Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Hausner nie popuści przedsiębiorcom, inaczej zapłacą wszyscy

Hausner nie popuści przedsiębiorcom, inaczej zapłacą wszyscy

Mały przedsiębiorca / .* / 2004-11-23 14:15
Wyświetlaj:
MARBO / .* / 2004-11-26 02:03
Mialem oddac krew szpitalowi - Zrezygnowalem.ZOSTAWILEM PORCJĘ TEJ SZUI - HAUSNEROWI.Komuchy wiedzą jak nas wydoić do ostatniej kropli!!!
Paweł M. / .* / 2004-11-25 23:15
PAN HAUSNER TO SZYDERCZY DEBIL, KTÓREGO POWINNIŚMY POWIESIĆ ZA JEGO POMYSŁY Jak można być takim idiotą !!!! Przez takich jak on Polska znalazła się w takim kryzysie gospodarczym. Panowie przecież POLSKA W TE CHWILI JEST JEDNYM Z NAJBARDZIEJ OBCIĄŻONYCH PODATKAMI KRAJEM, A PRZECIEŻ GOSPODARKA LEDWO PRZĘDZIE!!!
xx / .* / 2004-11-24 21:38
Hausner opuść ten kraj !!!! Będzie zdrowiej i czyściej.
xxxxxx / .* / 2004-11-24 18:25
TE wszystkie bazgrały to nieporozumienie -to tak jakby pijany kierowca jezdził po rowach a właściciel pojazdu wysyłał by mu SMS-y-z prośbą by się opamiętał---A może trzeba by mu mordę skuć i wydulaćwpier-z roboty-TEN KRAJ JEST MÓJ I TWÓJ-nie pozwól sobie burzyć domu s-synom-Badz zawsze sobą i niech każdy pracuje na siebie -bo są tacy że karzą sobie tylko dawać a frajerzy płacą-może już bije godzina na normalność-pomyśl-POLAKU-zanim będzie za pużno-
PJ / .* / 2004-11-24 10:57
Ale mamy fachowców w rządzie. Jedyny pomysł to podnosić podatki!Jeżeli jednak składki na FUS wzrosną zamykam firmę w Polsce i otwieram ją na Słowacji. Podatki niższe a biuro rachunkowe kosztuje tyle co w Polsce.
Magda / .* / 2004-11-24 09:17
Juz raz walkowalismy ten temat, i wyszlo, ze jak rzad podwyzszy skladki to dostanie mniej pieniedzy bo przesiebiorcy nie sa filantropami i dokladac do interesu nie beda i zwolnia czesc pracownikow. a moze rzadowi o to chodzi, przeciez Unia potrzebowala nas tylko jako rynek zbytu swoich towarow, a my i tak produkujemy go tyle ze mozemy jeszcze im wysylac. Wiec jak zamkniemy nastepne fabryki, fabryczki itd to w koncu nic nie bedziemy produkowac i wreszcie Unia na nas zarobi. pieprzenie (ups przepraszam) pana Hausnera ze budzet nie wytrrzyma jest do bani. Niech p[oslowie i cala administracaj rzadowa oddadza troche pieniedzy ze swoich choredalnych pensji a juz bedzie lepiej. Powiedzenie Patera ze sejm przeglosowal podwyzki emerytur i rent i 50% podatek dla najbogatszych, natomiast nie przeglosowal oskubania reszty spoleczenstwa i to juz skandal no bo skad wziasc pieniadze na te podwyzki (chodzi chyba jak zwykle o 5-20 zl dla emeryta) i ze sejm i poslowie powinni sie gleboko zastanowic co robia i nastepnym razem zaglosowac poprawnie. panie Pater to bylo fe i teraz jest pan juz poza gra wczoraj mowiono (oby to byla prawda) ze jest Pan odwolany, szkoda ze Hausner nie poszedl z Panem ten oszolom zrobi jeszcze wiele zlego w naszym biednym steranym kraju.
przedsiębiorca / .* / 2004-11-24 14:23
Zastanawiam się kiedy pan Hausner zauważy, że można dużo zaoszczędzić na zmniejszeniu w naszym sejmie liczby posłów.
mały przedsiębiorca / .* / 2004-11-23 22:37
jak można obciążać pracodawców ciagłymi podwyżkami ,koszty utrzymania firmy i pracowników sa juz i tak bardzo wysokie,dodam,że wszyscy wyciągają ręcę po pieniądze,przykładem moga byc podattki lokalne przeciez prowadzacy działalnośc musiał kupić za swoje lub wydzierżawić np.budynek i musi jeszcze placić podatek od nieruchomości.przedsiębiorcy w tym durnym kraju nic nie mogą zrobić sa nieustannie gnębieni przez kolejne rządy ,bo z nich najłatwiej wycisnąć nawet ostatni grosz.To nic ze zmuszeni będą do zwalniania pracowników ,przeciez jednostki i tak nikogo nie obchodzą. Ciągle rosnace obciążenia pracodawcow doprowadzą do zamykania kolejnych polskich firm i w końcu nikt nie będzie nic płacił bo nie będzie miał z czego,a ci bogatsi przeniosa swoje firmy za granice polski bo tam sa i nizsze podatki ,i mniejsze obciązenia i wszystko jest jasne.
Lukasz Kożuch / .* / 2004-11-23 22:17
I taki bedzie rezultat ze badziemy placic zasilki z kasy rzadu na ktore to my znowu dajemy podatki!!
Lukasz Kożuch / .* / 2004-11-23 22:15
Z IDIOTĄ NA CZELE ! HAUSNEREM !! BARAN !! SAM SOBIE OBETNIJCIE PESJE TO ZAOSZCZEDZIMY NA WASZYCH IDIOTYCZNYCH WYDATKACH!! OPODATKOWAC PO 2 GROSZE, KAZDE SLOWO CO NASZ RZAD WYPOWIADA I ZAROBIMY BILIONY A TE BARANY PRZESTANA GADAC A ZACZNA ROBIC!! A JA PO PODNIESIENIU SKLADEK OSOBISCIE ZWOLNIE OKOLO 20 LUDZI!!
Lukasz Kożuch / .* / 2004-11-23 22:12
W którym kraju który ma takie problemy jak PL podnoszą podatki!!?? Tylko w durnej polsce!! Nawet komunistyczne chiny dały przedsiębiorcą wolną rękę i patrzcie jak cały świat ich utrzymuje i wzbogaca!! A polska jak zwykle durna ja osioł!!
kasiarz / .* / 2004-11-23 21:38
Czysta paranoja. Ten sk.. Hausner boi się o moją emeryturę. Mówił że przedsiębiorcy płacąc tak "małą " składkę nie zarobią na swoją godziwą emeryturę. A teraz wyliczenia dla analfabety Hausnera. Przedsiębiorca płacący obecną składkę ZUS odprowadza na emerturę 261,24 zł/m-c (19,52 % podst.). Pracownik, który zarabia najniższą pensję krajową tj.824 zł (a tyle zarabia ok60-70 % ze wszystkich pracowników) odkładane na emeryturę dokładnie 160,84 zł /m-c. Z tego wynika że pracownik odkłada na emeryturę o 100 zł/m-c mniej od przedsiębiorcy. I kto tu nie wyrobi sobie emerytury. Jeśłi pracodawca nie, to pracownik tylko zęby w parapet. Pewnie jak bym zarabiał jak Hausner 20000 /m-c to też by mi wisiało te 1000 zl dodatkowego ZUS. Ale on cwany bo on mimo iż budżet nie ma pieniędzy, to pensje dostaje.A ja jak nie mam przychodu to jeszcze muszę dołożyć (nejlepiej jemu kulkę w łeb) I tak podsumowując nie jest to troska o nasze emerytury, tylko dociążenie przedsiębiorców na załatanie dziury w budżecie. Dawno już nawoływałem, aby nie płacić podatków i ZUSów przez 6 miesięcy. Nic nam nie mogą zrobić, a jedynie nałożyć odsetki (to włożyć na lokatę i sięzmniejszą) Ale przez to że do budżetu nie wpływały by pieniądze to szybko albo by zbankrutowali, lub dodrukowywali pieniądze. A na to unia nie pozwala. Szybko by wtedy coś robili aby zachęcić ludzi do płacenia, np obniżając podatki. Wystrzelać wszystkich debili próbujących rządzić naszym krajem. UFF
mały pracodawca / .* / 2004-11-23 21:18
W tym roku otrzymałem chyba 6-7 pism za zwrotnym potwierdzeniem odbioru, z których wynikało, że masło jest maślane. Co do treści merytorycznej tych pism, to napisał je chyba debil, chociaż podpisane zostały przez utytułowane osoby, np. z US o zaliczeniu wplaty z VI na poczet bieżacych należności m-cy VI - X albo wezwania do zapłaty z ZUS, gdy na koncie istnieją tylko nadpłaty składek!!! A wystarczył telefon, ale cała ekipa musi sporządzić pismo i wydac dodatkowo część przeze mnie płaconych podatków. A może zwolnić z 75% urzędników, to bynajmniej zaoszczędzę na skargach telefonicznych i nie bedę się denerwował
Mały przedsiębiorca / .* / 2004-11-23 14:15
Szantażyk?Panie Hausner, Panu już dziękujemy!

Najnowsze wpisy