Na skróty

Home broker-opinie

skomentuj
Weronikaaaaa / 2012-05-17 13:36
Czy ktoś z Was korzystał z usług Home Broker? Jakie są wasze opinie na temat tego portalu pośredniczącego? Czy warto tam szukać ofert mieszkań?!
Wyświetlaj:
Jolan / 89.78.152.* / 2014-09-16 19:32
To jest skandal w jaki sposób traktują klientów. Umawiają godzinę spotkanie w celu pokazania wybranego mieszkania oraz obiecują że przygotuja ofertę kolejnych. Przypominają o spotkaniu sms a na miejscu okazuje się że mieszkanie już jest nieaktualne a innych ofert brak. W bardzo wygodny sposób zwalają winę na ich infolinię. SZKODA CZASU! Stanowczo odradzam korzystanie z ich usług.
Rethar / 83.30.209.* / 2014-08-11 09:15
Ja osobiście polecam brokera Wysyłam Taniej. Jest najlepszy.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - eRzecznik_HomeBroker.]
monika688 / 89.79.142.* / 2014-08-03 09:21
Home Broker wsadza ludzi na miny finansowe doskonale zdajac sobie z tego sprawe.
Proponuja zakup mieszkan na wynajem z 7-9 % procentowym zyskiem (condo hotele) wiedzac, ze to walek, a prezes Chechlacz (deweloper) bankrutuje firme za firma, nie placi wykonawcom, i zostawia jeleni napedzonych przez Home Brokera z wielomilionowymi hipotekami, a juz na pewno bez zyskow. Poczytajcie KRS, http://mielnoresort.fora.pl
Podobnie bylo w Rozewiu, Sopocie, Mikolajkach.
UWAGA!!! Nowe walki juz w sprzedazy.
bąbka / 81.190.46.* / 2014-07-30 13:43
ja kupiłam mieszkanie przez Home Broker i chwale sobie profesjonalizm i zaangażowanie pracowników. Na pewno wszystko prawnie będzie okej, bo wszystko załatwiają i sprawdzają za ciebie i to się chwali, bo inne biura tego sie same nie podejmują.
zuzannna / 31.61.140.* / 2014-07-16 14:33
Ja jestem na etapie poszukiwań pośrednika, poszukiwań mieszkania, trochę już się rozglądałam szukam mieszkania w trójmieście, byłam na pierwszej rozmowie W HB, tak żeby obadać sytuację jakby to u nich wyglądało. Pani, która mnie obsługiwała, sprawiła bardzo miłe wrażenie, bardzo konkretnie odpowiadała na moje pytania, jej kompetencje oraz uprzejmość bez zarzutu. Jeszcze przemyśle sprawę w domu na zimno, ale myslę, że skorzystam z ich usług.
Aleksander881 / 212.96.243.* / 2014-06-26 20:00
Witam wszystkich. Miałem przyjemność korzystać z usług firmy Home Broker w Częstochowie i mam o tej firmie bardzo dobrą opinie. Moim doradcą była pani Monika Mader, która świetnie wykonywała swoją pracę. Miałem okazję zapoznania się z wielką liczbą ofert mieszkań,odwiedzić je w czasie który mi odpowiadał,otrzymałem fachową odpowiedż na wszystkie pytania dotyczące proponowanych ofert, a miła atmosfera wspólpracy i szczera chęć pomocy mi w znalezieniu jaknajlepszej oferty pozostawiła na mnie bardzo miłe wrażenie. Jaknajbardziej polecam usługi tej firmy.
KD09 / 178.235.139.* / 2014-05-28 19:41
Dziś miałem okazję rozmawiać z przedstawicielem Home Broker w Warszawie.
Nie wiem jak wygląda sprawa obsługi pośrednictwa nieruchomościami, bo na tym się nie znam i sprawy nie weryfikowałem. Co do obsługi finansowej, myślę że opinie są "przerysowane". Zanim tam dziś poszedłem, przeczytałem wiele opinii. Większość dotyczy okresu 2010-2012 - a więc czas dużego napięcia na rynku kredytów / inwestycji.
W tym okresie, oberwało się wielu firmom. Czasy były trudne, a banki wstrzymały akcje kredytową. Straciło na tym wielu z klientów, którzy w tym czasie starali się o kredyt.

