Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

GPW: Zbliża się finał publikacji wyników spółek. Czas na...

GPW: Zbliża się finał publikacji wyników spółek. Czas na...

Wyświetlaj:
canary wharf / 2014-08-13 23:44 / portfel / Tysiącznik na forum
no no widze ze sie panowie rozpisali po sesji :) heh
al e jaja / 95.49.120.* / 2014-08-13 22:42
0.67% w usa Krach......... jak Ken przwidział he he
Ubaw mam z Tobą jak zawsze / 77.253.82.* / 2014-08-13 22:47
Całą sesję przedreptali w miejscu bez obrotu.
A lemingi się cieszą.
W końcu dawców kapitału dziś jak na lekarstwo, więc się przydasz...
synonim / 2014-08-13 22:06 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
10-letnie obligacje francuskie dzisiaj obok niemieckich zrobiły kolejny rekord na rentowności - 1,43%

Są najdroższe w historii

Ach ta mitomanowa bessa na obligacjach
Jasiek, nie ciesz się z góry, zanim zarobisz / 77.253.82.* / 2014-08-13 22:24
Bo Francja bankrutuje, co widać po kolejnych danych? I uciekają z akcji do obligacji, jako w ich pojęciu "bezpiecznego" schronienia, ale nie wiedzą, że ich nie wykupią i co wtedy? Tak jak nasi co zabrali z OFE i zapisali, że niby coś jest, czego nie ma. Bo z pustego i td...

Trwają umorzenia w funduszach akcyjnych i ciułacze tacy jak Ty przenoszą oszczędności do pieniężnych i obligacji.
Ale bańka pęka na wszystkim, tak samo jak na wszystkim rosła.

I nie tylko nic nie zarobisz, ale i nie odzyskasz swojego.
synonim / 2014-08-13 22:31 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

I uciekają z akcji do obligacji,


No a ty piszesz codziennie, że obligacje są "wywalane" a one cały czas drożeją

Przeczysz sobie non stop

Tak samo z akcjami
Nic nie przeczę, żle to odbierasz / 77.253.82.* / 2014-08-13 22:44
Mnie obligacje nie interesują, podaję tylko lokalne ruchy, co wiąże się z ruchem na walutach, ale to typowy szum bez znaczenia, bo kapitał też już głupienie, kiedy trwa krach i brakuje zabezpieczenia dla banków pod ich potrzeby finansowe, co widać po rynku repo i krachu obligacji śmieciowych.

Nasz banan jest tak cienki, że żaden większy kapitał tu nie wchodzi, bo nie ma jak wyjść przy braku kupujących, OFE się skończyły i nikt już nie odbierze towaru na górce na koszt emerytów. Jak złoją tych, co wpakowali się w obligacje, to wtedy zrozumiesz po co tu przychodzą. Kupowanie długu bankrutów to taniec na cienkim lodzie.
synonim / 2014-08-13 23:53 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

przy braku kupujących


Brak gotówki, nie ma kupujących itd. od 6 lat a indeksy po 200% w tym czasie porosły

Znamy ten bełkot od dawna
lukaszwych.niel / 93.154.148.* / 2014-08-13 21:11
Ken jeszcze raz ci wkleje fragment żebyś wiedział jak twoj spam wygląda. Codziennie będe to wklejał żebyś nie miał juz o czym pisać. Jak ktoś ma wene to może pouzupełniać o innde wydarzenia i będzie KOMPEDIUM KRACHMENA.

Podnoszą stopy procntowe idzie spowolnienie gospodarki i krach.
Obniżają stopy procentowe bo trwa krach a to i tak nic nie da.
Złotówka się umacnia i ekporterzy już nie zarobią i pocą się ze strachu bo idzie krach.
Złotówka sie osłabia bo kapitał zagraniczny ucieka widząć krach gospodarki.
Miedź spada bo już widzą że w krachu nie zarobią i nie ma co robić z miedź niedlugo Chinczycy odeśla do KGHM>
Miedź rośnie bo spańkowany gruby bankrut na stratach podciąga bo myśli że krachu uda mu się sprzedać. No i eSek chce nabrać.

