więc uwzględniającym reinwestowane dywidendy. Nie więc ma sensu porównywać go z polskim WIG20. Więcej na www.przeplywypieniezne.pl
jak zwykle kulą w płot:))) / 91.189.219.* / 2015-04-10 18:15
coś tu synonim pisał ze DAX już nie robi szczytu:( hehe
To jest dopiero początek krachu / 159.205.243.* / 2015-04-10 22:32
Licząc w złocie euro straciło w tym tygodniu -3,2%, więc nie rozpędzaj się tak bardzo.
Jak Niemcy zapłacą Grecji te 280 mld € reparacji wojennych, a potem innym, to wtedy zobaczymy gdzie będzie DAX.
A jak nie zapłacą, to sobie odpiszą długi na straty, co wyjdzie na to samo.
A sankcje powodują, że im produkcja spada.
strachy na lachy / 84.153.236.* / 2015-04-11 01:24
prawie temu deklowi dorastasz do pięt
synonim / 2015-04-10 19:24 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

coś tu synonim pisał ze DAX już nie robi szczytu:( hehe


to napisz o ile milimetrów poprawił

kwiecień statystycznie najlepszym miesiącem dla giełd a oni tylko do szczytów wrócili

bez fajerwerków
jak zwykle kulą w płot / 91.189.219.* / 2015-04-11 17:44
no to tak samo jak z S&P, nawet jakby dojechali do 1500 to co dalej?????? hehe
na razie poprawili rekord o kilkadziesiąt punktów
synonim / 2015-04-11 18:53 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

no to tak samo jak z S&P, nawet jakby dojechali do 1500 to co dalej?


ten sam cytacik wyrwany z kontekstu i zmanipulowany od kwartałów, z którego zresztą nic nie wynika, ale czego więcej się można spodziewać po naganiaczu z TFI


hehe
na razie poprawili rekord o kilkadziesiąt punktów


S&P500 ma zysk od stycznia.... 1% i od dawna nie robi nowych szczytów

koniec QE więc koniec hossy

no ale wy dopiero zaczęliście kupować ha ha ha

jak zwykle na końcu wzrostów
jak zwykle kulą w płot / 91.189.219.* / 2015-04-12 12:50
'cytacik wyrwany z kontekstu' buchachaaaaaa to napisz jak to brzmiało 'w kontekscie', [wklej CAŁY post z archiwum, bo nie chce mi się szukać pośród ponad 1500 sic! stron] propagandy od ciebie mógłyby się uczyć sam Gobbels, zmieniasz płytę i czepiasz się teraz S&P, kiedyś gdy S&P bedzie na poziome 2500pkt napiszesz że wypowiedź zmanipulowana i wyrwana z kontekstu hehe
ps. a jednak coś z tego wynika, że po prostu tego wszystkiego nie ogarniasz i mylisz się częsciej niż małpa prognozując na 'chybił trafił', a TFI wybiły mi z głowy właśnie wyniki TFI
synonim / 2015-04-12 13:05 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

napisz jak to brzmiało 'w kontekscie'


no czyli nawet nie wiesz naganiaczyku z TFI ale wklejasz to bezmyślnie od kwartałów

a nuż jak kogoś oplujesz to coś się przyklei


propagandy od ciebie mógłyby się uczyć sam Gobbels


idealna charakterystyka ciebie


zmieniasz płytę i czepiasz się teraz S&P, kiedyś gdy S&P bedzie na poziome 2500pkt napiszesz że wypowiedź zmanipulowana i wyrwana z kontekstu hehe


jak będzie na 2500 he he he

prędzej twój reset dawco kapitału na szczytach


a TFI wybiły mi z głowy właśnie wyniki TFI


w TFI to ty naganiasz dla swego pana
.gangbang. / 213.199.253.* / 2015-04-14 10:40

no czyli nawet nie wiesz naganiaczyku z TFI ale wklejasz to bezmyślnie od kwartałów

Nie napinaj się tak ciepły , bo gość ma rację.Od lat zapowiadasz jak nie bessę to krach, jest to w archiwum i każdy to może sprawdzić , udawanie problemów z pamięcią niczego nie zmieni.
Człowieku jeśli tak ci pamięć szwankuje to idż do lekarza.
synonim / 2015-04-14 10:58 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Nie napinaj się tak ciepły , bo gość ma rację


Jak zwykle zmyślasz wielbicielu gorących filmików z gangiem


Od lat zapowiadasz jak nie bessę to krach, jest to w archiwum i każdy to może sprawdzić , udawanie problemów z pamięcią niczego nie zmieni.