Moim zdaniem, każdy kto szuka porady finansowej powinien korzystać z usług doradców. Kwestia którego wybrać?
Na mnie HB zrobiło dobre wrażenie. Miałem już do czynienia z wieloma doradcami z różnych firm. Idealnych nie ma...ale trafiają naprawdę tacy, których warto polecić. Czasem pracują w banku a czasem w firmie doradztwa. Dobrze, że ostrzegacie bo to pozwala przygotować się do rozmowy. Jednak czy firma jest dobra czy nie, na to pytanie każdy musi odpowiedzieć sam.
Weźcie też pod uwagę, że osoby które są zadowolone rzadko piszą pozytywy na forum, inaczej wygląda sprawa kiedy coś nam się nie układa. Tą złość trzeba gdzieś wyładować.
Dam znać jeśli moja przygoda z HB będzie miała jakiś efekt. Obecnie sprawdzam jeszcze inną firmę.
czaku 75 / 80.54.22.* / 2014-06-26 11:47
Moje podejscie po przeczytaniu opini o HB też nie było optymistyczne ale mimo to nie zraziłem się bo uważam podobnie jak kolega że zadowoleni klijęcie nie piszą na forum a negatywne opinie nie zawsze są od klijętów.Mogą być od konkurencji lub też od "życzliwych ludzi" Nawiązałem współprace z HB w Częstochowie i się nie zawiodłem.Moja pani opiekun stanęła na wysokości zadania i jedna inwestycja przebiegła pomyślnie a druga jest w trakcie.Uważam że kupowanie bez pośrednika jest więcej ryzykowne niż ryzyko współpracy z biurem.Dlatego proponuje się nie zrażać opiniami.Wszędzie pracują ludzie i ....... Wszystkim życze trafiania na tych pierwszych:)
neutralny / 89.66.29.* / 2014-05-11 16:57
po co się pchać na siłę ,luzy są inni ....
spłukan / 194.31.35.* / 2014-05-09 20:35
nie korzystajcie z usług tej 'firmy'. Banda oszustów. W Poznaniu na św.Marcinie milo i gładko... nie otrzymałam kredytu ale za nic musiałam zapłacić 5240,-. Pan Adrian Sibila krętacz!!!
Zauważcie, że żadnej pozytywnej opinii o nich nie ma.
klamociarz / 164.126.220.* / 2014-04-03 20:28
Banda polskich oszustów,nie można na nich polegać.Mówili że notariuszowi będe musiał zapłacić 2400zł a piętnaście minut przed podpisaniem aktu pani kierownik HB poinformowała mnie że kwota wzrosła do 5150zł.Wiele spraw musiałem załatwiać w własnym zakresie,a oni chcą za to pieniądze.
MONIKA676 / 194.31.35.* / 2014-03-29 10:17
UWAGA bardzo niekorzystnie skomponowane umowy. Słowo zaliczka, zadatek JEST BEZZWROTNY. Straciłam w ten sposób 2000 PLN. Ponadto fakt, że nie otrzymałam kredytu nie zwalnia mnie od zapłacenia faktury. Skierowali sprawę do komornika i muszę ZA NIC!!! zapłacić 3000 PLN.
UWAŻAJCIE!!!!
agula568 / 46.148.83.* / 2014-03-29 07:19
Biuro w Gliwicach brak profesjonalizmu i jakichkolwiek predyspozycji do obsługi klienta, pracownicy są niezorientowani w pracy całej firmy, antypatyczni i bezczelni.
tylda / 109.241.52.* / 2014-03-24 23:01
Totalna amatorszczyzna. Po prostu dziadowska firma. Zdecydowanie odradzam. Jeden przykład: próbowali "zmusić" mnie do zapłacenia prowizji przed wystawieniem faktury. Miesiąc czekałem na FV, dopiero jak postraszyłem,że zgłoszę sprawę do Izby Skarbowej w ciągu 10 min. dostałem fakturę. Z datą wymagalności wcześniejszą niż mi przysłali dokument!!! Totalna żenada. I wiele jeszcze innych... Uciekać jak najdalej od HB!!!!!!!!!
ypr1 / 83.28.53.* / 2014-02-23 20:27
Uciekać natychmiast od tych ludzi - niesłowni, bezczelni, zarozumiali, klienta biorą na huk
ypr1 / 83.28.53.* / 2014-02-23 20:27
Uciekać natychmiast od tych ludzi - niesłowni, bezczelni, zarozumiali, klienta biorą na huk
do początku nowsze
1 2
skomentuj

Najnowsze wpisy