Daj mi wydarzenie a ja ci krach z tego zrobie.
A Wielkiej Brytani pańka bo bezrobocie spada i wiedzą że muszą stopy procentowe podnosić.
To oryginał twojego posta z którego miałem niezłą polewke bo nawet ewidentnie dobre wydarzenie potrafiłeś przekabacic na krachowe.
Ignorancja i brak poj.ęcia plus wiara w bajki / 77.253.82.* / 2014-08-13 21:26
Dlaczego manipulujesz i nie powiesz co z PKB Japonii, podażą kredytów w Chinach, ceną miedzi, tysiącami danych które stale podaję? Gdybyś miał trochę rozumu, to byś takich bredni nie pisał, urojeń wystraszonego frustrata, bo wyraźnie nie masz najmniejszego pojęcia i nie rozumiesz o czym piszę i co się dzieje, więc kompromituj się dalej.
Słuchaj sobie tych dobrych wydarzeń medialnych i ciesz się jak wszystko świetnie, bo to dzieci w podstawówce lepiej pojmują.


Nadrukowali bilionów i teraz ma ogromne długi do spłacenia i jeszcze się cieszy!
lukaszwych.niel / 78.30.82.* / 2014-08-13 21:44
Nie ciesze się tylko dostosowuje się do środowiska w jakim inwestuje a ty się poddałeś i tylko spamujesz.
Chyba tylko ty uważasz że masz wpływ na wydarzenia na świecie pisząc na tym forum ktorego nikt prawie nie czyta.
Ja nie słucham wydarzeń miedialnych bo nie mam na to czasu, właśnie ty caly czas wchodzisz na jakieś serwisy i karmisz się zlymi niusami.
To że jeden serwis informacyjny cały czas podaje dobre dane a drugi złe to nie znaczy że trzeba sie bezmyślnie kierowac tym co złe podaje. Żadnych serwisów nie ogladam. Ważne są tylko podstawowe dane makro. Reszta informacji jest by robić cieczkę medialną - tak samo parkiet puls biznezu to strata czasu.
3-5 wskażników wystarczą żeby ustalić prawdopodobieństwo tego co będzie, a nie 10 tysiecy informacji które nawzajem się wykluczają i robią każdemu sieczke z glowy. To że wklejasz same negatywne informacje to JESZCZE GORZEJ.

PKB,INFLACJA,Stopy procentowe C/Z firm - obecne i prognozowane, pare wskazników wyprzedzających, dlugość hossy i bessy bo im dłużej trwa tym trzeba się spodziewać zmiany trendu. A nie tysiące niepotrzebnych inormacji z dopiskiem krach trwa.
Wiem ze masz w du. co pisze i będziesz robił to co robisz, i zaczynasz w ogóle jakieś interakcje z otoczeniem jak 5 osób na ciebie jedzie i administrator forum kasuje 80% twoich wpisów ale chce żebyś wreszcie przez chwile pomyślał nad tym co inni piszą.
To skąd bierzesz informacje / 81.18.214.* / 2014-08-14 06:44

3-5 wskażników wystarczą żeby ustalić prawdopodobieństwo tego co będzie, a nie 10 tysiecy informacji które nawzajem się wykluczają

No ale te dane musisz gdzieś wyczytać.

Ważne są tylko podstawowe dane makro. Reszta informacji jest by robić cieczkę medialną - tak samo parkiet puls biznezu to strata czasu.

Chodzi mi o to skąd bierzesz w takim razie informacje - jeśli możesz powiedzieć.
lukaszwych.niel / 94.42.202.* / 2014-08-14 08:55
jeszcze na blogu 10% rocznie koleś często opisuje, stworzył też wskaźnik w oparciu o kilka wskaźników wyprzedzających.
Życzę powodzenia w inwestowaniu w kasynie / 77.253.82.* / 2014-08-13 22:04
Nie mam nic w d... i zawsze czytam zarówno komentarze jak i co piszą naganiacze, wystraszeni jak spada, bo potrafią grać tylko w jedną stronę, dlatego są tacy jednostronnie skrzywieni, ale się nimi nie przejmuję, bo mam swoją wiedzę i swoje oceny. I przedstawiam je w oparciu o dane i fakty, które potrafię samodzielnie oceniać, a nie w prymitywny sposób podniecać się do naciągania typu spada, ale lepiej od celowo zaniżonych
"prognoz". Poczytaj trochę, to może się dowiesz o co chodzi, bo w książkach tego nie znajdziesz.
Skali krachu jaki trwa od dawna trudno przecenić, ani manipulacji rynkiem z tym związanej, ukrywając straty dzięki sztuczkom księgowym, derywatom, zaniżaniem ceny złota, i w ogóle całej inżynierii finansowej, przy oderwaniu giełd od realnej sytuacji gospodarki i konsumentów, poziomu długów, dochodów itd.

