Forum Forum nieruchomościRynek nieruchomości

Hotel 4 kolory Władyslawowo

Hotel 4 kolory Władyslawowo

arcada / 2012-01-28 13:45
Niedawno natrafilam na ofertę zarabiania na pokojach hotelowych we Wladyslawowie.
wyglada to tak, że kupuje sie pokoj w hotelu (moze byc na kredyt), a nastepnie dzierzawi się operatorowi na okresloną ilosc lat. W tym czasie mozna spedzić w pokoju parę dni i nie martwi sie o remonty itp.
Ceny sa wiadomo - różne w zależności od pokoi. Pytanie czy taki układ ma szanse zarobic?
Wyświetlaj:
Karolek6 / 83.15.79.* / 2020-08-14 11:28
Zameldowałem się http://ftoffice.pl/hotel-idealny-na-kazda-podroz/ bardzo dobrze wspominam.
Kaszkir / 178.36.219.* / 2020-06-26 09:08
My zawsze śpimy http://maciejm.pl/nocleg-we-wladyslawowie-w-komfortowych-warunkach/ według mnie bardzo dobra cena za dobę.
Infiniti / 77.73.67.* / 2018-05-18 10:06
jakby ktoś szukał Dariusza G. to aktualnie działa w Rzeszowskim Browarze na Rynku
brbrbr / 77.65.87.* / 2015-11-13 15:16
POZEW BIOROWY
http://wspolnypozew.com/grupy/show/pozwy/home-broker-hotel-4-kolory
max3#333 / 46.215.54.* / 2016-01-28 14:57
Dziwi mnie dlaczego poszkodowani w tej sprawie się nie bronią. Przeciez nawet według obowiazującego w Polsce prawa gołym okiem widać, że ta sprawa to przestepczy przekręt.
Dlaczego więc wiekszość inwestorów nie walczy o swoje. Tylko 23 osoby złożyły pozew zbiorowy. Co robi w tej sprawie stowarzyszenie ?
Dlaczego zdecydowana większość siedzi cicho?
Przecież wiadomo, że jesli ktoś nie walczy w swojej sprawie to innie nie będa go bronić.
Może ktoś mnie oświeci dlaczego inwestorzy sa tak podzieleni, ze nie potrafią wystąpić razem i zdecydowanie.
faberan / 178.183.6.* / 2023-05-04 08:50
Zobacz http://www.domsupelek.pl/co-zapewni-gosciom-polecana-willa-w-szczawnicy/ bardzo fajne miejsce.
Michal8766 / 79.186.113.* / 2015-11-02 18:23
UWAGA!!!! UWAGA!!!!! Na tego typu inwestycje. Sam zainwestowałem w ofertę kondo-hoteli pokoje dzierżawione operatorowi. Ludzie broń boże nie dajcie się na to skusić!!!! Sam straciłem 250.000 zł nie do odzyskania. Spółki upadają, są nieuczciwe ludzie tracą duże pieniądze!
Home Broker wciska ten kit już od wielu lat, niedawno zostali ukarani za naciąganie uczciwych ludzie!!!!!! NIE DAJCIE SIĘ NA TO NABRAĆ!
GrazWroc / 2015-10-06 02:39
jest tez inna kwestia, ze bank i syndyk nie majom prawa oddac tego inwestorom, nawet pozew nic nie da, nikt pistoletu do glowy nie przykadal w momencie zakupu. umowa byla podpisana dobrowolnie. nie kupuje sie czegos co z ziemi nie wyroslo a czego plany budowy nigdy nie byly dokladnie sprecyzowane. widac tez ze polski narod nie taki biedny co prawda duzo pewnie stracilo daly dorobek zycia ale pewnie nie wszystko. co jest jeszcze faktem, ze pewnie niektorzy nie dokonca uczciwie to zarobili bo zla karma wraca. moze tez kogos oszukali bo jak w polsce mozna odlozyc kilkaset tysiecy zl zarabiajac 2500 msc gdzie dzieci na utrzymaniu??? to tez musialby byc moze jakies nielegalne interesy, wiec i moze stad taka cisza bo niektorzy nie chca aby sprawe roztrzasac bo sie boja, ze wyjdzie na wierzch skad mieli kase aby ot tak wylozyc kilkaset tysiesy. to gruby pieniadz i przcietnego kowalskiego nie stac na taki apartmanet nad morzem po 10 tysiecy za m2. to tylko takich "biznesmenow" stac. ja mysle, ze wiekszosc to wpisala juz w strarty i juz sie zaczyna odbijac, najgorzej maja ci, ktorzy sa uczciwi i dali sie wkrecic w kredyt bo musza to splacac do konca zycia a nie maja z tego nic, a teraz pewnie nawet nie spacalaja i komornicy itd, ogolnie tragedie ludzkie. ale jakos trza isc na przod. amber gold tez pelno emerytow potracilo. z drugiej strony skad ci emeryci mieli tyle kasy kiedy wczesniej komuna a potem rencina 600 zl. w polsce zlodziej na zlodzieju niestety, tak zostalo z komuny, kiedy nic nie bylo i wszyscy wynosili z zakladow pracy co sie dalo. polak polakowi wilkiem i tyle. w tej sprawie juz nic pozywtywnego nie bedzie. trzeba sie pogodzic ze strata.
