I co dalej?

ania76 / 83.18.250.* / 2007-11-19 17:46
Zainwestowałam sporą sumę w fundusz UniKorona Akcje. Kupowałam 3 lata temu po103 zł, teraz jest 202 i spada. Nie wiem co robic czy czekac czy może zmienic fundusz. Prosze poradźcie coś.
Wyświetlaj:
miki3d / 2007-11-20 16:51 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Najlepiej jest trzymać się obranej strategii. Jeśli to twój jedyny fundusz, to masz problem, który sama sobie stworzyłaś. Jeśli nie, to czym sie martfisz?
J.S. / 2007-11-20 08:17 / Bywalec forum
a ja niewiem czy teraz sie oplaca przenies mogles w lipcu ateraz nic niewiadomo moze jeszcze spasc a potem sie odbic do gory i ciebie nie bedzie!!
cortez / 2007-11-19 23:03 / Bywalec forum
zgadzam się, mając UniAkcje jesteś pod parasolem i możesz sobie spokojnie przeczekać np. w UniMaxDłuzne albo Unikoronie Pieniężnym, a potem spowrotem wrócić. Nie ma bólu, bo podatku w ramach parasola CI nie potrącą. Właśnie w takich sytuacjach parasole wydają się dobrym, pomysłem. Masz wybór i możliwości. Działaj póki masz plusik:)
przewodnick / 2007-11-19 17:47 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Skoro jesteś tyle "do przodu" to przynajmniej część srodków przekonwertuj do bezpieczniejszego.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy