Home broker-opinie

Weronikaaaaa / 2012-05-17 13:36
Czy ktoś z Was korzystał z usług Home Broker? Jakie są wasze opinie na temat tego portalu pośredniczącego? Czy warto tam szukać ofert mieszkań?!
Wyświetlaj:
kazik173 / 80.51.83.* / 2019-08-07 14:06
polecam
Palinka85 / 37.248.120.* / 2018-07-19 14:02
Po co płacić pośrednikom, skoro wszystkie formalności można załatwić jednym palcem otwierając na swoim urządzeniu mobilnym aplikację do zarządzania najmem Rentumi. Przechowywanie dokumentów najmu, płatności online czy przejrzyste rozliczenia. Podrzucam link do aplikacji: https://rentumi.pl
K.Dylowicz / 83.7.85.* / 2017-08-31 18:27
kupiłem mieszkanie w Krakowie,korzystałem z usług firmy Home Broker - moim Doradcą był Paweł Tabak,który poświęcił dużo czasu i zaangażowania w czasie dwumiesięcznego poszukiwania mieszkania.Miałem Doradcę profesjonalnego o dużej kulturze osobistej. Jestem zadowolony.
sprzedająca / 83.23.60.* / 2017-08-06 19:10
Toruń...odradzam...wycofałam sie w ostatniej chwili, gdy dokładnie przeczytałam regulamin. Czytajcie dokładnie za nim podpiszecie. Regulamin chroni firmę finansowo, ale klienta nie. Maja tak nieprecyzyjne punkty dotyczące "ochrony" klienta, np jak rozwiązać umowę, czy i ile płacisz jeśli nie doszło do sprzedaży, ale oni np ponieśli koszt ogłoszenia w internecie lub przyprowadzili potencjalnego nabywce. Gdy odmówiłam podpisania umowy, to była niemiła atmosfera, bo przecież przedstawiciel w/w biura się napracował...był u mnie...a obietnice ze juz ma kandydata- nabywcę... Dużo wyższe stawki-prowizje niż w większości innych biur nieruchomości /2%- 3% od sprzedającego/. Gdy skomentowałam,ze to duzo
/inne biura 1%-1,23% / usłyszałam :" to pani chodzi tylko o pieniądze?" Ciekawe a o co im chodzi? Odradzam
luki447 / 89.66.59.* / 2017-06-14 14:02
banda która załatwia mieszkania od deweloperów podpisałem 2 miesiace temu umowe notarialna z potwierdzeniem kiedy mieszkanie ma byc zrobione czyli do 12 tygodni od podpisania umowy notarialnej,do 4 tygodni ma byc zrobione ogrzewanie podłogowe i wylewki...nie robia nic home broker i pani d.k. ma wywalone deweloper polecany z firmy home broker nie odbiera i tak w kółko walka...nie polecam tej firmy do szukania mieszkania dla siebie
Edyta 120 / 95.108.43.* / 2017-04-08 11:12
Nie wiem, jak wygląda sytuacja w innych miastach. Wiem co się dzieje w Głogowie (dolnośląskie). Specjaliści z H.B. nie przyjmują do wiadomości wypowiedzenia umowy!!! Żądają rezygnacji pisemnej przesyłanej na ich adres listem poleconym, a ogłoszenia nie ściągają!(kłamia informując, że polecony nie dotarł) Mało tego, bezczelnie przyprowadzają kupców -nachodzą moje mieszkanie...Zastanawiam się, czy nie zgłosić tego faktu na policję jako nękanie. Skandaliczna firma. ODRADZAM !
H Szatkowski / 2017-04-09 19:55
A co umowa podpisana mówi na temat formy wypowiedzenia ? Pisemnej ?
Małgosia000 / 194.146.248.* / 2017-04-05 10:45
Odradzam, podpisałam umowę sprzedaży lokalu i 2 miesiące zero kontaktu z brokerem z Warszawy. Brak profesjonalizmu z Jego strony, a tak ładnie mówił, ale na tym się skończyło!
Marko1234 / 212.59.250.* / 2016-07-10 22:57
Osobiście polecam HOME BROKER oddział w Częstochowie.
Doradca Robert Zawisza-Blachnicki szybko znalazł kupca na moje dwa pokoje na 4 piętrze czego innym firmom nie udawało się całymi miesiącami. Ponadto wspólnie z Tadeuszem Badurą znaleźli mi równie szybko moje wymarzone M4 w dobrej cenie, lokalizacji.
Jeszcze raz bardzo Panom dziękuję i szczerze polecam HB w Częstochowie.
stefanell / 212.96.238.* / 2017-06-12 23:14
Pan Badura jest bardzo SŁABY,! w ciągu 4 miesięcy przyprowadził 1 klienta i to nie osobiście a wyręczył się jakąś panią, która totalnie była nie przygotowana, nawet nie oglądała wcześniej zdjęć, totalna kompromitacja. A ile się nagadał aby umowa była tylko na wyłączność, bo wtedy gwarantuje szybką sprzedaż... bardzo nie profesjonalne podejście do klienta.
Natomiast Panie z biura nieruchomości EP wręcz nie potrzebowały umowy tylko co chwilę przychodziły z klientami.
Minister538 / 83.4.204.* / 2018-01-04 11:00
"...nie potrzebowały umowy" - oznacza, że panie działały niezgodnie z prawem i niezgodnie ze standardami pośrednika.
Diana198643 / 178.203.233.* / 2019-07-26 18:26
Jaki paragraf mówi, ze aby przyjść z klientem na wizytacje mieszkania potrzebna jest podpisana umowa? Chyba, ze coś mnie ominęło?