Bessa na GPW jest od 2007 roku, czyli już 8 lat, wig20 w 2007 roku był na 3940 a teraz ledwie dycha na 2400 już 8 rok w agonii ale pewnie nie zauważyłeś a w 2007 roku to co najwyżej skarpetkami handlowałeś a nie akcjami


Człowieku jeśli tak ci pamięć szwankuje to idż do lekarza


Pusty bełkot ale w sumie czego więcej się po tobie spodziewać
strachy na lachy / 84.153.236.* / 2015-04-10 19:39
KKRRRRRRACH ZA ROGIEM !!!!!!!!!!!!!!
synonim / 2015-04-10 21:53 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

strachy na lachy / 84.153.236.*


kalyan po tygodniu tyrki znalazł wreszcie chwilę żeby wypocić tu typowy dla siebie pusty wykwit

podłe jest życie takiego robaka ale co zrobić
strachy na lachy / 84.153.236.* / 2015-04-11 00:27
nie, ja kopie rowy, stąd tak rzadko piszę,
a ty jak się czujesz walony przez rynki od 4 lat ?
ty wogóle wiesz co się dzieje na rynkach ?
synonim / 2015-04-11 07:41 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

ja kopie rowy,


to czuć prostaku
strachy na lachy / 84.153.236.* / 2015-04-11 00:28
czy twoje sadło co ci już penisa przysłoniło przysłoniło również ten tępy łeb i straciłeś kontakt z rzeczywistością ?
synonim / 2015-04-11 07:44 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

czy twoje sadło


ja spasiona świnio ważę od lat niezmiennie 80 kg i nie mam żadnych problemów z nadwagą. a ty rowerek nawet w zimę wywlekasz i peerdolisz co chwila grubasie o nadwadze więc od razu widać kto tu ma problem z nadwagą, cielaku he he he he he he
strachy na lachy / 84.153.236.* / 2015-04-11 00:30
ciapowaty inwestorze z warszawki, mam coś dla ciebie, nie wiem czy to pisał twój sobowtór, czy o co chodziło - bo ty to jesteś wogóle PAN ZAGADKA, ale jak ochłoniesz to poczytaj, bo chyba ktoś się na twoje konto zalogował i parę mundrych słów napisał :
synonim / 2015-04-11 07:46 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

ktoś się na twoje konto zalogował i parę mundrych słów napisał


sama prawda cielaku ale i tak nie ogarniasz kiedy ma to zastosowanie a kiedy nie, bo jesteś po prostu na to już zbyt tępy
strachy na lachy / 84.153.236.* / 2015-04-11 00:32
1) Graj z trendem, tylko gra z trendem może przynieść pieniądze. Nie kupuj przewidywań, fundamentów a jedynie trend. Nawet spółki z dobrymi fundamentami mogą nie rosnąć przez wiele lat a wręcz osuwać się przez dłuższy czas. I odwrotnie, spółki z kiepskimi fundamentami mogą rosnąć przez dłuższy czas a powody ich wzrostu mogą wyjść na jaw dopiero wtedy gdy już będzie "po ptokach". Często wręcz nigdy nie dowiesz się czemu coś rosło. Powody ruchów na kursie nie powinny cię więc obchodzić i jedyne co powinieneś obserwować to kurs i trend - tylko to powinno cię interesować tu i teraz. Tylko trend i "ruch" na kursie pozwoli ci zarobić. Nie masz całego życia na czekanie aż "dobra fundamentalnie" spółka zacznie rosnąć. Kupujesz wzrost od razu i "tu i teraz"

2) Trend jest twoim przyjacielem (trend is your friend) i ma to dużo głębsze znaczenie niż myślisz. Przyjaciel nigdy cię nie zdradza. To nie kupowanie akcji "tanich" zapewni ci margines bezpieczeństwa, tylko kupowanie akcji w trendzie wzrostowym daje ci najwyższe bezpieczeństwo. Na giełdzie nie ma "tanich" akcji bo akcje zawsze mogą być tańsze i kosztować nawet 1 grosz jak rynek zechce. Prawdopodobieństwo odwrócenia się trendu jest dużo mniejsze niż to, że będzie on jednak dalej kontynuowany więc to trend daje ci jedyne prawdziwe bezpieczeństwo a nie kupowanie "tanich" akcji