Wszystkie reguły jakie kiedyś obowiązywały przestały się liczyć, zostały drukarki długów bez pokrycia i bajki opowiadane w mediach.

Mam nadzieję,że spojrzysz na sprawę z dystansu i z większą pokorą.
Giełda to gra nie gospodarka / 95.49.120.* / 2014-08-13 22:20
Ken od 5 lat twoje wnioski się nie sprawdzają, co do giełdy to po co grasz i tracisz? Czy już tylko piszesz i wyładowujesz złości po stracie kapitału ?

Nikomu na forum nie pomagasz a tylko złościsz więc po co robisz ?
Nieuleczalna mitomania / 77.253.82.* / 2014-08-13 22:38
A co Ciebie obchodzi czyjś kapitał? Martw się o swój.
Jakoś się sprawdzają kiedy miało być 4.000, a było 1.300, potem 3.000, a było 2.150, w międzyczasie zlikwidowali 153 mld oszczędności i pozbyli się naszego majątku narodowego, przy jednoczesnym biciu rekordów długów i bredzisz znów swoje mantry?
Dziwne bardzo / 31.174.102.* / 2014-08-13 22:11
No ale kończą QE w USA: nie cieszysz się przy takich poglądach?
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Nie ma? Jest? / 31.174.102.* / 2014-08-13 21:42
Okej Koleś a podasz nam jakieś JEDNE DOBRE INFO?!
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Nie rozśmieszxaj mnie koleś / 77.253.82.* / 2014-08-13 21:48
Rio Tinto -2,6%.
Miedź 311,20$.

Może wolisz Chicago PMI, albo niemiecki ZEW?

Albo -6,8% PKB w Japonii? Dane z Chin?
Lotos? JSW? Ganta?

Mam cały worek tego i bym musiał pisać parę dni, ale i tak nie zrozumiesz, więc dam sobie spokój.
jak boli ząb to do dentysty, jak deprecha to do poradni / 31.174.102.* / 2014-08-13 21:53
Wiesz Ken to jest po prostu DEPRESJA. Wiem że w Polsce jeszcze czasem osoby na to cierpiące się wstydzą ale na Zachodzie nikt się nie przejmuje tylko idzie się do psychologa po leki i terapię i to przechodzi.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
synonim / 2014-08-13 21:03 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Ponad 3% od piątkowego dołka

Rynek od piątkowego dołka zdołał odbić już ponad 3%

Tomasz Gessner - Dom Maklerski BDM
13 Sierpnia 2014 16:16

A co pisał mitoman w piątek i jakie pozycje zalecał??

patriota polski realy / 78.8.127.*/ 2014-08-08 15:54
dopóki LOP jest mega wysoki radzę nie grać L a dobierać S
Opadają ręce na te wypociny / 77.253.82.* / 2014-08-13 21:43
A na podstawie czego te wzrosty bez obrotu? Krachu gospodarki pogłębionego sankcjami?
Zamkną kurek i się za chwilę porobisz.

Nie masz pojęcia o kontraktach i coś bredzisz, jakby ktoś siedział na nich jak na akcjach miesiącami...
synonim / 2014-08-13 22:10 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

A na podstawie czego te wzrosty bez obrotu?


Weź skończ dziadek bo to jest nudne
Typowe uciekjanie od tematu / 77.253.82.* / 2014-08-13 22:15
No co to, nie potrafisz nic na temat, tylko wodolejstwo?
synonim / 2014-08-13 22:28 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

No co to, nie potrafisz nic na temat,


Na temat to ja pisałem o mitomanie a ty wypociłeś jak zwykle jakąś gotową formułkę z kosmosu zupełnie nie związaną z tematem więc to ty dziadziuś masz problem z trzymaniem się tematu
lukaszwych.niel / 78.30.82.* / 2014-08-13 21:29
tak u Dariusz Bartomiejczaka to samo pisal. Co ciekawe tamten to niedźwiedź więc jak pisze o wzrostach to jest duża szansa że tak będzie.
W niedziele nagrywa materiał wideo przy którym cudownie mi się zasypia bo nawija 50 minut jednostajnym tonem :)
synonim / 2014-08-13 19:41 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Bitcoin -5,65%

Oprócz SKOKów to jedyna lokata kapitału jaką tu zalecał emeryt przy kursie 1000$

No i Bitcoin zjechał 60% od szczytu a SKOKi bankrutują

Słuchajcie dziadziusia bo on zna się na inwestowaniu

Dziadek a ile stracił bitcoin w "jedynej prawdziwej walucie" złocie?
Pomyliłeś jak zwykle adresy / 77.253.82.* / 2014-08-13 20:22
Nie kłam manipulancie.
Bankrutujesz Ty sam, bo masz zero pojęcia o tym, co się dzieje.