ABE01 / 188.146.71.* / 2017-04-11 22:03
A mnie pan Wójcik z HB w Częstochowie wystawił mieszkanie bez moje zgody , podając nieprawdziwe dane nieruchomości .
Es5 / 195.20.110.* / 2015-08-03 08:21
ODRADZAM! Bardzo nieprofesjonalne podejście do klienta, zero kontaktu z przedstawicielem, przez nich straciłam 10 tysięcy, ponieważ nie składali od razu dokumentów do banku i nie informowali o negatywnych decyzjach.
Tomasz1232 / 89.68.75.* / 2015-12-09 23:16
Niestety potwierdzam. Doswiadczenie z Krakowa
mammama / 37.47.132.* / 2016-03-21 23:04
Poznańskie Home Broker też odpada. Nieprofesjonalni i brak dbałości o klienta. Straciłam 5 tyś dzięki 'ich pomocy'
Janusz123 / 91.240.68.* / 2015-07-08 19:39
Witam , korzystałem z usług Home Brokera w Częstochowie. Moje wrażenia są bardzo dobre zarówno jeśli chodzi o kontakt, cenne uwagi oraz jej jakość. Home Broker a w szczególności Pani Monika Mader, przeprowadziła mnie przez wszystkie formalności i praktycznie musiałem tylko podpisać umowę.Po podpisaniu umowy pani Monika towarzyszyła man aż do odebrania kluczy. Serdecznie polecam. Ja jeszcze z usług pani Moniki skorzystam.
Marian543 / 89.78.215.* / 2015-03-06 11:26
Szczerze odradzam firme home broker!!!
Korzystalem z ich uslug kiedy bralem kredyt na zakup mieszkania. Pani z biura warszawskiego agnieszka karbownik dzialala tylko w swoim interesie tzn robila wszystko zebysmy wybrali ten bank ktory jej zaplaci najwyzsza prowizje. Zadzialala w ten sposob, ze sposrod trzech bankow do ktorych zlozylismy wnioski o kredyt, bank ktory mial najkorzystniejsza oferte, rzekomo odmowil nam udzielenia kredytu. Wszystko w celu skorzystania przez nas z uslug banku pko sa w ktorym pani agnieszka kiedys pracowala i z ktorego ma najwyzsza prowizje. W ten sposob zamiast skorzystac na posrednictwie doradcy finansowego, ktorego rola jest obnizenie kosztow kredytu, zaplacilismy za nasz kredyt wiecej niz gdybysmy sami sie tym zajeli tzn bez angazowania posrednikow.
Podsumowujac - kazdy posrednik musi zgarnac cos dla siebie, a wmawianie klientom, ze koszty posrednictwa pokrywa bank, z ktorego klient bierze kredyt, to sciema. Koszty uslug posrednika zawsze pokrywa klient!!!
Uwazajcie na home broker, to oszusci!!!
spłukana dzieki HomeBroker / 194.31.35.* / 2015-01-27 10:52
Home Broker w Poznaniu odradzam szczerze. Nie wiem czy tam jeszcze pracuje elegancki pan Adrian Sibila, ale jest on fatalnym doradzcą i nie działa w dobrym interesie potencjalnego kupca. Odradzam
irek800 / 212.182.94.* / 2014-12-18 19:48
Ja osobiście mam ich dosyć , mam mieszkanie do sprzedania i nie ma dnia żeby nie dzwonili z ofertą współpracy . Ileż razy można mówić NIE , nawet jak napisałem w ogłoszeniu że nie jestem zainteresowany współpracą z biurami nieruchomości to te imbecyle dzwonią .
Jolan / 89.78.152.* / 2014-09-16 19:32
To jest skandal w jaki sposób traktują klientów. Umawiają godzinę spotkanie w celu pokazania wybranego mieszkania oraz obiecują że przygotuja ofertę kolejnych. Przypominają o spotkaniu sms a na miejscu okazuje się że mieszkanie już jest nieaktualne a innych ofert brak. W bardzo wygodny sposób zwalają winę na ich infolinię. SZKODA CZASU! Stanowczo odradzam korzystanie z ich usług.
nigdy wiecej / 194.116.133.* / 2014-11-17 13:38
Zgadzam sie. Home broker to dno.Ja mialam sytuacje gdzie chcialam wynajac mieszkanie wlasnie przez to biuro.Zaznaczyłam agentowi ze mam zwierzeta i wlasnie szukam mieszkania gdzie nie bedzie to stanowiło zadnego problemu iz beda tam mieszkaly. Po kilku dniach znalazlo sie mieszkanie, wszystko zostalo z agentem ustalone i umowa spisana. z poprzedniego mieszkania zdazylam zlozyc wymowienie. Po niecałym niesiacu zaczełam sie sporowadzac do nowego mieszkania po czym przychodzi wlasciciel w celu pomocy wniesienia mi paru rzeczy zobaczył psy niestety od progu zerwał umowe bo on nie godzi sie na zwierzeta i mowił to temu agentowi i mialam je "usunac". Akcja tak sie potoczyla ze zostalam bez mieszkania a biuro miało mi znalezc inne niestety juz sie nie odzywali albo nie odbierali telefonów. Profesjonalizm godny polecenie heh
monika688 / 89.79.142.* / 2014-08-03 09:21
Home Broker wsadza ludzi na miny finansowe doskonale zdajac sobie z tego sprawe.
Proponuja zakup mieszkan na wynajem z 7-9 % procentowym zyskiem (condo hotele) wiedzac, ze to walek, a prezes Chechlacz (deweloper) bankrutuje firme za firma.
do początku nowsze
1 2 3

Najnowsze wpisy