3) Nie staraj się przewidywać kursów, nie ma to najmniejszego sensu i równie dobrze mógłbyś pytać ślepca o drogę. Tak zwana "analiza techniczna" i próba odczytywania jakichś tajemnych formacji na wykresach to wróżenie z fusów. Moje kilkuletnie doświadczenie pokazuje, że nikt na tym nigdy nie zarobił i prawie nigdy się to nie sprawdza, chyba, że przypadkiem

4) Kupuj tylko akcje drożejące i będące najlepiej w długoterminowym trendzie wzrostowym, akcje pozostające zbyt długo lub "wiecznie" w trendzie bocznym nie powinny interesować cię w ogóle. Nie masz całego życia na czekanie aż papier w końcu wykona jakiś ruch. W dalszej kolejności bezwzględnie wystrzegaj się akcji taniejących od dłuższego czasu i "łapania dołków"

5) Jako sygnał kupna możesz przyjąć wybicie się kursu powyżej jego historycznego szczytu. Po czymś takim kurs potrafi odpalić jak rakieta i długo rosnąć do poziomów o jakich nawet nie śmiałbyś marzyć. Taki sygnał kupna uważam za najlepszy ale równie dobrze możesz znaleźć taki sygnał, który będzie ci bardziej odpowiadał

6) W każdy papier przeznacz identyczną ilość kapitału. Nie wiesz bowiem który papier będzie zwycięzcą i każdemu dajesz jednakową szansę na starcie. Papiery spisujące się gorzej odsiewasz z pomocą rynku i stop lossa a te lepsze nagradzasz powiększaniem na nich pozycji i angażowaniem w nie coraz większej ilości kapitału

7) Jest tylko jeden wyjątek gdy możesz kupić akcje taniejące lub uśredniać w dół: gdy interesuje cię wyłącznie dywidenda. W dodatku muszą to być akcje bardzo stabilnych i wręcz nudnych przedsiębiorstw z sektora defensywnego typu telekomy, spółki użyteczności publicznej, na przykład dostawcy energii lub mennice

8) Dywersyfikacja jest ważna ale nie przesadzaj, pięć najlepszych spółek w silnym trendzie wzrostowym spokojnie ci wystarczy. Gdy szeroki rynek zacznie korektę lub co gorsza bessę, większa dywersyfikacja nic ci nie da a wręcz pogorszy sytuację gdyż co najmniej 2/3 twoich spółek pójdzie wtedy w dół. Gdy będziesz mieć tylko 5 spółek to stracisz na nich mniej niż gdy będziesz mieć 10 spółek, choćbyś nawet stosował stop lossa

9) Zawsze obserwuj szeroki rynek. Jeśli jest w kiepskiej kondycji to nie ma sensu spekulować na akcjach gdyż większość nawet najlepszych spółek i tak pójdzie w dół. W ten sposób niepotrzebnie to
trza wiedzieć kiedy zacząd grać z trendem:)))))) / 91.189.219.* / 2015-04-11 17:42
no właśnie synonim próbował grać z trendem to sie wp. ł
w wawel i ccc orange i co tam jeszcze na samych szczytach i tak się skończyła gra z trendem hehe
synonim / 2015-04-11 19:00 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

no właśnie synonim próbował grać z trendem to sie wp. ł


zmyślasz


w wawel i ccc orange i co tam jeszcze na samych szczytach i tak się skończyła gra z trendem hehe


zmyślasz non stop, stop lossy uchroniły mnie przed stratami na ccc i wawel a na Orange byłem i znowu jestem na ładnym plusie
.gangbang. / 213.199.253.* / 2015-04-13 16:13

na Orange byłem i znowu jestem na ładnym plusie

Fantazjujesz , a stop los buhahahaha widzisz ciepły jak łatwo cię rozszyfrować.
synonim / 2015-04-13 18:37 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Fantazjujesz , a stop los buhahahaha widzisz ciepły jak łatwo cię rozszyfrować


żadnego stop lossa na Orange nie mam więc jak zwykle nie wiesz o czym ty w ogóle bredzisz
.gangbang. / 213.199.253.* / 2015-04-14 10:32

żadnego stop lossa na Orange

Ojej na ccc miałeś i na wawelu , a tu nie buhahahaha więcej takich dowcipów.
Orientowałeś się czy ktoś klowna nie potrzebuje , ja mogę ci referencje wystawić.
synonim / 2015-04-14 11:00 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Ojej na ccc miałeś i na wawelu , a tu nie buhahahaha więcej takich dowcipów


Nie wiem gdzie tu "dowcip" ale jak zwykle po prostu nie wiedziałeś co napisać, wielbicielu gorących filmików z gangiem


Orientowałeś się czy ktoś klowna nie potrzebuje , ja mogę ci referencje wystawić.


