Hobby

Redakcja forum / 2005-12-15 20:53
Kiedyś hobby było niezbędnym elementem cv ciekawego człowieka. Teraz jakby mniej, chyba że za hobby uznać dobry samochód, złotą kartę płatniczą, wakacje na ciepłych morzach. Macie jakieś hobby?
Wyświetlaj:
Michal / 83.5.242.* / 2006-03-24 10:45
Ja latam modelami śmigłowców zdalnie sterowanych, sporo adrenaliny i miło spędzonego czasu. To takie spłenienie marzeń z lat dziecięcych. Istnieje spora grupa pilotów i z reguły to menadżerowie lub ludzie posiadajacy własne firmy. Więcej można się dowiedzieć na serwisie poświęconym temu hobby www.epheli.pl
norma / 82.139.47.* / 2006-03-24 01:29
Uwielbiam przygotowywać nieznane moim domownikom potrawy kulinarne. Najpierw obserwuję ich miny, gdy mają tylko kontakt wzrokowy z potrawą,(zapewniam was jest to pasjonujące) najciekawiej jest wtedy gdy innymi zmysłami (smak,dotyk) zaczynają odbierać bodźce. Czasami na moje hoby wydaję tzw. kilka groszy , a czasami ......trochę więcej ; )
natsuki / 2006-01-27 12:49
Uwielbiam rysować, mam nawet własną galerię w szkole, a to dzieki temu, że dyrektorka jest miłośniczką sztuki =). Żeby niebyło, że się chwale to szczerze mówiąc sama dostrzegam wiele wad w swoich pracach:).

Najnowsze wpisy