berwari / 178.183.6.* / 2023-05-08 09:01
Szczerze polecam http://easy-driver.pl/2023/01/18/nocowanie-w-zielonej-gorze-dobrze-i-tanio/ hotel blisko centrum.
GrazWroc / 2015-10-06 02:27
Wszyscy siedza cicho bo nikt nie wie co robić. Z bankiem sie nie wygra bo oni maja czas i pieniadze. Stilo wszystkich przekonywal ze bank da kase a tu lipa. Getin ma czas, zalezy mu aby kazdy o tym zapomnial jak najszybciej. pewnie sa tez tacy co i z bankiem i hb chca dalej wspolpracowac. pewnie do takich zalicza sie obecny prezes stowarzyszenia. naciaga ludzi na skladki a z tego nic nie wynika. w polsce czy na swiecie przy takich piramidach nikt nie odzyzkal chocby centa. druga rzecz to ludzie sie wstydza ze sie dali nabic w butelke i ze taki guzek i hb ich przechytrzylo. przeciez z tego co mi jeden juz z niepracujacych w hb czlowiek powiedzal to niektorzy kupili to nawet nie bedac na miejscu. jak mozna wplacic komus kase nie widzac na oczy inwestycji, budynku nie poznac samego inwestora tylko zawierzyc jakiemus malolatowi po maturze???? gdyby glupota umiala by latac dawno juz ci wszyscy inwestorzy 4 kolorow odbyliby podroz na marsa i spowrotem. sami sa sobie winni bo wykadali po kilkaset tysiecy nie widzac na oczy budynku. ale jest powiedzenie nie kupuj kota w worku. niestety niektorzy nie sluchaja madrych porzekadel. a szkoda. zaoszczedziliby sobie i innym klopotu. mysle, ze juz drugi raz nie popelnia takiego bledu. na koniec powiem tyle, ze nikt ne odzyska ani grosza. to stracony temat, teraz musza jeszcze zarobic prawnicy, syndyk i jeszcze raz bank. jak to mowia czemus biedny bos glupi, a czemus glupi bos biedny. cos w tym jest. nastepnym razem polecam nauke, ksiazki a nie slowo jakiegos pseudo doradcy naganiacza.
marcello30 / 2015-07-24 00:19
4 Kolorów już nie ma. Zostały jedynie wielkie 4 litery czyli D**A.
Ci co kupili lokale walczą między sobą a Guzek, banki i syndyk się śmieją im w twarz.

Polska rzeczywistość przeraża. Oszuści i złodzieje zawsze tu wychodzą na wszystkim najlepiej a drobny ciułacz płaci za swoją dobroć i naiwność.
marcin946 / 46.169.47.* / 2015-08-20 16:06
Dziwna cisza panuje w temacie 4 kolorów, widocznie wszyscy poszkodowani pogodzili sie ze stratą i postanowili dać sobie siana. Taka strata to przecież drobnostka. Po co znęcać się nad biednym P. Darkiem. Miłosierne mamy społeczzeństwo.
1zfrajerow / 175.140.45.* / 2015-09-19 15:54
Inwestorzy 4 kolorow to wielcy frajerzy, teraz daja sie dorzynac stowarzyszeniu. Niby 100 zl. skladki miesiecznie to nie duzo ale jesli stowarzyszenie bedzie istniec kilka lat to niektorzy ze skladek zrefunduja sobie zanaczna czesc strat a czlonkowie powieksza swoje straty. Dlatego nigdy bym sie nie zapisal do stowarzyszenia. Krazy wiadomosc, ze Homebroker nie odpuscil i ma uklady ze stowarzyszeniem. W koncu nie jest to maly interes. Zawsze tak jest,ze na padnietym zywia sie inne organizmy
1zfrajerow / 182.147.98.* / 2015-10-06 14:31
Ja juz dawno pogodzilem sie ze strata. Nie wierze w dobre zakonczenie. Zgadzam sie z poprzednim postem, ze wielu zlodzieji musialo tu zainwestowac pieniadze, dlatego teraz siedza cicho. Z drugiej strony to komu w tym kraju wierzyc, przeciez ten projekt wygladal dobrze, zadna firma krzaki a tu bec.Polska to kraj zlodzieji oszustow i frajerow. Tak naprawde to nabijani jestesmy w butelke przy kazdej okazji. Dziwie sie, ze ludzie co 4 lata ciagle wierza roznym farmazonom i ochoczo begna na wybory, po drodze podziwiajac swoich guru. Nasze panstwo podobne jest do afrykanskich jedyna roznica polega na tym ze jestesmy blizej suto zastawionego stolu czyli w Europie, ktora schlebiajac nam bezlitosnie nas wykorzystuje jak dawne kolonie.
Sluchajcie dalej Stila i tej jego bandy cwaniakow a napewno odzyskacie wlozone przez siebie pieniadze. Nie stanie to sie szybko potrwa co najmniej 5 lat a moze dluzej. Najbardziej mnie smieszy jak bardzo czesto na forum rozne dupki dziekuja wszystkim aktywistom, ze tak dobrze zajmuja sie ta sprawa. Patrzac na to wszystko to wniosek nasuwa sie jeden, nie jestesmy normalnym spoleczenstwem.Cos z nasza narodowa psychika jest nie tak.
GrazWroc / 2015-10-08 01:33
Ta sprawa sie nigdy nie rozwiaze, szkoda zachodu, syndyk sprzeda hotel i 4 kolory, bank odzyska kase i bedzie po zamiatane. Wierzyc teraz komukolwiek to strata czasu. najlepiej jakis szum podniesc w mediach, Jaworowicz, tvp czy inne duze media. ale z drugiej strony watpie aby ktos sie chcial podjac tematu bo Czarny sypie na reklamy i inne dotacje na media wiec trudno sie bedzie przebic. watpie tez aby prokuratura oskarazyla np home brokera o naciaganie na zakup czy inne niedozwolone praktyki.
anty guz / 185.31.184.* / 2014-08-22 22:55
http://www.telewizjattm.pl/dzien/2014-08-21/30352-wladyslawowo-w-hotelu-pelnym-gosci-runal-sufit.html?play=on
golab 13 / 193.106.79.* / 2014-09-28 19:30
na 4kolorach syndyk
radoslaw_lenkiewicz / 2014-09-28 23:08
jak to mawiają lepiej późno niż wcale...
Jagro / 89.69.200.* / 2015-06-24 02:55
Ktoś coś wie co się dzieje na 4 kolorach? Jak sprawy się mają itd. cisza wielka nastała. Może ktoś się podzieli jakimiś informacjami. Ja co prawda mam wierzytelności ale w stronę Velavesu, dług wpisałem w straty ale ciekawy jestem co na 4 kolorach.
miejscowy / 91.231.25.* / 2015-06-28 13:25
Pierwsi bezdomni się wprowadzają, sezon wakacyjny się rozkręca to pewnie menelstwo się tam będzie gnieździć...
Jarek42 / 89.69.200.* / 2015-07-01 03:18
To nikt tego nie pilnuje?
A co z tym syndykiem? Ludźmi co kupili te pokoje? Coś wiadomo też o Guzku?
marcin946 / 46.169.56.* / 2015-07-21 11:31
Syndyk usiłował wynająć komuś 4 kolory na sezosn letni. Nikogo jednak nie znalazł. Cała sprawa utkneła w martwym punkcie gdyz duża część inwestorów nie zgłosiła wierzytelności do sądu.
Jarek42 / 89.69.200.* / 2015-07-22 02:46
- Marcin946
Dzięki za info, szkoda, że tak się dzieje, bo przecież inwestorów jest kilkuset. Myślę, że to nadal bank zamydla ludziom oczy. A może nie? W każdym razie sprawa powinna zostać nagłośniona w głównych mediach. Z tego co mi wiadomo to wierzytelności nazbierało się ok 300 milionów. To olbrzymia kasa, a majątek wyceniany na zaledwie kilkadziesiąt. To był jawny przekręt. Guzek od samego początku to wiedział. A co z nim? Wiesz może co się z nim dzieje?
marcin946 / 5.60.27.* / 2015-07-22 22:59
O Guzku nie mam informacji ale on sobie poradzi. Napewno zadołował gdzieś część pieniędzy. W zeszłym roku zarobił sprzedając sezon letni na gruponie. Osobiście nie wierzę w dobre zakończenie tej sprawy. Inwestorzy są bardzo bierni i po raz kolejny dali się spacyfikować.Faktycznie długi są wielkie a 4 kolory nie są warte nawet 10 milionów. Z kazdym dniem wartość ta sie zmiejsza. Oczywiscie, ze DG od początku nie traktował tej inwestycji powaznie. Pozostałe strony równiez o tym doskonale wiedziały ale miały w tym interes.
marcello30 / 2015-07-23 19:01
To, że guzek sobie poradzi to wiadomo, pewnie leży gdzieś pod palemką w jakiś tropikach. Ale nie ma żadnych konkrentnych informacji? Prokuratura nic nie robi?
4 kolory to już ruina, za 3 lata do wyburzenia. Tam zaraz po oddaniu nic nie działało. A ile lokali to stan surowy jeszcze.
To że nikt nie chciał tego wynająć to oczywista sprawa, po opiniach i aferach z zeszłego roku nikt by tu nie przyjechał.
Jeszcze 2,3 lata i wszyscy zapomną o tych całych 4 kolorach, jedynie kto zarobił to guzek i banki. Może ktoś z HB, dopuściwszy to do sprzedaży wiedzał co i jak i razem z Guzkiem to ustawili? Przecież Czarnecki czy prezesi nie decydują o takich sprawach...
JANOL / 89.69.200.* / 2015-07-13 20:36
czyli nic się zmieniło? A co Guzkiem? Upiecze mu się?
nikt nic nie mówi, czyli wszystko bez zmian....
marcin946 / 46.169.56.* / 2015-07-21 11:25
Panuje wielka cisza. Inwestorzy wierza, że sprawe załatwi stowarzyszenie i prokuratura.
Urzędy zawsze staja po stronie silniejszych, dopiero wielka determinacja poszkodowanych i naglosnienie sprawy zmusza urzędnikow do zmiany werdyktu. Poszkodowani zachowuja się tak jakby pogodzili sie już ze strata. Mozna powiedzić, ze nic nie robią a nawet działaja przeciwko sobie.
klient700 / 188.147.135.* / 2014-08-05 11:20
To samo dotyczy Velaves SPA to ten sam właściciel - syf i brud to norma....widać ewidentnie że właściel chce wyciągać jak najwięcej kasy bez ponoszenia podstawowych koszów. "Hotel" wygląda jak poza sezezonem....bary nieczynne, baseny i zjezdzalnie dla dzieci nieczynne....personel też nie ma lekko.....okrojony skaład i na codzień muszą wysłuchiwać uzasadnionych pretensji gości.
bin483 / 178.36.97.* / 2014-08-22 07:56
coś spokój czy wszystko działa
pion77 / 86.111.97.* / 2014-07-26 13:05
Wróciłem z trzeciego turnusu. Jestem zadowolony z pobytu, ale to głównie przez pogodę i radość dzieci. Dla zainteresowanych przedstawiam negatywne uwagi dotyczące pobytu.

HOTEL
1) trwają remonty, wyjście ewakuacyjne zamknięte na klucz; w razie pożaru różnie mogłoby to wyglądać
2) czuć smród śmieci z jednej strony hotelu
3) windy nadal "chwilowo nieczynne" - uwaga! obiekt ma aż 5 pięter; bagaże trzeba wnieść samemu
4) oczekiwanie na zameldowanie - 70 minut
5) oczekiwanie na śniadanie w pierwszy dzień pobytu - 70 minut!!!, średnio 30 minut; wszystko dowożone, część odgrzewana na miejscu; lokalna gastronomia zamknięta
6) wymagane spore umiejętności w zajmowaniu wolnego stolika; wymagana umiejętność poszukiwania i przenoszenia krzeseł
7) obsługa hotelowa (recepcja, wydawanie posiłków, sprzątanie) - faktycznie miła, ale nieprofesjonalna; średnia wieku może 23 lata - wyglądają na studentów; trochę ich szkoda, widać było, że nie mają lekko;
8) pokój - niedoróbki - torba włożona pod łóżko ubrudzona, prysznic na guzik, światło przy łóżku włączałem wkręcając żarówki, odchodzące listwy; w pokoju brak porządnego stołu; brak klimatyzacji
9) pokój - UWAGA NIEBEZPIECZEŃSTWO - dziecko 2-letnie nie będzie miało problemu by wypaść z okna - szeroki parapet wewnętrzny na wysokości ok 40 cm, dół okna może 80 cm.
10) wentylacja grawitacyjna przy wysokich temperaturach prawie nie działa; kąpielówki suszyłem na krześle własną farelką; w łazience nic nie wyschnie
11) trzeba zabrać minimum 8-metrowy przedłużacz - w łazience nie ma prądu, 2 gniazdka w pokoju
12) wifi wyłącznie przy recepcji; zasięg w orange słaby lub brak, dlatego nawet internet z komórki odpadał
13) wyposażenie minimalistyczne; trzeba zabrać czajnik, najlepiej minilodówkę, własne talerze i sztućce, akcesoria plażowe
14) pokój odkurzyłem sam, piasek na schodach, brudno przy recepcji.

BASENY
1)bardzo duży tłok; 3-letnia córka nabawiła się choroby bostońskiej ok. 4 dnia pobytu
2) woda silnie chlorowana - widoczność w wodzie 60 cm. Dziecko leżące na dnie małego baseniku NIE JEST widoczne - łatwo o tragedię
3) zjeżdżalnie to dmuchane prowizorki - można poszarpać kąpielówki; poza tym przy ekwilibrystycznej próbie przejścia przez wielką dmuchaną rurę noga wpadła mi po kolano tam, gdzie nie miała prawa wpaść

Dla wymagających nie polecam.
Dariusz M.397 / 164.126.181.* / 2014-07-15 22:38
Witam. Poszukuję inwestorów 4 Kolory, którzy nabyli lokale w zeszłym roku. Kontakt pod: 731-901-440 Dariusz M.
Blake711 / 2014-07-07 14:43
A to znalazłem na innym forum - dotyczącym Lemon Parku i oferty grupona :
Re: lemon park władysławowo - proszę o opinie

Witam,
Jak dla mnie wszystko na razie jest ok. Oczywiście widać, że hotel jest nowy i był przygotowywany na ostatnią chwilę. Ale pomio tego wraz z małżonką i dwójką dzieci jesteśmy zadowoleni. Wszystko w pokoju jest (łóżko małżeńskie + dostawki dla dzieci), pościel, mydełko, szampon. baseny i zjeżdżalnie działają, jedzenie też jest dobre. W zasadzie to nie wiem, czego wszyscy oczekiwali - przecież to po tej cenie wychodzi mniej niż 100 zł za dobę, A ceny w kwaterach prywatnych bez niczego, nawet tv to koszt od 50 - 60 zł. Jak za te pieniądze to to co tu dają jest bardzo dobre.
Kuna958 / 95.40.108.* / 2014-07-14 23:21
Właśnie jestem z dziećmi na tygodniowych wczasach. To nie są tanie wczasy, bo 257 zł na dobę. To jakaś porażka. Przy meldunku poinformowano nas, ze windy nie dzialaja😁 a bagaże i wózki dziecięce mamy sami wnosić. Dostaliśmy tez kartkę z wytycznymi, gdzie śmieci wyrzucać (za budynkiem) i skąd papier toaletowy pobierać. Normalne jaja! Ręczników nie dają. Śniadania: każdy ma na talerzu 2 plastry wędliny, 2 sery, 2 pomidory i kilka plastrów ogórka. Oczywiście im wcześniej jesteś, tym krótsza kolejka. My staliśmy ok godziny, bo skończyły sie talerze, potem filiżanki a jak juz miałam filiżanki to woda sie skończyła 😫. Lunch: okropna pizza codziennie to samo, wiec juz nie odbieramy jej nawet, przywozi ktoś, bo oni sami nie pieką, można pizzę zamienić na deser lodowy ale wtedy trzeba więcej papieru toaletowego, bo swieze one nie są. Posiłki je sie w kuli wiec zimno i przeciąg. Pokoje bez szafy, w łazience kontakty nie działają, ale mamy zasłonkę pod prysznicem 😎,bo jak przyjechaliśmy to nie było. Ciąg dalszy nastąpi...
marcin946 / 46.215.43.* / 2014-07-17 17:13
Kuna958
Pomimo wszystkich niedogodności to i tak jest bardzo tanio, dlatego nie powinnaś narzekać. 257 zł. na dobe za 4 osoby to smiech na sali
A co mają powiedzić osoby które zapłaciły za wybudowanie i wyposażenie tego hotelu a nie maja z tego nic gdyz zostali pozbawieni swojego mienia.
Aneta896 / 89.171.250.* / 2014-07-08 11:24
Witam. Ja tak samo mam watpliwosci co do wyjazdy ktory wykupilam na gruponie od 26.07.- 02.08 . Wiele osob pisze ze nic sie tam nie dzieje, ale widze ze Panstwo tam jestescie i jest wszystko pootwierane. A mam jeszcze pytanie w sprawie tego sniadania i lunche. Poniewaz pisali, zeby zjesc to trzeba isc do innego pensjonatu bo wyzywienia nie ma na miejscu. Jade z 2 dzieci i nie usmiecha mi sie z rana spacerowac z dzieciakami zeby cos zjesc.Prosze o odpowiedz bo im blizej wyjazdu tym sie bardziej denerwuje.Pozdrawiam
Blake711 / 2014-07-07 14:41
Udało im się otworzyć Lemon Park i skrzydło cytrynowe. Mam info od moich znajomych którzy kupili tam grupona. Są od soboty. Przekazali mi następujące informacje :
- przyjmowali ludzi od 16. - utworzyła się kilkudziesięciometrowa kolejka, bo wszyscy przyjechali na tą 16.
- w tym czasie robotnicy biegali jeszcze uzupełnijąc jeszcze pokoje
- baseny i zjeżdżalnie były skończone
- skończona też była droga dojazdowa
Moi znajomi dostali pokój na drugim piętrze.
- wyposażanie :
- łóżko na 2 dorosłe osoby plus 2 dostawki(rozkładane fotele)
- stolik
- szafa,
- 2 krzesła,
- lampki
Wszystko działa bez zarzutu.
jeśli chodzi o sam pobyt to baseny są ok, zwłaszcza dla dzieci, śniadania i lunche duże - można się najeść. Ogólnie są zadwowoleni choć słyszą, ze nie we wszystkich pokojach jest tak jak u nich, bo w niektórych prądu nie było w łazience. Ale ponoć to zostało naprawione wczoraj. jak nowo oddany obiekt i cenę którą zapłacili to są zadowoleni.
Teraz pytanie kiedy Guzek wyjdzie z długów i zacznie normlanie funkcjonowac i płacić nam czynsze, bo już ma z czego generować pieniądz.
Prodcor / 89.250.203.* / 2014-07-24 16:34
Bylem na drugim turnusie. Totalny syf. Z trzech klatek schodowych dwie nieczynne . Z 3 dróg ewakuacyjnych czynne 2 - pozostale w remoncie. Windy nieczynne. Kable elektryczne wystają ze scian. Brak ciepłej wody od 18 do 10 rano (obsługa zwala wine na miasto ze za mało dostarczają) Brud na stołówce i kolejki (nawet wrzatku na herbatę czasami brakowalo) Trawa i bluszcze plastikowe. Zadna z wind nie czyna od poczatku (ja byłem w drugim turnusie) Brak firanek w pokojach. Brak mebli w pokojach (szafki choiazby)Oswietlenie pokoju : dwa kinkiety i już Oswietlenia górnego brak.
Zglosilem zapchany kibel - serwis nie dotarł do konca mojego pobytu. Łazienka to plastikowy moduł z fabryki domów w ktorej woda cieknie z prysznica 30 sek po czym trzeba nacisnąc powtornie. Totalny odpał to pizza co dzien na obiad z kartonika. Osoby co chca kupic groupona to sciemniacze - raczej sponsorowani przez prezesa G.
igor385 / 88.105.199.* / 2014-07-08 10:28
klamstwo nic sie nie dzieje I nikogo tam nie ma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Adrian Tarkowski / 83.23.39.* / 2014-06-28 23:12
Witam

Proszę o konkretną odpowiedź na konkretnie pytanie dotyczące wczasów w Lemon Park we władysławowie.
Wykupiłem ofertę z gruponu za 1299 zł,
moje pytanie brzmi:
Jeżeli hotel nie zapewni tego co jest w ofercie... jeżeli remont nie będzie skończony... co należy zrobić żeby otrzymać pieniążki spowrotem?
Wykupiłem wczasy od 26 lipca do 2 sierpnia - jeżeli jeszcze się da... to Gdzie i w jaki sposób mógłbym otrzymać spowrotem moje pieniądze?
miśśś / 89.229.6.* / 2014-07-21 22:48
Nie jest tak tragicznie jak opisuja, oczywiście są braki jak na nowo otworzony hotel gdzie nie zapominajmy, że kupiliśmy kupon o 50% taniej, więc skąd te rozczarowanie, że nie jest jak w hotelu cztero gwiazdkowym. Pokoje są ładne tylko brak prądu w gniazdkach łazience (w pokoju już jest), pani głupio się tłumaczyła, że prąd nie może być, ponieważ może być spięcie bo woda w łazience jest heh potem zganiała na gruopon. Obsługa jest nie profesjonalna widać, że nie mają za dużo doświadczenia i są sami zagubieni. Kolejny minus jest taki że korzystać możemy tylko i wyłącznie z basenu mimo że na voucheru jest wpisany pobyt na nocy z całodobowym wejściem do aquaparku (czyli sam basen) wprowadzają błąd ludzi co zganiają także na gruopon. Trzeci minus z tym lunchem, wiecznie pizza i to mega zamieszanie bo nie wiadomo kto kiedy o której dostanie. A tak po za tym nie było tak źle, ludziom zawsze się nie dogodzi dosyć że się kupiło za pół ceny to myślą że powinno być po królewsku :) nie po to tak tanio to sprzedawali żeby było wszystko na cacy :) Do tego winda nie działa, brak ręczników. A co najbardziej karygodne to jest to że samemu trzeba wynosić swoje śmieci do kontenera, ludzie wystawiali pod pokojem lub przy schodach i nikt nie sprzątał tego, leżały do końca turnusu. Wiadomo z czasem hotel dojdzie do tego wszystkiego pomału będzie coraz lepiej. A prace budowlane zostały przerwane do końca sezonu więc bez stresu nic się tak nie dzieje. Pozdrawiam :)
DOrismk / 81.190.244.* / 2014-08-22 19:17
CHciałabym sprostować ze to nie była oferta obniżona z powodu braków, lecz oferta promocyjna !!! Warta według własciciela 3600 zł TO KPINA CO SIE TAM ZASTAŁO. Warto dodac ze obikt, nie ma statusu hotelu , tylko obiektu noclegowego, dlatego nie otrzymali zadnych zezwolen !!! jakaś PORAŻKA. Tłumaczenie ze to tania oferta niczego nie tłumaczy to totalne oszustwo i wyłudzenie pieniedzy od ludzi. nie oszukujmy sie !!! w PRIMAVERA koszt 350 zł z wszystimi posiłkami ...nie mam nic wiecej ndo dodania jak tylko ze to ZWYKLE OSZUKANIE LUDZI
DM138 / 31.174.148.* / 2014-07-05 14:41
Nie odzyskasz już swoich pieniędzy. Jesteś jednym z oszukanych przez Guzka. Jedyne co możesz zrobić to rozjechać gościa jak gdzieś go zobaczysz na drodze.
DOrismk / 81.190.244.* / 2014-08-22 19:19
JA odzyskałam pieniadze od grouponu,opusciłam ten syf po 1 dniu 17 sierpnia dzis 22 mam juz pieniądze na koncie. Chyba Groupon sie przestraszył ze moze byc afera i oddaje pieniadze bez problemu.
do początku nowsze
1 2 3 4 5

Najnowsze wpisy