Pusty bełkot ale w sumie czego więcej się po tobie spodziewać
strachy na lachy / 84.153.236.* / 2015-04-11 01:25
no to synek zgłoś to szybko redakcji, bo nie będziesz wiedział co z tym fantem zrobić !!!
jak miało nie rosnąć?! / 31.174.91.* / 2015-04-10 18:30
Nie wiem jak on to wykoncypował jak tam trafia z 50 mld euro z ebc co miesiąc plus pewnie drugie tyle albo więcej z USA prywatnej kasy...
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
synonim / 2015-04-10 19:28 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

tam trafia z 50 mld euro z ebc co miesiąc


zmyślasz, wcale tego nie wiesz gdzie trafia kasa z EBC

rosło zanim EBC zaczął drukować więc nie wiadomo co to za kasa

po krachu okaże się że jak zwykle kasa ulicy plus twoje grosiny

każda bańka na akcjach kończy się krachem od 200 lat więc ta skończy się identico i żadne iluzoryczne QE tego nie powstrzyma

z grawitacją nikt nie wygra
no jak tam sobie chcesz / 94.254.145.* / 2015-04-11 08:00
Znów w POJEDYNKĘ walczysz z TRENDEM, największymi BANKAMI CENTRALNYMI, setkami MILIARDÓW kasy prywatnej itp. itd...

Megalomania to jednak straszna choroba jest...
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
synonim / 2015-04-11 08:13 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Znów w POJEDYNKĘ walczysz z TRENDEM, największymi BANKAMI CENTRALNYMI, setkami MILIARDÓW kasy prywatnej itp. itd...



Z nikim nie "walczę" dzieciaku. Miesiąc w miesiąc mój bezpieczny portfel generuje mi bardzo przyzwoity dochód pozwalający żyć bez pracy i nie potrzebuję szarpać się z kasynami żeby zarobić. No ale ty jak widzę wziąłeś akcje na samiutkim szczycie i uwierzyłeś, że tym razem drzewa urosną do nieba "bo tym razem będzie inaczej"

Nigdy nie było

No ale twoja sprawa


Megalomania to jednak straszna choroba jest...


na bitcoinie masz 60% straty a też byłeś pewien że będzie już tylko rosnąć

A teraz wziąłeś CFD-y na samym szczycie hipoeroboli

Nie wyciągnąłeś żadnych wniosków ze swoich błędów więc je powtarzasz
synonim / 2015-04-11 09:06 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
PS


walczysz z TRENDEM, największymi BANKAMI CENTRALNYMI, setkami MILIARDÓW kasy prywatnej


Pokazałem ci wczoraj jak kończą ci co "grają z bankami centralnymi": ci co kupili nieruchomości w USA w 2006 roku stracili 80% kapitału

Pokazałem ci to ale nic do ciebie nie dociera więc poparz sobie znowu rączki

W przypadku bitcoina też uwierzyłeś w jakieś propagandowe hasełka i wtopiłeś 60% kapitału, więc jesteś jak widać bardzo podatny na owczy pęd

rób tak dalej, twoja sprawa

ja robię na odwrót do banków centralnych a kaska wpada przy niemal zerowym ryzyku
.gangbang. / 213.199.253.* / 2015-04-13 16:00

ja robię na odwrót do banków centralnych a kaska wpada przy niemal zerowym ryzyku

Kupując akcje na górka , a przy każdej korekcie zapowiadając krach i bessę i biorąc opcje putt i certyfikaty na spadki.Chłopie żałosny jesteś , no i te twoje problemy z pamięcią cieplutki buhahahaha
synonim / 2015-04-13 18:40 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Kupując akcje na górka , a przy każdej korekcie zapowiadając krach i bessę i biorąc opcje putt i certyfikaty na spadki.Chłopie żałosny jesteś , no i te twoje problemy z pamięcią cieplutki buhahahaha


problemy z pamięcią to masz jak zwykle ty i dlatego musisz zmyślać

no ale od tych wtop po 30% co masz na swych papirkach to już ci tylko gorzej
.gangbang. / 213.199.253.* / 2015-04-14 10:52

problemy z pamięcią to masz jak zwykle ty i dlatego musisz zmyślać


Ciekawe kto na tym forum częściej od ciebie pisze żeby wklejać mu własne posty.
no ale od tych wtop