SKOK-i, to spółdzielnie, kolą w oczy banki bo zabierają im klientów, i mają się dobrze, bo nie robią głupich spekulacji derywatami jak banki, które na tym zbankrutują jak już widać na całym świecie.

Nie są też winne krachu gospodarki.
lukaszwych.niel / 93.154.148.* / 2014-08-13 20:46
My nie mamy banków inwestycyjnych więc nie bredź, a skoki też działają komercyjnie.
Może stwórz bank non profit który będzie brał pieniądze wyłącznie na własne utrzymanie a nadwyżkę będzie zwracał kredytobiorcom lub pożyczkodawcom.
Nie lepiej siedzieć całymi dniami na forum i marudzić jak jest źle. Nie emeryt?
Bessa i chciwość mocno Ci pomieszala w główce / 77.253.82.* / 2014-08-13 20:59
Ty tu dyżurujesz non stop ale jakoś nie masz nic mądrego do napisania, poza osobistymi atakami, bo nie godzisz się z faktami pokazywania prawdy w danych i wynikach, bo żyjesz w swoim matrix'ie mitomana, który boi się, że ktoś się dowie o tym, co ukrywają zawodowi naganiacze i manipulanci.

Trzeba być niezłym durniem, żeby wbrew oczywistym faktom, twierdzić jak jest dobrze.
synonim / 2014-08-13 21:05 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Nie kłam manipulancie


Kłamiesz tutaj non stop TY

Co wykazujemy codziennie
Zaryzykujesz? / 31.174.102.* / 2014-08-13 19:51
Kupujesz?
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
synonim / 2014-08-13 20:00 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Kupujesz?


Nie, nic już nie kupuję

Budowa portfela zakończona i nie zmieniam nic do końca roku

http://www.money.pl/portfel/publiczne_informacje/portfel,informacje,193608.html

Nawet w czasie tej korekty nic nie sprzedałem i nie ruszałem. Dokupiłem tylko chyba trochę fundów akcji

Ale nie ruszałem nawet obligacyjnej części portfela, pomimo, że jednego dnia było +6% na rentowności polskich obligacji 10-letnich

Niech puty pilnują portfela same
synonim / 2014-08-13 19:32 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

WAŻNE:
Pierwszy raz od 32 lat mamy deflację. Ceny spadają w tempie 0,2 proc


Że będziemy mieli deflację i zrobioną hossę na obligacjach pod nią to ja już pisałem tutaj rok temu i się tu tylko mądrale nielogo podśmiewały, z gangusiem na czele

A gangusia tu już dawno nie ma, za to jest deflacja

Moje prognozy sprzed roku sprawdziły się co do joty

synonim / 2013-06-14 12:11 /
Idzie deflacja więc o zwale na długu można zapomnieć

synonim / 2013-06-13 14:40 /
Jeśli chodzi o mnie to obstawiam scenariusz deflacyjny, który jest bardzo korzystny dla każdego kto ma obligacje

synonim / 2013-07-15 14:04 /
Za chwilę będzie deflacja, spokojnie można kupować obligacje a nawet otwierać lokaty bo i tak dadzą zarobić przy tak niskiej inflacji

synonim / 2013-06-22 11:41 /
Oczywiście rentowności obligacji znów pójdą w dół bo zaraz ustanie ta histeria związana z końcem QE a w gospodarkach idzie deflacja. Dane są recesyjne i antyinflacyjne a obligacje to lubią. Uważam, że obligacje za chwilę powrócą jako bezpieczna przystań po tej chwilowej wyprzedaży
Trzeba nie mieć rozumu, żeby tego nie pojmować / 77.253.82.* / 2014-08-13 19:40
Deflacja oznacza krach gospodarki, załamanie wpływów do budżetu i depresję na wiele lat.

Firmy nakupowały materiałów i surowców mocno przepłacając i teraz sprzedawać muszą ze stratami, co powiększy bezrobocie.

Żeby było lepiej, w tej sytuacji zaostrzenie stosunków z Rosją i bzdurne sankcje to tylko gwałtownie pogorszyły i dobiją całą gospodarkę, nie tylko naszą, więc i padnie nam eksport i na Zachód, bo widać, co się już dzieje w Niemczech.

Masz się dziadek naprawdę z czego cieszyć!!!
lukaszwych.niel / 93.154.148.* / 2014-08-13 20:58
co za brednie, jak byśmy mieli 0 stopy proicentowe i deflacja trwała by długo to można by się martwić. Ale deflacja trwa krótko a stopy procentowe są nisko.
Dla ciebie inflacja to krach i deflacja to krach. Bo cały czas bredziłeś że jest inflacja i krach, jak przyznałeś że jest deflacja to też krach. Bo kuźwa ty masz krach w głowie i nic innego nie potrafisz.
Zdanie główne to krach a reszte to można sobie wkleić, wszystko jedno jakie zdanie.

Podnoszą stopy procntowe idzie spowolnienie gospodarki i krach.
Obniżają stopy procentowe bo trwa krach a to i tak nic nie da.
Złotówka się umacnia i ekporterzy już nie zarobią i pocą się ze strachu bo idzie krach.
Złotówka sie osłabia bo kapitał zagraniczny ucieka widząć krach gospodarki.
Miedź spada bo już widzą że w krachu nie zarobią i nie ma co robić z miedź niedlugo Chinczycy odeśla do KGHM>
Miedź rośnie bo spańkowany gruby bankrut na stratach podciąga bo myśli że krachu uda mu się sprzedać. No i eSek chce nabrać.

Daj mi wydarzenie a ja ci krach z tego zrobie.
A wielkiej brytani pańka bo bezrobocie spada i wiedzą że muszą stopy procentowe podnosić.
To oginał twojego posta z którego miałem niezłą polewke bo nawet ewidentnie dobre wydarzenie potrafiłeś przekabacic na krachowe.

Bo krach to założenie a reszta to tylko pretekst żeby napisać IDZIE KRACH.
Nie cieszysz się że za swoją emeryturę kupisz WIĘCEJ?! / 31.174.102.* / 2014-08-13 19:44
Brednie. Deflacja w USA w latach 1873-1879 charakteryzowała się całkiem niezłym wzrostem gospodarczym a przede wszystkim potężnym skokiem siły nabywczej ludności.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Nie po kolei / 31.174.102.* / 2014-08-13 20:15
Pomieszało Ci się Emeryt. W USA w latach 1873-1879 dolar NIE BYŁ oparty na złocie i dopiero właśnie DEFLACJA w tym okresie UMOŻLIWIŁA powrót do powiązania dolara ze złotem co nastąpiło ostatecznie w 1879 roku.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Errata tratata / 31.174.102.* / 2014-08-13 20:18
To była odpowiedź na post Emeryta w którym coś tam jak zwykle przybajerował na opak faktom i go szybciej Redakcja skasowała niż zdążyem odpowiedzieć...:))))
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Chodzi o to, żebyś się nic nie nauczył / 77.253.82.* / 2014-08-13 20:26
No bo mądre wpisy usuwają, manipulując informacją i żebyś nic nie pojął. A głupie zostawiają.
Drukarka to niie gospodarka, długi niie bogactwo / 77.253.82.* / 2014-08-13 19:02
Większość nawet nie rozumie, że licząc w złocie, czyli jedynym mającym wartość pieniądzu od tysiącleci, Dow Jones zanotował szczyt w 1999 roku i od tamtej pory stracił -84%, więc jest teraz na poziomie 266 pkt.

Dziwi mnie tylko, że nasz dziadek synonim, tyle tu stale coś bezmyślnie wkleja, a nie rozumie jeszcze tego prostego faktu?
synonim / 2014-08-13 19:13 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Dow Jones zanotował szczyt w 1999 roku i od tamtej pory stracił -84%


Manipulacja

Podziel przez coś innego i już wyjdzie coś innego. Nawet jak się podzieli przez to samo złoto ale w innym interwale czasowym to wtedy też wyjdzie coś innego

Podaj ile w złocie Dow Jones zyskał od 2009 roku albo nawet od 2012 roku

I już będzie DJ na plusie

Manipulujesz dziadek wszystkim

Poza tym Dow Jones nie jest nigdzie kwotowany w złocie tylko w punktach

Przeżywasz to więc jak mrówka okres ale nie masz co


w złocie, czyli jedynym mającym wartość pieniądzu od tysiącleci


To napisz kiedy coś ostatnio kupiłeś za złoto bo pytam już któryś raz ale tradycyjnie chowasz główcię w piasek


Dziwi mnie tylko, że nasz dziadek synonim, tyle tu stale coś bezmyślnie wkleja, a nie rozumie jeszcze tego prostego faktu?


Tu nie ma żadnego "faktu" tylko twoja czysta manipulacja wszystkim non stop
marzena bocian / 93.105.176.* / 2014-08-13 17:49
Albert się nie cofnie

http://tnij.org/4oams41
canary wharf / 2014-08-13 18:00 / portfel / Tysiącznik na forum

Albert się nie cofnie

najlepsze jest to ze gdzies nie wklada swoich jajek :)
synonim / 2014-08-13 17:41 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Bitcoin -4,29%

Zauważyłem, że traktują go jak bezpieczną przystań drożeje jak jest niepokój na ry rynkach a potem spada przy rosnących kasynach akcji

Ekwiwalent złota
a kiedyś się ze mną nie zgadzałeś;)))) / 94.254.128.* / 2014-08-13 17:45
Nooooooooo wreszcie....;))))))
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
synonim / 2014-08-13 18:15 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

a kiedyś się ze mną nie zgadzałeś;))))


Piszę co widać

Ciekawe jak długo będą go tak traktować

Na złocie też jest jeszcze trochę bańka i to samo nadal myślę o Bitcoinie
Deflacja coraz większa / 77.253.82.* / 2014-08-13 18:32
Tylko na giełdzie pompowanej pustym pieniądzem bez pokrycia nie ma bańki?

I jeszcze rośnie po tragicznych danych i wynikach z całego świata.

Na miedzi już pękła, a to najlepszy wskaźnik sytuacji w gospodarce globalnej.
Na ropie tak samo.

Danych dłużej ignorować się nie da.
synonim / 2014-08-13 18:41 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Tylko na giełdzie pompowanej pustym pieniądzem bez pokrycia nie ma bańki?


A to ciekawe dziadek bo dopiero co pisałeś wczoraj, że na giełdzie od dawna nie ma popytu i gotówki

Przeczysz sam sobie co chwila w tej paranoi

Psychoza maniakalno depresyjna to jednak straszna choroba
synonim / 2014-08-13 19:56 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

A to ciekawe dziadek bo dopiero co pisałeś wczoraj, że na giełdzie od dawna nie ma popytu i gotówki


Zacytujmy żeby nie być gołosłownym

Umorzaenia rosną, muszą wywalać /159.205.246.* / 2014-08-11 20:01
Na rynku nie ma gotówki,
Wóz albo przewóz / 94.254.128.* / 2014-08-13 18:26
No ja tam trzymam do oporu BTC na październik; liczę że Yellen wzorem Benka z ubiegłych lat ODWALI NUMER za 5 dwunasta z QE...
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
synonim / 2014-08-13 19:19 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

liczę że Yellen wzorem Benka z ubiegłych lat ODWALI NUMER za 5 dwunasta z QE...


Moim zdaniem nie odwali

Kasyno będzie musiało znowu tak jak w 2011 roku tupnąć nóżką czyli tąpnąć i wpędzić w recesję jakiś kontynent aby tak było i aby znowu dostali QE

Moim zdaniem formuła QE jest już przebrzmiała i rozumie to nawet FED
canary wharf / 2014-08-13 17:10 / portfel / Tysiącznik na forum
lotos spuscicli do kibla to za to tauron pompuja :) hehhee i tak w kolko
Hej my ułani! / 159.205.240.* / 2014-08-13 17:27
No0 bo jak robią głupie inwestycje, to tak potem koń czą.

Przecież teraz dopiero zaczną się problemy z popytem na paliwa, bo nie ma co wozić.
A sezon urlopowy się kończy.

Niech jeszcze dalej drażnią Rosję, to zamknie kurki i dopiero przejdziemy na konnicę.
canary wharf / 2014-08-13 18:02 / portfel / Tysiącznik na forum

przejdziemy na konnicę.

ja tam bym proponowal popracowac nad projektem zarzuconym kiedys - super szybka lokomotywa weglowa - luxtorpeda, wkoncu mamy wegla w cholere :)
synonim / 2014-08-13 16:53 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
W kasynach kolejny dzień odbicia, dokładnie tak jak przewidywałem w zeszłym tygodniu

I pisałem, że u nas dno uklepane na 2300 na wig20

synonim / 2014-08-09 20:03 / 
Idzie odreagowanie w przyszłym tygodniu
leszcze ponownie dostają na S / 95.49.120.* / 2014-08-13 16:53
WIG 20 +1.126% ALE KRACH , że aż strach he he
z doskoku / 86.5.204.* / 2014-08-13 16:08
Jak myślicie? Mamy deflację.
Nie czy, ale kiedy włączą drukarki?
Jakie to bedzie mieć następstwa?
podczas zawieruchy jest inflacja / 94.254.128.* / 2014-08-13 16:20
Ja uważam że się długo nie nacieszymy deflacją bo niestety wkrótce do nas ze Wschodu wiecie CO zawita...
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
z doskoku / 86.5.204.* / 2014-08-13 16:42

Ja uważam że się długo nie nacieszymy deflacją bo niestety wkrótce do nas ze Wschodu wiecie CO zawita...

co masz na myśli?
no jak to co... / 94.254.128.* / 2014-08-13 16:45
No wojna będzie a w zasadzie już jest. Podczas wojny nikt się nie przejmuje tylko się drukuje ile wlezie aby pokryć koszty wojny. Jest wtedy mocna inflacja czy wręcz giga-inflacja patrz co się stało ze "złotą" marką niemiecką między 1914 a 1918.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
oczywiście że / 94.254.128.* / 2014-08-13 17:14
Z kosmitami
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Wystarczy zamknąć kurek / 159.205.240.* / 2014-08-13 16:54
Po co komu wojna? Bankruci nie mają na paliwo, a zaraz zima.

Wiesz dlaczego upadło Imperium Rzymskie?
Bo nie mieli na żołd dla legionów.
ZT / 94.254.206.* / 2014-08-13 14:28
Formacja gwiazdy porannej na w20 w interwale dziennym oraz deflacja r/r a zatem obniżka stóp % we wrześniu aż nadto wyraźnie określają kierunek wzrostowy w najbliższym czasie, czego sobie i wszystkim inwestorom życzę popijając kolejne piwo na plaży.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
canary wharf / 2014-08-13 16:26 / portfel / Tysiącznik na forum

Formacja gwiazdy porannej

chyba gwiazdy Polarnej :))) b uhahhaaaaa
Chętnie się dowiemy / 87.205.245.* / 2014-08-13 15:32
Miedź 312,65$.
Powiedz w końcu jaka to formacja?
J1512 / 79.185.43.* / 2014-08-13 16:26
Wszystkie gwiazdy i nie tylko tą poranną można zobaczyć po kilku drinkach jak przez nieuwagę walniesz w latarnie! A tak na poważnie wszystkie analizy trafia szl.g jak czasy niepewne! Jak nie wiadomo co pisac pisze się byle co, i mamy całą prawdę o analizach!
lukaszwych.niel / 94.42.202.* / 2014-08-13 15:49
formacja spazmującego przygłupa co szuka zaczepki bo usłyszał że krach nie nadchodzi i dostał piany na psyku z tego powodu.
Na giełdzie sięn ie znasz. Potrafisz tylko wyzywać? / 87.205.245.* / 2014-08-13 16:07
Mówisz o sobie? Masz pewnie Lotos?
A może JSW? Najpewniej kupiłeś sobie miedzi na kupkę?
lukaszwych.niel / 94.42.202.* / 2014-08-13 16:24
po co zgrywasz głupszego od siebie, ja podaje co jakiś czas jakie spółki mam w przeciwieństwie do ciebie co spamujesz całymi dniami ale jakoś swoimi pozycjami nigdy się nie chwalisz.
MOŻE TY CHOĆ RAZ NAPISZESZ CO MASZ ?
z doskoku / 86.5.204.* / 2014-08-13 16:00
W20 też jakoś na przekór krach-wiesczowi.
Konieć świata odwołany do jutra...Znowu? :)
do początku nowsze
1 2
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy