Forum Forum pracyOferty - zatrudnię

HERBALIFE czy to jest opłacalne???

HERBALIFE czy to jest opłacalne???

sylviaaa_84 / 2008-07-16 10:57
Witam wszystkich. Doastałam ofertę pracy w Herbalife. Mam pytanie, na czym dokładnie praca polega? Może ktoś się już z tym spotkał? Mam nadzieję, że to nie jest zwykła akwizycja. Proszę o komentarze. Pozdrawiam wszystkich.
Wyświetlaj:
Jarek Ś / 188.147.98.* / 2019-05-23 00:11
Witam mam 35 lat od zawsze chciałem stracić swój dużu pękaty brzuchal. Dzięki koledze poszłem do trenerki tej firmy na darmową analize składu ciała przyczy okazało się że mam duży poziom tłuszczu i wysoki tłuszcz trzebny ten który obrasta nasze organy. Dzięki co tygodniowym spotkanią i korzystanie z produktów herbalife schudłem 11 kg wciągu 2 miesięcy ale to nie wszystko bo dzięki spotkanią nauczyłem się wielu rzeczy jak np jak przygotowywać sobie zdrowe posiłki i wiele innych żeczy. Teraz czuje się jak petarda. Teraz jestem na stabilizacji wagi. Gorąco polecam
Ola 37 / 91.208.93.* / 2018-09-06 11:58
Miesięcznie płaciłam 670 zł za t specyfiki. Pierwsze dwa tygodnie diety super ale potem straszni wiało sektą i zrezygnowałam.
Uświadomiona / 82.33.70.* / 2018-02-09 15:18
Moi Drodzy! Przeciez to jest piramida finansowa!
Obejrzyjcie sobie film dokumentalny o tej firmie "Betting on zero"! Gdzie w USA walczona z tą firmą.
Musisz za swoje pieniadze kupic od nich produkty i następnie aby zacząć zarabiać musisz zachęcić ludzi aby byli Twoimi "dystrybutorami" aby oni mogli zacząć zarabiać na Ciebie. Oczywiste jest, że zarabiają tylko pierwsi dystrybutorzy na samej górze. Reszta zarabia jakieś grosze lub jest w plecy.
Autor1981 / 178.36.114.* / 2018-11-10 21:37
Nie musisz nikogo podpisywac, mozna sprzedawac innym na 100% tego co samemu masz za 25% taniej, lub zainwestowac by miec produkty za 35%, max 50%. W ten sposob w pierwszym miesiacu dorobilem ponad 350zl, po tym jak rozeslalem 200 wiadomosci na FB do moich znajomych... A filmy w necie pochodza z akcji bo jeden miliarder chcial zarobic na akcjach oskarzajac ze to nie mlm tylko piramida.
Jesli kogos interesuje ten biznes na powaznie to zapraszam do kontaktu. Ja od roku nic innego nie robie :) czatujmy@gmail.com
uhop / 5.173.144.* / 2019-04-10 14:59
kolego umoczony w herbalife wpisz do angielskiej Wikipedii MLM i wyskoczy Ci ze to jest piramida finansowa a ty piszesz ze Herbalfie to MLM a nie piramida normalnie bystrzak z ciebie
Autor2018 / 178.36.114.* / 2018-11-10 21:27
Nikt nikogo nie zmusza, nawet nie trzeba nic miesiecznie zamawiac i zostajesz na 25 lub 35%.
Jogna / 195.82.182.* / 2017-10-21 23:22
Pracowałam w tej firmie jakieś 2 lata (od 1998r). Zacznę od tego że produkty są ok. Właśnie szukam możliwości zakupienia produktów.. Ale wiem ile kosztują naprawdę i nie kupię za 100%.. Jeśli jest tu jakiś dystrybutor posiadający zniżkę 50% to proszę o kontakt, mogę kupować produkty za min 35%.
Johny777 / 5.184.214.* / 2022-02-18 12:21
Ja mam zniżki, mogę pomóc w zakupie
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
klaudia062 / 2018-02-02 22:20
Jestem dystrybutorem i mam zniżkę 25% jak chcesz kupić produkty to skontaktuj się ze mną
klaudia062 / 2018-02-02 22:18
Jesteśmy dystrybutorem jak na razie mam 25% zniżki i jak hcesz produkty kupić to skontaktuj się ze mną
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - klaudia062.]
kkk479 / 2017-09-01 18:22
może ja się wypowiem, bo pracowałam na studiach na dodatkowo z herbalife
Jak się ChCE pracować i się potrafi zdyscyplinować to jak najbardziej można zarobić. ALe to bardziej praca dla przedsiębiorczych osób, bo prowadzisz swój biznes, i od Ciebie zależy ile zarobisz.
Nie zauważyłam, jak co poniektórzy mówią, żeby to była jakaś piramida, wciskanie i machloje. Jak chcesz pomagać ludziom i robisz to uczciwie, to jest to dobre rozwiązanie. Miałam pod opieką paru klientów, którzy z własnej woli i dobrowolnie chcieli ze mną działać. Później przychodziły do mnie osoby z polecenia. Osoby miały wyniki, ale to zasługa nie tylko produktów, ale ich działania i mojej opieki
Teraz już nie pracuję z firmą, ale dalej korzystamy z rodziną z produktów, tak samo moi znajomi też jedzą dla wygody, zdrowia etc, więc jak widać popyt jest.
Pozdrawiam!
kkk479 / 2017-09-01 18:21
może ja się wypowiem, bo pracowałam na studiach na dodatkowo z herbalife
Jak się ChCE pracować i się potrafi zdyscyplinować to jak najbardziej można zarobić.
Nie zauważyłam, jak co poniektórzy mówią, żeby to była jakaś piramida, wciskanie i machloje. Jak chcesz pomagać ludziom i robisz to uczciwie, to jest to dobre rozwiązanie. Miałam pod opieką paru klientów, którzy z własnej woli i dobrowolnie chcieli ze mną działać. Później przychodziły do mnie osoby z polecenia. Osoby miały wyniki, ale to zasługa nie tylko produktów, ale ich działania i mojej opieki
Teraz już nie pracuję z firmą, ale dalej korzystamy z rodziną z produktów, tak samo moi znajomi też jedzą dla wygody, zdrowia etc, więc jak widać popyt jest.
Pozdrawiam!
kkk479 / 2017-09-01 15:51
może ja się wypowiem, bo pracowałam na studiach na dodatkowo z herbalife
Jak się ChCE pracować i się potrafi zdyscyplinować to jak najbardziej można zarobić.
Nie zauważyłam, jak co poniektórzy mówią, żeby to była jakaś piramida, wciskanie i machloje. Jak chcesz pomagać ludziom i robisz to uczciwie, to jest to dobre rozwiązanie. Miałam pod opieką paru klientów, którzy z własnej woli i dobrowolnie chcieli ze mną działać. Później przychodziły do mnie osoby z polecenia. Osoby miały wyniki, ale to zasługa nie tylko produktów, ale ich działania i mojej opieki
Teraz już nie pracuję z firmą, ale dalej korzystamy z rodziną z produktów, tak samo moi znajomi też jedzą dla wygody, zdrowia etc, więc jak widać popyt jest.
Pozdrawiam!
kkk479 / 80.244.146.* / 2017-09-01 15:27
może ja się wypowiem, bo jako studentka dorabiałam sobie w herbalife.
Powiem tak, jeśli lubisz pracować z ludźmi i CHCE ci się pracować to spokojnie mozesz zarobić. Nie zauważyłam żeby jak niektórzy piszą była to jakaś piramida, wciskanie itp. Jeśli uczciwie chcesz pomóc ludziom to masz rezultaty. Sama miałam pod opieką kilku klientów, gdzie świadomie i dobrowolnie podjęli ze mną współpracę, później działałam na zasadzie poleceń. Klienci mieli rezultaty i byli zadowoleni, ale to wynik nie tylko dziaalnia produktów ale ich pracy i mojej opieki.
Teraz już nie pracuję z herbalife, ale dalej korzystamy z rodziną z produktów, mam też znajomych którzy to jedzą dla wygody, zdrowia etc, tak więc jak widać jest na to popyt.
Pozdrawiam!
MARIOLA KOWALEWSKA / 89.230.169.* / 2017-08-26 00:20
TAK jest wiele firm sprzedaży bezpośredniej to fakt .Wiele ludzi szuka dodatkowego sposobu na dorobienie i to jest to . Natomiast mało jest uczciwych solidnych ludzi biznesu tak jak i w życiu . Mało jest ludzi którzy bezinteresownie pomogą popracują z tobą pokarzą a nawet naucza takich jest mało .Dla tego warto zanim podejmiesz decyzje zastanów się czy z ta osoba ci po drodze i czy chcesz się nauczyć i czy ona tobie odpowiada [...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl ###

Michal1974 / 88.109.199.* / 2017-01-15 01:16
Swietny sposob na zmiane stylu zycia...Duzo pracy i zaangazowania ale sie oplaca...Wybieraz kiedy chcesz pracowac co jest chyba najwazniejsze jak sie ma prace na etat...Nie od razu zarobisz duze pieniadze...Praca nad soba i samodyscyplina a nie jakies mydlenie oczu i wciskanie produktów.:)Coraz bardziej ta'sekta' mi sie podoba...Jesli chcesz cos wiecej sie dowiedziec,napisz: michael_1974@tlen.pl
JooR / 81.230.85.* / 2015-04-11 14:10
Ludzie, nie wierze ze te piramidy MLM-owe maja jeszcze racje bytu... przeciez od dawna wiadomo jest iz ich metody rekrutacji oraz utrzymania czlonkow w grupie sa bardzo pokrewne metodom stosowanym przez roznego rodzaju skety destrukcyjne. Ponadto wg oficjalnych rzadowych statystyk 99% "dystrybutorow" osiaga straty, tych ktorzy zarabiaja jest bardzo malo I sa to te osoby ktore stoja na szycie piramidy. Zapraszam do wygooglowania sobie powyzszych informacji. Ludzie, nie dajcie sie juz nawet nie tyle oszukiwac co zniszczyc sobie zycia.
Niestety z "wyznawcami" praktycznie nie da sie rozmawiac, uwazam ze nie ma sensu ich ratowac a nalezy sie skoncentrowac na maksymalnym ograniczeniu liczby nowych czlonkow sekt mlm-owych poprzez rozprzestrzenianie informacji. Zycze trzezwosci umyslu i pozdrawiam.
Robert978 / 5.36.123.* / 2017-01-12 00:39
Poco chłopie się wypowiadasz jak nawet nie wiesz o co chodz
mlmnie / 77.253.80.* / 2016-09-30 09:46
W latach 2004-2008 byłem w jednej firmie MLM rozprowadzającej suplementy. Poznałem mnóstwo ludzi... Dziś jest rok 2016 i nikt (słownie NIKT - sprawdzałem!) z nich nie zajmuje się już tym "biznesem", nie mówiąc już o tym, żeby ktoś się dorobił tam jakiś pieniędzy. Raczej wszyscy chcieliby zapomnieć o tym jak dali się wtedy nabrać i ile pieniędzy stracili......
kaska472 / 79.140.194.* / 2015-03-05 18:35
Witam wszystkich.Z Herbalife zetknèlam sie dawno temu.Schudlam wtedy na produktach 22kg.Moi znajomi byli w szoku nikt nie dawal wiary ze kiedykolwiek uda mi sie zgubic chocby pol kilo a tutaj taka zmiana. Wiekszosc nie poznawala mnie na ulicy. Ja tylko opowiadalam tym ktorzy pytali jak schudlam i co robilam zeby tak wygladac.Nawet nie wiem jak udalo mi sie zakwalifikowac na Ekstrawaganze w Barcelonie w roku 1998. Wydarzenie niesamowite! Nikt nie wypral mi mozgu, nie wciagal do sekty.pracowac trzeba wszedzie. Produkty wedlug mnie warte sa swojej ceny. Niestety jeczacy malkontenci to nasz produkt narodowy. Nikt nikogo do niczego nie zmusza. Zazwyczaj najbardziej jecza ci ktorzy nawet nie maja ochoty ruszyc swoich 4 liter z kanapy. Gdyby za to placili, nasz dlug narodowy napewno by nie istnial. Pozdrawiam
zaciekawiona / 83.238.178.* / 2015-01-20 18:17
Witam,jestem po pierwszym spotkaniu w tej firmie,przede mną pytanie,czy dołączyć do nich czy to zwykle naciągacze,powiem szczerze,ze nie uśmiecha mi się wpłacać na start 210zl za nic,skoro idę do normalnej pracy i tam na start nie biorą ode mnie nic,to czemu w HL biorą takie kwoty?
mmmmmmmmmm883 / 188.147.103.* / 2019-02-15 22:04
no a ja powiem tak 8 stycznia tego roku przez przypadek spotkalem sie z pania od herbalife na poczatku zrobila mi analize ciala byla wielka masakra waga 123 w pasie obwod 133 teraz jest 15 luty codziennie stosuje produkty herbalife formule 1 i wynik jest taki waga 115 kg obwod w pasie 126 wiec moim zdaniem produkty dsaja efekty chociaasz kiedys jak slyszalem o herbaline to dostawalem bialej goraczki
tomasz533 / 185.29.96.* / 2017-07-29 21:56
Sprubuj najpierw formuly 1 przez jais miesiac czy dwa a potem zdecydujesz czy wstapic czy nie ja mysle ze najwazniejsze jest zdrowie ,ile osub poznalem co pala papierosy i puzniej muwia mi zostaw to swinstwo to jaas holerna pomyla ja mysle w ten sposob osobiscie biore produty Herbalife juz 3 lata i jesli cos sie zemna dzieje to tylo to ze nigdy
lepiej sie nie czulem i wygladalem pozdrawiam wszystih
Wyjadaczka / 83.5.43.* / 2015-10-27 14:15
Dziś byłam na spotkaniu w Skierniewicach,u nas wejście na 3 dni 50 zł,a potem,starter 400 zł do wykorzystania w 30 dni.Wyniki wg ich maszyny,mam na 60 latkę ,mam 45 lat wszyscy dają mi 38-40lat.
Mam nadwagę,ale dbam o siebie ,ćwiczę,jestem na zdrowej diecie,chudnę w równym tempie.ZJest pod górkę bo jestem alergikiem,astmatykiem i mam problemy ze stawami.Zapłaciłam zaliczkę za 3dni ,pójdę,nie podobało mi się to ,że pani która to prowadziła wyznała ,że porzuciła pracę w Dbanku ,bo na sprzedaży zarabia super i może pracować kiedy chce.Czuję nosem ,że za niedługo padnie propozycja pracy.."zaciekawiona" napisz coś o swojej przygodzie.
Jaszczurka56 / 178.118.140.* / 2016-07-11 20:43
Witam jestem przedstawicielem herbalife musze przyznac ze naprawde zle pani trafila kazdy trener welness z herbalife wykonuje analize ciala za darmo ale niestety zdazaja sie tak zwani naciagacze jest mi przykro ale wybor nalezy do pani nie musi pani podejmowac zadnej wspopracy a jesli chidzi o produkty jest wiele rozwiazan pomaga ludzia od 4 lat i nigdy nie proponuje calych zestawow dlatego ze jest to indywidualna sprawa oczywiscie ze pelny zestam daje wiekrza gwarancjie ale nie takiej koniecznosc programy dobiera sie pod klijeta nie rozumiem tylko za co jest ta oplata 50 zl za trzy dni herbalife nigdy nie pobiera zadnych oplat jedyne za co sie placi to produkt prosze dac znac jesli chce pani wiedziec wiecej z poszanowaniem grazyna
xyz910 / 87.205.54.* / 2014-01-16 21:58
Byłem na spotkaniu z supervisorem.
Ogolnie zarobki z kosmosu, wakacje na karaibach, i najnowsze auta za 300 tys. do własnego użytku, czyli po prostu smród na kilometr.
Zarabia sie poprostu na ludzkiej naiwności, ten nad Tb chcę żebyś pracował bo on ma z tego % . Czyli zwykła piramida.
Ceny tych produktów z kosmosu. Ciekawe, którego 'kowalskiego' na to stać.

Nie mam osobiście zamiaru wogole sie w to pchać.
Nina104 / 37.248.159.* / 2021-04-21 17:33
Moja szwagierka siedzi w tym już 7 lat i ani wakacji ani auta 😂 Tylko po rodzinie słyszę że kilku osobom wisi pieniądze...
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
cajmer / 212.182.82.* / 2014-02-17 14:48
Jeśli chcesz wiedzieć wszystko wiedzący kolego to nie jest to żadna piramida, bo jeśli ktoś Cię podpisuje, szkoli, zaczynasz zarabiać grubą kasę ale w między czasie sam Cię nie wyszkoli to nie ma szans nawet na złotówkę za to że Cie wyszkolił więc jeśli orientujesz się co to piramida to powinieneś wiedzieć że tak nie działa.... a poza tym skoro wolisz iść na normalny etat i zarabiać maksymalnie kilka tysięcy a twój szef zarobi na tobie kilkadziesiąt to droga wolna :D Nie krytykuj czegoś czego nie znasz... pozdrawiam
Jaszczurka56 / 178.118.140.* / 2016-07-11 20:44
Swiete slowa
Milioner-po-Szkoleniu / 79.170.121.* / 2014-06-27 22:04
Interesuje mnie ta firma i usilnie chciałem otrzymać na email info o planie marketingowym dokładnie ale nie ten co widnieje w necie od 2009 roku.Schemat biznesu prowadzących ten mlm jest według starej wersji schematu gdzie nowy odsuwa klienta do lidera a sam jest zerem informacyjnym biorącym się za ten mlm.Po drugie jego sponsor jeszcze lepszy bo ma wyuczony pierwszy schemat marketingu i więcej nic nie wie.W necie brak dokładnego opisu tego biznesu.Chodzi o Polskę bo gdzie indziej jest spoko i tam sie liderzy nie wstydzą i nie ukrywają że działają w mlm.U nas robią z nas debila tak jak firma avon.
Każdy z nas ma prawo do wszelkiej informacji i tak: atesty produktów zgodne z normami polskimi oraz ich dopuszczenie do sprzedaży.Odpowiedź jak zawsze lidera że fima w razie PROBLEMÓW wysyła odpowiedniemu organowi potrzebne dokumentacje a dystrybutorowi ma wystarczyć jakaś naklejka na butelce.
Wiecie co naklejki to se można naklejać jak się chce i kiedy się chce a dla mnie to nie dowód że mam zdrowy na 100% produkt dla ludzi którym oferuję.W razie problemów jak ktoś fajtnie np cukrzyk to ja będę chodził po sądach i na bank pseudo liderzy i inni odwrócą się od Ciebie zwalając winę.
Certyfikatów nie mogą podesłać każdych produktów bo on zawiera dokładny ponoć skład produktu ?NIE ROZUMIE? to co nie mają tych produktów opatentowanych czy zabezpieczonych przed kopiowaniem?
Albo produkt ma tak prosty skład że koń by się ośmiał np 2 łopaty soi,1 łopata kukurydzy,1 łopata pszenicy,6 łyżek cukru,3 łyżki pieprzu i wszystko zmielić. Cena według kilogramów bo robione przez Herbalife to 500 zł.
Napisałem żartobliwie ale spodziewam się że skład jest tak prosty że domowa gospodyni w domu sama by ten produkt zrobiła zapewne.
Proszę tu wstawić linki gdzie o tym można poczytać w necie bez chodzenia na szkolenia i płaceniu 30-50 zł za te wiadomości.
Mamy 2014 rok doba internetu a nie 1980.
Pozdrawiam
Dora781 / 62.25.109.* / 2013-09-16 15:49
moja konsultanka jest fantastyczna. widze ja srednio raz na 2 tygodnie zeby porobic pomiary i wazenia. nic to nie kasuje, place tylko za produkty. pomiary sa pobierane dla jej statystyk a wizyty zeby mnie motywowac. Juz przy drugiej wizycie otrzymalam upust cenowy!
do początku nowsze
1 2 3

Najnowsze wpisy