Tak znajdziesz jedną spółkę o której wspomniałem na której miałbym stratę jeśli bym ją spieniężył.Tylko że jej nie spieniężyłem , a to różnica chłopczyku.To każdy wie kto się giełdą kiedykolwiek zajmował , ty tego nie łapiesz .Udowadniasz że jedyne konto jakie masz , to to na moneyu buhahahaha
Jest też kilka spółek z których się naśmiewałeś które ładnie odbiły i gdybym je spieniężył miałbym przyzwoity zysk , i te zdecydowanie przeważają , o tych już zapomniałeś manipulancie.No to są podstawy gry na giełdzie , ale to dla ciebie kosmos.
synonim / 2015-04-14 11:06 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Ciekawe kto na tym forum częściej od ciebie pisze żeby wklejać mu własne posty


no skoro regularnie kłamiecie to żądam wklejania moich postów i nie ma w tym nic dziwnego


Tak znajdziesz jedną spółkę o której wspomniałem na której miałbym stratę jeśli bym ją spieniężył.Tylko że jej nie spieniężyłem , a to różnica chłopczyku.To każdy wie kto się giełdą kiedykolwiek zajmował , ty tego nie łapiesz


Brednie typowe dla dawcy kapitału

Idź do banku i spróbuj wziąć kredyt na tę sumę w akcjach którą miałeś przed tym zanim zacząłeś wtapiać, to może ci tam w końcu wyjaśnią, że nie masz już tyle ile miałeś bo zwyczajnie to przes.rałeś na giełdzie


Udowadniasz że jedyne konto jakie masz , to to na moneyu buhahahaha


Ja tu co chwila wklejam skany ze swojego rachunku maklerskiego a ty nigdy nic takiego nie wkleiłeś więc na razie to ty masz "wirtualny rachunek"

zresztą nie umiesz nawet konta na moneyu założyć troglodyto więc o czym my w ogóle gadamy


Jest też kilka spółek z których się naśmiewałeś które ładnie odbiły i gdybym je spieniężył miałbym przyzwoity zysk , i te zdecydowanie przeważają , o tych już zapomniałeś manipulancie.No to są podstawy gry na giełdzie , ale to dla ciebie kosmos


Na większości spółek masz mega wtopy i liczyłem to na forum wiele razy wedle podanych przez ciebie samego cen więc ściemniać to możesz kolegom na trzepaku a nie tutaj
Koniec platform i udawania Greka / 159.205.243.* / 2015-04-10 16:27
JP Morgan obniża prognozę PKB Wlk. Brytanii po kolejnych tragicznych danych do 1,5% z 2,5%.
Koniec udawania Greka / 159.205.243.* / 2015-04-10 16:15
Podwojenie importu złota do Indii i panika u bankrutów ze zbankrutowanymi drukarkami.

Indian officials note that March Gold imports surged to 125 tons (more than double last March's 60 tons). As Reuters reports, Gold imports in the fiscal year 2014/15 ended March 31 jumped to 900 tonnes, up 36% from a year ago. Surging imports are helped by a falling price since the beginning of the year combined with the relaxation of government (capital control) import restrictions, and despite further efforts by the government to "monetize gold."
Koniec udawania Greka / 159.205.243.* / 2015-04-10 15:51
Złoto 1.209,81$ (+1,26%).
Kon iec udawania Greka na wczasach, nie ma za co wrócić / 159.205.243.* / 2015-04-10 15:44
Złoto już 1.209$,
Ropa Brent 57.66$ (+1,9%.
Udajemy Greka na wakacjach w Szwajcarii / 159.205.243.* / 2015-04-10 15:40
Nowe budowy w Chinach -18%.
Ud awanie Greka już nie pomoże, a kasie same długi / 159.205.243.* / 2015-04-10 15:38
Głupio kupić i stracić to każdy głupi potrafi.
Przekonał się o tym już Bank Szwajcarii, który zdrowo przepłacał z bankrutujące euro i teraz nim sypie jak głupi, a ma tego całe tony.
ale ubaw .... / 31.63.168.* / 2015-04-10 16:16
6 lat grania na S to mądre ?
i zaklinani krachu
W Zimbabwe też rosło / 159.205.243.* / 2015-04-10 22:27
Na S można zarabiać na każdej sesji, jak się potrafi. A krach to trwa znacznie dłużej niż te Twoje 6 lat. Bo jest wpisany ten chory lichwiarski system, piramidy finansowej, który już bankrutuje, czego bezmózgowcy nigdy nie zauważą, nawet na dnie.
Udawanie Greka nie pomaga / 159.205.243.* / 2015-04-10 15:27
Złoto już 1.208,7$ (+1,17%).

I o tyle korygujemy indeksy.

Ucieczka przed krachem po weekendzie.
Olej Au / 80.72.38.* / 2015-04-10 16:41
Olej złoto, kto je kupi od ciebie po jeszcze wyższej cenie. No chyba że nakręcasz sobie koniunkturę ... Przy drożejącym dolarze koszytuje dziś >+20% niż rok temu
Udawanie Greka nie pomaga / 159.205.243.* / 2015-04-10 15:26
Dolar traci do jena -0,42$, 120,12.
Eur/USD w dół / 80.72.38.* / 2015-04-10 16:38
Dobrze, że euro traci do dolara - mi pasuje. Będzie mi też pasowało, jak wzrośnie - im bardziej tym lepiej - kwestia czasu - przeciez to tylko "loteria" dla krezusów, więc warto się czasem przytulić ...
andrzejwojciech967 / 88.199.11.* / 2015-04-10 15:19
i znowu dzisiaj Węgry wystrzał powyżej 1,5 % giełda bije tam rekordy !!!! pomimo dużo gorszej gospodarki niż w Polsce . Główny powód wzrostów to ograniczenie swobody spekulantom którzy nie mają takich instrumentów pochodnych jak u nasz na GPW . OFE też chyba do końca nie wierzy w GPW inwestując pieniądze Polaków za granicą .
Udajemy Greka przed krachem / 159.205.243.* / 2015-04-10 15:31
A my mamy jeszcze jakąś gospodarkę?

Nie mylić z obcymi montowniami jak w Bangladeszu,

W jednej pracuje nawet nasz kolega Gang-Bang
~Ja znam inną wersję / 80.72.38.* / 2015-04-10 16:31
Ja znam inną wersję ...

o Banbla Bangla :)
Udajemy Greka w Szwajcarii i wywalamy / 159.205.243.* / 2015-04-10 15:09
Złoto ostro w górę, już 1.206,38$.

Ucieczka z papierowych śmieci bez pokrycia, a tłumowi modrzucamy jakieś brednie.
Udajemy Greka w Szwajcarii / 159.205.243.* / 2015-04-10 15:04
Na giełdach trzeci szczyt - 2000 r, 2007 r, i obecnie.

Co było przy poprzednich każdy chyba wie?
zgadzam się / 80.72.38.* / 2015-04-10 16:46
to tylko kwestia czasu ...

banksterzy pchają na "ulicę" co się do od dłuższego czasu
Udawanie Greka w Szwajcarii / 159.205.243.* / 2015-04-10 15:03
Rio Tinto i BHP badane przez władze Australii, za wyprowadzanie zysków bez płacenia podatków.

BHP Billiton and Rio Tinto admit they are under audit by the Australian Taxation Office for allegedly shifting profits through marketing hubs in Singapore.
Chyba nie będzie wypadało abym tu w ogóle pisał... / 31.174.91.* / 2015-04-10 15:02
Na DAX już plus 1,80% i prawie 12400 jak tak dalej pójdzie to na swoich cfdach stanę się BARDZO ZAMOŻNYM INWESTOREM a w zasadzie szanowanym SPEKULANTEM....
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
nie przegrzej / 80.72.38.* / 2015-04-10 16:43
to po co piszesz ?
masz coś do sprzedania ?
tylko nie "przegrzej"
Udawanie Greka przez wystraszonych bankrutów / 159.205.243.* / 2015-04-10 15:13
I tak już nikt od Ciebie tych rosnących strat nie odkupi.
Zyski są jak się sprzeda, a nie jak się kupi drogo straty.
już powoli nadchodzi ten czas / 31.174.91.* / 2015-04-10 15:12
Zniknę stąd wkrótce jak kiedyś "osesek" który po wielu sukcesach giełdowych przestał tu się udzielać pośród frustratów, szaleńców i drobnych ciułaczy no bo po prostu ten ETAP trzeba w pewnym momencie ZOSTAWIĆ ZA SOBĄ.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
do początku nowsze
1 2 3 4
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy